0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Слънчева майска седмица (04.05.2009 - 10.04.2009)
« Отговор #60 -: Май 05, 2009, 15:11:58 pm »
Привет и от мен! Хоп-троп и аз да се наредя под многото бременелски вируси и да поздравя нашите гостенки  :lol:
Ние се върнахме от вилата, много добре си изкарахме, искаше ми се още да поостанем още, но... днес съм пак на бачкане и заради мен всички се прибрахме.
Хубав ден на всички!
*
Re: Слънчева майска седмица (04.05.2009 - 10.04.2009)
« Отговор #61 -: Май 05, 2009, 15:23:40 pm »
Момичета имам едно въпросче и ще съм ви много блогадарна ако ми помогнете.
Та за какво става въпрос.
 Мисля тези дни да се обаждам в клиниката в Плевен за час(консулт с доктор Конова във връзка с имунологични изследвания ).
 Преди малко влизах в сайтовете с разписанията на влаковете и автобусите пътуващи от Варна до Плевен. Най-рано в Плевен с автобус пристигам в 13:15 и после докато открия клиниката сигурно поне ще ми трябва час. Мисля да си взема час за консултация с Доктор Конова за около два и половина следобед.
 Дотук няма проблем обаче нали ще трябва да дам кръв за изследване, дали ще е възможно следобед да ми вземат кръв? В смисъл лабораторията дали ще е отворена толкова късно ?
Моля ви ако някой се е сблъсквал с тези неща нека да ми отговори . :balk_81:
Радостинка май последно ти ходи до Плевен, моля те помагай  :)
« Последна редакция: Май 05, 2009, 15:31:37 pm от Melody01 »
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Слънчева майска седмица (04.05.2009 - 10.04.2009)
« Отговор #62 -: Май 05, 2009, 15:38:05 pm »
Мелъди, ако не се лъжа има и нощен влак. Не мислиш ли, че е най-удачно да пристигнеш рано сутринта и да имаш цял ден на разположение ? Имай предвид също, че влаковете много често правят закъснения. Поинтересувай се и от нощни автобуси за Плевен. Не може да няма удобен вариант да си там сутрин ...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Слънчева майска седмица (04.05.2009 - 10.04.2009)
« Отговор #63 -: Май 05, 2009, 15:42:40 pm »
Момичета имам едно въпросче и ще съм ви много блогадарна ако ми помогнете.
Та за какво става въпрос.
 Мисля тези дни да се обаждам в клиниката в Плевен за час(консулт с доктор Конова във връзка с имунологични изследвания ).
 Преди малко влизах в сайтовете с разписанията на влаковете и автобусите пътуващи от Варна до Плевен. Най-рано в Плевен с автобус пристигам в 13:15 и после докато открия клиниката сигурно поне ще ми трябва час. Мисля да си взема час за консултация с Доктор Конова за около два и половина следобед.
 Дотук няма проблем обаче нали ще трябва да дам кръв за изследване, дали ще е възможно следобед да ми вземат кръв? В смисъл лабораторията дали ще е отворена толкова късно ?
Моля ви ако някой се е сблъсквал с тези неща нека да ми отговори . :balk_81:
Радостинка май последно ти ходи до Плевен, моля те помагай  :)
Миличка, не съм ходила в Плевен, но когато ходих за кръв - хормони в различнии лаборатории и клиники тук в София - всички взимат най-късно до обяд. Даже един път ме върнаха, а беше последния ден в който можех да си направя изследването. Може да го правят, защото започват обработка на пробите или наистина д аима значение?! Не знам, но пробвай да се свържеш с лабораторията по телефона и ги питай. Ако няма значение за сабото изследване биха могли да направят компромис, все пак пътуваш от друг град
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Слънчева майска седмица (04.05.2009 - 10.04.2009)
« Отговор #64 -: Май 05, 2009, 15:47:34 pm »
Гардже, Анмар много ви благодаря за съветите.
 Сега ще звъня на майка във Варна да отиде и да разбере дали има нощен влак за Плевен . Наистина и на мен ми се иска да съм рано сутринта там. Така няма да имам притеснения, че лабораторията няма да работи.
Но първо ще проверя от сега как стои въпроса с превоза и кога мога най-рано да пристигна в Плевен и после ще се обадя да се запиша час за консултация юни месец .
Още веднъж мерси за помощта  :hug2:
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Слънчева майска седмица (04.05.2009 - 10.04.2009)
« Отговор #65 -: Май 05, 2009, 15:56:15 pm »
Мелъди, има сайт на БДЖ. Ето линк: http://bdz.creato.biz/bg/
а ето и всички влакове от Варна за Плевен :
http://razpisanie.bdz.bg/SearchServlet?action=listOptions
Като гледам има 4 влака, които са директни и пристигат рано сутрин около 5 часа.
 И за да не кажете, че спамя темата - да кажа, че нещо много сте се изпокрили днес. Не ви зная на къде сте се запътили, но явно няма много работещи пред компютрите. И времето се развали във Варна.
 
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Слънчева майска седмица (04.05.2009 - 10.04.2009)
« Отговор #66 -: Май 05, 2009, 16:07:32 pm »
Мила Песничке,сега ще те успокоя :DАз посещавам клиниката в Плевен и мога да те уверя че ще бъдеш обслужена качественно :DЛабораторията работи през целият ден и не е никакъв проблем това за хормоните.Запиши си час колкото се може по-скоро,понеже са доста натоварени и да не се наложи много да чакаш.Колкото до клиниката,тя се намира точно до Историческия музей на изхода на града посока София и Ловеч :DТака че като слезеш можеш да си вземеш и такси и се стигя за има няма 10 мин.от гарата.Пожелавам ти успех! :D
*
Re: Слънчева майска седмица (04.05.2009 - 10.04.2009)
« Отговор #67 -: Май 05, 2009, 17:09:07 pm »
 :D Ох Джинка Слънце успокои ме много :)
 Аз сега ще се обадя и ще питам как стоят нещата с лабораторията. Дано наистина да не е проблем. Благодаря ти миличка .Със сигурност така ще направя ще взема такси от гарата за да съм по-бърза.
А на теб желая този месец най -положителното тестче и високооооо ЧХГ  :wink: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: :bighug:
« Последна редакция: Май 05, 2009, 17:17:25 pm от Melody01 »
Re: Слънчева майска седмица (04.05.2009 - 10.04.2009)
« Отговор #68 -: Май 05, 2009, 17:30:48 pm »
Мелодийке, малко късно се включвам, те момичетата вече са ти казали, но все пак - моят час беше или 12,00 или 13,00 часа ще те излъжа и като сложим, че доста почаках, докато вляза при доц. Конова и от там в лабораторията, абе някъде към 15,00 часа си тръгнахме. Така, че няма проблем, записвай час.
Ааа другото, незнам телефон, но ако някъде в интернет има - може и от часната автогара да има маршрутки до Плевен с по-добро разписание. Но не съм сигурна, за Добрич, Бургас знам със сигурност, че има, но ми се върти в главата, че колежки от университета също са споменавали, че често ползват услугите им така че може и там да провериш.
Иначе както ти е казала Джина, най-добрия уриентир е Историческия музей, вярвай ми иначе може и никой да не ти каже къде е, защото незнаят. Ние видяхме голям зор докато открием къде е и съответно откриме и музия, а музеите са забележителности, които всеки живеещ в даден град би трябвало да знае.
Пак, че много писах - ама аз вече нали се нароботих и съм си в къщи, че и работа нямам :D
« Последна редакция: Май 05, 2009, 17:32:19 pm от radosttinka »
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Слънчева майска седмица (04.05.2009 - 10.04.2009)
« Отговор #69 -: Май 05, 2009, 17:52:18 pm »
 :D Радостинка направо камък ми свалихте от плещите  :lol:. Не ми се щеше толкова рано да пътувам и да се цопна на гарата в 4 сутринта. Ама може и да направя тая жертва поне няма да съм самичка ще взема и мъжо за компания да го повозя малко на българската железница  :lol: да види той какво значи  български влак :lol:.
Аз сега видях, че има и влак който пристига в Плевен в 12:25 което е супер  :).
Момичета още веднъж ви благодаря за ценната инф-ия и съвети. Златни сте ми да знаете
Много цунки по муцунки  :balk_21:
На таксиметровия направо му казвам да кара до Историческия Музей без много пояснения
 :lol:
Re: Слънчева майска седмица (04.05.2009 - 10.04.2009)
« Отговор #70 -: Май 05, 2009, 18:12:12 pm »
На таксиметровия направо му казвам да кара до Историческия Музей без много пояснения
 :lol:
Много правилно решение. Ние успяхме да стигнем след като питахме няколко таксиметрови шофьори къде е инвитро центъра, казахме и адреса и незнаят. Накрая намерихме един който знаеше и карахме след него, но общо взето до музея и от сами. И пак се повъртяхме докато намерим къде точно е, а то диагонално срещу музия, мисля, че беше висока сграда някаква и долу на първия етаж е клиниката, няма големи табели, но си пишеше. За повече инфо - от Джина, че на мен вече ми е смътен спомена.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Слънчева майска седмица (04.05.2009 - 10.04.2009)
« Отговор #71 -: Май 05, 2009, 18:58:13 pm »
 Здравейте от една преяла с агнешко,добре че спря иначе щях да заблея :lol:
Много сте отзивчиви,страхотни сте,дано да не ми се налага да ми обяснявате и на мен,но знам че мога да разчитам на вас!   :bighug:
 Дано лошото време да е в контраст с настроението Ви!

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Слънчева майска седмица (04.05.2009 - 10.04.2009)
« Отговор #72 -: Май 05, 2009, 19:12:44 pm »
Здравейте сладуркиииии  :D :D :D
Хайде няма ли някоя вече да се похвали с ++++++
Тъй като не се сещам какво да ви пиша :oops: ще взема да сложа по едно кафенце  :D

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Слънчева майска седмица (04.05.2009 - 10.04.2009)
« Отговор #73 -: Май 05, 2009, 20:24:55 pm »
Еех,Дениска благодаря за кафенцето,нищо че е късно :D аз ще си пийна,че днес спах до 10 и преди малко пак от 2 до 4 и още не мога да се освестя :lol: общо взето между прането днеска само ям и спя,и докато спя пак ядене сънувам 8O Та нагънах тука два банана и една ябълка и сега отивам за пил.филенце че ми се хапва със Великденска салатка :D
Айде утре двете ни "графики" да ни зарадват - чакаме с нетърпение :wink:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Слънчева майска седмица (04.05.2009 - 10.04.2009)
« Отговор #74 -: Май 05, 2009, 23:50:29 pm »
Ей момичета къде се изгубихте днес?
Еххх тези софри, всички сте седнали да празнувате :D
Аз днес ще пропусна, но утре татко е именник и мисля да наваксам с агнешкото :D
Лека вечер :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Слънчева майска седмица (04.05.2009 - 10.04.2009)
« Отговор #75 -: Май 05, 2009, 23:53:22 pm »
И аз се чудя къде се загубиха всички... Аз си лежа, гледкам си филмчета, ровя в нета и мързелувам ... хвърлям ви по едно око, ама никой днес не е на кеф за форума :) Е, трябва да се разсейваме малко, нали :)
 Лека вечер на всички и да сънувате хубави сънища !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Слънчева майска седмица (04.05.2009 - 10.04.2009)
« Отговор #76 -: Май 06, 2009, 00:27:21 am »
Лака нощы Да спите в кош и да сънувате златен грош!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Слънчева майска седмица (04.05.2009 - 10.04.2009)
« Отговор #77 -: Май 06, 2009, 00:57:25 am »
Гардже Извинявай мила, но днес сутринта бях превъзбудена от важен ангажимент  /ще ви разкажа друг път какъв/ и бързах да драсна някой ред и да изчезна и затова сам се объркала едновременно с това се извинявам и на Джинка! Много ви обичкам и двете така че и на двете "китките ще ви открадна" :lol: :lol: :lol: Все мисля да питам Джинка от къде ги вади тези красиви картинки? Много са яки!
Мелоди, по принцип до 15 часа не е лошо да сте там, така че предупредете докторката ако ще закъснеете повече-ние поне така направихме-тя няма да откаже и задържа евентуално лаборантката! Иначе момичетата правилно са те ориентирали с местоположението! Някакви изложбени зали имаше и до тях стълби като тръгне6 пеш отдолу нагоре по стълбите към клиниката-насреща има паметник /голям/ на енда с вдигнати ръце. Преди да стигнеш до нея ще видиш едно кафенце - Еврофутбол отдясно и вратата до него е клиниката! Аз съвсем със закъснение се включих ама дано съм ти полезна!
Хайде ще ви пожелая лека нощ, че утре съм на работа първа смяна и ще ви видя чак на обяд!
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: Слънчева майска седмица (04.05.2009 - 10.04.2009)
« Отговор #78 -: Май 06, 2009, 01:26:51 am »
И както се пее в една мнооого стара и известна песен "Пролет пукна..."
Виждам, че все още мой стари познати се подвизават в тази тема.
И на тях, а и на всички ви от ловуващи и очакващи, пожелавам да видите мечтаните чертички!

Поздрави и целувки за моите стари приятелки Соф, Роузи-Ана и Виксънчето!
Момичета силно ви стискам палци да гушнете скоро по едно, две, три бандитчета!
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
Re: Слънчева майска седмица (04.05.2009 - 10.04.2009)
« Отговор #79 -: Май 06, 2009, 01:28:54 am »
Привет и от мен! Малко късно се включвам, но днес голямо ходене падна. Бяхме с милото на гости на кръстниците и хапнахме месца на барбекю. Времето беше супер и идеално за разходки, а и близо до вилата им имаше горичка, та се пошматкахме и релаксирахме на воля. Утре пак се задават едни маси...голямо ядене ще пада. Нямаме си Георги, но това не пречи да празнуваме и да хапваме агнешко, както си му е реда, така че malvina82 очаквам утре да заблея заедно с теб  :D
Гардже, и аз си имам момини сълзи - едно букетче подарък от кръстницата и люляк. Цялата стая мирише на цветя, много е приятно
Мелодийке, пожелавам ти успех в Плевен, стискам палци изследванията ти да са ок!
Току що при нас заваля един страхотен дъжд..
Айде оставям ви и ви пожелавам приятна вечер!