0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #580 -: Юни 27, 2009, 20:36:30 pm »
violett,я не се предавай,нали днес ти е 13 ден,какво бързаш да"дърпаш дявола за опашката"!Нека поне един от нас да успее,за да повярвам и аз в тези процедури!
Прегледът ми мина,фоликул ще има от ляво,което не ми върши работа.Ще опитам другия месец около 20-ти.
Успех момичета,ще продължавам да ви чета и силно да ви стискам палци.
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #581 -: Юни 27, 2009, 20:46:01 pm »
ceci, и аз незнам какво да мисля вече :(Постоянно се вглеждам за някакви признаци.....а няма нищо и това все повече ме отчайва.Не доумявам защо не се получава...уж нямаме видими проблеми пък все не става и не става.Възможно ли е при хидротубация да объркат и да покаже че тръбите са отпушени , а пък всъщност да има сраствания.Незнам...какво ли не си внушавам :oops:
*

    dpetcova

Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #582 -: Юни 27, 2009, 21:04:57 pm »
здравейте и от мен! предстои ми инсе през месец юли при д-р минев в пловдив някое момиче ако е била при него и си е правила инсе да ми пише дали е доволна ше мн съм претиснена!
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #583 -: Юни 27, 2009, 21:07:30 pm »
ceci, и аз незнам какво да мисля вече :(Постоянно се вглеждам за някакви признаци.....а няма нищо и това все повече ме отчайва.Не доумявам защо не се получава...уж нямаме видими проблеми пък все не става и не става.Възможно ли е при хидротубация да объркат и да покаже че тръбите са отпушени , а пък всъщност да има сраствания.Незнам...какво ли не си внушавам :oops:

Правилно ли разбирам че правиш инсе само на база на хидротубация без направена цветна снимка?
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #584 -: Юни 27, 2009, 21:22:35 pm »
violett,незнам какво имаш предвид,обясни по-подробно.Аз съм с 1 тръба,трудно п
проходима и не разчитам много на инсеминаций,но опитвам.
dpetcova,аз бях пациентка на Минев 2 години,но лично аз не съм много доволна и сега съм при Владимиров в София
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #585 -: Юни 28, 2009, 02:26:03 am »
Бамзеее мн съжалявам мила   :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: ,ще се справиш и ще успееш знам си го аз  :crossfingers:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    dpetcova

Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #586 -: Юни 28, 2009, 11:17:14 am »
здравей ceci 75  искам да те питам какво точно те е лекувал д-р минев разкажи поче за това?
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #587 -: Юни 28, 2009, 13:48:32 pm »
pimi, Владимиров не прави цветни снимки.Защо?Хидротубацията не е ли достатъчна за да се установи дали са проходими тръбите?Аз мислех, че са с еднаква цел двете изследвания...просто разликата е, че при едното се проследява с ултразвук, а при другото се снима на рентген. Моля те, поправи ме, ако бъркам.  :oops:
ceci, при мен резултата от хидротубацията беше двустранно проходими тръби.Имам поликистоза.Нямаме никакъв друг проблем.Спермограмата е отлична (90 млн).Опитваме от 1.5 год, но не се получава.Та, затова вече се чудя дали има нещо, което сме пропуснали...дали не бъркаме някъде?!Имала съм операция от перитонит в 7-ми клас и затова си мислех, че имам запушвания на тръбите, но пък изследването показа друго. Дали е възможно да греши? 8O
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #588 -: Юни 28, 2009, 14:33:42 pm »
 Момичета, понякога в желанието си да помогнете, взаимно се обърквате и си създавате излишни притеснения.
violett , проходимост на тръби се установява и с цветна снимка, и с хидротубация ( също така и с  лапароскопия, но не е това темата сега).
 Д-р Владимиров е доказан специалист и не вярвам да е пропуснал да ти направи необходимите изследвания преди ИНСЕ.
 Успокой се, в добри ръце си, желая ти успех!
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #589 -: Юни 28, 2009, 14:37:31 pm »
Благодаря ти, Елфи!
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #590 -: Юни 28, 2009, 16:24:55 pm »
 dpetcova,ще ти пиша на ел.поща,за да не отекчаваме останалите момичета.
 violett,не се притеснявай,щом са проходими тръбите и щом има фоликули,какво го мислиш...ще стане!Владимиров е добър специалист,довери му се
*

    dpetcova

Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #591 -: Юни 28, 2009, 17:55:09 pm »
добре ceci 75 ще чакам скоро да получа писмо от теб
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #592 -: Юни 28, 2009, 18:30:55 pm »
dpetcova,вече ти писах,провери си пощата
 
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #593 -: Юни 28, 2009, 19:11:34 pm »
ceci 75 в коя поща сими писала немога да намеря писмото:(
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #594 -: Юни 28, 2009, 21:52:22 pm »
Получи ли го мила,в лични съобщения
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #595 -: Юни 28, 2009, 21:57:43 pm »
да благодаря ти писала съм ти и аз:)
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #596 -: Юни 29, 2009, 00:21:58 am »
Еееее!за един ден ви оставих без контрол и се отпуснахте! Я по-ведро! Незабравяйте , че има и необяснен стерилитет и май всички сме с тази диагноза! Само не си измисляйте разни болести и запушвания! Нали ни следят доктори а не селски знахари! Спокойно, всичко ще се нареди! Много ви моля момичета бъдете спокоини, обичаите много себе си, радвайте се на всичко и най важното мислете позитивно! Аз доскоро плачех, че "нямям обувки", докато случайно един ден видях на улицата човек "без крака"! Много ви се извинявам за черния хумор, но се надявам, че сте разбрали смисъла.
Пожелавам ви приятно седмица и добро настроение!

"ВИНАГИ МОЖЕ ДА Е И ПО-ЗЛЕ"
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #597 -: Юни 29, 2009, 00:30:39 am »
Eeeeeeeх, bamze, какво щахме да правим без теб :bighug: Мноооого си права, както винаги!Просто някои от нас са по-лабилни (визирам себе си :lol:)и наистина откачаме по някой път.Но в крайна сметка целта ни е обща и е много хубаво, че се подкрепяме така.Откакто си пиша с вас, наистина се чувствам много по-добре от преди.Много се радвам, че всички сте така отзивчиви и винаги отговаряте толкова бързо.Дано скоро мечтата ни се сбъдне и да си споделяме все хубави неща. :grouphug:
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #598 -: Юни 29, 2009, 00:32:40 am »
Violett, я стига! Нали знаеш, че ние ще сме от онези, дато няма разберат по симптоми! Спокоино мила! Не си тормози главицата! Каквото такова! Но на теб  ти е много рано да си правиш заключения! Дано ти си късметлииката този път, та да се изкефим всички! Много ще съм радостна за вас! Раничко ти е да се отчайваш! И не търси симптоми, незабравяй, че пием лекарства и при нас всичко  е относително. Абе така ще ни изненадат хлапетата, че изобщо нямяа да се усетим как е станало. Кураж мила!
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #599 -: Юни 29, 2009, 16:12:23 pm »
Дано да има и повече щастливки този месец.И най - вече, bamze, да имаш хубави новини следващия, защото наистина го заслужаваш.Съвсем искрено ти го пожелавам и се надявам скоро да стане реалност.Успех на всички....и момичета, къде се изгубихте :o Пишете как сте. :balk_173: