0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #540 -: Юни 23, 2009, 16:21:31 pm »
bamze, на мен ми казаха да си направя тест най - рано на 15 ден от инсето.
higiasql, рано е да се каже.Стойностите са много ниски.Но може и да има нещо.Дано да е това което искаш и да не е от прегнила.Обикновено в 4-та г.с. стойностите са от 5 нагоре а в 5-та от 17, но това е само на теория, така че стискаме палци. :P
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #541 -: Юни 23, 2009, 17:41:06 pm »
Ей няма край! Имам чувството, че времето е спряло...
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #542 -: Юни 23, 2009, 18:16:28 pm »
Бамзе, на мен ми казват на 14-ти ден да правя уринен тест, мисля че след 11 ден кръвният тест има шанс да покаже ако има нещо. Колкото повече можеш да изчакаш, толкова по-категоричен ще е резултата. Кой ден ти е след инсето? То беше на 10-ти, нали?
Според мен утре е хубав ден за тест - Еньовден (на плодородието  :wink:) и рождество на Св. Йоан Кръстител (чийто родители са били на преклонна възраст според тогавашните разбирания  :)).
Higiasql, стискам палци утрешният ден да е празничен за теб!  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
« Последна редакция: Юни 23, 2009, 20:03:34 pm от Meme »
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #543 -: Юни 23, 2009, 19:06:54 pm »
благодаря violett, утре пак съм на кръвен тест той ще покаже със сигурност. стискам палци на всички момичета чакащи резултати да са положителни.
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #544 -: Юни 23, 2009, 20:40:58 pm »
 bamze,на теб разчитам.Аз се предадох.23 е гадна дата този месец.Незнам какво да правя.Много ми е трудно ходенето до София,дали ще иска Владимиров да ме прегледа в събота?Ако овуто ми е пак от дясно(там имам тръба)ще правя гимнастики и този месец да съчетая работа,колеги и прегледи до София.
bamze,пиши ми на личния,моля те,подробности за това инвитро на ЕЦ.Колко струва,как се прави и ...
Късмет на всички чакащи и много +++ резултати,че знаете ли колко е гадно!!!
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #545 -: Юни 23, 2009, 21:01:23 pm »
Въпреки,че не залагах големи надежди,ми идва да седна и да се нарева.Абе гадничко си е,как не свикнах?!Даже и мойта шефка,която аз ненавиждам,е бременна.И за нея се радвам.Пък и ще излезе в майчинство и няма да ни тормози.А както се вижда аз ще си остана да работя.
Много тъжно става,спирам да пиша,че ще депресирам бременните!javascript:javascript:void(0);void(0);
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #546 -: Юни 23, 2009, 21:13:37 pm »
ceci, я не се предавай толкова лесно.И какво....все някога и на нас ще се случи.Гледай само напред и имай търпение.Това е най-важно.Всички сме в това положение, но няма да е вечно така.Ееех..... после ще се смеем колко сме били нетърпеливи и колко сме се ядосвали.Изчакай търпеливо малкото съкровище за да не сръдливо, а да е спокойно и усмихнато бебе :bori_020:
 :bighug:
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #547 -: Юни 24, 2009, 13:40:29 pm »
Здравейте сладури! Така! Да ви кажа сега: на 14 ден след инсето - отрицателен тест! Все още не ви е дошъл М и загатката става още по-голяма, а напрежението нетърпимо! Да си аправя ли и един кръвен тест а?
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #548 -: Юни 24, 2009, 15:09:15 pm »
Бамзе, направи кръвен, поне да нямаш съмнение. Уринните тестове не са много точни. В понеделник след кръвния тест за LH направих уринен за овулация. Кръвният  показваше 44 единици, а уринния беше отрицателен при положение, че пишеше, че отчитал LH над 30 единици и го направих след няколко часа, когато хормонът би трябвало още да се е повишил. Направи кръвен и не го мисли. Стискам палци  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17
Цеци, не се скапвай, това е едва второто ти инсе. След 4-тото можеш вече да се замисляш по-сериозно по темата, но сега е рано да се отчайваш. Млада си, трябва ти само търпение и късмет. Желая ти в най-скоро време по един или друг начин да сбъднеш мечтата си!
Моето 6-то инсе мина днес на неспукани фоликули, по 1 голям в ляво и дясно и няколко по-малки. Снощи в 2ч. ме заболя силно корема, по време на процедурата ме боля и сега продължава. Според д-р Димитрова сигурно всеки момент или най-късно до вечерта ще овулирам. За всеки случай в петък съм на контролен преглед.
Момичета, прегръщам ви и очаквам да ме зарадвате с положителни резултати!
 :grouphug:
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #549 -: Юни 24, 2009, 15:26:41 pm »
Супер Meme! Казват, че е по-добре опашатковците да чакат! Сега си вземи едно календарче и добре дошла при мен в клуба на лудичките!
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #550 -: Юни 24, 2009, 15:38:24 pm »
Бамзе, това ми е първото инсе на неспукани фоликули. Предишните 5 пъти даже се притеснявах, че се пукат много рано. Сега пък, дали ще се пукнат въобще. Абе няма угодия  :) А нашите опашатковци са малко мързеливи, дано не заспят  :D Правих сега малко коремни преси, но май болката спря.
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #551 -: Юни 24, 2009, 15:50:44 pm »
Споко Meme! Всичко ще е наред! Мързеливи, ама като видят зор ще се размърдат! Да не се влудиш много! Още си в началото с тия две инсета! Пиеш ли някакви лекарства? За болките ти препоръчвам но-шпа. И да пишеш чу ли! Да не ми се покриеш сега!
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #552 -: Юни 24, 2009, 16:37:55 pm »
Благодаря, Бамзе!
Не пия болкоуспокояващи, явно съм мазохист, хем боли, хем си викам "Супер, сигурно сега се пукат" :lol: Сега съм свежарка, ама след една седмица - да не си ми насреща. Лошото е, че точно когато ще имам най-голяма нужда да споделям с вас, сайтът ще бъде в профилактика  :( Е, тогава вече незнам, ще трябва да си измисля някакви занимания, да не броя часовете и да не подскачам при всяко придърпване и болка и да не търся дългоочакваните симптоми.
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #553 -: Юни 24, 2009, 17:01:57 pm »
Мемчо, и аз ще чакам заедно с теб, така че като затвори сайта, ще си приказваме двечките :) Скайп, ФБ, ICQ - все ще се свържем ;)


*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #554 -: Юни 24, 2009, 17:24:45 pm »
Раши, много добра идея! На 6-ти юли ще ми е 12-ден от инсето и... osi_7 знаеш как е. По-леко е като си споделяш с някой, който е на твоя хал. Предлагам до 3 юли да си обменим данни за връзка всички, които ще сме на еднакъв етап от цикъла и всички, които имат желание.
« Последна редакция: Юни 24, 2009, 17:30:06 pm от Meme »
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #555 -: Юни 24, 2009, 21:28:27 pm »
Говорих с доктора и утре спирам тоя дуфастон и чакам да ми дйде с пълна сила! Ще се явявам пак да ви следя и умната! Да не вземете да се скапете! Успех на всички и дано да се резпише някой с плюс. И да продължим темата и следващити месеци! Явно мойто неиска да се ражда през март!!! osi_9
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #556 -: Юни 24, 2009, 22:01:42 pm »
 Meme , колко трябва да показва кръвния тест за ЛХ точно преди овулацията ?
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #557 -: Юни 24, 2009, 22:38:53 pm »
Ей,момичета,тук съм.Превъзмогнах разочарованието.Нещата започват да се подреждат,говорих с Владимиров и успях да го убедя в събота да ме прегледа,за да видим дали ще има фоликул от дясно и дали ще мога да направя още една инсеминация този месец.Абе няма да се предаваме процедура след процедура,докато имаме нерви,средства и най-вече,докато успеем!
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #558 -: Юни 24, 2009, 22:48:44 pm »
Здравейте дружки!
Напоследък имаме много работа и не мога да влизам много, много, и да знаете, че форума е като наркотик, като не мога да влеза ставам гневна и сприхава, ужас.

Меме, на неспукани фоликули, а, толкова добре ми е познато. не се притеснявай. След като имаш болки, вероятно вече се е спукал, а ако още не е, другиден ще направите повторение. ПОследният път питах док колко преживяват опашатковците и тя каза че до 48 часа, така че не губи надежда. А казваше, че ше се спукат по-рано. Ако искаш направи малко коремни преси. Казват, че помагат. При мен не се получи, ама аз правих само 30-40.

rashi и Овитрела и Прегнила са едно и също - първото го бият подкожно, а второто мусулно. Овитрела е синтетичен продукт. При мен лично фоликулите по се пукат при Прегнила, но предполагам, че причината не е в медикаментите, а случайност.

ceci 75 , съжелявам мила, на унивай, ще дойде и твоето време. Мисля, че няма причина да не те трегледа доктора в събота, аз самата много често ходя тогава, защото не се налага да отсъствам от работа.

bamze, надявах се да се е получило :bighug:
« Последна редакция: Юни 24, 2009, 22:50:58 pm от ivetod »
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #559 -: Юни 24, 2009, 22:57:26 pm »
Е Иве... Другия път. Или след него или.... докато стане! има вероятност да си почина 2 месеца и после пак. Имам нужда о почивка и да се откъсна малко от това напрежение. колкото и да ми се иска да стане веднага независят от мен нещата и имам нужда да се разнобразя малко. Хубаве че имаш много работа. Не ти остава време за влудяване! Все пак моето голямо желание няма да се превърне в единственото ми занимение. Много, много ви се радвам! Ще ви следя из късо!