0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #520 -: Юни 22, 2009, 01:05:39 am »
Споко Ceci! ние с теб вървим ръка за ръка. И аз се чувствам като теб и то вече 5 дни! Много е неприятно но ще стискам зъби! Не си мисли лоши роботи за дробчето... Опаа....! Чакай, че скупих една чаша! Много съм смотана! Дано да ни  е на късмет! Убихме още два дни, а от утре нова седмица-нов късмет!
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #521 -: Юни 22, 2009, 01:33:01 am »
Счупеното носи щастие!Другата седмица ще е решаваща за мен,ако до петък не ми дойде,в събота ще правя тест.Имам лошо предчувствие...Не искам да ти предавам лошото си настроение.Останах малко по-свободна и започнах да мисля глупости.От утре като ме грабнат пак на работата,ще си забравя и името,не само цикъла
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #522 -: Юни 22, 2009, 13:13:06 pm »
Добро утро мацки :)

Пожелавам си спорна седмица! Бамзе, Цеци, Вили, Иве, Меме, Аджена и всички други - стискам ви палци :) :pink_dust_1:

Аз в сряда съм на преглед да видим как върви моя ЕЦ. :)

Иве, за срещата, аз лично ще ходя за пръв път. Предполагам, че е имало такива срещички и преди ;)




*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #523 -: Юни 22, 2009, 13:55:01 pm »
Момичета, да сте виждали кълбо от нерви? Е това представлявам в момента! Сега разбрах какво означава ПМС. Никога не съм се чувствала така. Откачихме ей! Е поне аз! Вие да не ми се обидите нещо! В тия клиники дето ходим трябва да ни прикрипят и по един психолог!
Ей не ми обръщайте внимание! Тука е много мрачно времето и затова съм в такова настроение, а и този ПМС....
Хубава седмица ви пожелавам и много радости!
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #524 -: Юни 22, 2009, 14:10:41 pm »
Привет  от мен !
Само да ви пожелая много успех и късмет на чакащите,страхотни резултати от предстоящите инсета тези дни и дано никой не стига до "тежката артилерия"!И много кураж,Иве,Меме,Цеци,Бамзе(извинения на тези,които пропускам :oops:) :bighug:
Аз този месец почивам,нищо не правя :lol:сега ще мисля откъде да я започваме пак "старата песен на нов глас" :?
Исках да ви попитам за този мерионал,нали го изписват за подобряване качеството на яйчицата,или? зачудих се,че на мен не ми дават нищо подобно:oops:
Dum spiro,Spero!
нашите две ангелчета с две мисии са вече с нас!
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #525 -: Юни 22, 2009, 18:30:21 pm »
Здравейте момичета, аз два дни не съм писала, ама гледам, че и вие през уикенда не сте били много, много на компа :).
 В събота ми направиха инсето, ха, познайте как, ами отново на неспукани фол, в дясно бяха два по 22 и 20мм, в ляво един 15 мм. След това ходихме до Обрадовския манастир Св. Мина и се помолих на иконата му за нас, почувствах се по-добре. В неделя на село малко релакс и се скъсах да правя коремни преси. Днес отново ходихме да видим положението. Пак се е спукал само един фол от дясно, а другите лутенизират. Пак започва чакането, е дано да има защо.
Раши, дано имаш хубави фоликулчета във сряда.
Меме, кога ще е големия ден?
Бамзе, Цеци, успех момичета и само положителни тестчета, че нали и ние идваме след вас. Не го преживявайте толкова момичета, кажете майната му, каквото е трябвало да стане е станало. Знаете, че няма как да се върнем назад и да променим нещата, а и негативните мисли наистина ни действат пагубно и то само и единствено на на този, който си ги мисли :), гледаме само напред и така, нещата ще се случат рано или късно и трябва да запазваме силите си, за да можем после да се радваме на успеха си.
ДИМ, сега почивай и събирай сили, че следващия опит да е успешния за теб.
Само за протокола, аз съм психолог, ама да знаете, че и мен като "ме хванат ангелите", особено по време на ПМС, мъжът ми се вижда в чудо, вчера каза на майка ми, че иска да ме остави малко при нея, за да си починел от мен :D
« Последна редакция: Юни 22, 2009, 18:33:39 pm от ivetod »
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #526 -: Юни 22, 2009, 19:28:11 pm »
Иве, стискаме ти палчета :)  :crossfingers:
Ти какъв психолог си мила? Аз съм завършила Организационна психология. :) Имам чувството, че на моменти ние психолозите сме по-лудички  от останалите хора. :))) Усмивки


*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #527 -: Юни 22, 2009, 19:40:47 pm »
Кураж Иве! На мен утре ако не ми дойде, викайте ония с дългите ракави!!!!
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #528 -: Юни 22, 2009, 20:28:52 pm »
Здравейте момичета, благодаря за стиснатите палци!
Инсето ще е в сряда, днес фоликулът отляво беше 20мм, отдясно-15мм, лигавицата 12,5мм. Тази вечер - Прегнил 5000. И аз нещо съм изперкала, сега започнах да си въобразявам, че овулацията ми може да настъпи много преди инсето. Понеже не можах да говоря с д-р Димитрова, преписах стойностите на хормоните от днес: LH-44, Естрадиол-1351, Прогестерон-0,9. Имате ли идея дали са добри?
Бамзе, Виолет, Цеци, Аджена, дръжте фронта, няма да се предавате на финала, трябва да повлечете крак и да сте ни светъл пример!
ДИМ, според мен Мерионала го бият за увеличаване броя на фоликулите, а съм чувала, че при увеличаване на количеството пада качеството  :?. Аз с и без Клостил образувам 1 фоликул, с Мерионала стават 2-3. Докторът ще ти предложи най-добрия вариант за теб.
Иве, много силно ти стискам палци, хайде вече да приключваме с тези процедури, и този ужасно далечен 14-ти ден и да започнем да броим дните до 9-тия месец!
Раши, дано имаш хубаво фоликулче и да направите успешно инсето! Ще ти бият  ли Прегнил?
Момичета, днес в клиниката срещнах една позната, която прави ИКСИ миналия месец, бременна е!!! Залепих се за нея и близо час бъбрихме, пихме капучино и накрая я пипнах за късмет. Тя е правила 4 инсета, 1 матурация и последно са успели с ИКСИ. Каза, че е станало точно когато най-малко е вярвала.
Така, че ви позволявам да се обезверявате, ако така ще предизвикате съдбата да ви опровергае  :)


*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #529 -: Юни 22, 2009, 21:17:31 pm »
Ей, момичета сладки! Доста тежък уикенд беше откъм неспане, смях и танци! Освен това заради лошото време ден и половина нямахме интернет, няколко часа ток и кабелна, поради авария водата днес дойде към 3 следобед-такъв бяс и гняв одавна не беше ме обземал... Сега всичко дойде и аз съм ужасно щастлива вече, но добре покрещях на приятеля ми, защото немога да се свържа с интернета, немога да измия след почти триневния купон.... Сега съм ОК! Иначе купона беше малко ВИП-приятеля ни (рожденника) е мн. известен композитор на хитове и гости му бяха (т.е у нас) Галя от Каризма, Алекс Раева, Невена от Мюзик Айдъл и още актриси, режисьори... За моя изненада не се надуваха или просто обстановката не предразполагаше за  подобни снобски прояви...Беше много весело, но аз съм страшно изтощена...

Цеци, Бамзе не се тревожете! Аз нямам абсолютно никакво предчувствие! Нищо не ме придърпва, боли и т.н. Даже се усещам, че на моменти дори забеавям, че нещо чакам... Единствено огромното количество (по 2 и повече кутии) изпушени цигари за последните 2-3 дни, спането по четири часа на денонощие ме карат да се запитам безотговорна ли съм?

Силно ви прегръщам всички!
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #530 -: Юни 22, 2009, 21:34:19 pm »
Момичета,няма да мога да е устискам тази пущина,ще вземе да ми дойде.Днес ми е 12 ден,то не бяха едни бодежи,едни болки в кръста и корема.Усещам едно мокрене,ама не кръв,като течение.И само се проверявам.И гърдите ме болят,особено зърната,корема ми е подут.И ако тази нощ не ми дойде,така до кога ще се чудя?!
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #531 -: Юни 22, 2009, 22:27:32 pm »
Същата работа е и при мен Ceci! Вече ме боли и глава! Върнах се от работа в 6 и досега съм спала. Сега какви ще ги върша цяла нощ незнам? Идвами да го изкарам в сън всичкото времи до четвъртък! Изобщо не си  представям как ме издължат хората около мен? Цял ден ми е криво и все ми си реве! Назнам...
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #532 -: Юни 22, 2009, 22:36:55 pm »
bamze,това са все хубави признаци,да ти се спи,да ти е нервно,ако трябва поплачи си.Аз не мога да спя,неспокойна съм цяла нощ,а сутрин-преди часовника(като никога).Но понеже не пих никакви лекарства за стимулация,даже съм много спокойна.Искрено се надявам при теб да се получи.
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #533 -: Юни 22, 2009, 22:51:25 pm »
То и при теб ова безсъние и рано ставане си е съмнително?!?   :D И аз не съм стимулирана, ама тоя дуфастон дето го пия май ми е в повече. Винаги съм имала редовен цикъл, без ПМС и сега се чувствам мноо страно. Представям си какво им е на момичетата, които всеки месец са така! А моето спане може да е признак и на лека депресийка! незнам вече! При всички положение след няколко дни ще ни е ясно какво ни предстои! Дано да са хубави и положителни неща!
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #534 -: Юни 23, 2009, 00:19:20 am »
meme,ive,ajena стискам палци :bighug:
bamze, ceci вие май май се надпреварвате коя ще изброй повече бременни признаци :balk_83: :balk_50:Дано да са такива и при двете ви...силно стискам палци да не дойде лелката :bighug:
Аз няма с какво да се похваля  :? нито гърдите ме болят, нито имам ПМС...абеее нищичко, а вече ми е седми ден от инсето.Но дано поне при вас новините да са хубави.Целувки на всички :grouphug:
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #535 -: Юни 23, 2009, 00:22:39 am »
здравейте да се разпиша и аз. имам 2 инсеминации преди година. миналия месец беше третата и този четвъртата на 9 и повторение на 10.06.сега съм на утрогестан,естрофем,дуфастон,фолиева,аспирин и 3 прегнила от 1500през 3дни-последния на 17.06. днес правих чхг 5,75 при норма на лабораторията до 5,3. питането ми е може ли резултата да е от прегнила. говодих с док каза да повторя теста в сряда. според вас да се радвам ли, или е още рано.
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #536 -: Юни 23, 2009, 12:07:25 pm »
Много  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: на всички момичета в процедура или очакващи датата до теста! Късмет желая на всички!!!

 :bighug: Ви!
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #537 -: Юни 23, 2009, 12:14:10 pm »
Добро утро :)

Мемчо, много ме обнадежди с тази история! Ха дано и на нас да ни се случи така!  :crossfingers: Не зная още дали ще ми бият Прегнил. Досега никога не са ми били. Слагаха ми Овитрел и то само веднъж.  :?

Стискам палци на всички момичета  yahoo_17



Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #538 -: Юни 23, 2009, 13:08:29 pm »
Аз наминавам само да пожелая успех на всички в процедура и многоооо, многоооо късмет на всички чакащи датата на теста :D

Стискам ви много палци и редовно ви чета. Аз ще се включа вече в новата тема Юли / Август  :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #539 -: Юни 23, 2009, 15:32:13 pm »
Здравейте сладури! Всъщност някои може ли да ми каже на кой ден точнода си направя теста, защото, аз предишните пъти изобщо не стигнах до него! Нещо съм притеснена! Маже ли да ми закъснява от Дуфастона?