0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #500 -: Юни 18, 2009, 16:38:59 pm »
Успех и от мен, Мемчо! :)  :D


*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #501 -: Юни 18, 2009, 20:44:51 pm »
   Здравейте хора :D Току що се върнах от София и барзам да прочета новините. Ей bamze, мила, спокойно, коремчето не те боли то ПМС просто малко си се поизнервила и се чувстваш неразположена. Ама то си има и положителни страни, на нали скоро като станем бременни, ще имаме такива неразпорожения, трябва да свиквоме. Надявам се, че днес си по спокойна. Ще видиш всичко ще си дойде на мястото и после ще казвами защо толкова сме се притеснявали.
    На прегледа док видя два фол от дясно 22 и 19 мм, в ляво два по 15 мм, лигавицата малко е понапълняла 7.5. Биха ми Прегнил и в събота сме на инсе, четвъртото, много се надявам успешно. Някой друг няма ли да е тогава, разбрах, че ще има още 2-3 момичета, да не е някой от дружината, я бързо да си признава :)
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #502 -: Юни 18, 2009, 21:43:37 pm »
Еее,браво ivetod,пораснала е лигавицата,а аз фоликулите ПУ-ПУ-ПУ.Дано всичко да е
ОК в събота.В София се надявам да не ходя скоро,или поне не по този повод.Е,надявам се.
На всички ви пожелавам успех и сбъдване на най-съкровената мечта
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #503 -: Юни 18, 2009, 21:55:33 pm »
Здравейте момичета! Май критичния период при мен отмина! Вчера нещо се бях скапала много. Сега чакам да мине и утрешния ден и да се спасявам на вилата, защото в тоя София не се издърж. Браво Иве! Успех в събота и споко! Само да си спокойна и всичко ще е наред и не го мисли много! Целувки от мен за всички вас!
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #504 -: Юни 18, 2009, 23:02:14 pm »
Здравейте, милички! Не пиша, но ви чета редовно и се зареждам от вашия позитивизъм! Трябва да сме много спокойни, защото за пореден път се убедих, че нищо не зависи от нас. :D Едно момиче от моята клиника е бременно от инсе, за което док. много се е колебаел дали изобщо да прави. Спермограмата е била отчайваща(около 2 мил. подвижни), но тя настояла и...когато е писано, дето се вика, от въздуха става! :D
При мен, нищо интересно, стимулацията си върви. В понеделник съм на преглед и така...Целувки на всички и успех на чакащите! Хайде, крайно време е вече някой да изгърми :wink:
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #505 -: Юни 19, 2009, 02:08:14 am »
Здравейте! Много съм щастлива от хубавите новини-Ивето, Бамзе, Цеци....
Аз съм леко развълнувана от предсоящото съботно парти у нас (вдругиден). А по-другата събота нашето племениче става на 4 г. и у нас ще има страхотно детско парти с клоуни, програма, мнооого дечица, близки и приятели, което винаги до сега се превръща след 21 ч. във веселба за възрастни-баби, дядовци поемат внучетата и ние се довършваме. Следва Джулай морнинг-изобщо натоварена програма...

Аз поне немога да издържам на безкрайно дългото 14 дневно чакане, по друг начин...

Дните минават бавно, но ето днес накупих украси, чинийки, чашки за детското парти и много свещи, факли, готини чаши за мохито и други разни коктелчета за вдругиденшното ни градинско тържество...

Мдааа, въобще не съм по темата, но нищо не се случва при мен и иначе трябва само да ви чета (както правих последните две вечери) :bighug:javascript:void(0);
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #506 -: Юни 19, 2009, 02:11:51 am »
 :bighug: ей тая прегръдка исках да добавя на горния пост, за да знаете, колко силно ви прегръщам всички
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #507 -: Юни 19, 2009, 08:57:05 am »
Добро утро на всички! Както е видно мен ме хвана безсъние! Много се радвам за ентусиазма ти Ajena! Хубаво парти ви предстои. Много е забавно когато има такива празненства! Да се подготвиш с много балони и весели, забавни игри за малчуганите!  osi_5
А тези дни наистина минават много бавно! Ужасно  е! но ще се справим някак си и всичко ще е повече от добре, какъвто и да е резултата! Да ви кажа честно, ако ни съберат всички "кокошки" от форума на едно място ще е голям купон. Имам чувството, че се познаваме от години и сме най-добрите прители на света! Така  когато хората са близки по съдба и подкрепа можеш да плучиш сомо и единствено от човек, които преживява или е преживял всичко което на теб ти се случва! Пожелавам ви весел и усмихнат ден! Радвайте се на всичко което видите и чуете днес и така денят ви ще мине неусетно! Мислете позитивно и непозволявайте гняв и за части от секундата да мине през вшите красиви главици! Неочаквойте много и ще получите всичко! :thankyousign: :thankyousign: :thankyousign:
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #508 -: Юни 19, 2009, 11:17:57 am »
Аь че сладко казано BAMZE ,мн си сладка ти и мене развесели днеска сигорна съм че и на момичетата тук ще предадеш тазо положителна енерги  :bighug:.Хайде сладурчета давайте вече да се почва във ваща тема валежа от ++++++++ чакак с нетърпение  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #509 -: Юни 19, 2009, 11:57:23 am »
Да ви кажа честно, ако ни съберат всички "кокошки" от форума на едно място ще е голям купон. :thankyousign: :thankyousign: :thankyousign:

Добро утро, сладурки :)

Бамзенце, ами че то наистина се събираме "кокошките" от форума. Виж седмичната темичка :)
 
Кафе Ротондата, ул. Съборна 14, 28 юни, 16 часа. Заповядайте всички да се видим и да поклюкарим!  :grouphug:

Иветод, успех мила!  :crossfingers:


Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #510 -: Юни 19, 2009, 12:32:45 pm »
Момичета, мен май ме хваща депресията и се усещам, че започвам отново да се замислям над проблемите.Едва 4-ти ден е от инсето, а вече ме обхващат негативни мисли :x Но да не ви предавам това мое настроение...все пак виждам, че сте позитивни в днешния слънчев ден.Много усмивки ви пожелавам и дано скоро свърши мъчителното чакане и то с положителен резултат  :) :bighug:
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #511 -: Юни 19, 2009, 13:02:24 pm »
Ей Violett, сладур не така моля! Каква депресия, какво чудо те гони?!? Яз вече четвърти път изживявам най дългите две седмици в живота си! Толкова па бавно а минава това време! Ама така е като сме луднали! Всичко ще се нареди и после ще ни се иска също така бавно да минава, ама не... Докато се обърнем и хоп - първи клас, пубертет и това... Затова стискайте зъби, защото трябва да родим поне по 2-3 дечица през няколко години, за да ни радват по-дълго, а и ние да се чувстваме по-ладички! Да не чувам за депресии и други глупости. И това ще има край! САМО СПОКЙНО И МИСЛЕТЕ ЗА КРАСИВИ НЕЩА! Толкова негативизим има наоколо, че ако му се поддадем зме закъсали здраво и без това смегранични емоционално! Вярвайте в себе си, живейте за себе си и правете днес това, което ще ви помогне да постигнете плановете си! Всичко за нас тепърва предстои,  но да не пропиляваме днешния денв тъжни мисли! Излезте, купете си сладолед и се редвайте на живота!  :cul2:
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #512 -: Юни 19, 2009, 13:22:53 pm »
Violett, в книгата "Надежда за дете" на д-р Стаменов пише точно това, което и Бамзе сподели с нас... По време на тези безкрайно дълги две седмици е много важно спокойствието, позитивната енергия, а хубавите мисли са просто задължителни. Прави по възможно неща, които ти доставят удоволствие, чети хубави книжки, филмчета, разхождай се, бъди с партньора си в най-пълния смисъл на думата, обичайте се....

Аз например при първото инсе споделих с много приятели, които знаеха, че имаме проблем и после като нищо не стана и като ме заразпитваха за резултат се почувствах чак гано не, ама не ми беше много приятно. Сега знаят само маика ми, баща ми, сестра ми и майката на моя приятел. Обаче понеже не я споделям тази тайна (само с вас, за щастие) и ми е доста по-бавно и трудно от предния път...

Аз ще стана на 34 г. на 10 Август, с партньора ми сме заедно от 8 години и от самото начало живеем заедно. Преди 3 години и двамата решихме, че сме готови и искаме да сме родители. Продължаваме....

Приятен ден на всички! Урааааааа уикенда идва!
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #513 -: Юни 19, 2009, 13:29:30 pm »
 BAMZE :thankyousign: наистина ме развеселяваш  :lol:
AJENA, и аз споделям само с вас, мъжа ми и майка ми.Никой друг незнае.Хората понякога са много нетактични и само разпитват, а както казва майка ми..."Това е признак на ниска култура!" :lol: Така, че е по добре да споделяме само с хората, за които сме сигурни че няма да ни натоварват с въпросите си и да любопитстват за неща, които засягат само нас.

Целувки на всички.Благодаря, че ви има :balk_5:
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #514 -: Юни 19, 2009, 14:35:21 pm »
А така! Браво на вас! Хората са гадни и се пазете от такива които ви обременяват! Когато някой ви подразни кажете си наум, че той всъщност незнае какво ви причинява, че вие в мислите си му позволявате да ви огорчи, мислете само за себе си, не се обвързвайте с мнението на другите за вас, извинете се и не ги слушайте повече! Не си позволявайте да ви нараняват! Приемайте чуждото мнение само като чуждо мнение и правете каквото вие искате! Така действията ви ще бъдат насочени единствено и само за да донесат удоволетворение на самите вас, което всъщност е най важното и повярвайте ми тогава ще бъдете щастливи! :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #515 -: Юни 19, 2009, 19:08:29 pm »
Бамзе, днес си като духовен гуру  :D Много ме радваш! Откъде тази мъдрост? Да не сте двама  :wink: Надявам се да имам твоите свеж поглед и мъдро търпение в най-дългите 2 седмици до теста.
Моите фоликули нещо се ослушват, не растат въпреки двойните дози Мерионал. Днес се оказа, че от 5-те състезатели са се изявили двама, един отляво - 16,5мм и един отдясно - 13мм. Предписаха ми още 2 двойни Мерионала и в понеделник пак преглед. Като гледам инсето се очертава за сряда, ако не се случи нещо изненадващо.
Иве, пак си пред мен :) Хайде този път да отбележиш положителен резултат, че и мен да ме повлечеш. Стискам палци за инсето, да се пукнат навреме фоликулите и опашатковците да атакуват до победен край!
Май съм поизперкала днес, дали от жегата или двойните дози хормони :)
Момичета, наслаждавайте се на лятото и се забавлявайте, че като станем мами-хипопотами ще трябва да се лишим от някои удоволствия.  :beerdr:
« Последна редакция: Юни 19, 2009, 19:25:40 pm от Meme »
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #516 -: Юни 19, 2009, 19:26:26 pm »
Здравейте!
Браво ajena, избрала си най-хубавия и неусетен начин да минат 14-те дни. Ще разказваш как е минал купона и как си се преставила ти като аранжьор :)
Бамзе, явно ранното ставане ти влияе много благоприятно за дълбоките размишления. Да знаеш, накара ме да се размисля за позитивното мислене. Вярно, бе.
Виолет и аз не искам да чувам за депресивни и песимистични мисли, да знаеш, че негативните мисли и съмосъжалителните разсъждения влияят само и единствено на нас и то в неблагоприятен аспект. Така, че по ведро, когато сме тъжни и подтиснати изпускаме много хубави моменти около нас, а сега е времето да им се радваме.  Така, че по ведро, я горе главата.
Ей, че е хувабо това със срещата. Аз го прочетох и съжалих, че съм толкова далече, ако този ден бях на преглед задължително щях да остана в София. Аз съм малко луда глава, бих дошла и без да съм на преглед, ама гледам че се пада в неделя, а в понеделник от рано сутрин съм на работа и няма да мога да се прибера. Жалко, дано решите пак да се съберете, тогаво ще дойда. А пък после искаме подробен разказ и снимков материал.
Меме, не са лоши размерите, много добре, два хубави фоликула са ти достатъчни за да стане работата. А във сряда сме на линия с палците.
« Последна редакция: Юни 19, 2009, 19:38:44 pm от ivetod »
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #517 -: Юни 19, 2009, 20:05:28 pm »
Meme, два фоликула са напълно достатъчни за да стане чудото, пък и имат достатъчно време да пораснат до сряда.Имай търпение и си ги отглеждай добре  :hug2: Стискам палци и двата да имат по една мноооого хубава яйцеклетчица.
Ive, да ти кажа поотмина ми малко депресията.Bamze ме развесели  :P :P :P
Момичета ама вие дори се срещате :)Първа среща ли е това или вече сте се виждали няколко пъти?Аз никого от вас не познавам наяве, пък и не знаех, че си организирате срещички :hello:
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #518 -: Юни 20, 2009, 13:17:15 pm »
Аз тази седмица само ви четох и ви се радвах как успявате да мислите позитивно!
БРАВО на ВАС, и аз всеки път казвах, че спокойствието и позитивното мислене са ключът към успеха (в голяма степен), но на моменти не искам да го повтарям за да подразня някого.

Meme 2 фоликула могат да вършат чудеса, при мен 1 се беше спукал когато стана чудото, така че ще стискаме палци в сряда да ти е последната инсеминация  :hug2:

Ivetod дано днес е щастливият ти ден  :00001754:

Целувам Ви всички и Ви желая прекрасни почивни дни  osi_5
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #519 -: Юни 22, 2009, 00:54:37 am »
Здравейте,момичета!Днес ми е 11 ден от инсето,а имам лошото предчувствие,че ще ми дойде.И белият дроб така ме боли,че на моменти не мога да се движа.Рискувах една пневмония,не пих лекарства,за да направя инсеминация.Дали не сгреших?Сега вместо бременност,да ми остане още едно срастване от ляво на дроба.