0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #440 -: Юни 15, 2009, 16:38:49 pm »
Мемчо, до никъде не съм. :( Дойде вещицата и вдругиден ще ходя на доктор да видим ще има ли 4-то инсе. Мисля вече да пускам документи за ИКСИ във фонда.



Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #441 -: Юни 15, 2009, 16:44:45 pm »
violett,продължавам да стискам палци и да чакам да докладваш.На всички пожелавам късмет и дано се преместим в един друг форум.
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #442 -: Юни 15, 2009, 17:31:00 pm »
Благодаря момичета, че ми стискате палци. :bighug:И аз се моля да сме повече бременилките и много скоро да се преместим в друга мноооого приятна темичка.
 Ситуацията при мен е следната:
Направихме инсето на спукан фоликул от ляво и жив и здрав 19.5 мм от дясно, който се очаква да се спука.Лигавицата е 12.5мм.Спермограма - 60 млн. 8OВ Сряда отново съм на преглед, за да видим как протичат нещата с този от дясно.Доки каза да не започвам утрогестана, преди прегледа в сряда, защото трябва да се увери в нещо 8O Сигурно иска да изчакаме десния да се спука и да не го подтискаме.
ceci, meme,bamze, pimi, ajena, emanuelaa успех на всички ви.
rashi, много съжалявам :bighug:Сигурна съм, че ще се получи следващия път.Казват, че третото и четвъртото инсе са с по-голям успех от първите две.Не губи надежда.
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #443 -: Юни 15, 2009, 17:38:05 pm »
violett,радвам се за теб,всичко е като по учебник.Според мен този 19,5 ще се спука всеки момент.Дано в сряда и него да го няма!Шансовете ти са много големи.Дано!
пу пу пу
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #444 -: Юни 15, 2009, 17:39:11 pm »
Здравейте успех на всички това е най - голямото щастие детенцето.
А На мен този месец ми откриха неспукан фоликул и друго като че ли няма но опитваме от 5 месеца и бебчо но идва. Предписаха ми пронивозачатъчно Регулон. Дали някой е имал подобен проблем??
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #445 -: Юни 15, 2009, 17:45:26 pm »
Violett, кураж и да не мислиш само в това! Ще се спука и другото и ще те питам тогава.... :bori_007: :bori_005:Пий довочера една бира и споко! Нали знаеш че ако е станало вече е станало, така че и да го мислиш вече няма смисъл! А може и да стане като се спука и другото! Успех и много усмивки! Нали не искаш ревливо бебче! :bighug:
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #446 -: Юни 15, 2009, 18:15:35 pm »
Оооох, момичета чул Ви Господ, особено за  :bori_007: :bori_004:Това ми е най-голямата мечта :lol:Пожелавам го и на всяка една от вас. :blowingdust: :blowingdust2:
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #447 -: Юни 15, 2009, 20:09:23 pm »
Ее, три дни имахме многто работа и не съм ви чела и сега първо седнах вас да "видя", че съм се затъжила.
rashi, съжелявам за вещицата. И аз съм на същото дередже, вече свършех стимуляцията за четвъртото инсе и след него ще подаваме документи във фонда. Е, дано не се наложи.
Меме, браво, колко много фоликули си отгледала, мисля, че не трябва да се притесняваш, че са много, имаш опит :) и знаеш, че като поотраснат, ще се оформи доминантният/-ните, а по-малките няма да играят в "играта". Ех, че обяснение праснах :D
Violett искрено ти желая успех. Стискам палци.
 Leoparda,  много е гадно това с фоликурялните кисти, при мен се случи преди два месеца, след стимулация, се спука само един фоликул и в началото на следващия месец док видя кистичката. Много тъпо ми стана, и без това опитваме три години, а от една посещаваме клиниката, пих един месец Малвелон и на следващия преглед нямаше кистата. Толкова много се зарадвах. Сега продължаваме. Така, че не се притеснявай, пий хопченцата и мисли позитивно, че другия месец нямя да я има и ще продължите с опитите.
А аз утре съм на преглед, дано растат фоликулчетата, та да видим дали и кога ще е четвъртото ми инсе.
« Последна редакция: Юни 15, 2009, 20:11:07 pm от ivetod »
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #448 -: Юни 15, 2009, 20:18:22 pm »
 violett и аз ти стискам :crossfingers: за  :bori_007: :bori_004: това е най-голямото щастие, което може да ни се случи, успех !

Аз се присламчвам пак към темичката :balk_48: Почна и при мен подготовка за ново инсе. Днес бях на преглед и имам 2 фоликула. Док е доволен и ме вика пак в сряда :balk_48: ако всичко е наред в петък съм най-после на инсе !

много yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 на всички !
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #449 -: Юни 15, 2009, 20:33:14 pm »
Момичета да ви питам нещо.Кога най-рано мога да направя домашен тест.Инсеминацията ми беше на 11.06.на ЕЦ,без лекарства и инжекции,и преди и след инсеминацията?Мисля,че няма какво да заблуди теста.Абе,тъпи въпроси!
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #450 -: Юни 15, 2009, 20:36:47 pm »
Домашен тест чак след 14 ден, най-рано. Успех!
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #451 -: Юни 15, 2009, 20:39:39 pm »
ceci 75 на мен док ми беше казал, за кръвен на 15ти ден от инсето. За домашен предполагам, че е пак същото. Аз след мойто първо инсе не издържах и почнах с тестовете още от 11ти ден, но няма никаква полза от тях. Само си изгубих нервите. Моят съвет е, колкото и да е трудно, да изчакаш поне до 14ти ден. Успех !
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #452 -: Юни 15, 2009, 20:49:46 pm »
Благодаря ти,loriane.Като си стоя вкъщи и само ???От утре съм на работа,ще се разсеям и ще се опитам да не мисля толкова. ivetod,дано не ти се налага да разчиташ на фонда.Успех
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #453 -: Юни 15, 2009, 21:12:06 pm »
Ceci 75, стига глупости си мислила и стега с тия тестове! Да нмаш излишни парички да да подпомагаш производителите им? Малко е раничко според мен! То сега ембриончето още се дели, чакай да си стигне в легвището, да се закрепи и тогава ще започне да ти  дава знаци! Нали знаеш, че ако е станало е станало нищо ниможеш  данаправиш в момента освен да сидокараш още притеснения и въпросителни! Споко остави го да се развива нормално, не го влодявай още от сега. Знам от опит колко си нетърпелива, но дай го малко по-лежерно! Ама ти защо въобще сиболнични?!? Утре марш на работа! Какви са тезиглезотии....Пного на мързел си се отдала, а ние сескапваме в тая жега! Ставай да правиш салатка и спретвай на твойто съкровище вкусна вечеря. А може да се  опражняваш и в плетки! Ще ти е полезно за пелените! ХА ХА ХА! osi_18 Цулувки за всички!
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #454 -: Юни 15, 2009, 21:44:20 pm »
ivetod, lorian, благодаря Ви момичета.Дано и при вас се получи този път и не се стига до тежката артилерия.
Цеци, не се побърквай с тези тестове.Най-добре си направи кръвен, ако си много нетърпелива.Домашните тестове понякога показват бледи черти и ни заблуждават.Поне аз миналия път се заблудих с тази бледа черта на теста.Зарадвах се и като си направих кръвен - нищо :(На кръвния все пак се вижда дали е нормално количеството на ЧХГ за съответния период и могат да ти дадат сигурен резултат.Каквото и да решиш съм с теб и ти стискам палци osi_9
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #455 -: Юни 15, 2009, 22:16:53 pm »
Violett, Ceci ние сме почти заедно в процедурите и в чакането... Аз този път съм решила за себе си-никакво търсене на евентуални симптоми на бременност-сънливост, напращели гърди, придърпвания и т.н, съответно ровене из форумите и архивите за теми с подобно съдържание!
Отдавам се на летни купони, Bamze e много права, ако е имало нещо да става, то вече е станало.... За уикенда ми се падат 10-12 ч. сън общо и оклоло 36 ч. смях, танци, белот, вкусна храна и много, много приятели. Днес не съм си сваляла пижамата-спах, чистих, спах, готвих....
Прегръщам ви всички!
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #456 -: Юни 15, 2009, 22:29:25 pm »
ajena, само така :)Симптомите ние си ги измисляме.По-добре да не се вглеждаме в себе си и да търсим постоянно.Каквото е писано, това ще се случи и няма да променим нищо с тези си действия.Нека всички се отдадем на приятни занимания и чакането да не е така мъчително :grouphug: :book: :band: :eating: :coke:
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #457 -: Юни 15, 2009, 22:38:14 pm »
Е да не ми изчезнете самсем та да ви търся с гугъл после! Явявайте се от време намвреме! И да слушате!
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #458 -: Юни 15, 2009, 22:56:21 pm »
 :jump12: Бамзе много си забавна :D Аз поне не мисля да изчезвам.Нали трябва да съм в течение какво става при вас.А вие.... драскайте по някой ред наистина, от време на време.
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #459 -: Юни 15, 2009, 22:58:19 pm »
Ха-ХА-хА-ха-Ха. Bamze много ти се радвам на коментара! Хубавото в цялата работа е приема на Urtogestran-a. Моят приятел твърди, че от многото купони, веселби и сбирки у нас му се е обърнал режима и преди 4 ч. сутринта не може да заспи. Аз днес от мързел, лежейки в леглото току що събудена (някъде към 12)реших Уртогестрана да го изпия и съм изумена от огромния му сънотворен ефект, който предизвика (от обяд съм по пижама)... Сега като се наложи мога да му дам и на него едно хапченце, аз се връщам към другия вид прием...