0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #280 -: Юни 05, 2009, 15:01:39 pm »

Аз да се отчета днес ходих и дадох кръвчица  за ЧХГ :), след 14,00 часа ще е готов резултата и как искам да мине по-бързо времето :wink:

Радостинка,сискам палци за добри новини!
northerner,много е рано за тест-бил той уринен или кръвен,и да е станало нещо все още е рано за имплантация.имай търпение и ще чакаме да се похвалиш
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #281 -: Юни 05, 2009, 15:03:50 pm »
northerner, мила, добре дошла :) На мен докторката ми каза уринен тест в никакъв случай по-рано от 14ти ден след инсето. Имай търпение и си изчакай 14 ден, или поне 13 ден до кръвния тест. Стискам ти палци  :crossfingers: :crossfingers: :))


Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #282 -: Юни 05, 2009, 19:26:18 pm »
Благодаря ви за топлото посрещане, момичета! Ще си чакам 13 ден, но като чета за успеваемостта на инсетата, малко се отчайвам. :?
Радостинка, нямам проблем с прогестерона, в норма е, но док.сигурно се презастрахова, защото не съм първа младост. :oops: :wink:
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #283 -: Юни 05, 2009, 20:50:39 pm »
Малко късно пиша, ама първо си поплаках и сега вече мога. ЧХГ-то е 0,00 първото ни инсе е неуспешно :(
Благодаря ви много за стиснатите палци, но няма да мога да ви зарадвам  :(.
Чух се с док и тя каза за сега да продължавам да пия лекарствата до вторник, когато съм на преглед и след като ме види тогава ще ги спра и ще говорим какво ще правим от тук нататък. Предполагам ако всичко е ок, ще минаваме към второ инсе.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #284 -: Юни 05, 2009, 21:09:44 pm »
   Мила Радост ужасно много съжалявам, че така се получи при теб  :(.
Знам, че каквото и да кажа, няма да се почустваш по - добре поне за момента, но въпреки всичко не се притеснявай. Всичко ще се оправи. Не унивай. Следващият път ще е успешен. Нали знаеш, че при всяко следващо инсе, шанса се увеличава. Не знам защо, но така съм чела. Както важи същото и за ин витро прицедурата.
   Целувам те и ние сме с теб.
    :bighug:
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #285 -: Юни 05, 2009, 22:32:45 pm »
Радостинка,много съжелявам за неуспеха!
Поплачи,потъгувай но не потъвай като мен а с нови сили напред към второ инсе.Поговори с доки-незнам при кого си и потърсете евентуалната причина.
Късмет мила! :bighug:
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #286 -: Юни 05, 2009, 23:30:28 pm »
Радост, съжелявам мила, толкова се надявах на положителен тест. Знам как се чувстваш.И знам, че в такива моменти каквото и да кажа няма да ти олекне много. Поплачи си, поговори с някой, мъжът ти или вярна приятелка. Ще видиш, че още утре сутрин ще си по-добре и ще кроиш планове за ново инсе, и ще вярваш че то ще е твоето успешно инсе. а бъди сигурна, че ще е така. Прегръщам те силно.
Аз да кажа след кафеникавите истории, днес съм в нов цикъл - поредния..мисля понеделник да посетя док, та да видим какви ще ги спретнеме. За първи път след неуспешна процедура /а, те не са малко, плюс прекъснатите/, не ми се плаче, нищо. Исках малко да остана сама и сега съм готова за следващите стъпки, каквито и да са те.
Геритка, да ти кажа и  ние сме с неизяснен стерилитет, и поради това сме на инсета. И аз се нервя на тази неизвестност, поне ако знах причината можех да се боря с нея. Но имам доверие в док и се нядавам с негова помощ скоро да стана майка.
*

    kari 79

Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #287 -: Юни 06, 2009, 00:21:51 am »
Здравейте, момичета.Редовно ви чета и се възхищавам на подкрепата която си давате.Имам и едно питане днес си направих кръвен тест на 11ден от инсето и резултата е 24.68 Дали мога да се надявам? Успех на всички.
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #288 -: Юни 06, 2009, 00:32:57 am »
Здравейте, момичета.Редовно ви чета и се възхищавам на подкрепата която си давате.Имам и едно питане днес си направих кръвен тест на 11ден от инсето и резултата е 24.68 Дали мога да се надявам? Успех на всички.
Определено можеш да се надяваш-тихичко честито!
За най-сигурно повтори теста след 48 часа да видиш как нараства ЧГХ!
Късмет!
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #289 -: Юни 06, 2009, 18:29:09 pm »
Радостинка:bighug: толкова вярвах, че при теб ще стане.... Аз след 1-вото не плаках, но сега след 5-тото 2 дни бях с мокри очи. Ако това ще те успокои, вероятността за успех при 1-во инсе не е много голяма. При 3-то и 4-то шансът е най-голям, но ти си млада и може да успееш още при 2-рото. Пожелавам ти го! Не се предавай! Явно бебчо си е избрал друга зодия.
Моята неканена гостенка дойде днес  :?, слава Богу поне, че не е толкова болезнено и силно като предишните пъти.
Иве, аз мисля да отида във вторник на преглед, че в понеделник обикновено е голяма навалица. Този път май сериозно ще се гоним из клиниката :wink: Дано крило до крило този месец долетят нашите stork-boy stork-boy!
Кари, това си е положителен резултат, направи и 2-ри тест след 48 часа, за да се увериш, че всичко е ОК. Стискам палци да е така :crossfingers:
 yahoo_17 yahoo_17  и очакваме да ни държиш в течение  :)
« Последна редакция: Юни 06, 2009, 18:36:02 pm от Meme »
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #290 -: Юни 06, 2009, 18:50:03 pm »
Здравейте, момичета.Редовно ви чета и се възхищавам на подкрепата която си давате.Имам и едно питане днес си направих кръвен тест на 11ден от инсето и резултата е 24.68 Дали мога да се надявам? Успех на всички.
Определено направи повторен тест след 48 часа. Прегнил имаш ли?
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #291 -: Юни 06, 2009, 19:47:06 pm »
Радостинка прегръщам те силно :bighug:
Меме е права, като ти каза, че:
Цитат
При 3-то и 4-то шансът е най-голям, но ти си млада и може да успееш още при 2-рото. Пожелавам ти го! Не се предавай! Явно бебчо си е избрал друга зодия.
И аз се присъединявам към нейното пожелание 2-то ти инсе да е последното!

Кари, купи си един уринен и си го направи утре докато чакаш понеделника да си направиш следващия кръвен. Аз усещам, че ще има съвсем бледа 2-ра черта yahoo_17 късмет и да кажеш какво стана!
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
*

    kari 79

Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #292 -: Юни 06, 2009, 20:19:42 pm »
Благодаря момичета. Утре сутринта ще направя уринарен тест.Стискайте ми палци.
Прегнил ми биха 1000 ед. два дни преди инсето.
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #293 -: Юни 06, 2009, 20:41:37 pm »
Здравейте момичета и на мен ми предтсои инсе вероятно другия месец и много се надявам да е успешно . Ние сме с мъжки фактор дали имаме шанс моля кажете при вас как е .
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #294 -: Юни 06, 2009, 21:34:33 pm »
Радостинка, съжалявам, че не успя от първи път, но всяко зло за добро. Не се тормози, въпрос на време е. Освен това зодия "риби" е много хубава, както за момче, така и за момиче! :wink: Знам, че се чувстваш кофти,аз изживях неуспеха два пъти, но продължаваме. Дали ще се случи от втора, трета, пета инсеминация, ин витро, икси, е само въпрос на здрави нерви и пари. Важното е, че ще стане! Докато имаме органи, хормони, мъже и доктори страшно няма. :balk_602:
« Последна редакция: Юни 06, 2009, 22:44:08 pm от northerner »
*

    kari 79

Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #295 -: Юни 07, 2009, 10:15:55 am »
Момичета ,преди малко си направих тест и показа втора много бледа черта.Сякаш още не мога да се зарадвам спокойно.Надявам се да е истина.
Дано има много  :bfp:този месец.
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #296 -: Юни 07, 2009, 10:28:34 am »
Момичета благодаря за милите думи, нямам никакво намерение да се предавам :wink: В момента главата ми е пълна с един куп въпроси, с които смятам да залея док във вторник :wink: и да видим какво ще правим, дано да няма задържани фоликули, че да може бързо да продължим напред :)
Кари честити две чертички :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #297 -: Юни 07, 2009, 10:37:10 am »
Честито,Кари,успокай се истина е.Пази се и почивай по-вечко.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #298 -: Юни 07, 2009, 11:02:40 am »
Кари, честито! Ти успя! :balk_103:
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #299 -: Юни 07, 2009, 15:24:19 pm »
Честито, КАРИ!!!
Истина е!!! И при мен теста показваше мнооого бледа 2-ра черта  :D
Лека бременност и едно здраво бебе след 8 месеца!!!
И дано те последват възможно най-много момичета от тук!!!
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше