0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #160 -: Май 22, 2009, 17:46:18 pm »
Топси  :bighug:
Раши това е много добър резултат, дано до понеделник порастнат достъчно :wink:
Моето инсе е утре, надявам се всичко да мине ок :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #161 -: Май 22, 2009, 21:21:20 pm »
Браво Раши!  :balk_46: Много добра бройка, сигурно растат и затова наболяват.
Строй се! Преброй се за инсеминациите!
Чакаме до 1 седмица резултат от Ивето, после съм аз, Радосттинка, Гучи, ДИМ, Раши и Герита. Има ли други? Да се обадят.
Хубав уикенд ви желая момичета! И да започнем да отбелязваме :bfp:
Ехее, каква опашка се е получила, дано при всички се случи чудото  :grouphug:
Сори за спама :)
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #162 -: Май 24, 2009, 09:50:00 am »
Момичета инсето мина, имаше спукани 5 фоликула.
Както си мислех, че съм спокойна, вчера сутринта корема ми беше на топка :lol:, ще кажеш кой знае какво ще ми правят :lol:.
Сега по-бързо да идва 5 юни, че да видим какъв е резултата :D
Много късмет на всички  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #163 -: Май 24, 2009, 14:44:08 pm »
Момичета инсето мина, имаше спукани 5 фоликула.

Браво, 5 е добра цифричка. Желая ти 1 или 2 фоликулчета да са късметлийски за теб :bighug:
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #164 -: Май 24, 2009, 22:51:24 pm »
Браво Ради :) Радвам се за теб :)
Юни е хубав месец и ще видиш, че ще стане :)

Усмивки


*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #165 -: Май 25, 2009, 13:08:33 pm »
Хубава новина, Радостинка  :)
сега чакаме и още по-хубавата  :balk_602: :bfp1:
При мен нямаше реинсе. Докторът каза, че овуто е минало, имала съм много течност в коремната кухина и матката нещо се била трансформирала, но не разбрах точно. Предписа ми Утрогестан вагинално и сега остава чакането.
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #166 -: Май 25, 2009, 13:13:37 pm »
Маме стикам палци и ти да ни зарадваш с  :bfp: :wink:
Аз да попитам, който си е бил Фраксипарин - докъде вкарвате игличката. Оф аз съм голяма бъзла и ще ми ги слага мъжът ми, но уж четох как се слагат, но май съм пропуснала това. Направо ми иде да :dogrun: като чуя за игли :?, а пък той има голям мерак да се прави на мед. сестра :lol:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #167 -: Май 25, 2009, 14:10:24 pm »
Маме стикам палци и ти да ни зарадваш с  :bfp: :wink:
Аз да попитам, който си е бил Фраксипарин - докъде вкарвате игличката. Оф аз съм голяма бъзла и ще ми ги слага мъжът ми, но уж четох как се слагат, но май съм пропуснала това. Направо ми иде да :dogrun: като чуя за игли :?, а пък той има голям мерак да се прави на мед. сестра :lol:

Радост,аз си ги поставях сама,по не ме беше страх отколкото да ме бацка друг.Забивах иглата до край перпендикулярна,като през цялото време стискам кожата.После вадя рязко и натискам с памучето без да разтривам.Успех и дано съм ти помогнала :D
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #168 -: Май 25, 2009, 14:13:12 pm »
Благодаря Джинка :P . Ще видим довечера какво ще стане :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #169 -: Май 25, 2009, 15:50:47 pm »
Здравейте :)

Ради, Меме, Иветод, Джина, Топси и другите, стискам ви палци :)))  :crossfingers

Днес бях на доки. Моите фоликули растат много бавно, ужас направо. Най-големия е 14 мм, а преди 3 дни беше 13.

Слънчев и прекрасен ден  8) 8)


*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #170 -: Май 25, 2009, 21:49:00 pm »
Здравейте момиччета, искам да споделя, че от вчера имам тежест в коремчето малко ми прилича като ПМС. Побиват ме тръбки като си мописля. Още е рано за тест, знам че и в двата случая може да има еднакви оплаквания, обаче започнах много да се плаша. И оптимистичното ми настроение е вече минорно.
Успех на чакащите.
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #171 -: Май 26, 2009, 09:21:55 am »
Ивето, стискам палци, съвсем малко остана, дано, дано теста е положителен :)
Ние се справихме с фраксито, голям цирк бяхме, но стана. Днес ми е малко синичко, но четох, че се случва. Имам чувството, че продължват да се пукат и другите фоликули :?, малко ме боли коремчето, но е поносимо.
Хайде много късмет на всички, време е и в нашата темичка да се заредят ++++ тестчета :D
Не съм много сигурна, но Раши защо не питаш док, защо така става, да не би стимулацията да не е била подходяха?
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #172 -: Май 26, 2009, 10:49:14 am »
Здравейте, и моето инсе мина в събота. имах болки долу ниско до вчера но както прочетох няма нищо страшно. по интересното е че док не ме прегледа да види дали са се спукали фоликулчетата, което много ме узадачи  8O.
Ами това е от мене стискам палци на всички за ++++++++
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #173 -: Май 26, 2009, 10:54:38 am »
Гучи, значи с теб заедно ще си чакаме :) и моето инсе беше в събота.
Защо така не те е прегледал, трябваше да питаш. Аз за да съм сигурна, че няма да ми пропуснат Узито, още като отидохме мъжа ми да остави материалчето, спициално питах, дали ще имам първо преглед, че се притеснявам дали са се спукали фоликулите и док каза, че това е задължително. Дано все пак са се спукали и другата седмица да видиш положителното тестче :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #174 -: Май 26, 2009, 11:36:39 am »
Гучи, значи с теб заедно ще си чакаме :) и моето инсе беше в събота.
Защо така не те е прегледал, трябваше да питаш. Аз за да съм сигурна, че няма да ми пропуснат Узито, още като отидохме мъжа ми да остави материалчето, спициално питах, дали ще имам първо преглед, че се притеснявам дали са се спукали фоликулите и док каза, че това е задължително. Дано все пак са се спукали и другата седмица да видиш положителното тестче :wink:


Радост, дано да са се спукали инъче незнам, но за следващия път ще знам (дано да няма следващ де),
исках да питам пиете ли някакви хапчета защото аз нищо?
айде!   :crossfingers:
« Последна редакция: Май 26, 2009, 12:09:12 pm от gucci »
*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #175 -: Май 26, 2009, 12:29:53 pm »
Здравейте милички ;)

Ради, питах доки как така ме стимулират, пък фоликулите растат бавно. Тя каза, че може да си растат по-бавно по принцип и после дръпват изведнъж. Понеже имам понякога и по-дълги цикли (по 31-32 дни), може би и овулацията ми е по-късно.

Стискам ви палци Ради, Гучи, Иве :)  :crossfingers: :crossfingers:


Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #176 -: Май 26, 2009, 12:35:18 pm »
Гучи, аз пийвам доста неща сега след инесто :wink: . Освен тези, които си пия обикновето ( бромокриптин, фолиева, и едни там за имунната система) сега пия и но-шпа 3х1, утрогестан 3х2, аспирин протект през ден и в деня, който не пия от него си бия Фраксипарин.
Много странно, че нищо не са ти изписали, по принцип винаги има поне прогестеронов препарат някакъв и но-шпа :?
Раши, явно че при всеки е индивидулно е меко казано. Например при мен също бавно растат фоликулите когато не съм на стимулация и Овуто е след 20 ден, но сега за първи път имах Ову на 13 ден от МЦ 8O . Дано да пораснат по-бързо :) твоите и да минава и инсето :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #177 -: Май 26, 2009, 13:05:00 pm »
Мерси Ради, успех и на теб :)  :bighug:


*
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #178 -: Май 26, 2009, 14:39:51 pm »
Спокойно, Раши, и при мен на 12-ти ден на-големият фоликул беше 12мм, на 14-ти ден -16мм, инсето ми беше на 19-ти ден, при това бях на Клостилбегит и Мерионал :needleani:. И твоите ще пораснат, по-важно е да се спукат накрая. :goodluck:
Гучи, на мен обикновено ми предписват Утрогестан вагинално 2х2 (но не винаги). А аз съм си назначила фолиева киселина и я пия от месеци. Прави го и ти - това е нещо като хранителна добавка с витамин В. Знаеш ли колко ти е измерена дебелината на лигавицата последно? Ако е достатъчно дебела, не е нужно да слагаш Утрогестан, а и съм чела, че в чужбина докторите не предписват прогестеронови препарати след инсе. Единственото неприятно е, че докторът не е видял дали са се спукали фоликулите. Биха ли ти инжекция за пукане на фоликулите и каква? Болката може би означава, че са се спукали. Дано!!!
Иве, няма да се отчайваш, виж как си знаеш, че симптомите са и за двете неща. Време е да се случи хубавото  :bfp1: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 stork-boy
« Последна редакция: Май 26, 2009, 14:48:19 pm от Meme »
Re: Инсеминации през Май и Юни 2009
« Отговор #179 -: Май 26, 2009, 18:28:59 pm »
Ето ме и мен - хоп:)
Днес ми беше 4-тото инсе. След две седмици мерионал едва, едва образувах един читав фоликул, който днес на инсе-то вече се беше спукал.
И на мен ми нарастваха бавно този месец - едва на 15 ден се видя един доминантен от 16 мм и днес 18 ден беше и инсе-то.Дано да е успял да узрее.
Как е вашия естрадиол? Моят е на долната граница за овулационни стойности:(
Най-хубажото от всияко е, че няма да има повече инжекции поне през следващите 2 седмици. Късмет и успех на всички!