0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Моята графика
« Отговор #20 -: Май 12, 2009, 12:53:27 pm »
даже е прекрасна! :D...В 06.00ч ли  я мериш?А О тестчета ще правиш ли този месец?
Re: Моята графика
« Отговор #21 -: Май 12, 2009, 13:23:41 pm »
даже е прекрасна! :D...В 06.00ч ли  я мериш?А О тестчета ще правиш ли този месец?
Привет  :)Да точно в 6.00ч .
Разбира се ,трябва да си купя някакъв .
« Последна редакция: Май 12, 2009, 13:25:25 pm от rutodo »
Re: Моята графика
« Отговор #22 -: Май 12, 2009, 13:31:55 pm »
Не знам има ли значение това че от 2-3 дена преди да си измеря Т се събуждам може би 30 мин след това си я меря големо въртене в това лгло голама работа  :lol:Най- вероятно оказва значение незнам ???
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Моята графика
« Отговор #23 -: Май 12, 2009, 16:08:53 pm »
rutodo , гледай да не се въртиш много преди да измериш БТ ( макар, че моят опит сочи, че по-скоро часа, в който измерваш дава отклонение, отколкото лекото въртене ...

П.П: Един съвет - не пускай нови постинги, ако си писала малко преди това. До два часа от писането на предния пост - можеш да си го редактираш, за да не пускаш нови отговори... :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Моята графика
« Отговор #24 -: Май 12, 2009, 16:30:24 pm »
rutodo , гледай да не се въртиш много преди да измериш БТ ( макар, че моят опит сочи, че по-скоро часа, в който измерваш дава отклонение, отколкото лекото въртене ...

П.П: Един съвет - не пускай нови постинги, ако си писала малко преди това. До два часа от писането на предния пост - можеш да си го редактираш, за да не пускаш нови отговори... :)
Дадено няма проблем :oops:
Re: Моята графика
« Отговор #25 -: Май 13, 2009, 13:09:58 pm »
По-принцип от голямо въртене в леглото би трябвало БТ да е малко по-височка,но като ти гледам графиката явно не оказва голямо влияние  :),но в такива случаи като се събуждаш по-рано(до 30мин.) от определеното време е по-добре да си я измериш веднага(до 30мин.няма кой ли знае каква голяма разлика),ако е по-рано(по-късно) от час или повиче пак си я измери ,но отбележи в бележки с колко часа е измерена...Дано съм ти била полезна!!!Има много полезни темички из форума за измерване на БТ,ако имаш време няма да е зле да ги прочетеш :)...така занапред ще ти е много по-лесно ...успех...и дано скоро да се похвалиш с хубави новини!!! :D
Re: Моята графика
« Отговор #26 -: Май 13, 2009, 20:58:45 pm »
По-принцип от голямо въртене в леглото би трябвало БТ да е малко по-височка,но като ти гледам графиката явно не оказва голямо влияние  :),но в такива случаи като се събуждаш по-рано(до 30мин.) от определеното време е по-добре да си я измериш веднага(до 30мин.няма кой ли знае каква голяма разлика),ако е по-рано(по-късно) от час или повиче пак си я измери ,но отбележи в бележки с колко часа е измерена...Дано съм ти била полезна!!!Има много полезни темички из форума за измерване на БТ,ако имаш време няма да е зле да ги прочетеш :)...така занапред ще ти е много по-лесно ...успех...и дано скоро да се похвалиш с хубави новини!!! :D
balk_103:Благодаря ти
Re: Моята графика
« Отговор #27 -: Май 14, 2009, 12:43:23 pm »
Re: Моята графика
« Отговор #28 -: Май 16, 2009, 12:33:45 pm »
добро утро прекрасни, дано денят ви да е прекрасен като вас  :)
Да ви кажа чесно се бях притиснила за тази Т , защо не се вдига вече е 14 ден от МЦ,но разгледах и други графики и се успокоих . До тук май всичко е ок.
Само дето този месец още не съм правила тест,дали не е късничко да почвам с тях.
Но както и да е ,пожелавам ви много ,много хубав и слънчев ден.
Изпращам на всички една голяма   :balk_21:
Re: Моята графика
« Отговор #29 -: Май 16, 2009, 12:48:01 pm »
Как ги преброй 14 дни?  :lol: Сега ти погледанах графиката и видях,че ти е 11 ден от началото на цикъла...може и да не е късно за О тестчета,но ако решиш да ги правиш според мен трябва да ги почнеш от днес...желая ти късмет и ако се нуждаеш от помощ,не се притеснявай тук има доста момичета,които съм сигурна,че ще откликнат веднага... :D...Успех!!! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Моята графика
« Отговор #30 -: Май 16, 2009, 12:56:30 pm »
Как ги преброй 14 дни?  :lol: Сега ти погледанах графиката и видях,че ти е 11 ден от началото на цикъла...може и да не е късно за О тестчета,но ако решиш да ги правиш според мен трябва да ги почнеш от днес...желая ти късмет и ако се нуждаеш от помощ,не се притеснявай тук има доста момичета,които съм сигурна,че ще откликнат веднага... :D...Успех!!! :bighug: :bighug: :bighug:
ОПААААААААА да бе 11 е  :oops:грешка
Re: Моята графика
« Отговор #31 -: Май 18, 2009, 15:35:23 pm »
Здравейте момичета  :)
От два дена не съм влизала във форума не ми остана време през почивните дни .
Да попитам нещо , как ви се струва нормално ли е след тази температура от 36.9 на следващият ден да е 36.7  :?
Не трябва ли да се покачва  :?Нещо пак се омотах  :oops:
Re: Моята графика
« Отговор #32 -: Май 19, 2009, 19:54:12 pm »
Привет скъпи мой ,в този късен следобед :lol: :lol: :lol:
Тъй като вчера бях в невидение отностно така прословутата Т-36.9 ,днес ми проблесна ,най-вероятно се дължи на това че съм я измерила по-късно от обичайният час.Гледайте каква работа сама взех да си отговарям на въпросите ха-ха-ха :P
Да се похваля с нещо,  днес ме гладаха на УЗ и си видя фоликулче в левия йячник 20мм.,който предстои да се пукне .Много се радвам защото си мислех че този месец е отишъл по дяволите .
Пожелавам много късмет на всички , много :bfp: и много :bighug:
Re: Моята графика
« Отговор #33 -: Май 19, 2009, 21:48:40 pm »
Успешен лов :pleasantry: :goodluck:

Re: Моята графика
« Отговор #34 -: Май 21, 2009, 10:48:53 am »
Добро утро на всички  :)
Днес отново настъпват някакви пристесснения  :?
Моля погледнете ми графиката какво става с тази Т :? :? :?
Нали уж трябва да се покачва ,обаче нееееееееее
Нещо май не е както трябва , ще се ходи на лекар. :ask:
О , и още нещо когато си отвора графиката през форума половината неща които съм отбелязала ги няма , нама ги сърчицата    :balk_144:
Много ви благодаря предварително   :)
Хубав ден на всички. :thankyousign:
« Последна редакция: Май 21, 2009, 12:35:54 pm от rutodo »
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Моята графика
« Отговор #35 -: Май 21, 2009, 12:55:56 pm »
До тук графиката ти не показва да е имало О. Но тя може да е днес, утре или вдругиден
Добре е да правиш и тестове за О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Моята графика
« Отговор #36 -: Май 22, 2009, 11:29:32 am »
Здравейте на всички :D
Днес е страхатен ден , Денис май ще се окажеш права май О е била вчера ,защото днес Т се покачи 36.9 .,ще чакам да видя какво ще стане  :)
Много ти благодаря  :youwoman:, е на всички благодаря
 :bighug: :bighug: :bighug:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моята графика
« Отговор #37 -: Май 22, 2009, 14:35:01 pm »
Рутодо,О може и да е днес,сложете още едно сърце,ей тъй за спорта :wink:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Моята графика
« Отговор #38 -: Май 23, 2009, 13:49:04 pm »
Е,здравейте и от мен .
Този месе май пак се размина :(, ще видим все пак какво ще стане ,макар да нямам много големи надежди .
На всички други обаче пожелавам да са успяли :D
Да знаете че сте страхотни .
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Моята графика
« Отговор #39 -: Май 23, 2009, 14:43:16 pm »
Мила,не ми се вижда О да е минала до сега...съжалявам :( Пускала ли си хормони?Някакви изследвания??
Винаги ли е така кратък МЦ?
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!