0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Помагайте, моля!
« Отговор #20 -: Март 29, 2006, 14:31:50 pm »
Успех, Нинка!
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Помагайте, моля!
« Отговор #21 -: Март 29, 2006, 14:46:37 pm »
Нинче, гледай само напред,всичко ще се оправи и пак ще забременееш.
 Аз също мисля да изчакам 3 месеца,два от тях вече минаха. :D
<br />
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Помагайте, моля!
« Отговор #22 -: Март 29, 2006, 15:01:02 pm »
Зори, без да съм сигурна, ама това с месеците май означава цикли :(
в смисъл, че организма си урегулира цикъла и е готов за предизвикателството :wink:
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Помагайте, моля!
« Отговор #23 -: Март 29, 2006, 15:09:34 pm »
manhattan, може и да означава цикли, ама важното е да не зацикляме :) нали  :P Със Зори може да си направиме паралелно бременеене :) и да се нацелиме, та да раждаме заедно :)
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Помагайте, моля!
« Отговор #24 -: Март 29, 2006, 15:19:08 pm »
от все сърце ви го желая :D
просто не искам да ви се случи отново и затова гледам да уточня каквото знам :D
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Помагайте, моля!
« Отговор #25 -: Март 29, 2006, 15:31:17 pm »
ами Ман ,наистина се спомена цикли,ма на мен вече 65-ти ден не ми е дошло и ще го предизвикам с Оргаметрил,аз ако чакам естествени цикли,може дац се наложи да отложим бебеправенето  повече от година.Яд ме е,защото след лапарото ми се нормализира до 36 дни,а сега ако пак започне да прескача по 2-3 месеца,незнам. :(
 Нинка,за бременеенето-нямаш грижи,само да стане. :D
<br />
*
Помагайте, моля!
« Отговор #26 -: Март 29, 2006, 15:33:00 pm »
Ще стане бе, нали съм ти казала, най-късно до лятото :wink:
цунки
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Помагайте, моля!
« Отговор #27 -: Март 29, 2006, 15:34:36 pm »
manhattan -че, супер полезно е като казваш разни неща, аз по обичам така да ги научавам, в диалог, от колкото да чета :) А тези цикли са всъщност женските си ни цикли до колкото разбирам. А и като ме кюретитаха на 24 Март, кога трябва да ми дойде пак? Тя лекарката каза, ама аз само за Исус Христос си говорех (ужас, сугурно са ме помислили за сектамтка :) ама упойка братче)  и неразбрах кога пак трябва да ми дойде.
*
Помагайте, моля!
« Отговор #28 -: Март 29, 2006, 18:01:03 pm »
След кюретажа обикновенно идва след 40-50 дни. На мен ми дийде на 42-я.

Зори, не знам дали не е по-правилно да се чакат мин. 3 цикъла, а не месеци.
Аз като тебе, след 3 месеца и само 1 цикъл след кюретажа, започнах опитите. Веднъж не се пазихме и съм забременела, но сега след аборта се питам дали не е било това причината - че не чаках достатъчно, за да се възстановят лигавицата и хормоните:?
Сега мисля да чакам 6 цикъла, да се нормализира всичко.
Не ми се иска да рискувам... :roll:  

А ти не се притеснявай, като почнеш пак да пиеш Сиофора, ще ти се нормализира цикъла.
*
Помагайте, моля!
« Отговор #29 -: Март 29, 2006, 21:14:06 pm »
Цитат на: Nina
manhattan, може и да означава цикли, ама важното е да не зацикляме :) нали  :P Със Зори може да си направиме паралелно бременеене :) и да се нацелиме, та да раждаме заедно :)

А дано  :lol:  :D  От сърце ви го желая!
Нинче, радвам се, че си оптимист и гледаш напред. Чакай 3 месеца и действай пак. А сега - горе главата и се отдай на удоволствия. :beerdr:  :love:  :sperm:
*
Помагайте, моля!
« Отговор #30 -: Март 30, 2006, 09:41:19 am »
Цитат на: z22
Нинче, гледай само напред,всичко ще се оправи и пак ще забременееш.
 Аз също мисля да изчакам 3 месеца,два от тях вече минаха. :D


Зори, това като казват докторите 3 месеца имат предвид 3 цикъла (нали обичайно са 28дни=1месец).
Тези твойте 2 мес.дето са минали не се броят... за голямо наше съжаление :oops:
Поне 2пъти е редно да ти дойде нормална М. и тогава.
На мен след 2рия кюртаж ми казаха - от тук насетне пак броиш 3месеца(цикъла). Нищо че преди това и аз имах почти 2месеца от предното стъргане.

Важно е лигавицата и хормоните да се нормализират.
Мойта лигавица сега ми създава проблеми, щото е изключително тънка: на 25ден от цикъла = 6мм. Док. каза че ще трябва сериозно лечение. С естрогени, ако това не помогне, да съм ходела на хистероскопия. :roll:
На всички мацки дето са ви правили кюртаж пожелавам да няма такива премеждия и всичко да си е ОК.
ЦелуФки от мен. :balk_21:
"Всичко идва навреме за този който умее да чака"


*
Помагайте, моля!
« Отговор #31 -: Март 30, 2006, 09:49:01 am »
Цитат на: Nina
А и като ме кюретитаха на 24 Март, кога трябва да ми дойде пак?


Нинче, нормално би трябвало да ти дойде така както са ти идвали и преди циклите. Може да има малааааалко закъснение или мааааалко предварително. Докрорите казват: от 28 до 35-40 дни. Ако до тогава го няма.... обезателно ВЕДНАГА на доктор.

Повтарям се,  :oops: но пак ще кажа - на мен след кюртажа не ми идваше до 55ден, ходих на доктор, видя се че има нещо не наред, пробвахме с хормони - не стана, наложи се 2ри кюртаж ... та, станаха 70дни без цикъл.
След втория кюртаж ми дойде на 24 ден. Обичайната продължителност ми е 26-28-30 дни.
 Невероятно много ме зарадва, защото още даже не бях започнала да го очаквам и да се притеснявам. Дойде ми по-рано и ми спести куп притеснения.
Пожелавам ти много положителни емоции в месеците докато чакаж да мине забраната. Ще видиш че СТРАШНО бързо се претъркулват....особенно като не броиш дни и няма графици на кекса.
Целуфки и горе главата.
Всичко ще е наред. :D
"Всичко идва навреме за този който умее да чака"


*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Помагайте, моля!
« Отговор #32 -: Март 30, 2006, 10:06:19 am »
Rommi много благодаря за инфото, защотот имах големи колебания, а не ми се ще пак да безпокоя и докторката. На мен сестрара ми каза май, че след 42 дни трябва да ми дойде, но направих гаф с болничния заради упоиката :)  та се чудех, дали и за 42-та дни съм разбрала правилно. Но след като и ти ми го казваш значи е така, а и манхатанчето и зори. Ще се търкулят дните, аз не ги броя, в бачкането екшън, после вълнения за морето и его е :) Сега и с диетата вълнения - отслабнах с 2 кила от 24 :) май не е за хвалене толкова бързо отслабване, ама..... Сега продължавам по-полечка:)
Хайде и с теб, не само със Зори да сме паралелни :)
Помагайте, моля!
« Отговор #33 -: Март 30, 2006, 10:20:34 am »
Нинка, радвам се че отново си тук и всичко е минало нормално!
Горе главата и след 3 месеца ще ти направя най-прекрасния бременен панталон както ти бях обещала/ ако си прочела онзи постинг де :wink: /
Целувки и....смело напред !
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Помагайте, моля!
« Отговор #34 -: Март 30, 2006, 10:53:27 am »
desigrig, пиленце шарено ти се появи :) хайде, при мен се случи така, ами ти как си, имаше притеснения, знам че си добре и всичко е ок, но  все пак..... Аз събирам група за едновременно бременеене (и ако се родят все момчета, ще направиме футболен отбор, ако са моми - ансамбъл гимнастички) включвай се и ти, ама после няма да ставаш от машината, има да шиеш панталони :)
Помагайте, моля!
« Отговор #35 -: Март 30, 2006, 11:11:12 am »
Aми да, появих се :wink:  
Онази бучка в гърдата е най-вероятно нещо безобидно и доброкачтесвено, което ще оперират,ама като родя.
Изследвания не ми правиха, защото ......съм бременна :D
А, ти май си забравила обстоятелствата, при които ти обещах бременния панталон-това беше почерпката, която ти дължа за това че позна кога ще стане Бебо :lol: Аз няма да си избягам от този ангажимент, а от теб само се иска да ни покажеш след 3 месеца :bfp:

P.S. Denis, направих го ! :D
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Помагайте, моля!
« Отговор #36 -: Март 30, 2006, 11:23:39 am »
:) Казах ти аз....и на още едно момиче  предрекох. Няма да казвам нищо повече.......... само, че ще си много щастлива и след 3 месеца ще ти се наложи да измисляш най-дизайнерския и готин панталон за Нинчето :) Kiss и успех момиченце  :D
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Помагайте, моля!
« Отговор #37 -: Март 30, 2006, 12:26:56 pm »
Бъди много, много щастлива desigrig!
:blowingdust2:  ylinfant

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум