0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Помагайте, моля!
« -: Март 23, 2006, 10:59:52 am »
Доста от момичетата тука вече са с подути от мен глави, но аз продължавам да питам. Дойде ми след 6г.с. или 9г.с. така и не установиха лекарите.  Дойде ми на 18,03 - слабо, сега си има кръвчица - но ми е съвсем нормално кръвотечението. Нямам кръвоизлив, тече си ми нормално, даже по-леко от обикновено, но УМИРАМ от болки в корема. На преглед съм чак в 15 часа, но ще предам богу дух до тогава. Питам ви мили момичета : Кога се прави кюретаж, абразио, след като ми свърши ли, може ли сега веднага, да тичам ли до личната за направление и да отивам да ме стържат. Звъня на 5 лекари и никой не си вдига телефона, кво да првя?  8O
Помагайте, моля!
« Отговор #1 -: Март 23, 2006, 11:07:17 am »
отивай в болницата,не искам да те плаша но може да се получи понякога натравяне на кръвта.Желая ти всичко да приключи нормално
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Помагайте, моля!
« Отговор #2 -: Март 23, 2006, 11:08:06 am »
тичай на лекар, не губи време
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Помагайте, моля!
« Отговор #3 -: Март 23, 2006, 11:14:08 am »
Благодаря ви - отивам! :cry:
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Помагайте, моля!
« Отговор #4 -: Март 23, 2006, 12:52:50 pm »
миличка не ти трябва направление и без него ще ти направят абразио.Стискам палци всичко да мине безпроблемно.
<br />
*
Помагайте, моля!
« Отговор #5 -: Март 23, 2006, 13:03:31 pm »
Стискам палци да няма усложнения и скоро да си отново на линия.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Помагайте, моля!
« Отговор #6 -: Март 23, 2006, 18:43:54 pm »
Нинка, какво става с теб, мина ли всичко вече?
Надявам се да си добре и да пишеш как си. Дано се справиш със ситуацията и скоро да си на линия!!!!!
Помагайте, моля!
« Отговор #7 -: Март 23, 2006, 18:47:00 pm »
Нинка, моля те пиши!!!
Боже, дано си добре!!!
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Помагайте, моля!
« Отговор #8 -: Март 29, 2006, 10:40:50 am »
Здравейте момичета, днес съм на работа вече :) Ами всичко мина, дано сега ми предостоят по-хубавите неща. В четвъртък искаха да ме оставят в билница, а в Петък да ми правят абразиото, но аз се прибрах в къщи, не ми се нощуваше в болница, но!!!!!! това си беше мой риск! Изхвърлих плода (сакчето) у нас, а в Петък ми направиха абразиото за пълно изчистване в Шейново - д-р Ани Чорбова. Веднага спря да ме боли корема. Направиха ми го към 10.30 и в 13.00 ме пуснаха. Абразиото беше с пълна анестезия. Искам да кажа, че изобщо не ме боля след това, а докторите и сестрите, дори администрацията бяха изключително любезни, нещо, което не очаквах, но наистина бяха прекрасни :) Каза ми докторката 6 месеца да се пазя, не че има проблеми, но за всеки случай, но аз мисля да са само 3 :) и на морето да се пробваме пак. Вече гледам само напред и това е, сега трябва да отслабна с 5-6 кг и така.
Мимозка, желая ти успех на теб и дано да ти се е разминало и да си имаш бебче с пулс, но ако не, не се отчайвай - ще стане :)
Помагайте, моля!
« Отговор #9 -: Март 29, 2006, 10:53:00 am »
TOVA PYRVI SPONTANEN ABORT LI TI E???
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Помагайте, моля!
« Отговор #10 -: Март 29, 2006, 10:54:05 am »
Да и се надявам да е последен :)
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Помагайте, моля!
« Отговор #11 -: Март 29, 2006, 10:55:26 am »
Нинка, много се радвам, че всичко е минало без усложнения. Пожелавам ти в най-скоро време пак да си кандидат-мама:)
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
Помагайте, моля!
« Отговор #12 -: Март 29, 2006, 10:59:08 am »
Iskrenno ti go jelaq. Znam kolko e nepriqtno.. Prejivqla sym dva v 7-9 g.s. i ve4e tyrsq pri4inite./okaza se, 4e ne sa nikak malko.../ Dano pri teb slu4iloto se da e bilo incidentno. Uspeh!!
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Помагайте, моля!
« Отговор #13 -: Март 29, 2006, 11:20:06 am »
Благодаря ви момичета :)

pgzenga, аз съм оптимист, така е трябвало да стане, дано да нямам проблеми за напред и да не ми се налага да търся причини :( Желая ти успех. При мен го отдавам на това, че от Септември миналата година съм изпила 5 вида антибиотици, включителни и през първия месец на бременността. :) Поне се надявам да са това причините и сега да се възстановя и да нямам проблеми, просто все още не ми се ще да мисля за други неща :)
Успех ту желая.
*

    Anonymous

Помагайте, моля!
« Отговор #14 -: Март 29, 2006, 11:52:20 am »
Цитат на: pgzenga
Prejivqla sym dva v 7-9 g.s. i ve4e tyrsq pri4inite./okaza se, 4e ne sa nikak malko...

Извинявай, но би ли споделила какви са причите при теб?
*
Помагайте, моля!
« Отговор #15 -: Март 29, 2006, 13:15:24 pm »
Нина, пожелава ти всичко лошо вече да е останало зад гърба ти.

Относно времето за пазене, мисля че може и 3 мес. Такива срокове от 6 мес. ги препоръчват при по-сложни неща, дори при операция на матката (коремна) срока е такъв.

Мисля че не е нужно чак толкова да се чака.
Моя лекар ми каза 3 мес, доктора който ми прави кюртажа ми каза 3мес, а доц.Кременски, (генетика) им каза че и 2 цикъла са достатъчни и няма нужда от повече.
Моя кюртаж беше в 11 седм, след мисед.
Така, че... ако се чувстваш готова след 3мес, не се притеснявай да почваш с новите опити.... и дано бързо да дойде новината.
"Всичко идва навреме за този който умее да чака"


Помагайте, моля!
« Отговор #16 -: Март 29, 2006, 13:51:28 pm »
Нинче, предполагам, че госта си ти...
При мен бяха открити завишени ст-сти на Анти-кардиолипил IgM, ТАТ и МАТ /антитела срещу щитовидната жлеза/, малко завишен Пролактин, гранични ст-си за хламидии, както и мутация в гена на протромбина...
Направо отчайващо!
Лекувахме хламидиалната инфекция, правих ехография на щитовидната жлеза, повторни изследвания на Пролакти /още не съм си взела резултатите - стискайте палци/  :crossfingers:  :crossfingers:
В петък ще напрвя консултация с доц.Конова в Плевен...
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Помагайте, моля!
« Отговор #17 -: Март 29, 2006, 14:02:51 pm »
:crossfingers:  :crossfingers:
Успех pgzenga!

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Помагайте, моля!
« Отговор #18 -: Март 29, 2006, 14:05:56 pm »
мерси!!! :wink:
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Помагайте, моля!
« Отговор #19 -: Март 29, 2006, 14:10:13 pm »
Rommi :) много ти балгодаря и аз мисля да се пробвам по-скоро, да не са 6 месеца.

pgzenga, не съм аз госта, но мисля, че това, което си написала ще ми е полезно и на мен, ако евентуално не се получи отново :(. Стискам ти палци и съм сигурна, че всичко ще е наред :)