0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #80 -: Април 28, 2009, 16:58:27 pm »
Аа, това с ябълките не беше ли преди Великден, по Цветница май?
Да-да .. ако знаеш нещо - казвай всичко :)
 Така де, нека се просветим и да се помолим всички ние :) Ето линк за църква в Асеновград, където този ритуал казват действал. А четох, че помогнал и на доста момичета с нашето желание. Естествено, че всяка си е посещавала специалист и се е лекувала от каквото има, но пък паралелно с това се е помолила и изпълнила въпросния ритуал и казват чудото станало !
 http://zlatnaiabalka.com/index.php?option=com_content&task=view&id=12

Една съседка ми каза да занеса ябълки в църквата, дреха(потник) и хавлиена кърпа. Преди Цветница си ги взех и изядох ябълката (едва ли е била точно от моите). Май навсякъде го има този ритуал с малки разлики, но важното е, че смисълът е един. Ще ви докладвам за резултата :)
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #81 -: Април 28, 2009, 17:18:15 pm »
Интересен е този ритуал, ама хайде дано не се налага да го правим следващата година  :wink: , ами вече всички да сме с бебчета  :crossfingers:

Раши, определено се посмяхме  :lol: , ама то наистина в тази криза, при тези цени на изследвания и лекарства сме само масажи  :wink: , ще заложим на другия вид "масажи"  :wink: :oops: , ябълки и студена вода  :lol: :lol: :lol:

*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #82 -: Април 28, 2009, 17:21:24 pm »
Здравейте,момичета!

Минавам да ви видя как сте. Много късмет и успех на всички и скоро да се похвалите с  :bfp: :blowingdust2:
07.10.2009
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #83 -: Април 28, 2009, 17:28:21 pm »
Пак се нареждам първа под бременилските вирусчета :)
Момичета, днес се "опитва" да ми дойде МЦ, но само ми зацапа съвсем леко. Уфф - искам да ми дойде с пълна сила, дето се казва. Какви са тези зацапвания ? Писна ми. Предния месец беше така, ако и сега се повтори същото, какво да правя ? Предстои ми както знаете ЦС, а как да си броя дните ? Предния месец нямах грам кръвчица, само зацапвания кафяви ... Страх ме е да не е нещо гадно това ... Уж ме гледаха на ехограф, ама знам ли ... Егати, как само се моля да ми дойде МЦ, докато всички уж искаме да не ни идва... Но така и така БТ спадна яко, поне да ми идва, че да минава и ЦС !!!
 Според лекаря цикъла не може винаги да е един и същ и това не било голяма работа, ама никой не може да ми каже какво значи само зацапване ???
« Последна редакция: Април 28, 2009, 17:30:18 pm от garga »
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #84 -: Април 28, 2009, 17:37:30 pm »
Абе да Раши е права ефект има ама е соленко. Затова най-добре с гимнастичка и водичка повече. Аз и това не практикувам защото ме мързи и от време на време поприлагвам една единствена диетка, която има ефект и не стоиш гладен....че аз като стоя гладна ставам нервна и лоша  :a_snake_01: Ама сега като ловувам, да си призная не смея да прилагам някакви крайни мерки т.е.ходя си щастлива и дебела  :a_pig_01:
И аз съм така. Мързи ме, ама и не спирам да си хапвам. Обаче след стимулациите сложих почти 10 кила. Направо си е страшно. Сега се поограничавам малко и ще се пробвам разделно. Дано да има ефект, че налято ще уплаша гларусите.  :D
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #85 -: Април 28, 2009, 18:38:59 pm »
Здравейте момичета  :)

аз днес си спестих ходенето на работа и се наспах едно хубаво, тъй като последните дни се будя все в 5.
сутринта отидох пак на изследване и на УЗ. ЧХГ-то е 25  8O , от друга лаборатория, защото тия в цибалаб ме нервират. ясно е че пада, но ако има съпоставка на резултатите, то пада главоломно
277 - 48 часа - 190 - 24 часа - 25, като първите две са от цибалаб. там обаче изследването е като за туморен маркер, не че ми е ясно каква е разликата.
док не видя абсолютно нищо притеснително, тръбата ми изглежда непокътната, но все пак закъснението е прекалено малко да се види каквото и да е, дори и да е в матката. хубавото е, че не ме болеше като ме натискаше както предния път. първо каза да си пия лекарствата като за задържане, после като излезе резултата, каза че явно ще си ми идва. аз доста се поуспокоих. в смисъл, че един спонтанен аборт не ми изглежда нещо толкова трагично, като втора извънматочна. сега се надявам по-бързо да спре да се лигави тази лелка и да се явява сериозно.

уу, много изписах нещо, дано не ви е досадно да го четете  :D
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #86 -: Април 28, 2009, 18:55:45 pm »
adserenity , съжалявам миличка...  :( , но лова продължава  :wink: нали знаеш

Power, радвам се че намина да ни видиш, мерси за вирусчетата :)
« Последна редакция: Април 28, 2009, 18:58:14 pm от Надеж »

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #87 -: Април 28, 2009, 21:12:33 pm »
 :balk_64: Здравейте сладурки  :D
Много ви благодаря за милите думи  :thankyousign:.Как да не съм позитивна имам си едно чудесно слънчице и с него всичко е много по-лесно.Силно вярвам,че много скоро всяка една от вас ще гушне своята първа рожбичка  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
adserenity съжалявам миличка дано следващият път всичко е наред.
Целувки на всички.Приятна вечер.
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #88 -: Април 28, 2009, 21:15:35 pm »
denisa, а защо не вярваш, че и ти ще гушнеш второто си слънчице? още като си видя двете чертички ми се стори, че подходи с идеята за предварително предрешен краен изход
според мен, рано или късно всички тук ще се справим с проблемите си и ще постигнем успех
така де - борба до победата!

стискам палци на всички
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #89 -: Април 28, 2009, 21:25:45 pm »
denisa, а защо не вярваш, че и ти ще гушнеш второто си слънчице? още като си видя двете чертички ми се стори, че подходи с идеята за предварително предрешен краен изход
според мен, рано или късно всички тук ще се справим с проблемите си и ще постигнем успех
така де - борба до победата!

стискам палци на всички
Миличка разбира се,че вярвам че ще гушна и второто си детенце.Всички ще си гушнем толкова дечица колкото искаме просто малко по-трудно от други,но това ни прави по-силни. :bighug: :bighug: :bighug:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #90 -: Април 28, 2009, 21:42:05 pm »
Здравейте ,мацки.Хайде и аз под вирусчетата на Пауър.
Гардже,не се шашкай,ще ти дойде душата.Аз тоя мес.бях така ,събота страшно ме болеше цял ден корема пък чак след обяд започна да цапа и то съвсем леко,неделя имаше слабо кървене,вчера през деня нищо,вечерта леко кървене,днес вече нищо.Абе шантава работа,ама поне ми дойде не като предния мес.Тъй че спокойно щом цапа ще дойде вещицата.
Лека вечер от мен.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #91 -: Април 28, 2009, 21:54:16 pm »
И аз да взема да се наредя под вирусчетата :wink:
Маринка ти няма ли да почваш с процедурата вече, ох не ми се чува вече за противозачатъчни. Хич нещо не ми понасят на мен :? . Хайде давай и ти в отбора на очакащите вече, стига хапове вече :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #92 -: Април 28, 2009, 22:25:20 pm »
Абе вчера пуснах Е2 и ако беше под 50 щяхме да започваме стимул.от днес,но уви не беше и тоя мес.пак ще изкарам на противозач.,направо ми писна от тях,ми то и минимален шанс да имам да забременея тия хапчета ми разбиват мечтите тотално,ама ще търпя какво да правя.Ще видим може и да не се наложи да пия цялата опаковка.Абе каквото такова,борбата продължава.Гадното е че гърдите ми се надуха много по-вече от друг път и страшно ме болят и тежат,мисля че е от противозач.,ама няма как тъй ще е.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #93 -: Април 28, 2009, 22:32:22 pm »
Маринка, как така си пускала изследване за Е2 след като почти не си имала цикъл, а това се прави на 3 ден от МЦ ? Според мен такива зацапвания много, много не ги броят за МЦ и винаги препоръчват за 1-ви ден от МЦ да се брои истинското менструално кръвотечение. Аз затова си искам истински цикъл !!! За да може да си направя и ЦС и да съм спокойна ... Така си искам цикъла - хайде всички си стискайте кълките, да не ви идва, за да видите двете черти и го дайте на мен - цялата кръвчица ще ви изпия ... хехехехе ... Не, Маринка, сериозно - аз знам, че ако не ти дойде МЦ както трябва - символизира хормонален дисбаланс някакъв, а при тази ситуация не е ли по-добре да се види какъв по-точно ? Абе и аз не знам, ама говоря ... говоря - щото много изчетох за това зацапване. Толкова ме е страх да не се повтори пак тази ситуация. Никога не беше ми се случвало, а ако и сега пак се случи за втори пореден месец - незнам. Винаги ми е идвало като по часовник и то все е било сутрин, какви са сега тези зацапванки да му се невиди ....
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #94 -: Април 28, 2009, 22:39:35 pm »
Здравейте милички!
Маринка и аз съм на хапове но по друг повод !
Мен можете да ме махнете от списъчетата нема да ловуваме тоя месец -ще пием АБ!
Ужас !!
Отвратителни са !
Първия ден драйфах от тях а сега само ми се гади !
Милото се държи мисля!
Айде лека вечер!Утре повече !
[/url]
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #95 -: Април 28, 2009, 22:56:57 pm »
Здравейте милички днес цял ден нямах нет и много ми липсвахте.на мен ми посвърши и сега започва лова :00001754: .Дано този месец вече стане за нас ще е 4ти.Може и да ви се стори малко ,ама аз съм попритеснена малко вече.Срешнах една приятелка и ми каза да ида на баба да ми бие гърне .Много често помагало.Незнам да ида ли или само ще си загубя времето.Вие какво ще кажете?Целувам ви и дано всичко видят скоро двете чертички. :balk_7:
 
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #96 -: Април 28, 2009, 23:23:06 pm »
Госка , това с бабата и гърнето ми звучи някак смешно. :lol: По-добре наблягайте на секса! Не се притеснявай ще се зарадваш някой ден и дано е скоро, 4 месеца не е много време.Ние също правиме опити от толкова време за второ. И  като се позамисля през тия месеци на опити не сме се трудили много, много,а просто си чакаме да  си стане без тестове за овулация и разни такива неща!Пожелавам ти успех!
« Последна редакция: Април 28, 2009, 23:28:54 pm от alexxana »




*
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #97 -: Април 28, 2009, 23:25:14 pm »
Срешнах една приятелка и ми каза да ида на баба да ми бие гърне .Много често помагало.Незнам да ида ли или само ще си загубя времето.Вие какво ще кажете?
Сериозно ли питаш?

Честно да ви кажа, този метод не бях го чувала.  :lol: :lol: :lol:
Момичета, не си давайте парите на шарлатани!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #98 -: Април 28, 2009, 23:25:44 pm »
Срешнах една приятелка и ми каза да ида на баба да ми бие гърне .Много често помагало.
Е, тва е някоя нова щуротия ... Сефте чувам за такова нещо ... Хич не мисля, че ще помогне, ама ако искаш пробвай ... После ще ни разкажеш какво е поне .. Майтап бе. Да не се ободиш :) Ама наистина не вярвам в баби. Виж в църкви и Господ повече вярвам - вярвам, че има някаква сила, ама това с бабите ...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #99 -: Април 28, 2009, 23:29:34 pm »
Госката, мисля че и това с ябълките и това с биенето на гърне и резните други бабини........ако не помогнат, то няма да навредят, но основното е кекса.....когато и както трябва, овуто и всички изследвания да са ок! Та твое си е решението какво да правиш!
Маринка, хайде доизпивай хаповете и дано всичко да е ок и скоро да се похвалиш с нещо хубаво!  :bighug:
Аdserenity хайде ако ще идва да идва лелката и да я изпращаш бързо за да се върнеш в редиците на ловуващите! :goodluck:
Вики-Ват миличка ще си походим така кръглички и като успеем да сбъднем онази .... мечта ще му мислим!!!
Хайде за сега приятна вечер, а ще хвърлям по едно око! :bighug: :bighug: