0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #60 -: Април 28, 2009, 10:48:49 am »
Добро утро и от мен направих втората касета Престо ами има я втората чертичка но пак е много бледа появи се на петата минута.Ще иэчакам два дни и пак тест
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #61 -: Април 28, 2009, 10:53:12 am »
Добро утро и от мен! Радостинка, много благодаря за кафенцето имам нужда от точно такова силно и голямо. Направо ти се чудя как ставаш толкова рано, не че аз спя много ама?!
Анизи, беше ме налегнала една пролетна умора, повече от месец не можех да стана навреме, ама вече съм ок. Ставам в 6,00 всяка сутрин - закусвам, пия кафе, чета какво се е случвало вечерта във форума. Абе изобщо много е дълга процедурата докато тръгна за работа :lol:
Донна, изчакай още ден два и повтори теста, дано чертичката да е много по-наситена  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 preggo
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #62 -: Април 28, 2009, 11:02:22 am »
Добро утро,
Мегчо, честит рожден ден на патерици! Здраве и късмет ти желая, изглеждаш чудесно пу-пу, малчо също  :wink:
Дени, много съжалявам  :bighug: бъди силна, почини си, после ще имаш нови сили да продължиш!
Adserenity отиди на лекар, дано не е това от което се опасяваш!
Джина успех, естествено че още стискаме  :crossfingers:
Честито на виделите двете чертички.
Лек ден!
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #63 -: Април 28, 2009, 11:47:20 am »
Здравейте слънчица златни  :D Радостинка, мерси за кафенцето мила  :)
тук съм ехооо, Песничке, Фибс  :wink: , липсвахте ми всичките много, но бях малко по-заета от обикновено и така. Много противоречиви новини чета тука бе мили, и лоши и хубави, но това е живота понякога черен и бял, понякога цветен, няма как.
Дениска  , ти си страхотна миличка, с такъв дух и с това сърце, нищо не може да те сломи  osi_9
Мегчо, честит рожден ден със закъснение мило, да си ни жива и здрава и онова сладкото коремче да си расте необезпокоявано и здраво  :D та докато се появи бебо  :wink:
Adserenity, не е късно да се предприеме нещо миличка, както и другите са те посъветвали - веднага при док.
Гледам ще има и честитки тази седмица, ама хайде ще изчакам малко  :D
Аз за сега съм добре, започнах май да ставам по-чувствителна към миризми и да ми става лошо до към обяд, но то е за хубаво надявам се  :) Утре съм на преглед пак и ще видим как е положението.
Обичам ви много всички да знаете, гушкам ви мноооого силно
 :bighug: :bighug: :bighug:
Мноооого в

*
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #64 -: Април 28, 2009, 11:50:10 am »
Привет и от мен!
Аз минавам само на бързо и пак на работа!
Приятен ден на всички!
А тези които имат да се отчитат - ами зарадвайте ни...
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #65 -: Април 28, 2009, 11:58:12 am »
 Здравейте момичета!
Мерси за кафенцето!Пожелавам ви много сланчев и усмихнат ден!
  :sunshine:

Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #66 -: Април 28, 2009, 12:38:47 pm »
Привет, милички,
благодаря за хубавите кафенца  :D

Денискааааа, много съжалявам, миличка, след изследванията и лечението съм сигурна че ще имаш здраво дебело бебче  :D. Много силно те прегръщам, мила  :bighug:

Джина, разбира се че продължаваме да стискаме палци  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: !! С теб сме да знаеш!!!

Нери, за утре мила  :goodluck: :crossfingers: yahoo_17

Дона99, повтори теста утре и  :goodluck:

Adserenity, предполагам вече си отишла на лекар, успех,мила  :crossfingers: и пиши как си, че всички те мислим тук ....

Гледам споменавате диетите и плажовете вече  :wink:... а нещо да знаете за премахване на целулит - без диети и без спорт  :wink: :lol: - ей, така докато си седя на дивана и да изчезне  :lol: :lol: :lol: !!! Взимам по две от всичко   :pipy_longstocking:

Лек ден на всички, сладурки

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #67 -: Април 28, 2009, 12:54:08 pm »
Цитат
Гледам споменавате диетите и плажовете вече  ... а нещо да знаете за премахване на целулит - без диети и без спорт    - ей, така докато си седя на дивана и да изчезне     !!! Взимам по две от всичко   
Еееееееее,Наде,тъй и аз се включвам в програмата за премахване на целулит.И аз ще чакам идейки,инъче е супер идеята ти.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #68 -: Април 28, 2009, 13:15:59 pm »
 :( Дениска мила, много, много съжалявам за това което ти се е случило. Направете изследванията и дано да откриете причината за да знаете с какво се борите. Радвам се че не си загубила вярата и надеждата миличка. Ще дойде бебчето, щом веднъж си забременяла и родила пак ще стане.
Прегръщам те много силноооо  :bighug:
Adserenity пиши какво става при теб, отиде ли на лекар и теб те мисля  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :balk_21: Много се надявам че все още има надежда да се спаси бебчо.
Нери мила успех на прегледа и пиши как е минал  :D!!!!
Джинка имаш нашите стиснати палци, това ще е последният ти опит, защото ще е успешен миличка  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 preggo
Наде за съжаление нищо не знам за целулит, има някакви кремчета за мазане и уреди за масаж, но никога не съм ги ползвала.
При нас времето се мръщи - така ще е до четвъртък. Е ще го преживеем. Хубавото е че моето момче ще работи само три дни, сряда му е последния работен ден за тази седмица. В четвъртък е денят на кралицата и се очертават 4 почивни дни .Ще гледаме да ги оползотворим добре  :D
И при вас се задават много почивни дни - излизайте, забавлявайте се милички Живейте  :balk_602:
Целувам ви всичките
« Последна редакция: Април 28, 2009, 14:32:34 pm от Melody01 »
*
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #69 -: Април 28, 2009, 13:56:42 pm »
Здравейте милички :)

Наде, аз преди ходех на 10-дневна антицелулитна терапия - помогна ми доста. Но, освен терапията се спазва и хранителен режим - общо взето си ходиш гладна, бият те, слагат ти разни изстудяващи и затоплящи компреси, и те мажат с какви ли не мазила.
ефект има, но за да се задържи резултата трябва да ходиш на процедури после по 1-2 пъти всеки месец. С две думи излиза доста скъпо.

Стискам ти палци Дениска - ще видиш, че всичко ще се нареди :)

Усмивки и добро настроение на всички  :pink_dust_1: osi_9


*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #70 -: Април 28, 2009, 14:04:37 pm »
Абе да Раши е права ефект има ама е соленко. Затова най-добре с гимнастичка и водичка повече. Аз и това не практикувам защото ме мързи и от време на време поприлагвам една единствена диетка, която има ефект и не стоиш гладен....че аз като стоя гладна ставам нервна и лоша  :a_snake_01: Ама сега като ловувам, да си призная не смея да прилагам някакви крайни мерки т.е.ходя си щастлива и дебела  :a_pig_01:
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #71 -: Април 28, 2009, 14:11:54 pm »
Наде, аз преди ходех на 10-дневна антицелулитна терапия - помогна ми доста. Но, освен терапията се спазва и хранителен режим - общо взето си ходиш гладна, бият те, слагат ти разни изстудяващи и затоплящи компреси, и те мажат с какви ли не мазила.
ефект има, но за да се задържи резултата трябва да ходиш на процедури после по 1-2 пъти всеки месец. С две думи излиза доста скъпо.

Рашиииии, благодаря, мила, ама неискам да съм гладна и да ме бият и да си плащам за това  :lol: :lol: :lol:!!! Много ме разсмя да знаеш!!!
Аз се пошегувах с това да не правиш нищо и целулита да изчезне  :oops: Маринка ме разбра  :lol:
А точно това което си направила Раши и една позната го направи и имаше ефект, но за да се запази нетрябва да спираш с масажите, с диетата и да спортуваш  :?
Аз съм творчески настроена личност... немога да се справя с това  :wink: :lol: :lol: :lol:
Мелоди, само от мазила няма ефект  :oops:
Анизи, определено твоят вариант е по-здравословен  :lol: :lol: :lol: Важното е че си щастлива  :D

Хайде някой да се похли с двете чертички  :D

Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #72 -: Април 28, 2009, 14:33:05 pm »
Здравейте милички  :D
Аз снощи нямах нет вкъщи и сега едвам смогнах да ви изчета  :D
meg4o много сладка бременна мама си -да се живи и здрави с бебо и да мине бързо времето когато ще можеш да си го гушнеш и да му нащипкаш сладките бузки  :bori_007: :bori_004:
deniska много съжалявам миличка - почини си сега едно хубаво, направи нужните изследвания и като се открие причината, ще можеш да продължип спокйна напред, защото следващият път ще е успешен  :bighug:
dgina и аз не съм пускала палците за теб миличка  :crossfingers: :crossfingers: Този път ще ти е последен, защото след 2 седмици ще ни зарадваш с най-хубавата новина  yahoo_17 yahoo_17
abserenty отивай при доки и дано да се върнеш с добри новини  yahoo_17
goskata вземи си един Шуър Чек ако искаш и направи след 2 дни пак, дано чертичката да е по-ярка  :crossfingers: А ако искаш може и кръвен да си пуснеш- за твое успокоение  :D
Dona99 браво миличка, хайде утре чертичките да са по-ярки и скоро доки да чуе сърчицето  :crossfingers: :crossfingers:
Мацки по въпроса за целулита - аз съм ходила на LPG процедури. Доста са скъпички, но ефекта е поразителен - наистина целулита ми изчезна и кожата стана една гладка и хубава, но ако не се тренира нещо пак се появява. За съжаление това е положението- без тренировки и пиене на много вода не могат да се задържат резултатите  :?
Милички пожелавам ви един много хубав ден и стискам палци на всички които имат нужда  :crossfingers: :sunshine:
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #73 -: Април 28, 2009, 15:11:21 pm »
 Здравейте сладурки,
пролет е трябва да се борим с целулита и килцата :)
 Много добър ефект има тай-бо,много е забавно и два пъти седмично е достатъчно :aerobik:
 За съжаление не ходя,но може би споруването и приятната музика ще спомогнат за по-бързо забременяване :)  :ask:

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #74 -: Април 28, 2009, 15:21:46 pm »
Малвинка само спорт и музика не помагат-най добре е спорта с музика ама в леглото!  :oops: Така че скачайте натам..... :goodluck: :bed: Както се казва кекс и ябълки, а ако не помага-спираме ябълките! Така и за повечка чертички на тестчетата ще помогне! :balk_103:
« Последна редакция: Април 28, 2009, 15:27:37 pm от anizi »
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #75 -: Април 28, 2009, 15:28:48 pm »
Малвинка само спорт и музика не помагат-най добре е спорта с музика ама в леглото!  :oops: Така че скачайте натам..... :goodluck: :bed: Както се казва кекс и ябълки, а ако не помага-спираме ябълките!

То при мен и секса не помага,но него няма да го спирам :lol:
Приятен ден ви желая!При нас толкова мрачно е днес,че немога да си отворя очите още.
  <br />
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #76 -: Април 28, 2009, 15:48:25 pm »
Малвинка само спорт и музика не помагат-най добре е спорта с музика ама в леглото!  :oops: Така че скачайте натам..... :goodluck: :bed: Както се казва кекс и ябълки, а ако не помага-спираме ябълките! Така и за повечка чертички на тестчетата ще помогне! :balk_103:
Анизи казваш да изхвърлим ябълките, но точно сега четох, че имало някакъв ритуал с ябълки, който се провеждал в църквата на определен празник и водело до заветното зачеване. Някаква молитва за желаещи деца хора. Така, че изхвърляйте каквото щете, ама за ябълки се наредете !
 Я-я и рима докарах :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #77 -: Април 28, 2009, 16:01:33 pm »
Аа, това с ябълките не беше ли преди Великден, по Цветница май?
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #78 -: Април 28, 2009, 16:05:45 pm »
Аа, това с ябълките не беше ли преди Великден, по Цветница май?
Да-да .. ако знаеш нещо - казвай всичко :)
 Така де, нека се просветим и да се помолим всички ние :) Ето линк за църква в Асеновград, където този ритуал казват действал. А четох, че помогнал и на доста момичета с нашето желание. Естествено, че всяка си е посещавала специалист и се е лекувала от каквото има, но пък паралелно с това се е помолила и изпълнила въпросния ритуал и казват чудото станало !
 http://zlatnaiabalka.com/index.php?option=com_content&task=view&id=12
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #79 -: Април 28, 2009, 16:45:31 pm »

Рашиииии, благодаря, мила, ама неискам да съм гладна и да ме бият и да си плащам за това  :lol: :lol: :lol:!!! Много ме разсмя да знаеш!!!
Аз се пошегувах с това да не правиш нищо и целулита да изчезне  :oops: Маринка ме разбра  :lol:
[/quote]


Наденце, душа, аз го написах хем за да споделя, хем да се посмеем. :)  :D :D :D
То в тази финансова криза и със сумите дето летят по клиниките за репродуктивно здраве, няма парички за масажи. Освен да почнем повече  :bed: и  :dating: пък целулита да не го мислим много много :))

Пък и аз хич не обичам да гладувам, голяма чревоугодница съм :)))