0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #120 -: Април 29, 2009, 11:47:21 am »
Джинка,успех :crossfingers: :bighug:.
Искренно се смях  с "биенето на гърне" :D
Успешна седмица от мен.
*

    meg4o

  • ***
  • 256
  • Бъди човек,а не човече,гори,но никога не тлей!!!
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #121 -: Април 29, 2009, 11:47:29 am »
Добро утро сладурки,
искам да ви почерпя за здравето на бъдещия тати(за втори път)Много го обичкам!




Стискам палци за процедурите ви! :blowingdust: :blowingdust2:
/917/dsc02479_95737_6503375.jpg[/img][/url]
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #122 -: Април 29, 2009, 12:08:46 pm »
Здравейте :)
Аз също се посмях доста на "биенето на гърне"  :lol: Ако може малко повече инфо за този така странен метод.
Джина, много успех и спокойствие! Да се захванат здраво дечицата ти!!!  :crossfingers: yahoo_17
Айде, хубав ден!
*
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #123 -: Април 29, 2009, 12:30:43 pm »
Пак много сте изписали....
Джина  :crossfingers:
Наближават почивните дни! Нямам търпение вече.
Приятен ден на всички.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #124 -: Април 29, 2009, 12:35:42 pm »
veselyshko , пропадна ЦС за този месец .. И двата възможни дни са заети, графика пълен и ще чакам за другия месец... Да му се невиди .. Трябваше да се обадя по-рано аз ... Винаги ми идва по часовник - трябваше да ги убедя да ми запишат час, че с тези почивни дни всичко се обърка ! Уффф, тъкмо се бях настроила, а сега ... пак ядове и притеснения още един месец. А юни ми е така натоварен и кой знае и тогава каква пречка ще изскочи.
Деска-Меска да се появява да казва за ЦС - тя утре е на такава :)
Мегчо, да е жив и здрав таткото :) Много детска глъч да го "тормози " :) :) :)
Еййй, така ме е яд за тази ЦС сега ... Обичам всичко да ми е структурирано и подредено - пак ми пропаднаха плановете !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #125 -: Април 29, 2009, 12:40:58 pm »
Гардже не се ядосвай мила, може би така е писано..... може пък другия месец да няма нужда от ЦС osi_9 :goodluck:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #126 -: Април 29, 2009, 12:58:50 pm »
Гардже,Анизи е права всяко зло за добро,може наистита да не се наложи да правиш снимка,дай Боже.И аз вече взех да вярвам,че всичко е за добро.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #127 -: Април 29, 2009, 13:39:40 pm »
Добро утро и от мен мацки ;) Вкусно кексче, горещо кафенце. Какво друго му трябва на човека? :)

Горе главата Жасминке :) Другия месец може пък да стане едно бебенце Козирог :)))

Успех, усмивки и много много весели празници на вас сладури: Анизи, Гардже, Маринче, Веселушко, Деска, Мегчо, Вики, Виксън, Елфи, Пешек, Роузи, Джина, Анмар и всички, които пропускам!  :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:


Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #128 -: Април 29, 2009, 14:03:46 pm »
Здравейте, милички,

На Джина много успех днес  :crossfingers: :goodluck: !!!

Жасмин–Вени, дано другият месец е твоят  osi_9

Гардже, ако не пиеш никакви АБ наблягай на кекса, секса, екса и ябълките, може да се обадиш и на някоя и друга баба да бие квото намери - я гърне, я куче, я внуче, я дядото... а бе да бие нещо там, а ние ще ти стискаме палци, показалци, на кой каквото му е свободно - да го стиска  :lol: :lol: :lol: !!! Прегръщам те , миличка, и недей да се ядосваш когато "всичко... структурирано и подредено" пропадне, понякога някой друг прави плановет вместо нас  :wink:

Чакаме Нерито с новини от прегледа днес  :crossfingers:

*
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #129 -: Април 29, 2009, 14:17:17 pm »
Здравей, банда  :D
Страхотно настроение има в теми4ката и това е просто супер. Това 4е ви има и се подкрепяме по този на4ин, е от изклю4ителна важност за мен, а предполага 4е и за всяка една от вас.
Благодарна съм 4е ви има, за6тото само тук мовем да споделяме проблема, който ни вълнува и никой не познава, освен ако не е бил в подобна ситуация.
Сега ви оставям, 4е много работа напоследък, но да знаете, 4е ви следя и се радвам на ва6ите успехи и тъгувам заради несполуките, които сполетяват някоя от нас.
Успех на моми4етата с процедури и дано скоро някой с похвали със заветните две 4ерти4ки.....


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #130 -: Април 29, 2009, 15:19:06 pm »
Лукреция  :bighug: :bighug: :grouphug2: нали за това сме тук всички, а и нали много се обичкаме-как няма да се подкрепяме!!!
Аз ще тръгвам за работа, но ще си мисля за вас и не знам как ще работя с тези стиснати палци за Нери, за Джинка, .....няма да изброявам защото ще пропусна някого, а не искам - изобщо за всички ви!!!!  :bighug:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #131 -: Април 29, 2009, 15:29:18 pm »
Ехееее мацкиии

лелее,много писане,много смях  :lol: :lol: :lol: охх със сълзи съм се смяла хаххахахааа

Джинка,душко - нали сме се разбрали :wink: След девет месеца да не забравиш да почерпиш :D
Гардже - споко бре,ще я направиш - де ще идеш...като не е тоз месец- другия...пък и лято иде,за ЦС ли ще мислиш - я се забавлявай,сега му е времето :D ваканцийки,разходки,морееее...бира с цаца.... :D
Аниз,как си бре душоооо - домъчня ми за тебе :D
Веселушко и ти нищо не пишеш за себе си!!Как е?
Песничко май пак кътри до обяд,АААА ще ти дърпам ушите :lol:,ставай бе жена - деня мина :lol:
Луцкааааа- едно дебело гуууш от мене :D

Айде,аз бягам да спорувам,че нямам време - килца имам да свалям.
И не ми е дошло още...(ай сеа да не псуам) пък и аз чакам за Хистероскопия и вълнуващ май месец....пууу ама пусто - не иде.... :x

айде цунки на всички :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #132 -: Април 29, 2009, 15:48:42 pm »
Гардже, ако не пиеш никакви АБ наблягай на кекса, секса, екса и ябълките, може да се обадиш и на някоя и друга баба да бие квото намери - я гърне, я куче, я внуче, я дядото... а бе да бие нещо там, а ние ще ти стискаме палци, показалци, на кой каквото му е свободно - да го стиска  :lol: :lol: :lol: !!!
Ха-ха-ха-ха !!!
 Ето тука вече искрено се разсмях :)  :D :D  :D
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #133 -: Април 29, 2009, 16:00:32 pm »
 Здравейте мацки!
И аз да ви споделя една бабина тайна,но тя е ако искате момче,много съм се смяла и затова не я запомних цялата :bori_004:Не яжте ягоди два месеца преди зачеване,а и по време на цялата бременност също :lol: ще питам за подробности,но казват че има 100% успеваемост :lol:
 Макар че за мен,а предполагам и за повечето от вас е важно да си имаме здрави бебчета възможно най-скоро,без значение от пола :bori_007:  :bori_004:
 След час и половина съм на лекар,притеснено ми е че преди не съм ходила при нея.Но съм в друг град,по-малък е и няма много гинеколози.

*
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #134 -: Април 29, 2009, 16:59:49 pm »
 :D :D :D Ох леле как съм смяла, от сърце  :lol:
Ама днеска сте много духовити всичките направо ме разсънихте от раз.  :D :D :D
Фибче станах аз и закусих (по точно обядвах) и сега съм при вас да ви чета. Ама много сте изписали .
Първо да кажа на Джинка че много й стискам палци за успешен трансфер с щастлив финал!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :babyflips:
И да благодаря за кафенцето и кексчето (ох добре че е само виртуално и не тук до мен че наистина щях да се изкуша и да го хапна сладко сладко).
Фибче имаш поща мила  :D Я провери съобщенията! :wink:
Адсеренити, душичко мила не знам какво да ти кажа мило, много ми е мъчно че отново всичко се проваля. Но искам да си силна мила, нямаш право да се отказваш .Трябва да се борим до край. Прегръщам те  :hug2: .Един ден и ние ще сме мами  :)
Гардже, да ти кажа чак мен ме е яд за тази пуста ЦС. Гадна работа  :? Айде дано вече дугият месец да я направите и да се отърваваш по-бързо от това  :crossfingers:
Луцка и ние те обичаме душко  :hug2:
Наде страхотна си - така съм се смяла за бабата, екса  :drunk: и секса че чак сълзи ми потекоха :lol:
Мегчо благодаря за почерпката. Да е жив и здрав и татито !
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #135 -: Април 29, 2009, 17:14:23 pm »
Здравейте, момичета!

Аз ви чета тези дни, по-малко пиша, че много работа се натрупа!

Гарга, съжалявам за дошлото МЦ. А за ЦС на друго място не можеш ли да идеш?

Мегчо, да ти е жив и здрав рожденика!

Аз съм на етапа чакане, до неделя, гледам да се разсейвам с други темички, но знаете, трудно се получава!
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #136 -: Април 29, 2009, 17:59:38 pm »
Радвам се че съм ви разсмяла  :lol:

Аз да се похваля че във вторник сутринта отиваме за 3 дни до Сицилия, ще пътуваме с ферибота :D !!! Много се радвам че малко ще се разходя и ще видя "мафиотския" остров  :lol:

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #137 -: Април 29, 2009, 18:13:01 pm »
Мафиотския остров, а Наде ? Браво - искрено ти завиждам .. И аз искам разходчица . То сега се оформят 6 почивни дни, ама да видим накъде ще ме завее вятъра.
 *DORINOL* , няма как да направя снимката на друго място. Доктора си има доверие на техните ЦС. Няма смисъл да се моря на друго място, а да се окаже, че няма да ми върши работа:) Или казваш да се потренирам малко, а :) Да свиквам да ме боли :) А-а-а-а, няма да я бъде тая :)
 
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #138 -: Април 29, 2009, 18:15:08 pm »
Сладки мои страхотно сте се забавлявали днес  :D
garga аз също съм на мнение, че всяко зло е за добро- може пък въобще да не ти се наложи да правиш ЦС в крайна сметка  :crossfingers: yahoo_17
deska_meska стискам палци за ЦС да мине бързичко, да не се налага много да чакаш, а резултатът да е най-хубавият  yahoo_17 :crossfingers: :crossfingers:
Надеж много хубаво звучи тази разходка до Сицилия- сигурна съм, че ще си изкарате страхотно и да се забавлявате на воля  :sunshine: :sunshine: :sunshine:
malvina82 успех на прегледа -дано лекарката ти вдъхне доверие и да си разбира от работата  :D А с това за ягодите паднах от смях- значи аз както ям ягоди само когато им е сезона, че и тогава рядко, 100% ще имам момче -за щастие на мъжо  :D :D
anizi милички много хубаво да си изкараш празниците и да си починеш добре  :bighug:
Маринка75 уфф аман то тия противозачатъчни- много ти станаха вече  :? Дано другия път като отидеш при доки да ти каже, че няма да пиеш вече и да започвате процедурата  :crossfingers: :crossfingers:
fibo ейй излови ме значи, че нищо не докладвам, но то няма и какво, а и ми е неудобно да занимавам всички с моите съмнения, преди да се е произнесъл доктор по тях  :oops:  :oops: Доки каза 6м. да си бебеправим без да правя каквито и да е изследвания и следвам заръката  :D Е днес си пуснах Пролактин и щитовидните хормони- добре са, но за всеки случай ще се консултирам с ендокринолог, че предния път Пролактина беше много висок, сега е в норма, но на горната граница и ми се иска да получа по-компетентно мнение. Иначе чакам лелята с пълна сила- даже я усещам вече  :? Благодаря ти мила  :balk_21:
Ох че дълго стана извинете ме  :oops: Луци, Мелодийке и всички останали да се отчитате редовно  да не зачезвате  :D Rashi имаш ей това от мен  yahoo_17 :crossfingers: preggo
Обичам ви всички  :bighug:
*
Re: Пролетна седмична темичка ( 27.04.2009 - 03.05.2009 )
« Отговор #139 -: Април 29, 2009, 18:16:56 pm »
Ехей, ама наистина е много смешно и весело днес тук :))) хихихихих

Наде, много хубаво да изкараш в Сицилия! много романтично звучи  :dating:

Мерси добричка Веселушке, много си мила! :)  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

Да ви кажа и аз каква щуротия съм чувала за правенето на деца: ако мъжа яде повече мляко, яйца и сирене ще направи момиче, а ако хапва повечко месо - се ражда момче! Боже, смях се пълен глас на тази глупост. Каза ми я един колега, който има две момичета и искрено вярва в тази теория. А иначе, уж интелигентен човек се пише ;))) хехехе, хехехехе, ххееее хееее .....
« Последна редакция: Април 29, 2009, 18:21:05 pm от rashi »