0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #180 -: Април 23, 2009, 23:20:43 pm »
здравейте момичета :) аз съм доста нова във форума и досега не съм писала в седмичната тема, но реших, че е крайно време да се разпиша и тук, пък дано и аз прихвана някое вирусче  :wink:
на мен ми остават още няколко дни до деня на истината този месец - така че стискайте палци и за мен, а аз желая много искрено на всички  :bfp: възможно най-скоро:)
 :bighug:




*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #181 -: Април 23, 2009, 23:32:15 pm »
nadentse добре дошла дано ни зарадваш след няколко дни  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Лика вечер на всички  :D
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #182 -: Април 24, 2009, 00:10:43 am »
Nadentse добре дошла и на теб, дано след няколко дни да видиш  :bfp1: ама да не забравиш да се похвалиш после!
Ставаме все повече дай боже и се по-силни и скоро да се изметем всички ама ЗАЕДНО към една друга темичка..... Всички много ви  :bighug: :bighug: и не мга без вас да знаете.....
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #183 -: Април 24, 2009, 00:49:14 am »
благодаря ви момичета  :thankyousign:
лека вечер на всички и успешно ловуване тази вечер :wink:




*
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #184 -: Април 24, 2009, 00:57:30 am »
 :D Наде, добре дошла!  Дано да е станало бебчето, представям си колко си нетърпелива!
Радостинка честити ти рожденници да са живи и здрави и скоро да ги изненадаш с най-хубавата новина.  :sucky: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Malvina82,alexxana и *Dorinol* добре дошли   :welcome3:. Вече ставаме страхотна компания. Дано тази година е най-щастливата за нас и много скоро всички да се преместим в другата отчетна темичка :D
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #185 -: Април 24, 2009, 01:10:45 am »
malvina82, nadentse добре дошли милички и нека скоро най-голямата ви мечта да станете мами се осъществи  :welcome_1:
anizi мило личи ти, че си силно и борбено момиче - знам, че и твоите изпитания ще свършат скоро и ще бъдеш една щастлива мама  :cuddle:
Милички всички ви  :bighug:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #186 -: Април 24, 2009, 01:21:32 am »
Писалииии,писалиии.....нямате изчитане бре мацкииии...

Сегаа,я първо ДОБРЕ ДОшЛИ [/color][/b] на новите момичета
Нека скоро да се сбъдне най-най-съкровената ви мечта :D
Аз да кажа,днеска се разбра,че мойта няма да стане :)По закон,трябва да използваме замразения матерял,преди да почнем нов опит инвитро....еех нищо,нека да си починаат малко двата резервоара :lol: О може и да няма тоя МЦ,за сега дом Ф не се видя,само един по-големичък в ляво,който може и да нарасне в доминант,но ще изчакаме да видим :(....скоро май няма да цъфна :?
Тъй то - ти чакаш Лелището - то не иде...
Гардже...нищо,мило че не разбираш :D И аз ти пожелавам незнаеща да си останеш...
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #187 -: Април 24, 2009, 02:28:19 am »
И на мен ми отне час докато ви изчета, цял ден по пътищата и сега накуп.

Добре дошли на новите момичета, много късмет и здраве им желая!

Мелодийкеее, беше ми домъчняло за теб и като не те виждах да пишеш тук се притесних. Силно се надявах да си се преместила в другата тема, дето аз така и не разбрах къде е. Помниш ли какво ми беше писала? Така че ориентирай се да ме догониш, най-много месец-два ти давам!  :cuddle:

Честито на рожденниците, малко на патерици, но много радост за тях!

А на останалите борещи се момичета, ето малко и от мен, която от които си избере :)

 :blowingdust:    :blowingdust2:

Успех и много ви стискам палци, дано моите вирусчета, са качествени и здравословни.
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #188 -: Април 24, 2009, 03:45:26 am »
Аз веднага се нареждам под вирусите,събирам ги,след 2-3 дена си изпращам гостенката,която и без това не бях поканила и дано да се позаразя малко с тази толкова желана"болест".
А сега лека нощ.
  <br />
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #189 -: Април 24, 2009, 08:31:13 am »
Добро утрооо. Петък еее... Ставайте с кеф, че утре пак започва уикендче :)
Ето пак сервирам аз кафенце ... абе много рано започнах да се събуждам май ?
Да ви е вкусно:

 Ейй, че голяма дозааа /но незнам как се намалят снимките ?:( )
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #190 -: Април 24, 2009, 09:13:22 am »
Добро утро и от мен
Гарга аз пия точко такава доза и мен ме устройва  :lol:
благодаря за кафенцето  :P
добре дошли на новите момичета и за кратко...ей  :lol:
Слънчев и усмихнат ден на всички  :P
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #191 -: Април 24, 2009, 10:20:08 am »
Добро утро,
Още веднъж добре дошли на всички нови момичета!
Плами, слънце, много се радвам за вашето синьо чудо!!! Надявам се че вече си малко по-добре и повръщането е поспряло :wink:
Не се преработвайте днес - все пак петък е!  :lol:
Хапвайте и бягайте на работа  :lol: :lol:
*
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #192 -: Април 24, 2009, 11:15:59 am »
Избирайте по-малки снимки да не товарите темата.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #193 -: Април 24, 2009, 11:27:27 am »
Добро ви слънчево утро.Мерси за кафенцено и закуската.
Добре дошла и на Наденце,стискам палци след няколко дни да ни зарадваш с две чертички.
Фибчо,разбирам те колко отвратително е да чакаш лелището и то да не идва,пък като не я чакаш долита без да пита.Ще ти дойде не се притеснявай,до скоро и аз бях на тоя хал нали знаеш.
Гардже,ми то във Варна тъй хубаво е напекло че как да не се събудиш рано,пък и аз и Радостинка взехме да поспинкваме до късно май последно време,уж бяхме най ранобудните,ама ей на предаваме щафетата.
Лек,слънчев и пълен с много хубави преживявания ден ви желая.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #194 -: Април 24, 2009, 11:29:51 am »
Добро утро, слънчеви момичета!

Гарга, кафенцето е много стилно поднесено. Жалко, че сме на работа, а не на някое плетено диванче навън на чист въздух.

adserenity, аз избирам от прашеца в син цвят, но и от другия да потворя няма да ми пречи.

Прекрасен ден ви желая!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #195 -: Април 24, 2009, 11:31:54 am »
Добро утро момичета моля ви помощ - някай от вас са с повече опит,оня ден правих тест супер бледа втора чертичка.Днес същата работа-пак е много бледа.Какво става?Дали не се отделя достатъчно хормон да го отчете теста или нещо не е наред (извънматочна).Дори незнаех как да я нанеса в графиката и дали да поправя нещо сега.Дали това е отражение на чертичката защото найстина е бледа.Това положение ме побърква -поне да ми идва и нов месец с нови сили,а така само се тормозя,че и хората около мен.На каква мисъл първо ви навява.С тая късна овулация дали има закъснение?Какви са тея аномалии до сега нито с ден не ми закъсняваше ,а от 2 месеца не се пазим и всичко се обърка.Помагайте моля ви-очаяна съм.Дано не помрачавам темичката и вашето настроение. :sleepingbabygirl:
« Последна редакция: Април 24, 2009, 11:34:12 am от goskata »
 
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #196 -: Април 24, 2009, 11:38:58 am »
goskata ,тя чертичката не може да се отразява,или я има или я няма.За да не се тормозиш излишно иди до най-близката лаборатория и пусни кръвен тест,утре ще ти е ясно какво става,дали си бременна или не.Дано да си разбира се.Хайде без паника и излишен тормоз,най-сигурно ще ти покаже нивото на ЧХГ в кръвта.УСПЕХ.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #197 -: Април 24, 2009, 11:44:45 am »
И аз бих те посъветвала да направиш кръвен тест. Ако има 2ра черта, колкото и да е бледа, си е бременност.

Успех ти желая! Ще те чакаме с новини! Хубави!
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #198 -: Април 24, 2009, 11:47:56 am »
Здравейте момичета. Благодарим за закуската и кафенцето  :wink:
Госката, първото което трябва да направиш е да се успокоиш, защото паниката с нищо няма да ти помогне. Може би още е рано за тест, ако овуто е било по-късно. Маринка е права, ако имаш възможност отиди да си пуснеш кръвен тест. Друг е въпросът, ако имаш някакви оплаквания, като болки (остри), зацапване и дискомфорт. Препоръчвам ти щом толкова се притесняваш да отидеш при лекаря си и да му споделиш какво става. Ако имаш ПМС, изчакай няколко дена. Аз лично друго не мога да измисля. Дано да си е просто рано за теста и всичко да е наред  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Пламито, аз чак сега загрях мило за бебо  :lol: голям съм заплес  :D Да ви е жив и здрав момъка и много да слушка и преди и след като се появи на белия свят. Голям е щастливец той с такава мама  :bighug:
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #199 -: Април 24, 2009, 12:51:22 pm »
Здравейте момичета и благодаря за страхотните пожелания - да ви се връщат в най-скоро време:)))
Госката - аз също мисля че е въпрос само на време да се види по-ясна черта, но наистина нищо не пречи да пуснеш един кръвен тест за свое успокоение:)
фибо - дано скоро дойде лелището и да се захващате с нови сили за работа и скоро да ни зарадвате с положителен резултат:)

а за всички които още не са пили кафенце - да се почерпят на воля:)