0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #160 -: Април 23, 2009, 15:56:54 pm »
alexxana , до 2 часа, ако не се лъжа  - можеш да си коригираш предния пост, за да не пускаш последователно два един след друг. Така, че по-добре коригирай предния пост, след като се сетиш че искаш да добавиш нещо :)
 А иначе, повечето момичета тук се молим за 1-во детенце ( освен Дениса и още 1-2 момичета , които искат 2-ро ), така че незнам дали би могла да събереш много мнения точно от тази тема, но все пак силно стискам палци да успееш скоро и да се похвалиш с 2 чертички, както и да нямате финансови затруднения !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #161 -: Април 23, 2009, 16:04:18 pm »
Здравейте!

Дали ще приемете още едно момиче, което също като вас мечтае за бебче?
Желая на всички ви скорошна бременност и здрави бебчета!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #162 -: Април 23, 2009, 16:06:08 pm »
*DORINOL* , добре си дощла в нашите редици, но стискам палци много скоро да се махнеш от тук :) ха-ха-ха ... Хей да не го приемеш като обида - то е по-скоро пожелание - скоро да забременееш и да идеш в другата темичка на вече забременелите момичета !!!
 Успех ти желая !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #163 -: Април 23, 2009, 16:06:45 pm »
 :welcome_1: DORINOL  :D
Тук приемаме всички, които мечтаят за бебчета и им пожелаваме да се задържат колкото се може по-малко. Пожелавам го и на теб  :wink:

Анизи, ти какво се ослушваш бе мило, я драсни два реда,да те видим как си :)

Радостинка, честити ти рожденници миличка. Да са живи и здрави и скоро тати и леля :wink:
« Последна редакция: Април 23, 2009, 16:24:25 pm от нерито »
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #164 -: Април 23, 2009, 16:09:34 pm »
Благодаря ви, момичета!

Много сте мили! Ще изчакам първо вие да се отправите към другата тема, все пак ред има, не мога да нахълтам и да се предредя.

Аз се казвам Нора. garga, благодаря ти още веднъж за мнението в темата за овулацията, там питах едно въпросче под Nori4, докато се регистрирам.
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #165 -: Април 23, 2009, 16:10:59 pm »
Гарга извинявай! Не знаех ,че нямам право да пускам два поста един след друг и че тази тема е най-вече за желаещи първо дете!




*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #166 -: Април 23, 2009, 16:13:51 pm »
Радостинка, честити ти рожденници, скоро да празнувате и други работи  :lol: Да са ти живи и здрави!!! Весел празник!!
Нери, мила, честито ти щастие още веднъж!!! Много се радвам, че ти и бебо сте добре!!!  :hug2:

*DORINOL* - добре дошла!!! Тук всички ще ти кажат и ще ти пожелаят да не се задържаш дълго! Успех
« Последна редакция: Април 23, 2009, 17:05:35 pm от Vickson »
*
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #167 -: Април 23, 2009, 16:15:25 pm »
Радостинка да са ти живи и здрави рожденниците и дълги години да те радват!
Dorinol добре дошла мила и дано наистина не се задържиш много тук-то за това ред няма така че успех! :wink:

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #168 -: Април 23, 2009, 16:17:14 pm »
Здравейте мацки и от мен докато ви изчета.....много сте писали днес!
Деска-Меска хапвам сандвичи, страхотни са нищо че са ми за обяд-Благодаря!
Доринол добре дошла при нас и дано скоро да те изпратим по другите темички /за бремелинки/ да пишеш!
Adserenity и Goskata стискам ви палци бледите чертички на тестовете да не са вече толкова бледи и да се похвалите с най-наситените 2 чертички, които сте виждали!
Dgina  :goodluck: с теб сме нали знаеш!!!!
Радост, мила много се радвам, че дойде края и на твоята одисея с тези изследвания.... Да пиеш сега всички хапове и дано след лечението и ти да влезеш в темичките на бремелинките  :bighug: Да не забравя да ти честитя рожденника-да ти е жив и здрав и скоро да го направите татенце! Много ти благодаря за почерпката ще си взема с най-голяма удоволствие!
Фибчо....действайте мила, няма отказване  :goodluck: :bighug: ние сме за - предполагам всички, нали?! Няма да откажем още една бремелинка да хвърля вирусчета много скоро...
Нери.....мноооооооооого се радвам, ама страшно много! Снощи чаках, чаках да се включиш за да видя новините, но не можах да те дочакам! Днес много ме зарадва дано наистина да няма проблеми и  :bighug: :bighug: :bighug: ..... знаеш.....Тук съм ама много сти писали и чета чета...ами добре съм лелището ме навести и.....знаеш гадно, но се надявам другия месец да ме пропусне .....
ама то и аз се захласнах
Извинявам се за невероятно дългия пост...... :oops:
« Последна редакция: Април 23, 2009, 16:21:20 pm от anizi »
*
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #169 -: Април 23, 2009, 16:28:27 pm »
Гарга извинявай! Не знаех ,че нямам право да пускам два поста един след друг и че тази тема е най-вече за желаещи първо дете!
alexxana , добре дошла!
По-скоро е желателно  да не се пускат 2 поста един след друг, затова я има опцията за редактиране в рамките на 2 часа. Това е с оглед да не се товарят излишно темите и за удобство на потребителите. Ще го разбереш, като прекараш още малко време във форума, не се притеснявай.
 Тази тема не е най-вече за желаещите първо дете, просто това е болшинството от потребителките, което не означава че не си добре дошла.
Момичета, моля, бъдете по-толерантни към новите потребители, нормално е да не се ориентират веднага правилно във форума. Помагайте , не правете забележки!
Желая хубав ден на всички!
*
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #170 -: Април 23, 2009, 16:28:57 pm »
добро утро и от мен :)

тук сме един час назад.

аз знам, че е прекалено рано, ама пусто не търпи. тази сутрин припишках и другата касета от комплекта. чертичката беше една идея по-наситена, вече ясно очертана.

нери, аз мисля, че ти си ми на късмет, защото в темата от миналата седмица като влязох да ви чета и първо теб засякох с хубавите вести :)
Ей, душици ето ме и мен.
Влизам си аз днес в седмичната и какво да видя многооооооо хубави новини от моите момичета.
Дениска страшно се радвам за теб миличка , стискам многооооо силнооо палците всичко да е наред при теб и скоро да видите ембрионче и сърчице. Само се опитай да се спокойна.
adserenity - еееее това се казва Изненада !!!!!! :D :D :D Щом я има бледата чертичка да знаеш че има бебче. :sucky: Сигурна съм 100 процента. Аз имах на дванайсти ден супер бледа чертичка. Всичко ще е наред миличко, с теб съм .Този път ще успееш и ще си бременееш това лято. preggo
Фибче успех днес на прегледа и дано това да е твоят месец - Май (най - хубавият) :lol:
Пламче много се радвам да те видя отново, коремчето расте ли? Честито момченце миличка. :bori_005: Представям си татето колко е Горд :D
Анизи едно Голямо Благодаря за чудесните сандвичи . :D
Джинка успех на процедурата, всички се молим за теб мила. :hug2:
Нери, слънце  :sunshine: - развълнува ме много с тази новина .Така се радвам за теб миличко. :D Желая ти от сърце най-спокойната бременност и най-сладкото бебче  :babyflips: :goodluck:. И бремелинките   дръжте ни  в течение . Ние също се вълнуваме с вас!
Прегръщам ви всичките  :grouphug:
и ще гледам да не изчезвам повече :wink:
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #171 -: Април 23, 2009, 16:57:37 pm »
alexxana и DORINOL добре дошли при нас  :welcome: Пожелавам ви бързичко да отивате към темите на бременните момичета  :crossfingers:
radosttinka честити ти рожденици мила да са ти живи и здрави и много да те слушат и радват  :balk_19: Браво за резултатите дано сега доки ти каже, че може да стартирате бебправенето пак  :crossfingers:
fibo миличка каквото и да избереш ние сме с теб и този път всичко ще завърши с поне 1 живо и здраво бебенце  :balk_21: Поговорете с мъжо и с доки и ще прецените какво да правите  yahoo_17 yahoo_17
anizi миличка  :cuddle: Гони я гадината и дано другия месец по никакъв начин не напомни за себе си  yahoo_17
Маринка хайде да ти се регулира цикъл и следващата партида противозачатъчни да са последните, които ще трябва да изпиеш  :crossfingers:
titibar  :cuddle: А принципа, към който се придържаш ми харесва страшно много  :D
Melody дано и твоето чудо не е далече, а докато се случи не забравяй да се разписваш редовно тук  :sunshine:
Garga мило  :balk_21:
Пожелавам ви страхотен остатък от деня и невероятна вечер  :dating: :bed:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #172 -: Април 23, 2009, 17:08:23 pm »
Цитат
Ей, Маринка, не ги ли свърши ти тези противозачатъчни....Още колко имаш освен тези които предстоят за две седмици?
Надявам се ще са последните вече.
Веселушко и аз се надявам да спра да се тъпча с тях,ми то гадна работа да взимаш протимозач.,всъщност и малката надежда да забременееш спонтанно умира с тия противозач.,ама какво да правя хванала съм се на хорото и ще го играя.
alexxana и DORINOL ,добре сте ни дошли,колкото по-голяма е компанията толкова по-весело е.Но въпреки това е време вкупом да се местим в темата на бременните вече.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #173 -: Април 23, 2009, 17:08:56 pm »
Хей, alexxana  
ни най-малко не съм искала да те обидя... Сори, ако си го приела така. Писах само, че повечето момичета няма да могат да ти помогнат на въпроса ( дали при желанието за второ дете се опасяват, че няма да могат да се справят), тъй като 99 % още за първо се молим ( за жалост ).
 Иначе пак ти пожелавам - дано скоро видиш двете чертички :) Успех !
 
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #174 -: Април 23, 2009, 17:19:30 pm »
Момичета, благодаря ви за гостоприемството!Много сте мили!Пожелавам и на вас късмет и по скоро благополучно излизане от тази тема!




Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #175 -: Април 23, 2009, 17:30:41 pm »
*DORINOL* alexxana :welcome3: .Здравейте и добре дошли .Може да разчитате на нас. :blowingdust2:
 
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #176 -: Април 23, 2009, 17:35:51 pm »
Първа под вирусчетата на госката :)))
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #177 -: Април 23, 2009, 18:19:11 pm »
 Здравейте,искам и аз вирусчета :)
Днес на работа три бременни момичета дойдоха,дано да са ме заразили :)

*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #178 -: Април 23, 2009, 18:48:51 pm »
malvina82 добре дошла и на теб. От момичетата на работата ти не знам дали можеш да се заразиш  :lol: , обаче от нашата темичка със сигурнос  :wink: Желая ти успех.
Мелодийке , благодаря миличко, твой ред е през май да ми върнеш вълнението osi_9
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #179 -: Април 23, 2009, 21:44:08 pm »
Здравейте душички аз днес цял ден скитам,много готино беше времето  :D
malvina82,alexxana и *DORINOL* добре дошли сред нас и бързо да се омитате при бременните  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
alexxana аз искам второ,но никога не съм имала такова притеснение не защото имаме много пари,а просто знаем,че ще се справим както казват човек знае и две и двеста  :wink: успех.
Радостинка честити ти рожденици да са ти живи и здрави и скоро да им поднесеш най-желения подарък.
Пламиии честити сини гащи  :D :D :D ееееее как няма да е горд таткото супер.
Фибчо каквото и да решиш мила с теб сме  :hug2:
Тези които ги е посетила гадината да я гонят бързо и да и забранят да им се вясва в следващите девет месеца .Много дълго стана  :oops:.Айде чао за сега. :bighug: :bighug: :bighug: