0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #140 -: Април 23, 2009, 11:32:37 am »
Хееееей сладураниииииии! Много хубави новинииии  :cheerleader: , само така
Раздвижва се темичката ми гледам  :D , много съм щастлива от това да знаете  :D Дано тестчетата на goskata и adserenity да са наистина повод на най-хубавата девет месечна аменорея  :lol: в края на която ще се роди нов живот.
Дениска , дано лекарката ти се окаже права мило и наистина стига с параноите. Супер много ще се радвам да си е наред всичко, а ти се храни добре и си почивай  :hug2:
Фибс, Анизи, Пламито, Маринка, Джина, Мелодийке, Виксънче, Вивия, Деска - меска, Гардже, Луцинка, Веселушко и всички, които не съм споменала, обичам ви много
 :bighug: :bighug: :bighug:
Аз съм добре, вчера бях на преглед и доки каза, че всичко е наред, има плодно сакче с жив ембрион в 5 г.с. И този път не беше мнителен, а отсече "Нямам никакви притеснения". Представяте си колко ми олекна, защото се бях побъркала тия дни. За сега продължавам да ви духам  :lol: :lol: :lol:
 :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust:
« Последна редакция: Април 23, 2009, 11:34:26 am от нерито »
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #141 -: Април 23, 2009, 11:48:15 am »
Нерито честито миличка .Много се радвам и дано имаш най хубавото бебче на света.Такива сладки новини много ме зареждат сутрин и се надявам всяка една от нас скоро да изпита щастието да гущка своето бебче.Стискам  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: дано не само сега а и през следващите  :cloud9:месеца всичко да е супер,че и след това -само щастие. yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
 
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #142 -: Април 23, 2009, 12:08:03 pm »
Добро утро  :D
Garga мило пийвам си от твоето кафенце и си хапвам от прекрасната закуска на deska_meska  :D
deniska дано миличка напук на тестовете бебчо да е добре и да расте  yahoo_17 yahoo_17
viviq стискам палци да те одобрят за ЯМР и резултата да е повече от хубав  :D
dgina аз вярвам, че този път ще е успешен и скоро ще ни зарадваш с най-прекрасната и чакана новина   preggo yahoo_17
viki_vat,vickson хайде времето да минава бързичко, процедурите да минат леко и накрая и вие да се хвалите с най-чакания резултат  yahoo_17 yahoo_17
abserenty и goskata просто трябва да изчакате и да си направите тестовете пак и съм сигурна, че ще имат 2 ярки черти  :sunshine: Abserenty като ти гледам графиката според мен е прекалено рано за тест и затова виждаш такива бледи черти. Изакай поне още 4 дни (най- малко) и пак  направи  :crossfingers: :crossfingers: Goskata ти може да повториш утре пак и стискам палци чертите да са две еднакво ярки  :crossfingers:
Нерито страхотна новина хайде само такива хубави новини да имаш от пргледите докрая  :D
Милички гушкам ви всички и ви стискам палци, който за каквото има нужда  :bighug:
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #143 -: Април 23, 2009, 12:21:52 pm »
добро утро и от мен :)

тук сме един час назад.

аз знам, че е прекалено рано, ама пусто не търпи. тази сутрин припишках и другата касета от комплекта. чертичката беше една идея по-наситена, вече ясно очертана.

нери, аз мисля, че ти си ми на късмет, защото в темата от миналата седмица като влязох да ви чета и първо теб засякох с хубавите вести :)
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #144 -: Април 23, 2009, 12:23:50 pm »
Добро утро момичета :D
Аз още съм на кафенце, така ще пийвам и от кафето на Гарга :D
Та и аз да се отчета сега - пристигна ми заключението от доц. Конова. Много съм щастлива, че най-накрая си го получих.
Ама много хапове ми е изписала :? , основно са подсилване на имунната систама ( курс на лечение пет месеца 8O ) и лекарството, което е за вливанията заради НК клетките. И вече сме готови да действаме, само трябва да си запаза час за док и да видим какво ще правим. Силно се надям да имам подобрения в състоянието на яйчниците и ако може да пропусна третия блистер противозачатъчни  :wink:.
Ама сега се чудя, всички тези лекарства как ще си ги гупя без рецепта 8O, може би като отида при док тя ще ми напише, друг вариант не виждам osi_10
Лек и усмихнат ден на всички :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #145 -: Април 23, 2009, 12:43:08 pm »
Здравейте,съкровища.Мерси за каЙвенцето,аз съм вече на третото,че днес съм от 5,30ч.на работа.
Радост,супер е че резултатите са ти добри,то на това гооооолямото чакане...........
adserenity ,радвам се за теб,дано всичко да е наред,а сега се пази.
Неринка,браво и на теб,само се пази моля те.
Много прегръдки на всички от мен с пожелание за слънчев и пълен само с усмивки и хубави преживявания ден.
По-късно пак ще ви нагледам.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #146 -: Април 23, 2009, 13:15:48 pm »
Радост, това е много хубаво мило  :hug2: , аз обаче все още си мисля, че можеше да се разминеш без тези блистерчета дето ги пиеш  :wink: . Защото ако си спомняш и аз бях в същото положение, като отидох при док - с поликистоза на единия яйчник. Той обаче изобщо не го отрази това, даде ми утрогестан за лутеалната фаза и  каза "той ще ги изчисти". И сега като ходих на прегледа вече нямах и помен от кистичките. Док е категоричен, че утрогестана ги е пукнал. И така с един куршум - два заека, хем няма кисти, хем има друго  :D . Но както и да е, това само информативно исках да ти го споделя, защото не искам нито ти, нито някоя друга сладурана от тук да губи време по пътя към мечтите си. Желая ти успех, каквото и да предприемете  :D
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #147 -: Април 23, 2009, 13:21:01 pm »
Нери, знам, че има и други начини, но вярвам на док и щом е казала противозачатъчни - ще си ги пия, само се надявам с два блистера да са се изчистили яйчниците все пак положението не беше кой знае колко лошо, а лека форма на поликизтоза. Хич не ми се чака чак до Юни, нямам търпение вече :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #148 -: Април 23, 2009, 13:43:14 pm »
И аз пийвам от кафето, хапвам от запуската и бягам....
Радвам се на прекрасните новини.
Нерито, супер е, 4е беб4о е добре.
Радост, най после пристигнаха резултатите... :wink:
adserenity, нетърпеливка.......Ама вси4ки знаем какво е 4увството.
На моми4етата с процедури, им желая късмет и скоро да ни се похвалят.......
Прекрасна седми4на тема.  :D


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #149 -: Април 23, 2009, 13:45:37 pm »
Радостинка  osi_9 , аз просто така мила, информативно както се казва. Разбира се, че ще си слушаш доки, още повече щом й имаш доверие  :D  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: всичко да приключи скоро  :wink:
« Последна редакция: Април 23, 2009, 13:47:21 pm от нерито »
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #150 -: Април 23, 2009, 13:49:55 pm »
Радостинка  osi_9 , аз просто така мила, информативно както се казва. Разбира се, че ще си слушаш доки, още повече щом й имаш доверие  :D  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: всичко да приключи скоро  :wink:
Нери дано да си права, и не само за мен, а и за всички много скоро да приключи всичко с този  :bori_011: :bori_002: :bori_015: :bori_017: резултат.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #151 -: Април 23, 2009, 13:58:13 pm »
Здравейте, момичета,
Толкова хубави новини прочетох  :D !!! Браво много се радвам за всички вас!!

Нери, честито ти плодно сакче с ембрионче  :lol:!! Сега хубавичко да си го отгледаш  :D !!!

Радосттинка, много се радвам че при теб резултатите са добри! Дръж се мила, малко остана до същинската част  :wink: !!!

abserenty и goskata , честити ви втори чертички  :D !! Стискам палци след няколко дни да са по наситени!!!

dgina, мила с теб сме!!! Стискам палци и ти скоро да ни зарадваш!!! Много успех, миличка!!!!


*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #152 -: Април 23, 2009, 14:17:37 pm »
Ей, момичета забелязвам позитивно, слънчево настроение в темичката. Ха, така ви искам !!! Много усмихнати лица, много вяра и тестчетата с две чертички ще завалят. Ето на - миналата седмица бяха две и сега пак си имаме две :) Честито на момичетата и много късмет напред им желая. Всичко ще си е наред !!!
 Дениска -  знам че доки е прав !!! Вярвай му и ти !
 Веселушко - ушко - привет :)
 Радостинка - радвам се за прословутите заключения и хубаво, че са добри !
 Джина - ти си следващата с ++++ !!!
 abserenty и goskata   -  на късмет да сте ни !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #153 -: Април 23, 2009, 14:29:07 pm »
Момичета аз с най-голямо удоволствие искам да почерпя, че днес моето момче е рожденник :D . А за да ни е още по-весело и забавно на този ден си имаме двоен празник, защото моята малка сестричка също е рожденничка :D. Да са ми живи и здрави и двамата, че толкова много ги обичкам :D



Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #154 -: Април 23, 2009, 14:43:32 pm »
Добър ден и от мен!
Радостинка да са ти живи и здрави рожденниците!

Нерито вече и официално честито за прекрасния резултат от прегледа.
Денискадано и при теб всичко бъде ок.
А при мен и този месец едно голямо нищо.Лелката дойде днес.Вече съм на принципа на тото2-не губете кураж идва следващия тираж.
Приятен ден ви желая момичета!
  <br />
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #155 -: Април 23, 2009, 15:01:20 pm »
Радостинка :D,честити ти рожденници - да са ти здрави и много щастливи :D

Нериии,супер новинка!!! Браво,мило и сега давай го по-споко :wink:(нали си ми обещала нещо)

Радостинка,душко - много хубаво,че нещата се нарежда и при теб най-накрая!Който не се бори - той не успява :D

Тити- доста от нас май са на тоя принцип :lol:

Маринка - как върви твойта подготовка :D

Аз да ви кажа,нещо май пак се надъхах и май мии се иска др месец да направим ИКСИ вместо крио трансфер...как мислите вие?
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #156 -: Април 23, 2009, 15:24:46 pm »
 Фибчо, засега нищичко не разбирам какво е трио трансфер - дай Боже да не разбера и наяве, ама каквото сабя покаже. Все пак мисля, че е хубаво, че си се надъхала и аз съм с две ръце да действаш !!!!
 Радостинка, какви са тези вкусотии бееее -  да са ти живи и здрави рожденниците !! Много да си ги обичкаш и те тебе - и съвсеееем скоро сестричката да стане леля, а мъжлето - тате !!! С кеф си вземам почерпка, че да знаеш как съм огладнялаааа ...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #157 -: Април 23, 2009, 15:35:20 pm »
Радостинка,да са ти живи и здрави рожденниците и скоро единия да е татко ,другия леля.Весел празник ви желая и мерси за почерпката.
Фибчо,при мен днес снощи испих последното хапче от противозач.сега ще чакам да ми дойде и после пак ще започна пия нова опаковка и вероятно ще я пия 2 седм.,пак ще ми нагаждат цикъла,пък мен от това ме беше страх най-много,че предния път нали не ми дойде,ама каквото такова,както казва док.тъй ще правя.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #158 -: Април 23, 2009, 15:49:28 pm »
Здравейте и от мен! От два месеца почти не бях влизала във форума, защото нещо се бяхме поотказали с опитите за второ детенце поради страх от евентуални бъдещи финансови проблеми и тем подобни , обаче вече пак сме на линия :D. Чудя се дали и при вас е било така при плановете за второ? При първото почти никога не се мисли за такива неща, а сега няма ,няма и почват да ме обземат разни мисли!




Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #159 -: Април 23, 2009, 15:55:09 pm »
Радостинка, живи и здрави да са ти рожденниците и скоро да увеличите семейството с още един член  :wink: !!!!


Ей, Маринка, не ги ли свърши ти тези противозачатъчни....Още колко имаш освен тези които предстоят за две седмици?