0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #120 -: Април 22, 2009, 21:55:36 pm »
шемееееет..... :D,къде се изгуби бре!!!
Притесних се...ААА...къде ходиш???

Дениска - дано да е каквото си мисли докторката :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #121 -: Април 22, 2009, 22:30:03 pm »
Ех,знаех си колко много изпускам да съм си с Вас!  :bighug: :bighug: :bighug:
Всеки ден ще Ви пускам вирусчета,но няма да напускаме темата я ;) Аз съм добре,бебчо е добре-расте и Дай Боже живо и здравичко на финала  :crossfingers: Бъдещият тати е на седмото небе,защото от вчера имаме 100% потвърждение за синичко чудо и най-сладкото е,че не спираме да си смучем палеца  :jump12: Е,няма на кой да се метне :oops: То аз си го смучех,докато не направих 20 години :lol: Да се роди живо и здраво,пък е без значение какво е-няма да го обичаме по-малко я  :bighug: :crossfingers:
Вивинка,дано да не е толкова страшно и да не е това,което си написала :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Фибчоооооооо,тук съм зайче! Обещавам утре да пиша на Скайп,че и ти имаш да разказваш  :hug2: Дано всичко при мъжо да е минало и да е наред  :bighug:
Безброй целувки от мен,пълни с бременилски вирусчета  :blowingdust2:

Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #122 -: Април 22, 2009, 22:34:49 pm »
 Толкова сте ми милички,че ме разчувствате.Ако всички са толкова позитивни животът ни ще бъде много по-приятен :)
 Зареждате ме толкова много,а желанието ми за бебче вече е неизмеримо :)Искам и аз вирусчета :)
deniska стискаме палци мила :goodluck:

*
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #123 -: Април 22, 2009, 22:41:38 pm »
Здрастии :DВлизам за бързо,само да ви нагледам милички :Dмного ми липсватееее.Но в момента тичам насам натам и почти нямам никакво време. :(
Искам да благодаря на всички,които ме подкрепяте в този тъй важен за мене момент и да ви кажа че ви обичам  :D
Лека вечер ви пожелавам и сиииилна прегръдка от мен!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #124 -: Април 22, 2009, 22:48:06 pm »
Момичета помагайте има тест-супер белда втора чера-трябва да се загледаш.Има ли надежда.Предварително се ИЗВИНЯВАМ ,ако мястото да пиша не е тука,но съм объркана.Благодаря ви.
 
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #125 -: Април 22, 2009, 22:57:07 pm »
Ей,Пламенце,много ни липсваше бе душо.Не изчезвай така,не ни зарязвай вече за дълго.И аз се подреждам под вирусчетата ти,дано да си прихвана от бременната зараза.
Дени ,мила,верно че тестовете не променят нищо,ама те те психясват само бе човече,вярна е или е станало или не е,но не се натоварвай допълнително да пишкаш постоянно върху тестовете.Стескам палци много силно.
Джинка,много силно ти стискам палци да си ни една от следващите бременелки,с теб съм нали знаеш.
goskata,едва ли ще може някой да ти отговори на въпроса,просто утре направи още един тест.Колко ти закъснява?Успех ти желая,дано чертичката утре да е наситена вече.
Вивинка,каква молба ще пишеш за ЯМР?Питам понеже аз не съм подавала молба,док.ми даде направление и аз отидах в ЗК да ми го заверят и това беше.Ама дано да нямаш аденомче де.
Е желая ви лека вечер,пък аз си продължавам да гледам айдълите и после ще си чакъля "Забранена любов" по нова,пък дано ме огрее да го дават,че заради тоя вип брадър пропускат нещо филма.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #126 -: Април 22, 2009, 23:37:58 pm »
И аз да погледна и да бягам, 4е много работа тези дни.....
Дени, колко се радвам за теб. Дано вси4ко е наред и на прегледа докито да те зарадва много.
Плами, разгелееееееее. Ти се появи  :wink:. Нареждам се за вирус4ета. Радвам се 4е беб4о е добре и 4е таткото е толкова горд. То друг на4ин няма  :wink:
Джинка, стискам палци вси4ко да мине ОК и скоро да се похвали6 с най прекрасната новина  :D
Фиби, на теб съ6то, моли4ко. Дано този месец е ва6ият...

Сега ви желая лека ве4ер, 4е е време ве4е да зарязвам работата.....


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #127 -: Април 22, 2009, 23:42:14 pm »
здравейте момичета

goskata - отивай на кръвни тестове, за да не се случи кофти момент с тази бледа черта.

знам, че няма как да ми помогнете, но много искам да споделя, че иначе ще изтрещя
няма на кой друг да кажа, вчера не издържах и си направих тест, от тези ранните Presto. понеже някаква хрема ме натисна и си намерих оправдание уж да знам какви лекарства да не пия
та теста много навреме извади бледа ама бледа ви казвам, почти въображаема втора чертичка. попитах си го моя и той също я видя, не фантазирам. сега съм командировка извън бг и си нося втората касета от теста, да си го направя утре. не знам как ще устискам до тогава.
аз съм с една извънматочна и отстранена една тръба. стискайте ми моля ви палци.. и аз не съм първа младост, но то и не е лесно да срещнеш правилния човек, а какво остава и навреме

някой да знае какво се случва с Melody?
*
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #128 -: Април 22, 2009, 23:49:28 pm »
Айде милички  goskata  и adserenity стискаме палци бледите черти да станат ясно видими пу пу пу !!
Чакаме отчет с много хубави  :bfp:
[/url]
*
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #129 -: Април 22, 2009, 23:54:50 pm »
goskata и adserenity:crossfingers: :bfp: :goodluck: :babyflips:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #130 -: Април 23, 2009, 00:36:29 am »
goskata и adserenity,от личен опит ви казвам,че аз така започнах,но другите момичета знаят :) Направих си тест на 12 ден след доказана ову и ми се появи многооооо бледа черта чак вечерта след като се прибрах от работа и то след времето за отчитане.След 2 дни си направих пак тест и във времето за отчитане ми се появи отново многоооо бледа въобръжаема чертичка ;) След още 2 дни си се виждаше вече и не трябваше да фантазираме :) :crossfingers: Не случайно казват тестчетата да се правят след 14-16 ден на овуто,но напълно разбирам нетърпението и надеждата  :bighug: :crossfingers: Стискам силно пръстчета да се окажете като мен и чертичките да стават все по-плътни и да Ви донесат чудото!  :crossfingers: :bighug: :cloud9:

*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #131 -: Април 23, 2009, 01:13:36 am »
Здравейте момичета!Честито на Пламито за сините гащички,пожелавам ти леко бременеене до края!На момичета дето им са се появили бледите чертички искам да кажа да бъдат спокойни и да изчакат 2-3 дни и да си повторят тестчетата!Желая ви късмет момичета,но трябва да имате и малко търпение,за да видите по-наситените чертички! :balk_21: от мен!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #132 -: Април 23, 2009, 01:54:41 am »
Момичета,как да ви кажа да запазите спокойствие,като сама знам че не става амааа ще трябва :wink: Бледите чертички ще станат абсолютно наситени - сигурна съм :D само да се изчака :wink:
Успех душици - представям си колко се вълнувате,разигравате сценарии иска ви се да летите в мечти и планове ама опита ви стиска на земята...еееххх :D

пп Песничко е добре,като й дойде музата ще цъфне и тука :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #133 -: Април 23, 2009, 03:18:47 am »
аз всъщност не мога да се отпусна да се зарадвам, дори гледам да го забравям за момента, в когато не съм сигурна, че е истина и след това да се уверя, че си е на място, където си трябва. предният път дори му говорех..
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #134 -: Април 23, 2009, 08:58:59 am »
Добро утрооо ..
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #135 -: Април 23, 2009, 09:18:03 am »
Добро утро и от мен!
Гардже, благодаря за кафенцето, пийвам си го с кеф!
Сега ви поднасям нещо за закусчица с пожелание за лек и спорен ден!


*
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #136 -: Април 23, 2009, 09:47:13 am »
Добро утро!
Гарга сръбвам от тва хубаво кафенце а за куската на  deska_meska
просто те дърпа да си хапнеш макар че не зкусвам !
Лек ден на всички!
[/url]
*
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #137 -: Април 23, 2009, 10:36:11 am »
Добро утро! И кафенце и закуска! Много гот! Мерси момичета! Приятен ден на всички!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #138 -: Април 23, 2009, 10:43:30 am »
ДОБРО УТРООО!
Мерси за страхотното кафенце Гарджее :Dпък и имам нужда точно от закуска като на Деска :DПодкрепям се и изчезвам ,че съм на док :D
На всички готини мацки желая спорен и прекрасен ден! :D

*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Новата слънчева седмична тема 20.04 - 26.04
« Отговор #139 -: Април 23, 2009, 11:01:07 am »
Добро утро! Закуската и кафето си ги бива. :lol:
Хубав ден