0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #260 -: Юли 14, 2006, 17:37:51 pm »
Отидох (пак)! Намерих! Писах!

Амаха!  :director:  :fighting:
*
Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #261 -: Юли 14, 2006, 22:51:52 pm »
И на мен ми се обадиха днес, че съм одобрена. Аз съм подала на 13 март. Успех на всички! :D

Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #262 -: Юли 15, 2006, 08:25:24 am »
Браво, Ана! Успех в процедурата!!!

Куки, сайта на касата е една боза... И аз се губя там.
*

    гост

Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #263 -: Юли 15, 2006, 19:11:24 pm »
здравейте на всички! постоянно следим този форум зощото и аз подадух документи в здравната каса още на 16.03 и все нямах никакъв отговор и направо се отчаяхсе, обаче вчера сутринта ми сообадили че съм одобрена и даже вече взимах документи и почвам да действам. На всички момичета пожилавам Късмет и Успех!!!!! :lol: :D :P
*
Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #264 -: Юли 16, 2006, 23:59:45 pm »
Поздравления за всички,които успяха!Успех и стискам палци на всички,които още не са,но сигурна съм щастието ще се усмихне на всички ни!Дай Боже!
Извинявайте за прекалено объркания постинг от четвъртък,но наистина побеснях като видях как могат да се гаврят с най-съкровените ни чувства и да се подиграват с болката на всички ни!
Не съм сигурна,че каквото и да пишем до тези МИЗЕРНИЦИ нещо би се променило в порочната процедура,лишена от каквато и да е логика,още по-малко в отношението им към нас,НО:процедурата по "каналния"ред предполага,че след като не са произнесли в законния срок мълчанието се приравнява на отказ(това е според закона,според тях явно не е така след като са отговаряли и след него).Следва обжалване пред по-горестоящият орган в 14 дневен срок от съобщението или съответно от изтичането на срока.Така,че на всички,на които са отказали,не се отчайвайте и в този случай има вариат да ги скофтим тия........Освен това не съм съвсем сигурна, но според мен експертиза в случаите, за които говорим не се изисква,тъй като не отговаря на условията посочени в закона!УСПЕХ на всички!
Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #265 -: Юли 17, 2006, 10:35:22 am »
Обадиха ми се! Най-накрая, дочаках :) Преди 5 минути ми се обадиха от касата и казаха, че молбата ми (от 15.03) е одобрена - след 4 месечно чакане сега треперя от щастие и притеснение ;)
Пожелавам на всички момичета, които все още чакат да се заредят с още мъничко търпение и скоро да чуят тези думи "одобрени сте!".  :P
П.С. Успех на всички, които вече са получили положителния отговор и започват процедурата.
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #266 -: Юли 17, 2006, 11:39:56 am »
Момичета и на мен ми се обадиха току що, че съм одобрена. Мойте документи са от 20.03, така че имайте търпение скоро ще дойде и вашия ред.  :D
Успех на всички!
*
Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #267 -: Юли 17, 2006, 15:55:32 pm »
Честито на всички одобрени! Пожелавам ви успех! Аз също се присъединявам към вас, също съм одобрена/молба от 14 март/.
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #268 -: Юли 17, 2006, 16:06:49 pm »
Слончи, прегръщам те много!
Момичета, поздравления за одобрените!Много се радвам за вас!Желая ви успех и късмет!!!

 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    I.

Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #269 -: Юли 17, 2006, 23:20:27 pm »
Здравейте! Чета отдавна, но не пиша - причината не ми е съвсем ясна. Но сега се реших, понеже темата вълнува и дава надежда. Днес получих потвърждение, че са ме одобрили по програмата (документите подадох на 14 март).
Успех и много слънчеви мигове на всички момичета!
*

    kareliya

  • ****
  • 542
  • Ако живота ти поднесе лимон,направи си лимонада
Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #270 -: Юли 18, 2006, 11:33:44 am »
  Вътре съм,урааа,чакането си заслужаваше.Обадиха ми се и сега есента започваме отначало,но този път във Варна. :D
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #271 -: Юли 18, 2006, 11:57:32 am »
УСПЕХ на всички одобрени.
Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #272 -: Юли 18, 2006, 17:29:59 pm »
Честито на всички одобрени :D Желая ви успех на процедурата!!! :goodluck:
*
Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #273 -: Юли 18, 2006, 19:51:13 pm »
Честито на Карелия и всички останали преборили се със Звяра.Желая ви много успех и догодина по това време да ни зарадвате с  :bfp: :babbycarrage:
Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #274 -: Юли 19, 2006, 11:04:04 am »
Да ви се връща, момичета! Аз пък пожелавам на всички, които не успяха да се включат в това одобрение, да имат сили и наесен (ако не и по-рано) - с песен към здравната каса! Дано по-бързо "отворят врати" за следващата група кандидатстващи и да няма подобни излишни забавяния.
 :bighug:
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*

    kareliya

  • ****
  • 542
  • Ако живота ти поднесе лимон,направи си лимонада
Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #275 -: Юли 19, 2006, 20:57:25 pm »
  Аз пък пожелавам на мен си и на всички момичета,да вземе да стане чудо и изобщо да не се налага да ползваме "услугите" на касата.
*
Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #276 -: Юли 20, 2006, 20:24:06 pm »
 Здравейте аз ли съм единствената останала на опашката.Подадох документи на 16.03.06г в Стара Загора.Отчитам факта че не се знае кога са стигнали в София но се питам дали има още някой чакащ или аз ще съм прецедент за тази година с отказ то какъвто съм коцуз.
Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #277 -: Юли 20, 2006, 22:18:50 pm »
Не си последна, имам позната от Русе която е подала на 05.04 и чака отговор така че споко.
Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #278 -: Юли 21, 2006, 09:13:48 am »
Със сигурност не си само ти Деси! Мойте са подадени на 13.март  и още си чакам. Били пристигнали на 05 април в НЗОК :crazy: В нашата РЗОК ,сега ,пристигнаха одобрени подали на 28 февруари. /провинциална горчилка/
Много момичета още чакат . Не губи кураж. Лято е , почивай и събирай сили! :D
*
Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #279 -: Юли 25, 2006, 15:45:20 pm »
И аз съм от чакащите  :x. Подала съм документи в Пловдив на 24/03. Племенницата ми би им казала, че са много лоши.