0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #180 -: Юни 22, 2006, 10:02:10 am »
Цитат на: derrrr
ЕЕЕЕЕЕЕЕ  НАЙ ПОСЛЕ


Честито! Видях, че си от Русе. От касата ли се свързаха или ти им се обади. аз моите документи ги подадох на 24 февруари и вече се опасявах, че са ги изпратили в София чак април месец.
*
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #181 -: Юни 22, 2006, 14:51:03 pm »
"На 21.06.2006г.ще има заседание на комисията за разглеждане на молби по програмата ин витро. Документите, които ще се разглеждат, са с постъпила дата в ЦУ на НЗОК - 20.03.2006г."

Това е цитат от сайта на НЗОК с който са отговорили на едно момиче.Остава да гадаем дали на 26.06.06г ще има още едно заседание та да свърши сагата с тези протоколи.
*

    balmi

Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #182 -: Юни 22, 2006, 15:19:00 pm »
Цитат на: derrrr
ЕЕЕЕЕЕЕЕ  НАЙ ПОСЛЕ
Имам отговор от касата одобрена съм.....


Честито Деррр. Успешна манипулация !!!!
*
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #183 -: Юни 22, 2006, 20:01:30 pm »
:wave:  Честито Деррр.Хайде сега се стягай да ставаш мама.Мнооооооого успех ти пожелавам и дано всичко да е наред.А сега подай щафетата(за НЗОК)на чакащите след теб.УСПЕХ
*
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #184 -: Юни 22, 2006, 22:10:01 pm »
Най-после и на нашата улица изгря слънце. Получих писмо, че молбата ми е удовлетворена. :D  :D  :D  :D  :D
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #185 -: Юни 22, 2006, 22:13:45 pm »
Честито, Галя, Дер! Късмет в процедурите!
*
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #186 -: Юни 22, 2006, 22:39:36 pm »
Браво Галя  :party:  Честито да ти е и на теб.Дано успеете от първия път.Много успех желая и на теб.Не забравяй да пишеш как се развиват нещата.Хайде,стискам палци за процедурата
*
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #187 -: Юни 22, 2006, 22:40:52 pm »
Мерси, момичета! Аз пък желая късмет и здрави нерви на всички чакащи. Да си призная бях се поизнервила доста напоследък, не очаквах да се проточи толкова. Е, по-добре късно, отколкото никога.
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #188 -: Юни 22, 2006, 23:11:12 pm »
Мерси много момичета за пожеланияита и за палците.
На въпроса дали те са ми се обадили или аз съм проверила.
Моя приятелка има там позната,която беше обещала да ми звъне като ми пристигнат документите,но аз за всеки случай реших да проверя,защото си помислих че ме е забравила и то така се оказа.
Бях близко до касата и реших да проверя, но не бях настроена за нищо, просто си мислех че ще чуя поредното проверявайте още няма нещо и като ми казаха че имам отговор се разплаках.
Можете ли да ми кажете нещо за Стаменов работи ли или е отпуска не ми е удобно да звъня.Незнам какво става със брат му.
И още пиша късно защото работя до късно.
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #189 -: Юни 23, 2006, 09:50:02 am »
Цитат на: derrrr

Можете ли да ми кажете нещо за Стаменов работи ли или е отпуска не ми е удобно да звъня.Незнам какво става със брат му.
И още пиша късно защото работя до късно.


Днес следобяд имам час за преглед при него. Мисля, че днес е първият му раб.ден тази седмица. Ще го разпитам за това дали ще затварят клиниката и кога и ще пиша вечерта, след 19:30ч.
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #190 -: Юни 24, 2006, 12:18:07 pm »
Момичета, а чували ли сте кога касата ще започне пак да приема документи? Вече се отчаях, че това изобщо няма да се случи :(
*
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #191 -: Юни 24, 2006, 13:22:45 pm »
Ако греша нека някой ме поправи :!: Тук в форума някой беше споменал че ше се приемат мисля юли месец отново документи.Но който е запознат по подробно да каже.Не се отчайвай impreza,въоръжи се с търпение.Успех ти желая!
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #192 -: Юни 25, 2006, 14:22:04 pm »
Цитат на: derrrr

Можете ли да ми кажете нещо за Стаменов работи ли или е отпуска не ми е удобно да звъня.Незнам какво става със брат му.
И още пиша късно защото работя до късно.


Derrr, съжалявам че чак сега пиша. Попитах в клиниката, ще почиват целия месец август, с излкючение на последната седмица. А преди това и след това ще си работят.
Успех:)
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #193 -: Юни 25, 2006, 14:48:00 pm »
Мерси рали но аз сигурно ще отида на края на август.
*
Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #194 -: Юни 27, 2006, 20:27:02 pm »
Момичета,аз мисля че са ми запилели някъде документите от касата.Дали е възможно?Док.ми каза че вече трябва да са ми отговорили.Званях на какви ли не телефони на НЗОК но никой не ми дава каквато и да е инфо :( А в петък ще ми бият първата инжекция.Ако знаете телефони на които мога да получа инфо,моля да ми ги кажете.
*
Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #195 -: Юни 27, 2006, 22:11:28 pm »
 Dalia, аз звъня на този 02/ 9659 282. Успех!

*
Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #196 -: Юни 28, 2006, 10:09:46 am »
Благодаря anaaa,ще звънна още сега.
*
Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #197 -: Юни 28, 2006, 10:28:44 am »
РЗОК София- 965 67 38 и 965 67 46.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #198 -: Юни 28, 2006, 11:59:11 am »
Благодаря anaaa,ще звънна още сега.
Ще кажете ли какво ви отговарят?
Re: Имате ли вече отговор от НЗОК
« Отговор #199 -: Юни 28, 2006, 14:19:30 pm »
След месец и нещо отсъствие от форума, защото някак си исках да се откъсна от всичко, от вчера се връщам и започвам пак да влизам във форма. моля ви, кажете, какво се случва сега с този прием на документи - нали в понеделник трябваше да има среща на НЗОК, за да се реши кога започват да приемт отново документи?  Аз бях готова с целия си пакет и точно в деня, в който отивах да ги подам, на самата сутрин в 9, видях тук, че спират приема, обадих се и разбрах, че е истина...
Какво да правя? дали да подавам отново? Дали изобщо приемат отново? А и да приемат, имате ли информация дали има останали бройки?