0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #80 -: Април 15, 2009, 10:33:13 am »
Вив, мила ... всичко ще се оправи - ти само намери точния лекар, на когото да имаш доверия и да вървите смело напред !!! Стискам палци и слино вярвам, че всичко ще се оправи много скоро и ще стигнеш заветната цел. Не падай духом.
 Анизи, незнам за закуската, но обстановката около тази закуска страшно ми хареса и се размечтах за места като Хаваи, Куба, Канарите ...
Лек ден на всички и успешни прегледи, на тези на които им предстоят днес такива.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #81 -: Април 15, 2009, 11:04:12 am »
Добро утро слънчица!
Аз да се отчета много тихичко:
изпреварих вещицата и си направих тест още в понеделник - беше +  :)
тази сутрин го направих пак и вече наистина беше  :bfp:  :D
Още не мога да се зарадвам, защото не знам какво следва оттук нататък. Страх ме е да не се получи като предния път и за това още утре отивам при док, просто да ми каже две думи.
За всеки случай обаче почвам от сега да разпръсквам вирусчета, пък дано да продължа да го правя още 9 месеца  :D
Обичам ви много всичките и от цялото си сърце пожелавам на всяка една (и мен включително) да се сдобием с поне едно живо и здраво  :babyflips:  :D
 :blowingdust: :blowingdust2:   :bighug:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #82 -: Април 15, 2009, 11:13:35 am »
НЕРИ, НЕРИ, НЕРИ!!!!!!! Видя ли мила, аз не тихичко ще изкрещя  :wink: честито! Знаех си, просто бях сигурна! Не можеш да си представиш колко се радвам все едно аз съм го видяла този тест! Стискай зъби, започвай да се подготвяш за най красивите 9 месеца и най-сладкото бебче на финала! :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #83 -: Април 15, 2009, 11:26:00 am »
Ейй,знаех си ааазз :DЧЕСТИТООО ,Нери!Забрави всички страхове и повярвай :Dтова наистина се случва мила!Сега иди се консултирай с твоя док,за да си по-спокойна.И да се пазиш много!Прегръщам те сииилно :bighug: и продължавай да разпръскваш бременните вирусчета,че да ни хванат и нааас :wink:
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #84 -: Април 15, 2009, 11:34:19 am »
Анизи , Джина,  благодаря ви за искрените поздрави и прегръдки, като сестрички сте ми вече тука (пък аз нямам своя сестра) и толкова ми е хубаво да споделя това с вас и знам, че наистина се оценява  :) . Ужасно много го желая на всички ни.
И да благодаря на Утрогестана (не е за подценяване)  :D
Аз си записах час за петък и ще видим какво ще стане.
Връщам ви прегръдките тъпкано  :D
 :bighug: :bighug: :bighug:


Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #85 -: Април 15, 2009, 12:00:24 pm »
НеритоЧестити две чертички миличка.Разгледах ти графиката и видях че първи ден от М ти е 13.03- хихи, ами и моят е същия ден.Само че ти си с малко по късна Ову.Много се радвам за теб и ти пожелавам безпроблемна бременност и леки 9 месеца.Целувки.... и малко  вирусчета от мен....май темичката прелива от тях :blowingdust: :blowingdust2:
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #86 -: Април 15, 2009, 12:08:49 pm »
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ днес само хубави новини :) НЕРИ ЧЕСТИТООООООООО!
Аз ако не е нахално да питам нещо, че не се ориентирам от графиката.
Колко дни по-рано от очакваната дата направи теста и какъв?
Нали ти ще пуснеш следващата тема?
[/url][/url]
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #87 -: Април 15, 2009, 12:20:45 pm »
Нери мила мнооого се радвам за теб!
Честито и леки 9месеца и най -хубавото и здраво бебе на финала !
Естествено ти трябва да пуснеш темичката другата седмица !
Целувкиии  от мен !
[/url]
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #88 -: Април 15, 2009, 12:22:17 pm »
Благодаря ви милички.

Калинка аз от твоите се заразих май  :D  :wink:
jasmin_veni, първия го направих три дни преди М, а втория днес - един ден преди М, по принцип утре ми е датата, но аз не издържах. Днешната тестова е доста по-наситена от първия тест. И двата бяха Шуър чек - касета.
За темата - ОК, само дето съм сигурна, че до края на седмицата ще има още бременилки и нека последната я пусне  :D  :wink:
« Последна редакция: Април 15, 2009, 12:38:43 pm от нерито »
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #89 -: Април 15, 2009, 12:35:54 pm »
АААААа Нери-няма такива работи-всички ще пускате нови темички и ще пръскате бременни вирусчета, че знаете ли каква опашка се е извила да чака от тях!   :grouphug2: Така, че-няма да се измъквате така!!!!!!  mf_bounce8
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #90 -: Април 15, 2009, 12:40:11 pm »
Нерито,честити 2 чертички.Желая ти леки и безпроблемни 9 месеца :)

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #91 -: Април 15, 2009, 12:56:47 pm »
Нерито,честито и от мен.Супер много се радвам.Почивай и се пази и темичката в понеделник си е твое задължение нали знаеш.
Анизи,и аз съм лъвица,ама хубави хора сме ние лъвовете бе :oops:
Вивинка,не се притеснявай,с лекарства много бързо ще вкараш пролактина в норма,важното е да се консултираш с ендокринолог и да ти назначи лекарства.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #92 -: Април 15, 2009, 12:58:25 pm »
Добро утро :D
Аз понеже още съм на кафе, благодаря на Маринка и Джина :D
Нерито тихичко честити две чертитчки, пожелавам ти всичко да е Ок :P
Хайде момичета лек ден на всички и да не спират да ни застигат такива хубави новини :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #93 -: Април 15, 2009, 13:11:53 pm »
Страхотни сте всички, защо не може ей така хоп и с вълшебната пръчица да сме здрави бременилки и да си се радваме заедно.
Анизи, няма измъкване мило, ясно  :D аз ще я пусна  :wink:
Маринка, абсолютно си права мила - лъвовете са наситина невероятни  (докато не им навлезеш в територията)  :lol: Аз съм водолей, но моя асцендент е лъв, та знам как е  :D


Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #94 -: Април 15, 2009, 13:24:04 pm »
Честито Нери  :D Много щастливи и безпроблемни 9 месеца ти желая. Дано всички ни сполети твоето щастие
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #95 -: Април 15, 2009, 13:31:51 pm »
Честито Нери!!!Толкова се зарадвах, като видях новината! Леки 9 месеца!
Аз да се отчета-док видя по няколко фуликула в ляво и в дясно, но няма доминантен. Май не остана особено доволен. В събота пак съм на преглед. Все още не знам дали ще се прави нещо!
Приятен ден на всички и само хубави новини!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #96 -: Април 15, 2009, 13:39:12 pm »
Точно така Нери-сега ще слушкаш, ще папкаш, ще спинкаш и ще пускаш нови темички!
Маринка, абе аз надушвах, че сме от една порода....
 :kittenyarn: :bighug:




Вики, дано в събота да са по-хубави новините и за теб, защото явно тази темичка е късметлийска /както казах и вчера/! :bighug:
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #97 -: Април 15, 2009, 13:46:51 pm »
Вики, дано в събота да са по-хубави новините и за теб, защото явно тази темичка е късметлийска /както казах и вчера/!

Ясновидчето ми то  :lol:  :balk_104:

Вики, мерси мило и  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: за събота.
adserenity , дано миличка.

« Последна редакция: Април 15, 2009, 13:48:54 pm от нерито »
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #98 -: Април 15, 2009, 13:53:57 pm »
Нери Ама пък не съм ли :oops:  :oops: миналия месец ти казах, че ще стане така, е малко обърках месеците ама..... в началото на тази седмица пак ти напомних, вчера пак.... Как не мога и за себе си да кажа нещо  :bonk:. Сега да не ме накарате да лягам да спя, че да просънувам някой друг....  :jump12: Оле така ме зареди положително Нери, че хвърча, хвърча.... аз също нямам сестра и се зарадвах за теб като за такава! Благодаря ти!
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #99 -: Април 15, 2009, 13:56:04 pm »
Нерито, честито мила!! Много се радваме са теб всички тук :))) Ураааа  :ballons: :ballons: :ballons:


Само сега наистина си почивай и всичко ще е наред!! Така и да повлечеш краче наистина - да ни заразиш всички нас!  :pink_dust_1:

Усмихнат ден на всички момичета :)