0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #60 -: Април 14, 2009, 13:10:43 pm »
Добро утро и от мен
момичета моля ви кажете ако знаете нещо по случая
когато бях при док мин. седмица ми изписа дуфастон.И ми каза, че до 10 дена трябва да ми дойде М и се надяваме и с нея да се махне и кистата!
Но на мен ми дойде 3 дена след прием на дфастона и продължих да си го пия.
Но забелязах че кръвотечението ми няма намерения да спира.Нормално ли е това.По принцип ми идва най много 5 дена.Днес е 6-ти но си е нормално а не леко течение.
Дали е заради кистата, или пък зардаи дуфстона   :?
Даже утре съм на преглед имам час, но ако не съм се изчистила от М няма как да отида  :?


Добро утро и от мен! Така искам слънчицето да изгрее и пак да е топличко :sunshine: , тук е студено и дъждовно.
Заянче, аз след всяко инсе пия дуфастон-това ще рече след овуто, пия го 15дни, след което го спирам и изчаквам цикъла 10 дни. Откакто го пия цикъла ми стана от 5дни на 7 дни-обилно течение. Така, че не се притеснявай. Попитай докторката на какво може да се дължи :nurse_1:
 Опасно е ако цикъла ти продължи повече от 7-8 дни и е обилен :help: Дано при теб нещата да са наред! :crossfingers:
Момичета много положителни тестчета и тази седмица ви желая :bfp:
Аз ще дам отчет около 16.04/тогава очаквам резултата от теста/ :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
 
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #61 -: Април 14, 2009, 13:18:03 pm »
Охоо, с tina799 ставаме две за 16-ти  :D Някой друг няма ли да предвари събитията  :wink:
Вики   :crossfingers: yahoo_17 за прегледа мила. Ние, нали знаеш, ще чакаме отчета  :D
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #62 -: Април 14, 2009, 13:49:52 pm »
Вики-Ват успех на доки  :goodluck:
Нери-стискам най-специално палчетата за теб!
Тина и на теб късмет!
Дано още някой да не зарадва с  :bfp:, пожелавам го на всички, които с трепет очакват! Седмицата е късметлийска, така, че нареждайте се под бременните вирусчета за да ни почерпите после /аз пък все за почерпка мисля  :oops:/! Аз малко не уцелих този месец, така че няма да се мъча за бебе на годината, ама дано за януарско бебче поне да се вредя.....божееее колко съм скромна  :oops:
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #63 -: Април 14, 2009, 13:57:40 pm »
Добро утро и от мен  :D
Анизи, мерси за кафенце.
Джина, радвам се 4е вси4ко е минало ОК. Много стиснати палци и дано скоро се похвали6  :wink: А, и благодаря за закуската. Ве4е излапах вси4ко и който се е забавил, 6те остане само с картинката  :lol:
Заяна, най-добре е да се обади6 на лекаря си. Не се притеснявай. Сигурно се дължи на дуфастона, но е добре да се консултира6.
Нерито и тина799, дано да сте новите ни бременелки и ни зарадвате с ++++
Вики, има6 стиснати плаци и от мен. 4акаме да се от4ете6...

Сега трябва да ви изоставя, 4е голямо напрежение на работата. А и времето е отвратително. Не е спряло да вали тук при нас.... :(

Весел и спорен ден ви пожелавам!!!!!!


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #64 -: Април 14, 2009, 14:03:38 pm »
Здравейте и от мен !
Днес си поспах добре !
Нали съм отпускар още - много добре ми дойде тази отпуска беше ми дотегнало то работа А вие гледам сте били доста активни А има и настроение !
А виждам че всички работим усърдно за бебета
Аз днес ще вземам резултата от пролактина дано да е на ред, че тоя месец голямо боцкане се боцках всеки понеделник   :D
Айде после пак ще ви наглеждам!
[/url]
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #65 -: Април 14, 2009, 16:10:02 pm »
Е-е-е, момичета така се радвам за вас, че с трепет очаквате двете чертички... Аз този месец прескочих лова, заради бактериите , то пък после се оказа, че нямам и доминантен фоликул т.е. ановулаторен е месеца :( Надявах се, че от другия месец започва пак надеждата, ама ще правя ЦС, а май после не се препоръчвало в същия месец забременяване ( то пък аз съм се засилила да забременея веднага след ЦС - досега не съм успяла, че точно в този месец ли ? )
 Вики, успех на доки, а на Вивия добър резултат пожелавам. Стискам палци и за чакащите на 16.04 :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #66 -: Април 14, 2009, 16:53:18 pm »
Благодаря ви момичета
прави сте
май не съм разбрала мнго добре. :oops: :?...пия ли си аз пия дуфастона
Док ми каза до 10 дена трява да ми дойде.Но още на 3-я ден ми дойде  8O и аз реших че трябва да изпия цялата опаковка дуфастон.Без да питам така направих.
Тази струтрин като казах на док по тел. че ми е обилно кръвотечението, а вече 7 дена каза ми веднага да спра дуфастона.
И така ще спре и М
Аз се усетих онзи ден но реших да не забелязвам мислех че е нормално.Но имах стмнения защото пия ли го започваше пос илно кръвотечение...и така
вече съм по спокойна.
В вторник съм на преглед.
Благодаря ви на всички.Много сте мили  :P
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #67 -: Април 14, 2009, 18:33:05 pm »
Заян4е, радвам се,мила,4е вси4ко се е изяснило. :D
Сега се успокой,а тя М 6те свър6и скоро и дано се похвали6 в близко време  :wink:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #68 -: Април 14, 2009, 19:23:36 pm »
Пожелавам ви приятна вечер девойки!
До утре! :D
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #69 -: Април 14, 2009, 19:56:26 pm »
Здравейте и от мен най-после сядам на  :balk_119:
Ама какво време само  :x тямам думи студ,дъжд,гадост.
Заянче браво че се е изяснил проблема.
Приятна вечер милички.Целувам ви всички.
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #70 -: Април 14, 2009, 23:41:55 pm »
Здравейте, мацки! Аз най-накрая да успея днес да вляза и вас ви няма. :( Сигурно всички сте отишли да ловувате, а така и трябва.
Виви, благородно ти завиждам за отпуската, от кога ми се излиза и на мен, ама няма, само гърч на работа. Дано изследванията ти са ок и отпуската ти от приятна да стане още по –приятна.
tina799 и Нерито стискам палци да сте новите бременелки и другата седмица заедно да пуснете новата темичка!yahoo_17  yahoo_17  :crossfingers:  :crossfingers:
Хайде стига съм си писала сама и да ви пожелая приятна вечер, ползотворен лов и процедури, а на очакващите само  :bfp:. Сега ви оставям и ще ходя да си ловувам, целувки на всички! :balk_104:
 :bighug:


*

    maeto

  • **
  • 62
  • Стреми се към целта, но не я преследвай. (А. Фюрст
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #71 -: Април 14, 2009, 23:55:42 pm »
честита нова тема и от мен но не на патерици е на инвалидна количка!
:):):)(inlove):)
Потребностите на душата раждат приятелството, потребностите на ума - уважението, потребностите на тялото - желанието. А трите потребности заедно раждат истинската любов
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #72 -: Април 14, 2009, 23:58:41 pm »
Тина и Нерито,стискам палци за 16-ти,хайде дано да сте ни новите бременелки,и подкрепям Деска,да пуснете двете другата седмична тема.
Вики,и на теб стискам палци прегледа да мине добре и да започнеш процедурата,която разбира се да е успешна.
Гардже,не се шашкай за снимката,можеш да си ловуваш след нея,не пречи да забременееш същия мес.
Лека вечер от мен,момичета,отивам да гледам"Забранена любов",че заради тъпия вип брадър пропускат от време на време да го дават и много се ядосвам.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #73 -: Април 15, 2009, 01:34:18 am »
Привет банда!
Наминавам рядко, но несъм ви забравила.
Честито на Мимчето и на Калинка.Успех на останалите.
Джина,стискам палци с всичка сила за теб!
Поздрави
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #74 -: Април 15, 2009, 09:25:35 am »
Добро утро,мацки.Който е на работа ,как става рано а.Айде и по едно каЙвенце да забъркам
Остава да ви пожелая лек и пълен с усмивки ден,дано да е слънчево днес а не като вчера дъждовно и мрачна.Айде аз да се залавям за работа.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #75 -: Април 15, 2009, 09:28:18 am »
ДОБРО УТРОО!


УСМИХНАТ ДЕН НА ВСИЧКИ! :D
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #76 -: Април 15, 2009, 09:52:44 am »
Джина, Маринка добро утро, ранобуднички! Мерси за кафенцето, глътвам си го с удоволствие и ще тичам на работа!
Успешен ден на всички, момичета!


*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #77 -: Април 15, 2009, 10:13:24 am »
Маринка, благодаря за кафенцата! Аз лично грабвам това с лъвчето-нали съм си лъвица, а милото лъв просто уцели в десятката-това е моето кафенце!
Да не обидя Джинка и от нейното ще глътна една глътчица! Благодаря!
Пожелавам на всички лек, есмихнат и успешен ден и дано не е претрупан с работа!
А аз ви сервирам закуската........дано ви хареса

*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #78 -: Април 15, 2009, 10:17:07 am »
Добро утро !
За мен не е много добро не съм спала цяла нощ от притеснения
ПРОЛАКТИНА Е ПАК ВИСОК !
Довечера съм при док !
Надаявам се да изясним нещата с тоя пролактин направо вече ми омръзна !
Ще ходя и при ендокринолог тия дни да видим дали ще ми пусне ЯМР
Лек ден милички!
А сега да се наредя за кафенцето на Маринка и закуската на Анизи и аз пък може да ми стане по-добре на душата!
[/url]
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #79 -: Април 15, 2009, 10:30:16 am »
Виви, спокойно мила! Ще стискам палци всичко да е наред, :goodluck: ти само не се притеснявай, ще видиш, че всичко ще се нареди точно както ти искаш! :bighug: