0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #240 -: Април 18, 2009, 10:05:30 am »
Добро утро!
Охоо Радост ранобудната мерси за кафенцето!
Момичета днес съм на работа и после ще отивам при мама на гости !
Ще ви нагледам като се върна в неделя !
Приятно изкарване на празниците на всички !
[/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #241 -: Април 18, 2009, 10:08:38 am »
Добро утро и от мен.Събудих се най-сетне,ама нещо времето мрачно че и моето настроение и то мрачно,пък няма причина.Мерси,Радост ,за кафенцето,пийвам и аз се заемам с месене на козунаци,че още нямам хлебопекарна и ги мятам на ръка,да видим какво ще стане.Чак климатика съм пуснала да е топла стаята.Айде лек ден от мен,до по -късно.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #242 -: Април 18, 2009, 10:13:27 am »
Чак климатика съм пуснала да е топла стаята.
И аз така :lol:, пуснала съм духалката да е топличко, не съм голям специалист в тестените изделия, но тази година имам огромно желание да направя и аз нещо, затова след малко почвам и аз с месенето, но първо трябва да изчета какво са писали всички из форума - няма как  :lol:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #243 -: Април 18, 2009, 10:51:04 am »
Добро утро, милички!!
Радосттинка, мерси за кафенцето миличка  :D , успех и на теб и на Маринка в месенето на козунаците!!!

Аз след малко отивам да си взема моя козунак от фурната и по късно си мисля да се пробвам да направя едни пиленца, за които Елфи е пуснала линк във великденската темичка. Ама да видим и аз как ще се справя... :? :wink:

Довечера по-малкото детенце на една приятелка ще спи в къщи, че те са ангажирани, и много се радвам че утре на Велик ден ще усъмнем с детенце в къщи  :wink:, дано ни е на късмет!!! Той е на 6 и прилича на Енрике Иглесияс и аз само се шегувам с нея за това  :wink:. А сестричката му казала, че щом ще спи в къщи значи бил късметлия  :lol: :lol: :lol:!!! Големи са сладурковци и двамата!!

*

    mishan

  • ***
  • 269
  • Който умее да чака е истински щастлив
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #244 -: Април 18, 2009, 11:25:04 am »
Добро утро, девойки. На мен вчера ми беше трансфера на сладоледчето. Всичко мина добре. Сега пия един куп хапчета и даже ще си слагам едни инжекции сама /подкожни/ в корема. Сега ще прочета какви са из нета. Вчера милото беше рожденник. Дано това ни донесе късмет. Даже вчера като го сложиха ми показа една точица на монитора. То все пак има точица, з-то е в течност и затова. И така - тизе дни ще лежа повечко.
А на вас весели празници ви желая.
Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #245 -: Април 18, 2009, 11:29:41 am »
Мишан,късмет мила.Дано ,дано,дано сладоледчето след 9 мес.да е прекрасен бебчо.Но наистина лежи и си почивай ,и без нерви за нищо.
Мацки,аз омесих тестото и го оставих да втасва.Направо ми се откъснаха ръцете,че и 2 дози забърках,то една гоооооооооляма топка като стана,без ръце останах,ама продължавам напред,още 2 премесвания само ми останаха :lol:,пък каква жега е в къщи,цялата съм вир вода,но климатика ще го спра чек като всичко е готово.Пък сега докато втаса тестото аз яхам прахосмукачката.
Е стига съм ви занимавала с мен,давайте да гледам яйцата ви.
Радостинка,чакам фото и на твоите кифлички.
« Последна редакция: Април 18, 2009, 11:38:26 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #246 -: Април 18, 2009, 11:44:35 am »
Радостинка,чакам фото и на твоите кифлички.
Ох и аз омесих моето, ако се получат задължително ще пусна фото :wink: .
А ако станат имам продукти и за козуначено руло та си мисля и него да направя :D
Сега отивам да боядисам яцйта, че то стана обяд :lol:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #247 -: Април 18, 2009, 11:49:51 am »
Здравейте сладурки  :D
mishan късмет миличка  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Аз боядисах яйцата и сега ако успея ще пусна една снимка.
Пожелавам ви страхотен ден.

Явно няма да стане като снимка затова пускам линк,който иска да ги види  :wink:
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11671481
« Последна редакция: Април 18, 2009, 11:52:59 am от denisa12251 »
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #248 -: Април 18, 2009, 12:00:51 pm »
Благодаря ви момичета за куража. Ще си потъгувам малко и ще продължаваме на пред. юдени, не се отчайвай и не се притеснявай. Спокойно и всичко ще е ок. Прегръщам ви всички и ви желая хубав ден.
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #249 -: Април 18, 2009, 12:01:04 pm »
Добро утро, мамчета :)
Аз също имах намерение днес да боядисвам и да готвя... но с изненада установих че нямаме капка вода тази сутрин. Оказа се, че в съседния вход има авария, а ние сме вързани на едно, та сега ще си чакам водата, и тогава.
Мишанче, много стиснати палци от мен и си почивай повече!!
Дени, мила ЧХГ-то може да е лабораторна грешна, не се отчайвай така. А яйцата ти са страхотни просто.
Айде хубав ден на всички!
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #250 -: Април 18, 2009, 12:49:13 pm »
Добро утро момичета!
Дениска, споко миличко, стойностите на ЧХГ не са ти мтолкова ниски, не се притеснявай от сега  :hug2: дано всичко да е наред  :)
Аз да се отчета за прегледа вчера. Първо след три и повече часово чакане успях да вляза. Доки гледа, гледа и по едно време благоволи да каже "Дамм, ... има плодно сакче, но трябва пак да дойдеш другата сряда да го видим, че все още е много малко".Направи ми снимка и ми я даде (от която нищо не разбирам естсествено) и доколкото на нея пише сакчето е 8.80 мм . Доки ми се стори много мнителен, уффф, не знам, притеснена съм доста. Струва ми се, че нещо не е наред, но ще видим. Май беше малко на страни от матката и може би това не му хареса, не знам.
Сега ще чакам срядата да дойде и така.
Желая ви приятно изкарване на празника и до вторник, че вече тогава ще мога да пиша.
 :blowingdust: :blowingdust2: :bighug: :bighug:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #251 -: Април 18, 2009, 13:00:21 pm »
Ей,Нерито,я без поника,споко,миличка,нали знаеш,че притеснението вреди.Няма страшно всичко ще е наред.
Аз пак да дам отчет-премесих тестото и пак втасва,оф от всичко най-непоносимо е че климатика бече на 24 градуса и цялата тека,като че ли съм в сауна.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #252 -: Април 18, 2009, 14:42:54 pm »
Ето и аз да се отчета  :D
Успях да свърша две неща едновременно :lol:
Великденските яйца са готови :wink:


Кифличките също :D

Много съм доволна от себе си :D
Нерито, миличка спокойно, всичко ще е ок, сега си почивай и мисли позитивно, нали док е видял точицата, ще видиш, че другата седмица ще е пораснала и ще се разсеят всички притеснения :P/color]
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #253 -: Април 18, 2009, 14:55:15 pm »
Здравейте мацки и от мен аз пийвам кафенце и се наслаждавам на красотите на Дени и Радост-просто нямам думи прекрасни яйчица сте направили милички! Радост.... захапвам екрана още малко ако погледам.... :eating: какви кифличкиииии мале както съм гладна...... прекрасни са!
Мишан-късмет и дано птичката кацне и на твоето рамо :goodluck:
Нери, миличка не се притеснявай всичко трябва вече да е наред  :bighug: ти само не се паникьосвай излишно. Почивай, разхождай се на слънчице-виж какво е хубаво навън.  :balk_111:
Хайде за сега това от мен, но ще ви хвърлям по едно око!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #254 -: Април 18, 2009, 14:58:37 pm »
Ехааааааа,Радост,супер са и яйцата и кифличките.Аз пък тамън включих първата фурна козунаци да се пекат.Добре втасаха да видим какво ще е в готов вид.То много нещо излезе бе,тавите не ми стигнаха чак.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #255 -: Април 18, 2009, 15:21:20 pm »
Еха какви домакини само !
Радост страхотно си се справила направо супер мъжете ви са късметлии!
А аз съм на работа не че има работа ама на...
Дениса и твоите яйца са много хубави
Маринка айде дано станат козунаците че много им се постара да им е топло!
 :D :D :D
Нери мила нали знаеш че сме с теб всичко ще е наред изкарай спокойно празниците не се притеснявай !
Айде лек ден !
[/url]
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #256 -: Април 18, 2009, 15:21:45 pm »
Маринка да не забравиш и ти някоя снимчица да пуснеш, че ние с купените козунаци да поточим лиги и само да си представяме колко може да са вкусни домашните! А щом не са стигнали тавите да прибягам да донеса от моите  :balk_21:
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #257 -: Април 18, 2009, 15:26:06 pm »
А щом не са стигнали тавите да прибягам да донеса от моите  :balk_21:
ХАХАХА анизи и аз имам някоя излишна тава дали да не се наредя и аз  :D :D :D
[/url]
*

    Рапончо

Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #258 -: Април 18, 2009, 15:53:27 pm »
привет на всички които са все още тук и не са си боядисали яцата. Аз мисля да довърша започнатото всеки момент.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #259 -: Април 18, 2009, 16:30:01 pm »
Ами че да бяхте предложили тави по-рано ето на сега какво стана с тия които имах азТрите отзад,то всъщност двете са рула а третото козунак,са печени в една правоъгълна тава с фолио помежду им да не се слепват,а този отпред е в единствената ми кексова правоъгълна форма.Сега се пекът още два ама са кръгли.Нещо не съм доволна от формите ама каквото такова.Вие сте виновни,че не ми събрахте тавичките си и да ми ги пратите :lol:
« Последна редакция: Април 18, 2009, 16:31:48 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"