0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #220 -: Април 17, 2009, 13:30:39 pm »
Здравейте, сладуркииииии  :D!!!
Благодаря за кафенцето и закуската  :wink:

Мимче, много съжалявам, мила, че и ти трябва да минеш през това..... :( :( :( Но не си и помисляй да се отчайваш!!! Пожелавам ти бързо възстановяване и след 3 месеца пак да забременееш и този път без проблеми!!!

Аз боядисах яйцата вчера ето част от декорацията с тях


Нери и Дениска, да не спират да пускат вирусчета, че май е заразно  :wink:

Стискам палци за добри резултати на сладурките на които им предстои ЦС   :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
« Последна редакция: Април 17, 2009, 13:49:20 pm от Надеж »

Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #221 -: Април 17, 2009, 16:13:49 pm »
Здравейте милички  :D
Пийвам си от прекрасните кафенца, че нещо взе да ми се доспива  :D
Mimcheto_85 много съжалявам, че е трябвало да преживееш това  :bighug: Потъгувай си мила, излей си цялата мъка, за да можеш после с нови сили да продължиш напред  :cuddle: Това е просто поредното препятствие по пътя към успеха и аз съм сигурна, че скоро ще бъдеш една щастлива мама на живо и здраво бебче  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Vickson хайде вече можеш да си починеш малко, а утре като боядисаш яйчицата да покажеш снимчица  :balk_96:
Нерито да се върнеш от прегледа с усмивка на уста и страхотни новини  :crossfingers:
Надеж и ти се се справила страхотно с боядисването, а декорацията е много красива браво  :balk_47:
anmar,garga,deska_meska стискам палци за ЦС- ще минат и ще заминат и след това ще ви поолекне на душите- знам как са ви се свили сърчицата сладурки, но и това ще отмине  :balk_21:
Аз утре ще направя опит за боядисване на яйца и да видим какво ще излезе  :oops:
Пожелавам ви приятен ден  :balk_7:
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #222 -: Април 17, 2009, 16:54:05 pm »
Здравейте милички,

Айде и аз да се включа, че нали днес не се работи, а и не съм адекватна нещо за работа :lol:

Мимче, много съжалявам за теб. Но не се отчайвай мила! Всичко ще се нареди, ще видиш :) Прегръщам те силно  :bighug:

Пожелавам на всички много хубаво изкарване на празниците и радостните новини да не секват!  :pink_dust_1:

 :balk_45: :balk_44:



*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #223 -: Април 17, 2009, 17:22:40 pm »
Здравейте, момичета !
 Днес не се работело, не се ядяло ... Е, аз и от двете съгреших, но се надявам дядо Боже да ми прости. Отидох и на църква ( голям народ се е стекъл ), промуших се под масата, запалих свещички, помолих се ... Силно се надявам молитвите ми да бъдат чути и на другия разпет петък да се промушвам с едно малко ( а защо не и две ) сладурчета под масата :) Помолих се и за вас и за всички, борещи се да бъдат мами. Дори имаше една група дечица, продаващи яйчица и парите отивали за "деца без родителски грижи" - така ми домъчня - едни са без родители, а други искат да си имат дечица. Ще намерим и своите обаче .. Знам си аз.
 Аз утре заминавам извън града и няма да съм тук за празниците, но ви пожелавам на всяка една - да пребори всички бораци  :balk_45: и да е здрава, силна и със сбъднати мечти много, много скоро !!!
 Гушвам ви, ей ...  :balk_40: :bighug:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #224 -: Април 17, 2009, 17:43:12 pm »
Гардже, мерси че си се сетила и за нас в църквата. Толкова е мило! И аз ще пътувам за празниците. Няма интернет, няма компютър, но пък съм си взела термометъра - ха-ха -ха! Ще докладвам, като се върна! Целувки на всички и много весели празници!
Мимче - горе главата. Знам, че ти е трудно, мило, но един ден всичко ще се оправи. Ако не бяхте вие момичета, нямаше да съм толкова положителна. Благодаря ви, че ви има и че сте толкова готини и сърцати!
Весели празници!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #225 -: Април 17, 2009, 17:45:46 pm »
Гаржде, благодаря за пожеланията  :D!! Да ти се връщат двойно!!! Благодаря че си се помолила и за нас!  :wink: И весело изкарване на празника на всички и дано временцето е хубаво за всички в Бг !!!!!

Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #226 -: Април 17, 2009, 20:21:27 pm »
Момичета, къде се изпокрихте пак?
Надеж строхотни яйчица си боядисала :P
Аз утре ще почивам и сутринта рано-рано мисля да си боядисам моите и след това ще се отчета :D. То тази седмица много работа...даже като се прибера нямам сили да сядам пред компютъра, хапвам и директно на дивана... и там си заспивам даже :lol:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #227 -: Април 17, 2009, 20:37:39 pm »
Гардже и аз благодаря, че си се сетила за нас, дано като теб и Господ се сети за нас и ни прати най-голямото щастие! :bighug:
Наде-яйчицата са ти прекрасни цветовете им са много хубави и декорацията е страхотна-хубаво си го измислила! :balk_44:
Радостинка-да покажеш после снимчици на яйчицата и по-малко бачкай, ама какво ли ти казвам и аз тази седмица съм гроги, че и утре, че и в понеделник ще се бачка.
Хайде милички отивам да измисля вечерята и после ще погледна какво правите!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #228 -: Април 17, 2009, 20:40:34 pm »
Здравейте и от мен.
Мимчето съжалявам миличка  :( :( :(
Аз да ви се оплача ЧХГ-то ми не се удвоява в сряда беше 105.900 а днес е 133.000
ако и този път не стане се отказвам не издържам повече.
Прятна вечер ви желая.
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #229 -: Април 17, 2009, 20:47:58 pm »
Ей, Дениска, недей така тъжно, няма да се предаваш:?
Чу ли се с док или още е рано? Друго ЧХГ кога смяташ да направиш?
Ох и аз с тези въпроси, сигуно сега не ти е до тях :(
Дано да се вдиге това ЧХГ, не може нещата да се случват все така.
Много ти стискам палци миличка yahoo_17 и се надявам всичко да е наред.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #230 -: Април 17, 2009, 21:23:45 pm »
Дениска, нищо не се знае, не се разтройвай предварително! Може от лаб. да са отчели грешно! Стискам ти палци всичко с бебо да е наред и ти да си по-спокойна (колкото можеш)!!!!

Аз сега се върнах от фитнес и съм като разглобена, трябва и да готвя....
Айде до утре...

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #231 -: Април 17, 2009, 21:43:57 pm »
Дени, всичко ще е наред - спокойно !!! Ще видиш, че бебо си е О.К. !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #232 -: Април 17, 2009, 22:03:22 pm »
Здравейте момичета !
Мимче нямам думи много съжалявам мила не знам какво да ти кажа нямат свършване мъките еййй!
А сега да ви покажа скромното си представяне с яйцата !
Не са кой знае какво но внасят празнична атмосфера у дома !
Весели празници на всички пожелавам !
[/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #233 -: Април 17, 2009, 23:10:43 pm »
Чудни са ви яйчицата,Наде и Виви.Ама утре чакам направо изложба да знаете.
Дени,успокой се ,не се тревожи за нищо,всичко ще е наред,ние сме с теб.
Мимчето,съжалявам,мила,бъди силна,всяко зло за добро.
На всички,които заминват за празниците и утре няма да се "видим" желая весело изкарване на празника.
Гардже,специални благодарности,че си се помолила и за нас,аз не можах да ида на църква.
Лека вечер от мен.И утре чакам да гледам яйца.
« Последна редакция: Април 17, 2009, 23:13:40 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #234 -: Април 17, 2009, 23:53:52 pm »
Дени, миличка, не се притеснявай сега излишно. Още нищо не се знае! Ще стискам палци  :goodluck: всичко да е ок и с теб и с бебо! Няма отказване миличка ще вървим по този труден път пък каквото ще да става /умиране има отказване няма/. Сигурно ти е трудно в момента, но ако имаш нужда от нас ние сме тук до теб и ще се молим на този голям празник всичко да се оправя вече! :bighug: :bighug: :grouphug2:
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #235 -: Април 18, 2009, 00:35:06 am »
 :bighug: :bighug: :bighug: ви всички.
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #236 -: Април 18, 2009, 00:44:04 am »
Елфи, моля махни ме от очакващи
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #237 -: Април 18, 2009, 00:54:34 am »
Denisa  :bighug: Миличка нищо не се знае още - много силно ти стискам палчета и се моля всичко в крайна сметка да бъде наред  :bighug: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Garga благодаря ти от сърце, че си се помолила за нас и ти пожелавам да си изкарате страхотни празници  :balk_45:
Сладурки всички сте майсторки на боядисването на яйца поздравления  :balk_47: :balk_40:
Ако и моите стават за показване утре ще снимам  :oops: :oops:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #238 -: Април 18, 2009, 01:09:30 am »
Дениска,мило,чак сега разбрах кво става :( Еее,нищо не се знае душко,има време все пак е доста висока стойност,на повечето момичета на 12ти ден им е едва 40/50 ЧХГ,а твойто беше двойно по-високо...то е хубаво да си реалист,но не е хубаво да се предаваш така леко.Борба е до последно!!!
Лека нощ и сииилно гуш от мене,мило
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #239 -: Април 18, 2009, 09:55:55 am »
Добро утро :P
Май още спинкате, аз ще сложа едно кафенце като станете ще ви чака :wink:


И закусчица :wink:
Лек и приятен ден на всички.
Аз отивам да замеся едни козуначени кифлички и да боядисам яйцата, по-късно ще ви хвърля едно око :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!