0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #200 -: Април 17, 2009, 09:45:35 am »
Радостинка, благодаря за кафенцето! Много мило от твоя страна-и аз с голямо удоволствие сядам да пийна едно, а досега съм правила сандвичи за поспаланките, така, че сервирам и тях!



Пожелавам още положителни тестчета на всички очакващи, на ловуващите  :goodluck:, на бремелинките слънчев ден и  смециални :bighug: от мен. Изобщо на всички пожелавам красив и успешен ден!!!
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #201 -: Април 17, 2009, 09:52:18 am »
Добро утро !
Аз днес съм на работа вече !
пия кафенце и бягам
Лек ден на всички!
[/url]
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #202 -: Април 17, 2009, 10:05:26 am »


ДОБРО УТРО И ОТ МЕН!

ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ГОТИНИ МАЦКИ СЛЪНЧЕВ И УСМИХНАТ ПЕТЪЧЕН ДЕН!
« Последна редакция: Април 17, 2009, 10:07:58 am от dgina »
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #203 -: Април 17, 2009, 10:17:04 am »
Добро утро, мацки !
 Днес е петък - любим ден, уикенда се задава, празника също, а после един ден бонус почивка :) Времето е слънчево - как да не му е хубаво на човек ?
 Я да слагаме всички "Усмивките" и да маршеруваме - я, към работното място, я към разходките, я към прегледите - но изпълнени с позитивна емоция !!!
Много гуш имате от мен и да знаете, че и аз чакам радостни новини от всяка от вас !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #204 -: Април 17, 2009, 10:25:43 am »
Добро утро и от мен мацки,
Радост, Анизи, мерси за кафенцето и закуската, Джинка, тази маргаритка е страхотна... :D
Тази седмица е невероятна, толкова ++++тестчета! Аз след малко отивам на работа и следобяд ще се отбия и до църквата, че по стечение на обстоятелствата не успях да мина на цветница, но днес задължително съм там!!! И аз утре ще шаря яйца и ще покажа творенията си :lol: :balk_35:
А с тия вашите бисери умрях от смях :lol: :lol: :lol:
Хубав петъчен ден на всички  :sunshine:
« Последна редакция: Април 17, 2009, 10:27:50 am от Smile_baby »
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #205 -: Април 17, 2009, 11:00:36 am »
Добро утро, мили мои!
Радостинка, Анизи аз вече отпивам от кафенцата и хапвам от закуската, благодаря и се радвам на маргаритката на Джина!
Вече съм на работа, но нали днес не трябва да се работи и съм решила да не си давам много зор!
Пожелавам ви много усмивки и празнично настроение!  :bighug:
Целувам ви всички!  :balk_104:


*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #206 -: Април 17, 2009, 11:10:15 am »
Правилно Деска никакъв зор днес! Днес е разпети петък и по принцип не трябва да се работи..... ама какво да правим  :strike:.... то аз и утре ще бачкам ама съм решила и аз да не си давам зор! При нас 2 години подред работихме и на Великден ама все нещо се чупи и се налага да спрем /нормално Господ си знае работата/, та тази година решиха, че поне в неделя няма да работим! :balk_87:
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #207 -: Април 17, 2009, 11:33:46 am »
Сладурки добро утро и от мен.Това е много неестествена работа аз да ставам толкова рано,но вече 2 дни съм налиния.Благодаря за кафенцето на Радостинка.Пия го с голям кеф- :coffee:ммммммммммммммммммммного обичам кафе.
Лек и приятен ден на всички.
  <br />
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #208 -: Април 17, 2009, 12:18:51 pm »
Добро утро и от мен!
Дълго ме нямаше, но се върнах вече от командировката и сега ще ви наглеждам :)
ЧЕСТИТО НА НЕРИ, ДЕНИЦА и КАЛИНКА!!!! Да сте много здрави, усмихнати и спокойни момичета, да карате леки бременности и да гушнете своите деца!!!!! Много се зарадвах за всички вас, тази тема наистина е много късметлийска!
Мимчето85 - какво стана с нея??? Някой знае ли!?
Гарга - браво за хубавия резултат, и успех на ЦС! Споко, ще мине и ще замине, после ще забравиш.
На всички с процедури и в очакване много  :crossfingers:
Хмммм... и аз утре ще боядисвам яйцата че от работа нямам никакво време... дано не се изпочупят, че миналата година от 20 яюча я имаше 2-3 здрави я не...
Хубав ден и успех на всички!
« Последна редакция: Април 17, 2009, 12:20:29 pm от Vickson »
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #209 -: Април 17, 2009, 12:24:24 pm »
Добро утро и от мен, Пиленца!
Бременелките да се пазят и да си почиват повечко!
Гардже, и аз сега съм Корназ момиче, ама като дойде деня за снимката, не знам колко от куража ще ми остане!
Успех на всички, на които им предстоят я тесчета, я изследвания, я процедури и т.н.
Лек и приятен ден!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #210 -: Април 17, 2009, 12:30:49 pm »
Анмар  :goodluck: за ЦС-кураж-щом е нужно трябва да се направи-кураж с теб сме всички!  :bighug:
Нери, видях че се мярна и изчезна  osi_19 ама ние ще я  osi_6 ако вземе да ни изостави! Почивай си мила  :bighug: че бебо има нужда!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #211 -: Април 17, 2009, 12:35:44 pm »
Здравейте момичета. Вчера ме изписаха от болницата -направих комплексен аборт  :balk_145: :balk_145: :balk_145:. Успех на всички и хубав уикенд и весели празници. Обичам си ви
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #212 -: Април 17, 2009, 12:40:24 pm »
Здравейте писани яйчица  :D
Мале, малеее, много сте били активни бе хора  :) , чеки да видя сега кой какво е правил  :D
оо да, първо мерси на Радостинка и Анизи за кафенцето и закуската. Аз да ви призная обаче, престанах да пия кафе и сега съм на черен чай  :wink:
Вив , супер много ме развеселиха постовете ти да знаеш  :lol: :lol: :lol: , ей такова настроение ни трябва   :balk_47:
Денискааа, не се преуморявай толкова ей, та нали трябва да се пазим сега  :D , работата може да почака  :wink:
Маринка каръка остана някъда в предните темички. От тази нататък ще има само Маринка късметчето!!!!
.
 :good_post: :cool:  
Маринка :hug2:
Деска, благодаря мила, дано наистина всичко да е наред  :) Днес от 14:30 съм на преглед, ще видим какво ще каже док, а и малко ме е страх  :?

Гардже, само така миличка  :D , с кураж и мъничко късмет се случват чудеса  :wink: Сигурна съм, че твоето няма много да се забави  :)
Анизи , как ще съм изчезнала бе миличко, тук съм, пишех си поста, ама ти ме изпревари. Честно да си кажа, не мога много да почивам, но не се и преуморявам. Обаче ужасно ме е страх за прегледа днес, уффф ... Добре, че сте вие тука, та малко да се разведря  :balk_104:
Виксънче, здравей пак миличка  :hello: , дълга командировка направи и ти  :wink: Хайде вече на лов и всичките му там производни  :lol:

Мимче, съжалявам мила  :( , но нали си казахме, че природата си знае работата и понякога просто така трябва да се случи. Изживей си мъката и с нови сили да почваш пак да се трудиш за бебо, иначе няма как  :hug2:

Слънчев ден ви желая! До после  :D

 :blowingdust: :blowingdust2:  :bighug:

« Последна редакция: Април 17, 2009, 12:42:41 pm от нерито »
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #213 -: Април 17, 2009, 12:40:35 pm »
Здравейте момичета. Вчера ме изписаха от болницата -направих комплексен аборт  :balk_145: :balk_145: :balk_145:. Успех на всички и хубав уикенд и весели празници. Обичам си ви
Много съжалявам миличко :(Бъди силна!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #214 -: Април 17, 2009, 12:42:50 pm »
Ох, мила Мимче ... толкова съжалявам .. Нямам думи, с които да те успокоя -предполагам, че ти е много, много тежко.. Няма друг избор освен бързо да се отърсиш и да продължиш напред и с нови сили !!! Следващия път ще успееш до края и ще е много скоро ! Надявам се, че не е нужно и да изчакваш няколко месеца.
 Прегръщам те ! Бъди силна !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #215 -: Април 17, 2009, 12:44:16 pm »
Олеее, Мимче, съжелявам, мила! Горе главата, знам че е лесно да се каже и много трудно да се изпълни! Няма думи, с които да те успокоя или думи, с които да изкажа съжелението си за случилото се!  :bighug: :bighug: Ние сме с теб, поплачи си, но скоро ще видиш, че всичко ще е наред и ти също ще гушнеш мечтаното бебче!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #216 -: Април 17, 2009, 12:51:01 pm »
Нери, радвам се да те видя!  :bighug:Стискам ти силно палци  :goodluck:за прегледа днес, после да дадеш отчет, че чак до тогава ще стискам палци! Ще почиваш, работа ще има и след нас! Нарежам се под дъжда от бременни вирусчета, че много ми се иска вече......
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #217 -: Април 17, 2009, 12:59:10 pm »
Мимче, съжалявам за случилото се миличко. Много прегръдки  :bighug:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #218 -: Април 17, 2009, 13:09:44 pm »
Мимиче, имаш и моята подкрепа още повече, че и аз преживях същото миналата година и напълно те разбирам. Сега ще си починеш малко и пак ще продължиш борбата. Поплачи си мила, не се притеснявай случват се такива неща, но сме безсилни да се борим срещу тях и просто трябва да ги приемем. Кураж!
Нерито стискам палци, ще видиш, че всичко ще е ок! Ще чакаме после да кажеш хубавите новини!


*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #219 -: Април 17, 2009, 13:13:46 pm »
Мими,много съжалявам за случилото се! Пребори се с мъката и продължи напред, бебо скоро ще дойде!