0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #180 -: Април 16, 2009, 18:37:00 pm »
Деничка....много ти се радвам и аз заедно с другите момичета миличка. Не бях влизала 2 дни , а тя станала тук една какафония....суперрррр. Хайде сладурки имате още време до неделя за тесчета.Дени, пожелавам ти  този път  всичко да е наред и да имаш най прекрасната бременност. Много те цункам миличко!!! :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: вирусииииии за всички
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #181 -: Април 16, 2009, 18:39:58 pm »
Честито и от мен Дениска! Честито и на всички тазседмични бременелки :) Да сте здрави и много късмет!  yahoo_17 yahoo_17

Фибо, и на мен ми се е доял топъл домашен козунак, амммм! Дай едно парченце като го омесиш да си подсладим живота :)  :eat:

Хубава вечер от мен :)


*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #182 -: Април 16, 2009, 18:44:25 pm »
Здравейте, момичета!
Днес изтървах всички кафета заради тази пуста работа, но сега съм на линия и ще наваксам. Браво на вас, оправни жени вече и яйцата боядисахте, аз ще ги оставя за събота да видим как ще се представя, защото за първа година ще ги боядисвам сама.
Гардже и аз ще правя ЦС към края на месеца при д-р Ковачев в АГ. Аз не знам ти кой док си избрала, но за този чувам само добри отзиви, дано всичко е ок. Пожелавам ти успех!
Деска аз посещавам д-р Александров (АГ) , а доколкото знам в АГ, ЦС ги прави само д-р Ковачев, така че и аз при него ще я правя ... чакам да ми се отчетеш непременно след снимката, за да съм подготвена какво ме чака :) На теб кой ти е лекуващия лекар ?
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #183 -: Април 16, 2009, 18:53:16 pm »
... чакам да ми се отчетеш непременно след снимката, за да съм подготвена какво ме чака :) На теб кой ти е лекуващия лекар ? [/quote]
От скоро започнах да ходя при д-р Ковачев и определено съм доволна! Непременно ще ти кажа как е минала, стига разбира се ти да не ме изпревариш!  :wink:


*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #184 -: Април 16, 2009, 19:09:07 pm »
Мале мацки, колко сте изписали без мен.... хайде здравейте да не забравя да кажа, че днес ме скъсаха от работа и чак сега се прибирам и лазя едва едва право към компа за да ви видя какво правите миличките ми.....а вие кафенце сте пили и аз ще сръбна мъничко нищо че е студено вече. Хубави яйчица сте очервили Маринка-БРАВО. Аз сега ще почвам мога да се възползвам от някоя идейка ако разрешите.
Гардже, мноооого се радвам, че при мъжо ти всичко е ок. Много ще стискам палчета и при теб да е ок и марш веднага към  :bed: че още положителни тестчета ще чакаме!
Маринка, все още стискам палци да се върнеш от доки с хубави новини и ще стискам докато не дадеш отчет и ти да ни зарадваш с някоя хубава новина.
Нери, мила  :bighug: дано наистина повече да не плача /освен от радост/, че сили нямам вече. Ти нали си почиваш качествено? Да не си се разработила много за да не дърпаме ушичките?!
Ох сътворих роман ама като не съм ви виждала цял ден и се самозабравих-от сега ще съм тук и нали не сте забравили, че всички много ви  :bighug:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #185 -: Април 16, 2009, 21:38:18 pm »
Здравейте от мен пак.Гардже,браво на твоичкия,радвам се че един товар е паднал от плещите ви.Хайде сега ще стискам палци и при теб всичко да е ОК на ЦС.
Деска,и на теб ще стискам палци да е наред всичко на ЦС.И само да чуя,че някоя от вас я е страх,ще ви дърпам ушите да знаете.
Фибчо,и аз се присъединявам към отбора на месещите козунак.Нямам още хлебопекарна и ще си го меся на ръка,ама на мен ми прави кеф,ще се похваля като ги направя/дано да станат де/ в събота.
Аз да кажа,ходих при док.,тя ме викаше всъщност да доуточним туй онуй,не за преглед,инъче ще действаме ,ако пак не стане нещо де,че Марина-каръка нали я знаете.
Е това от мен,и още чакам да се похвалите с яйцата си,ама то май по-вечето за събота сте ги оставили,ама нищо аз ще почакам.
« Последна редакция: Април 16, 2009, 21:41:02 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #186 -: Април 16, 2009, 21:42:45 pm »
Охоо Клаинка наистина много добра тема се получи тая седмица заваля дъжд от +++ тестчета СУПЕРРРРР!!!!!
Честито на Нери и Дениса много целувки сладуранки бравооо все така да ни вървиии !
Гарга много се радвам за твоето мъжле дано и ЦС да е добра а то другото не го мисли ще стане стискам палци !
Ама много ти се смях на поста тайничко ще споделя че и аз щях да направя същото но при нашия доки си има стаичка и му викам на моя милия  там ще се справиш сигурно има списания нещо не знам ,а той ми вика " Е ся  списания ти няма ли да влезеш смен вътре хахахах !
Такива са мъжките бисери!
Деска Меска и на теб ще стискаме палци за ЦС
А аз сега чакам резултати от микробиологичните !
Дано да са добри че иначе ще има хапченца пък хич не ги ща ама....
ЕЕ че много се разписах извинете ме !
[/url]
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #187 -: Април 16, 2009, 21:48:13 pm »
Маринка и моите яйца са боядисани вече, но не са декорирани още с паничка и великденски заек и т.н. ,а и не съм си играла като теб с шарениййки какво да ги показвам не мога да меря сили с теб  :oops: :D :D
Но утре ще ги снимам и ще ви ги покажа де !
То аз друга година не боядисвам ,че маминка ми дава готови боядисани и свекърва ми и тя дава ,но тая година милия ми искал да му боядисам яйцата
Пък аз му викам абе мога да ти ги боядисам но ги предпочитам натурални
Хихиххи !
Айде пак се разлигавих извинете ме  :oops:
[/url]
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #188 -: Април 16, 2009, 21:55:08 pm »
инъче ще действаме ,ако пак не стане нещо де,че Марина-каръка нали я знаете.
що лудваш бе,ей - бой по Д-тоо,ааа :D :? Кви са тия приказки,тцтцтц.А се стягай и положително,мацко :D :D :D
Луцкааа...чакам добри новини :D
Вив,кво ти стана бре чудо  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #189 -: Април 16, 2009, 22:01:25 pm »
Фибо просто многго настроение има в тая тема и докато ви изчета се развеселих !
За което се радвам, защото тия дни си бях изгубила чувството за хумор и ми беше много притеснено !
 :D
[/url]
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #190 -: Април 16, 2009, 22:49:05 pm »
Здравейте хубавици  :D
Garga прекрасни новини- казах ли ти аз, че всичко ще е наред а  :D Сега и на ЦС резултата да е хубав  :crossfingers:
Маринка страхотни яйчица си сътворила- чак срам ме хвана, защото аз едва ли ще мога да ги направя толкова хубави, но ще се постарая  :D И не говори така, че си карък- този път всичко ще върви повече от добре вярвам в това  :crossfingers:
deska_meska стискам палци и за твоята ЦС - а Ковачев и той е много добър лекар и съм сигурна, че заедно с него ще решите проблема много бързо (ако има такъв изобщо)  yahoo_17
anizi нали знаеш, че след всяко зло идва добро- аз знам, че и при теб съвсем скоро ще започнат да се случват само хубави неща  :balk_21:
Момичета пожелавам ви страхотна вечер  :balk_102: :balk_102: :balk_102:
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #191 -: Април 16, 2009, 22:52:52 pm »
Здравейте миличките ми.Много ви благодаря за пожеланията и стиснатите палци :thankyousign:
Гардже много се радвам за резултата на твоето момче  :D
Маринка избий си лошите мисли от главата  :wink: всичко ще се нареди.
Аз съм скапаня едва преди малко се прибрах и сядам пред  :balk_127: да почивам.
Яйцата ще ги боядисвам в събота и ще ви ги покажа(ако стават за показване де :oops:)
deska_meska и Garga желая ви хубав резултат от ЦС :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Лека вечер на всички и много положителни тестчета да има до края на седмицата  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Силно ви гушкам  :bighug: :bighug: :bighug: :blowingdust2: :blowingdust2: :blowingdust2:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #192 -: Април 16, 2009, 22:57:20 pm »
Маринка каръка остана някъда в предните темички. От тази нататък ще има само Маринка късметчето!!!!
Деска-Меска  :goodluck: врме е за всички ни нещата да се подредят както трябва и както ние искаме. Дано и при теб да е така!
Веселушко, благодаря че ми даваш надежда-имам нужда от нея. :bighug:
Виви ха х ха ха ха-цял ден успяваш да ме разсмееш! Пжелавам ви приятна вечер на всички!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #193 -: Април 16, 2009, 23:05:27 pm »
Цитат
Маринка каръка остана някъда в предните темички. От тази нататък ще има само Маринка късметчето!!!!
Благодаря ти Анизи,от твоите уста в Божиите уши,както се казва.
Лека вечер от мен,момичета,аз имам още 20-тина мин.но работа и се прибирам,че както съм гладна.........

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #194 -: Април 16, 2009, 23:19:38 pm »
Маринка, Виви, Гардже, Веселушко, Дени, Анизи благодаря ви милички за стиснатите палци и подкрепата, надявам се всичко да е ок. Маринка, в такъв случай няма да споменавам, че ужасно ме е страх от ЦС  osi_12, защото много от вас тук са се подлагали на какви ли не страхотии, само и само да се сдобият с детенце. Но няма как, нали това е част от пътя към заветната цел и колкото и труден да ни се вижда той ще си го вървим, нали така!
Дени, мила ти се пази сега не се натоварвай, нали знаеш, че първите месеци са много важни! Стискам ти палци и вярвам, че всичко при теб ще и ок! Нерито и за теб се отнася, мила!  :bighug:
Ех, че приятно като започнете за пускате бременелски вирусчета...размечтах се


*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #195 -: Април 16, 2009, 23:22:18 pm »
при нашия доки си има стаичка и му викам на моя милия  там ще се справиш сигурно има списания нещо не знам ,а той ми вика " Е ся  списания ти няма ли да влезеш смен вътре хахахах !
Такива са мъжките бисери!

 А, моя ако знаеш кво изцепи ... Казва " За 50 лв. няма ли някоя сестра да ми докарат бе ? То за толкоз пари ... "
 хахаха
 Иначе и аз боядисах яйчица днес - ама имаше няколко поначупени..Не са кой знае какви красоти, затова няма защо да грозя темата ;)
Дени, повече да си почиваш ей .. няма да каталясваш  !!!
Вивия, много се радвам че вървите напред с доки и че си с такова настроение.
Маринка, стискам палци всичко да е наред, да знаеш !!!
Деска - само да ми дойде МЦ и може и да се засечем на ЦС :)
Анизи ... горе главата - само хубави неща ни предстоят !
  Ей, само с едни яйчица ще си останем в темата. Много сме срамежливи за творенията си :)
 П.С. Деска, мен пък учудващо ми дойде кураж и нямам търпение да минава тази ЦС  - кой знае как ще рева там "на магарето" , ама сега съм КУРНАЗ ... Да минава, че - искам да се успокоя. Обаче, ако е кофти резултата - леле, леле ... не ща да мисля..
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #196 -: Април 17, 2009, 00:01:05 am »
И моичкия такива ги ръсеше пред стаичката :D самичка се смея сега като се сетя-то не бяха уговорки-ама влез с мен,та влез с мен!На четвъртия петия път вече не му правеше впечатление и си влизаше все едно си беше вкъщи...
Нашите яйца в събота ще ги боядисвам,че днес цял ден на работа бях...
Успех милички...дано всички успеем скоро да сбъднем мечтата си!

Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #197 -: Април 17, 2009, 08:48:18 am »
Добро утро момичета :D
От кога не съм се записвала толкова рано, ама като все ми се спинка напоследък :lol:
Хайде да сложа и аз едно кафенце :wink:


Лек и спорен ден на всички :D
Оф дано ми остане малко време на работа, да мога да ви хвърля едно око, че напоследък е голям ужас, а лятото тепърва наближава :?
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #198 -: Април 17, 2009, 09:35:58 am »
Радост,мен като никога ме хвана безсъние и с огромна признателност отпивам от кафенцето.Усмихнат ден на всички
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #199 -: Април 17, 2009, 09:45:12 am »
Добро утро.Навън тъй хубаво е пекнало и птичките пеят тъй хубаво,че хич не ми се отива на работа.Ами и как да ми се ходи,навирам се ей сега в една стаичка вътре в склада,то никаква светлинка няма бе,освен от лампите,ни прозорец ни дявол.Много е гадно ,особенно когато навън е топло,при нас едно мрачно,едно тягостно,тъй без прозорец да гледаш навън си е гадна работа.Айде и аз пак взех да страдам.
Радост ,мерси ка кафенцето.
Гардже,няма грозни яйца,те са си все шарени и хубави,тъй че не признавам оправданието давай да ги видим.
Лек и успешен ден ,милички,и който има време да иде днес до църквата да мине под плащеницата,Разпети Петък е и за здраве е хубаво да се отиде.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"