0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #160 -: Април 16, 2009, 11:48:10 am »
Джина, мерси за кафенцето, изглежда много добре, ще пийна съвсем малко  :)
Гушкам ви много(стиииииииис) със Нерито,оффф ама ще ми липсвате много и двете... :( :D[/color]
Фибчоо, голямо си ми диваненце  :lol: . Кой е тръгнал да се мести в други теми хееей. Докато не чуя пулс и не ви честитя  :bfp: никъде не мърдам  :wink: Толкова си ви обичкам  :D Ние с Дениска сме ви верни до другата тема  :D :wink:
Гардже, сигурна съм, че всичко ще е ОК мило, не се притеснявай сега предварително и ти. Знаеш, че палчетата са перманентно стиснати  :D
Маринка, дано, дано, дано всичко е наред миличка (в което съм убудуна) и да си почнете спокойно процедурите, та вече за тях да са палците  :wink: Пък и яйцата си боядисала  :) и те ще са ти на много здраве и щастие  osi_9
Анизи   , сладуранке моя ти вече ще плачеш само от радост, иначе ще има  osi_6
Вив, поздравления и за теб, защото никак не е лесно да намериш лекаря, който да наречеш "моя доктор". Надявам се от тук натам всичко да си влезе в релсите и да си тръгне по пътя  :D

Благодаря отново на всички за невероятния дух, който създават у мен и положителната емоция, която ни е жизнено необходима. Неповторими сте!



« Последна редакция: Април 16, 2009, 11:51:47 am от нерито »
*

    pimpa77

  • ***
  • 284
  • pozitivnata misal pravi jivota 4udesen!!!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #161 -: Април 16, 2009, 11:50:09 am »
Дениса тихичко честито и от мен!Много се радвам ,когато чувам тези страхотни новини.Пожелавам на всички да ни последват.Стискам палчета на всички :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #162 -: Април 16, 2009, 11:50:43 am »
П.П.ама защо като мина да пиша на нов ред и не ми остава цвета и шрифта,ами си става черен.
Нещо си объркала кодовете.
*

    alala

Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #163 -: Април 16, 2009, 11:53:56 am »
Нерито, Дениса поздравления от мен! Много се радвам за вас!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #164 -: Април 16, 2009, 12:20:03 pm »
П.П.ама защо като мина да пиша на нов ред и не ми остава цвета и шрифта,ами си става черен.
Нещо си объркала кодовете.
Мерси,Елфи,ще пробвам пак,знам ли какво правя,една съм хакерка и аз :oops:
Ето и яйцата ми,трябва да се похваля как инъче

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #165 -: Април 16, 2009, 13:22:44 pm »
Лелее, Маринка  :balk_47:  прекрасни яйца си боядисала  :D
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #166 -: Април 16, 2009, 13:36:27 pm »
Лелее, Маринка  :balk_47:  прекрасни яйца си боядисала  :D
Мерси,пък и да се похваля,нито едно не се пукна докато ги варих,сложих 30 и толкова си останаха цели.Е,аз едничко изтървах на плота и се спука ама то не се брои.Толкова съм горда,друга година все има по един куп начупени и още преди Велик ден изяваме сума ти яйца,ама сега няма.
Хайде,боядисвайте и снимайте,да гледаме .

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #167 -: Април 16, 2009, 14:00:35 pm »
Привет, девойки  :D
Радвам се, 4е кипи такова празни4но настроение...
Ние празнуваме празниците по два пъти. Веднъж с испанците, а после пона6ему  :wink:
Сега 6те отивам да боядисам яйцата, както си му е редът, а после на работа.
Но първо исках да видя как сте вси4ки вие. Нали сме едно голямо семейство.
garga, мили4ка, знам как се 4увства6. Стискам палци спермограмата да е ОК. Имай превид, 4е само въз основа на една спермограма не може да се прави диагноза. Ако е не6то не съвсем добра, трябва поне да се повтори.
Ние днес съ6то правим контролна спермограма и 6те взема резултатите дове4ера. Съ6то съм доста притеснена и обнадеждена, 4е може да са се подобрили на6ите плувци  :D.
6те ви се от4ета непременно. :lol:
viviq, радвам се, че си намерила своя доктор. От изклю4ителна важност е това. Сега само търпение му е майката.
А за яйцата на Мартинка, просто нямам думи. Много вдигна летвате, бе, мила....... :wink:
Отивам да видя дали 6те успея да ги поядисам така красиво  :lol:

Весел и спорен ден!!!!!!


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #168 -: Април 16, 2009, 14:17:13 pm »
Добър ден момичета :P
Ох аз много работа имам не ми остава време даже да хвърлям по едно око :?
Но виждам, че вече сте в празнично настроение :wink:. Маринка страхотни яйца, и браво че няма счупени, на мен до сега не ми се е случвало :lol:
Гарга, стискам палци всичко да е ок със спермограмата, важното е че ще я правите на правилното място :wink:. Ставали въпрос за спермограма във Варна - Александров е човека.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #169 -: Април 16, 2009, 14:21:33 pm »
Здравейте, милички  :D :D :D!!!
Докато ви изчета станало обед...  :oops:

И така първо: Честито на Дениска и Нери!! Толкова се радвам за вас, милички!!!!  :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :bighug: :bighug: :bighug:
Пожелавам ви, и на двете, здрави бебчета след 9 месеца!!!!

Честито и на Калинкаа!!! И на теб леки 9месеца!!

С много закъснение ЧРД на Вивия!!! Мила, пожелавам ти да преодолееш с лекота всички препятствия и скоро да видиш двете чертички!!!

Аз изпратих гостите и от днес пак съм си самичка и затова чак сега пиша!! Не съм ви забравила изобщо!! Толкова се радвам на добрите новини от вас!! Много ми липсвахте тези дни  :oops:!!!!
Сега отивам да купя яйца и започвам с боядисването  :oops:
Толкова работа имам днес, че направо незнам от къде да започна..... и май за това стоя пред компа  :wink: :oops:

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #170 -: Април 16, 2009, 15:36:41 pm »
Добър ден/Добро утро - кой когат е станал,дее  :oops:
Сега аз яйца ако ми остане време,ще боядисам довечера...ако не - в събота.... :D
Пък и козунак реших да меся уж,та да видим каква ще я втасам накрая :lol:
Луцка,душкооо...да пишеш довечера задължително,ейй...ще чакам да знайш!!Сигурна съм в прекрасният резултат :D
Гардже,мило - не се притеснявай,изобщо,само ще притесниш и момчето,а не е хубаво!Спокойствието е много важно!А бе я го обърнете на игра,кво толкоз :D кога му се е падало да цели дупката от високо  :lol: :lol: :lol: Къде ще "пълните" матеряла?В лабото или у дома?Ако е у вас,нали знайш - под мишницата слагаш бурканчето,да е на телесна температура!И газ към лабото,че е добре до 20/40 мин да се предаде...успех,и ще се справите...ако знайте при нас кво шоу пада  :lol: :lol: :lol:
Маринка,стискам палци,да започнеш най-сетне...че то стана като олимпийско бягане твойто инвитро,мило :D
Нериии :hug2:
Джинка,как си бре?Вървят ли инжекциите...брр гадост голяма,ама евалла че си се престрашила...на мене не ми устиска :oops: та идва мед.сестра всеки ден... :D
Айде лак ден... :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #171 -: Април 16, 2009, 15:51:38 pm »
Фибчо, с материала наистина падна голям смях. От АГ ми казаха, да донесем материала направо там, ама аз четох, че е по-добре там да се даде, за да не се разнася и реших хич да не казвам на моичкия, че може и у дома... та отишъл той сутринта там с "Буракана-празен" :) и акушерката му казала, че там няма къде да даде и да се върне пак в къщи. Голям смях-направих се аз че хич не съм разбрала, ама акушерката му казала, че 2 пъти ми била обяснила .. срааамм... ами аз уж, за да е по-достоверен материала.Ш-ш-шт тихо, няма да казваме, че така изхитрувах :) Та върна се моя човек и после вече с "пълно бурканче" - пак на линия...
 Сега е излязъл резултата и пишело, че е добър резултата -  нормални оплодителни способности и моя сега дреме там да чака доки да му разчете всичко, ама е горд, че всичко му било наред !!! :)
 Все пак да постискаме още палци, че незнам доки в кабинета какво ще му каже - знам ли ???
 Иначе благодаря ви за подкрепата да знаете ей ... много сте ми добрички !!!
Цунки !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #172 -: Април 16, 2009, 16:05:19 pm »
Лелелелеее, Гардже, как си го наредила твоя....  :lol: :lol: :lol:
Стискам палци да няма проблеми човека!!

Фибче, ти изпрати ли твоите гости? Ходихте ли до Париж?

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #173 -: Април 16, 2009, 16:12:45 pm »
Фибче, ти изпрати ли твоите гости? Ходихте ли до Париж?
Наде,не съм ги изпратила още :D Майчето ще стои до юни,а чакаме татенцето да дофтаса и тогаз ще търчим по забележителности :D Сега сме по разходки из Антверпен ама на гостенката май вече доста и дойде ходенето :lol:...вчера и стана лошо от ескалатора в метрото,голям смях падна... :lol: :lol: :lol:...каза повече на мърдащи стълби не се качвала :lol:
Вие как изкарахте?
Гарджеголям си шемет бре 8) :lol: И аз така с моя на втората спермограма...казах докито така заръчал.. :oops: Та втория път в лабото я правихме 8)
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #174 -: Април 16, 2009, 16:24:54 pm »
Фибче, ние 2-3 дни обикаляхме острова и 2-3 дни седяхме в къщи, защото времето беше студено и валеше  :?
Скъсахме се от готвене и ядене  :(  :wink: , абе незнам защо така - като за последно.... Сега за нашия Велик ден няма да имаме гости и ще я караме по-леко  8)
Тук са отворили бг фурна и една приятелка ми е поръчала козунак, та менюто ще е истинско  :lol:!!!

Браво на майчето ти голяма ваканцийка ще си направи  :D!!!

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #175 -: Април 16, 2009, 16:32:46 pm »
Тук са отворили бг фурна и една приятелка ми е поръчала козунак, та менюто ще е истинско  :lol:!!!
Блазеее виии,ейййй...тук има само БГ магазин и гледм вчера заредили козунаци ама малко съмнителни ми изглеждат...та май ще си умесим...ама как умирам за фурненски козунааак.. :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #176 -: Април 16, 2009, 16:50:21 pm »
Гарджеее, опасна си еейййй  :lol: :lol: :lol: , толкова се смях, ама като си помисля и аз щях да направя същото  :D Даже оня ден като си говорихме, че ще почваме с изследванията и моя като ме пита как става и аз му викам "ми как, ей така, отиваш в лабораторията и там си има стаи такива и ..."  :lol: Милия така жално ме гледаше  :D Добре, че за сега няма да се наложи  :wink:
Надеж, Фибс , като гледам хич не сте за подценяване с тези гости и разходки  :balk_104: Абее нещо се опитвам да си представя Фибчо как меси козунак, ама не ми се получава  :lol:  :wink:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #177 -: Април 16, 2009, 17:01:40 pm »
Абее нещо се опитвам да си представя Фибчо как меси козунак, ама не ми се получава  :lol:  :wink:
А бе еййй 8) Аз съм Добруджанско чедо бре :D :D :D ако една пита не мога да умеся - тцтцтц :lol:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #178 -: Април 16, 2009, 17:08:56 pm »
Ейй, хем ги съжалявам момичетата, дето не са в Бг и си нямат козунаци, хем пък от друга страна няма да се изкушават толкоз и няма да трупат на дупеца мазнинки :)  Ама как така нямат козунаци пък ? Каква им е традицията, само боядисани яйчица ли ?
Сега да ви се отчета за спермограмата - супер била, доки похвалил моя човек и дори му казал, че са супер много подвижни и активните били повече от средно-срещаната норма ( аз още не съм видяла документа ), но имало и снимка и казал Александров, че се вижда как са размазани от "бързия бяг", формата им била правилна и всичко било наред. Той попитал възможно ли е някаква несъвместимост да се получава между нас и доки казал, че това са ала-бала ( с две думи ) т.е. да не сме вярвали много в бабини деветини. Та сега остана ЦС - ако и там всичко е наред - незнам вече тогава какво ще лекуваме и какъв път ще поемем, но пък и силно се надявам да не са ми запушени тръбите, че .. не ща да съм "тежък случай" :(
 Само да добавя, че ентерококите не били нищо необичайно и даже казал " че то кой ги няма". Така, че момичетата с разни бактерии да не отдават неуспеха си на това ..
 Много дълго стана, но пък ви отчетох всичко около мен. Днес е добър ден, май, а :) Изобщо тази седмица Калинка пусна супер късметлийска темичка.
« Последна редакция: Април 16, 2009, 17:14:09 pm от garga »
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #179 -: Април 16, 2009, 18:35:09 pm »
Здравейте, момичета!
Днес изтървах всички кафета заради тази пуста работа, но сега съм на линия и ще наваксам. Браво на вас, оправни жени вече и яйцата боядисахте, аз ще ги оставя за събота да видим как ще се представя, защото за първа година ще ги боядисвам сама.
Гардже и аз ще правя ЦС към края на месеца при д-р Ковачев в АГ. Аз не знам ти кой док си избрала, но за този чувам само добри отзиви, дано всичко е ок. Пожелавам ти успех!