0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #140 -: Април 15, 2009, 22:27:16 pm »
 mf_bounce8 mf_bounce8 mf_bounce8 mf_bounce8 mf_bounce8
ДенискаааааААААААААААААААААААААлеле,човек,не е истина направо...още не мога да отърся от еуфория,мале мале....ще ме побъркате днес бе хора... :cuddle:
Искам и от тебе въщото - да се кефиш с пълна газ от бременността си,заради всички нас дето чакаме още,пази се и се наслаждавай на момента максимално,мило :D :D :D
Гушкам ви много(стиииииииис) със Нерито,оффф ама ще ми липсвате много и двете... :( :D


пп Не съм се наредила под вирусчетата,ами направо душ си взех :D Напълних си и в туби,ей тъй да има :lol: :lol: :lol:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #141 -: Април 15, 2009, 22:33:58 pm »
Ей, бремелинкитеееее сега да не ни забравите и да пишете само по другите темичкииии, че ще ви намерим и  osi_6! Много ще ми липсвате и двете и ако го направите ще  :balk_145: пък много ще ми стане рева!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #142 -: Април 15, 2009, 22:39:48 pm »
Оооооооо изобщо не си въобразявайте,че ще се отървете от мен,аз не мърдам от тази темичка докато не видите всички  :bfp: и тогава ще се изнасяме задружно от тук :D вие сте ми повече от семейство така че не ви заменям за нищо на света. :grouphug2: :bighug: :bighug: :bighug:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #143 -: Април 15, 2009, 22:44:24 pm »
Благодаря Дени!  :bighug: :bighug: Много се радвам да го чуя това!
Хайде вече отивам да почивам, че утре съм от рано рано на работа и ще ви видя чак следобяд! Ще ми липсвате и утре да ме зарадвате с още хубави новини!
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #144 -: Април 15, 2009, 23:20:43 pm »
Дени честито миличка!Айде сега пръскай вирусчето навсякъде... :wink:

*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #145 -: Април 15, 2009, 23:54:31 pm »
Честито момичета :D Сега коя от двечките ще пуска следващата тема аааа :lol:
Джина, много успех в процедурата :P
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #146 -: Април 16, 2009, 00:54:00 am »
Ейй сладурки какво направихте вие- заваляха двучертичкови тестчета като из ведро  mf_bounce8 Страхотно късметлийска темичка хайде да е така докрая- чакаме още хубави новини  :wave:
Дениска честито миличка  :bighug: Пожелавам ти всичко да върви по мед и масло и да се радваш на една много лека бременост, която да завърши с едно живо и здраво човече на финала  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
titibar няма начин мила този път лова да не е успешен- с такава късметлийска темичка и седмичка съм сигурна, че оттук нататък ще имаме прекрасни новини една след друга  :D yahoo_17 Ти не оставяй на мира мъжо и резултатът няма да закъснее  yahoo_17
viviq съжалявам, че Пролактина пак е висок, но се надявам скоро да приключи одисеята с ходенето по доктори и да го вкарат в нормални граници, та да си отдъхнеш  :crossfingers:
Маринка хайде другия месец бремелинските вируси да те заразят и ти да си една от тези които ще ги разпръскат  :crossfingers: :crossfingers:
fibo  :hug2: :hug2: :hug2: Звучиш ми много оптимистично и спокойно- почивайте си с мъжо, радвайте се на пролетта и  нека този бремелинкси душ те зарази и теб с 9 месечиния вирус  :D :D :D
Милички пожелавам ви страхотна вечер  :bighug:
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #147 -: Април 16, 2009, 01:24:44 am »
Малеееееееееееее Дениииии и ти...така се радвам :dance2: :dance2: :dance2:!!! Браво миличка! Честито, този път всичко ще е ок, не се тревожи! И двечките с Нерито ще си гушкате едни розови пухчета накрая :bori_004: :bori_015:..ще видите! Сега се пазете!!! Много  :balk_21:от мен!
 :bighug: :bighug: :bighug:
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #148 -: Април 16, 2009, 01:31:28 am »
Добър вечер от мен момичета!Честито на двете мами,видяли положителните резултати!Желая ви лека бременност и здрави бебчета на края!Още веднъж честито!А останалите не губете кураж момичета,пролетта сега започва и в най-красивия сезон се случват най-красивите неща!Пожелавам ви го от сърце!
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #149 -: Април 16, 2009, 09:06:41 am »
ДОБРО УТРОООО!
Слагам кафенцето,да си пийнете като станете мацонкии! :D

ВЕСЕЛ,УСМИХНАТ И ДИНАМИЧЕН ЧЕТВЪРТЪК ВИ ПОЖЕЛАВАМ!

Аз след малко отивам да червя яйчицата :D
« Последна редакция: Април 16, 2009, 09:12:47 am от dgina »
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #150 -: Април 16, 2009, 09:47:11 am »
 Весел празник, момичета. Който има да боядисва яйчица, да боядиса и вместо мен, че аз съм на работа и ще разчитам мама да боядиса повечко, че да ми даде :)
 Джина, мерси за кафенцето, мила :)
Ох, момичета стискайте палци, че днес е спермограмата на мъжо ... Досега не му е правена такава и много се тревожа ... Ох, дано всичко там да е наред, че нали при мъжа трудно се лекували проблемите... то не, че при жената е много леко, но ... уфф, омотах се, но с две думи разчитам на палчетата ви - те винаги ми помагат !
 Целувки и лек ден !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #151 -: Април 16, 2009, 09:57:55 am »
Добро утро момичета!Здравейте на всички.От както посещавам този форум,а това са 5 год.за първи път ми се случва да ви чета и пиша толкова рано.Това чак не е за вярване.Кой знае какво има да се случва днес.Дано да са само хубави новини.
Мерси на Джина за кафенцето и да ти станат сполучливи яйцата - :balk_40:И нали знаеш първото-червено за къщата се нарича,за здраве и т.н.
Приятен ден пълен с емоции ви желая на всички.
  <br />
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #152 -: Април 16, 2009, 10:07:20 am »
Добро утро и от мен.Мерси първо на Джинка за кафенцето.Аз днес ще боядисвам яйцата,даже вече завряха и след 10 мин.са готови сварени и ги мятам.
Цитат
Няма какво да се разбираме Нерито пуска темичката аз ще почакам да се закрепят нещата и тогава ако още искате ще пусна аз седмична 
аааааа как така ако искаме,разбира се че след Нерито другата тема си ти на ринга.Аз ,милички днес ще ходя при док.,вчера ми се обади днес към 13ч.да ида,айде стискайте палци тоя път всичко да е наред и нищо да не се обърка,за да започнем и ние процедурата.Пък аз си се къпя тук в бременните вируси де,сигурна съм,че ще ми донесете късмет.Страшна ръка имаш Калинка,дано от тук нататък все така да е,всеки ден някоя от нас да забременява и в началото на 2010 год.да си пишем в бременната тема.[/b][/color]
[/b][/color]
П.П.ама защо като мина да пиша на нов ред и не ми остава цвета и шрифта,ами си става черен.
« Последна редакция: Април 16, 2009, 10:10:24 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #153 -: Април 16, 2009, 10:14:49 am »
Дениса,честито и от мен.Дано този път всичко бъде наред и да изкараш една спокойна бременност :)

*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #154 -: Април 16, 2009, 10:27:49 am »
Ей че ранобудни момичета бреей :DВсички наскачаха рано рано :D
Гардже,стискам силно палците да мине добре и СГ на твоето момче да е ок :D
Маринка и на тебе успех при док днес и после да пишеш как е минало.Дано да започнете процедурата този път и да се похвалим заедно с  :bfp:/Когато сложиш цитат,после отново трябва да определиш цвят,затова ти е черно :wink:/
Тити,яйчицата вече почти станаха :Dпосле ако имам възможност ще ги покажа :D
ЦЕЛУВКИ И ХУБАВ ДЕН ОТ МЕН!
« Последна редакция: Април 16, 2009, 10:33:50 am от dgina »
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #155 -: Април 16, 2009, 10:44:29 am »
Здравейте момичета и от мен !
Както ви казах реших се и отидох при Даскалов !
Определено човека си разбира от работата ама какви и приказвам и аз след толкова смяна на доктори мога да кажа само това
ТОВА Е МОЯ ДОКТОР!!
Но пътя който трябва да извървим е труден и дълъг вие най добре знаете де !
[/url]
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #156 -: Април 16, 2009, 11:11:01 am »
Дениии, честито мила! Много се зарадвах като видях, че имаш  :bfp: Вярвам,че този път всичко ще е наред, а сега много да се пазиш и лека бременност!  :blowingdust: :bighug: :bighug: :bighug:
07.10.2009
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #157 -: Април 16, 2009, 11:16:15 am »
Денииииииии честито милааа:) Много да се радваш на 9те месеца и все с усмивка на лице за едно красиво, усмихнато  :babyflips:
Много ми се иска и аз да прихвана бременеското вирусче и да ви зарадвам скоро :) 
[/url][/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #158 -: Април 16, 2009, 11:23:11 am »
Моите яйца вече са боядисани,чакат само да ги полирам с олио и готово.
Гардже,успех на твоичкия,дано да е добра СГ.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #159 -: Април 16, 2009, 11:28:54 am »
Здравейте сладурки  :D

dgina мерси за кафенцето пийвам си с удоволствие  :D Да ти станат хубави яйчицата и да пуснеш някоя снимчица ако можеш  :balk_40:
Garga палците са стиснати отдавна и съм сигурна, че следобяд ще имаш с какво да ни се похвалиш, защото новините ще са прекрасни  yahoo_17 :crossfingers: :crossfingers:
viviq радвам се, че си намерила своя доктор- това е първата крачка миличка, оттам нататък пътят вече ще е по-лек, защото ще правите правилните неща  :D
Маринка ще чакаме днес да ни донесеш и ти хубави новини от доки  :crossfingers:
Хайде милички вадете положителните тестове  :bfp:
Гушкам ви всички и ви пожелавам страхотен ден  :balk_5: :balk_5: