0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #120 -: Април 15, 2009, 17:13:52 pm »
Гарга и при мен МЦ е точен ,а както се оказва нямам Ову заради пролактина
така, че не мисля ,че трябва да закъснява !
Както съм чела и без О цикъла си идва !
А  защо няма О при теб хормоните на ред ли са?
Хормоните ми са изследвания преди няколко месеца (тогава във въпросния месец предполагам, че си имах ову) - и си бяха в норма. изследвала съм и прогестерон на 21 ден от МЦ - преди 2 месеца - пак си беше О.К. Според Денис когато хормоните са наред и ОВУ настъпва. Според доктора (Александров) - този месец нямам овулация, а и БТ като че ли го потвърждава. Този месец не съм изследвала хормони ( то всеки месец - солено ще ми излезе). Обаче най-странното е, че според Александров - това, че хормоните са в норма, не означава, че овулация настъпва, но все пак предположи, че може само този месец да съм без ОВУ. Преди 2 месеца при друг лекар - на ехограф се видя доминантен фоликул, затова и аз мисля, че този месец е изключение, а нали и вместо цикъл имах само няколко дена ръждиво зацапване - така че смятам, че може би наистина този месец хормоните нещо са се разбошували. Все пак в десния яйчник се видяха много фоликули, но нямаше доминиращ. Сега си чакам МЦ и предполагам, че след ЦС пак ще ме гледат на ехограф за овулация ( само дано тръбите са О.К.)
 Вив, много стиснати палци за прегледа при д-р Даскалов !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #121 -: Април 15, 2009, 17:20:27 pm »
Благодаря ти гарга а при мен последните месеци графиките са добре БТ е добре като че ли тестове за О положителни ,а явно О няма каква е тая работа не знам !
[/url]
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #122 -: Април 15, 2009, 17:59:27 pm »
Нерито, честито и от мен, миличка! Много се радвам за двете ти чертички. Нареждам се и аз за вирусчета!
Тина, ти ще ни зарадваш следващия месец, сигурна съм
Успешен лов на Хриска, и Smile_baby
Фибо, много се радвам, че се включи. Супер решение си взела, ние като се втеляваме с тестове и температури, май повече го мислим и така си вредим.
Виви, стискам палци довечера да си с хубави новини от доктора!
Хайде сега да ви оставям, че шефката нещо се е развихрила..


*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #123 -: Април 15, 2009, 18:03:23 pm »
... ние като се втеляваме с тестове и температури, май повече го мислим и така си вредим.
Деска абсолютно си права, защото аз този месец бях изключила, въпреки, че правех тестове и мерех температура, просто не мислех дали ще стане или не. Даже бях се примирила някак, че няма да е този месец и хоп ... изненадааа  :D
Вив, стискам палци за прегледа мила  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17, чакаме отчета  :D
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #124 -: Април 15, 2009, 18:15:14 pm »
... ние като се втеляваме с тестове и температури, май повече го мислим и така си вредим.
Деска абсолютно си права, защото аз този месец бях изключила, въпреки, че правех тестове и мерех температура, просто не мислех дали ще стане или не. Даже бях се примирила някак, че няма да е този месец и хоп ... изненадааа  :D
Вив, стискам палци за прегледа мила  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17, чакаме отчета  :D

Е-е-е не вярвам, че си се примирила - щом си направила 2 тестчета още преди закъснение :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #125 -: Април 15, 2009, 18:18:09 pm »
Яяяяяяяя какви хубави новини ме посрещат тук :DНерито тихичко честито желая ти лека и безпроблемна бременност.
Сега да се отчета и аз преди няколко дни имах едно такова странно зацапване и днес викам бе що не си направя един тест и  :bfp: с доста наситена втора чертичка.Пуснах си и кръвен тест ама резултатите чак в петък ще са готови.Малко ме е страх след трите аборта,но в същото време се чувствам уверена,че този път всичко ще е наред,дано съм права.
Желая успех на всички ви! :bighug: :bighug: :bighug: :blowingdust: :blowingdust: :blowingdust:
Току що проверих и резултата е излязъл-105.900mu/ml
« Последна редакция: Април 15, 2009, 18:22:21 pm от denisa12251 »
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #126 -: Април 15, 2009, 18:25:18 pm »
Еха,гледай какво става тук,положителен тест след положителен тест.Калинка,супер ръчичка имаш мила.Честито,Дени,хайде чакаме резултатите и от кръвния,ама то е ясна работата,щов на уринния са 2 чертичка,той кръвния е само да затвърди.Браво ,супер,страшно много се радвам.Ама как ще пуснете седмичната всичките заедно не знам.Хайде разберете се коя бременелка ще да е в понеделник и коя другата седм.,че идва и моя ред след някой друга седм.да се редя под вирусите.Не че сега пак не се нареждам,но сега няма как да стане ,с тия противозач.,но започна се дъждът от положителни тестчета,тъй че не губя надежда.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #127 -: Април 15, 2009, 18:27:47 pm »
Дени, мила браво на теб! Тези дни си погледнах графиката ти и си го помислих наистина може ли и ти да ни изненадаш приятно и ето, случи се чудото.
Ех че хубаво, тази седмица само  :bfp: валят!
Заставам в средата на дъжда от вирусчета и ще стоя докато хубаво се намокря! :D


*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #128 -: Април 15, 2009, 18:35:50 pm »
Току що проверих и резултата е излязъл-105.900mu/ml мисля,че е добре.
Благодаря за милите думи.Няма какво да се разбираме Нерито пуска темичката аз ще почакам да се закрепят нещата и тогава ако още искате ще пусна аз седмична  :wink:
Пожелавам ви всички да ни последвате ще влачим крачета.
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #129 -: Април 15, 2009, 18:39:39 pm »
........ днес викам бе що не си направя един тест и  :bfp: с доста наситена втора чертичка...........
Браво!!!!!4естити две 4ерти4ки, мила  :D
Мисли позитивно и вси4ко 6те е наред.
Стискам палци след девет месеца да ни се похвали6 какво здраво и красиво бебе си родила  :wink:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #130 -: Април 15, 2009, 18:40:12 pm »
Дени мила, бравооооооооооо!!!! Честито!!!! Сега всичко ще е наред!
Разплаквате ме момичета! Толкова с радвам за вас! И да влачите крачета и за нас!
Елфи махни Нерито и Дениса от чакащите. Дочакаха милите най-хубавата новина!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #131 -: Април 15, 2009, 18:48:33 pm »
Дени, честито миличка :D
Дано да няма никакви проблеми този път yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17, а и ЧХГ изглежда добре, а ти май си го правила преди датата на М :ask:
Стискам пачета на всички ви момичета, да няма никакви проблеми и след седмица, две да разкажете как е минал прегледа при док :P
Калинка страхотна ръчица имаш, до края на седмицата още някой ще се похвали ми се струва :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #132 -: Април 15, 2009, 18:50:52 pm »
Денииии, суперрррр.. Бравоооооо.. днес е бременилски ден !!!
Много съм щастлива ! само така да се чува .. вече има кой да пусне темичка другата седмица ! вижте как носи късмет когато я пуска успяло момиче !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #133 -: Април 15, 2009, 19:18:15 pm »
ХЕЕЕЕЙ ДЕНИИИИ, честито милооо  :jump12: Пожелавам ти прекрасни девет месеца и страхотен бебок на финала  :D Малееее, как се радвам  :cheerleader:
Супер е тази седмица, направо не мога да повярвам  :D  :D  :D  Ж
Калинка наистина добре ни се отрази  :wink:
Дано, дано, дано всичките ни страхове са напразни и този път да нямаме никакви проблеми  osi_9
Всичките ви очаква същото, така, че се стягайте  :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #134 -: Април 15, 2009, 19:49:43 pm »
Браво и ЧЕСТИТО МОМИЧЕТА. Новичка съм и още не успявам всички да ви проследя. Толково много положителни тесчета. Отдавна не ми е ставало така хубаво по тези теми! Успехи на всички чакащи, а на вече успелите приятни и безпроблемни месеци. Таз Калинка наистина повлече крак. Да сте живи и здрави и много усмихнати Всичките! Благодаря ви, че ви има!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #135 -: Април 15, 2009, 20:16:32 pm »
Току що проверих и резултата е излязъл-105.900mu/ml мисля,че е добре.
Благодаря за милите думи.Няма какво да се разбираме Нерито пуска темичката аз ще почакам да се закрепят нещата и тогава ако още искате ще пусна аз седмична  :wink:
Пожелавам ви всички да ни последвате ще влачим крачета.
Мила, страхотен резултат! Много се радвам за теб! Вичко най-най!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #136 -: Април 15, 2009, 20:22:26 pm »
Току що проверих и резултата е излязъл-105.900mu/ml мисля,че е добре.
Благодаря за милите думи.Няма какво да се разбираме Нерито пуска темичката аз ще почакам да се закрепят нещата и тогава ако още искате ще пусна аз седмична  :wink:
Пожелавам ви всички да ни последвате ще влачим крачета.
Дениии,честито миличка :DНе мога да повярвам на ушите си :lol:Такъв чудесен ден е днес.Ден на  :bfp: :lol:Браво момиче,ти се справи.Пожелавам ти лека бременност и се пази много :DСииилно гуш от мен!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #137 -: Април 15, 2009, 21:03:07 pm »
Божеее, още  :bfp: ДЕНИ Честито миличка! Прекрасни новини! Пожелавам и на теб много леки 9 месеца, и невероятен сладур на края!  :babyflips: :bighug: Много ме зарадва и ти! Дано всичко да е ок и ще чакаме и твоята темичка с нетърпение!
Аз се нареждам и под тези бременни вирусчета-пръскайте ги мацки! Много ви обичкам и ви се радвам!
Хайде от тук нататък всеки ден по 2 бремелинки....... newsm06
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #138 -: Април 15, 2009, 21:15:49 pm »
Ехе, честито и от мен момичета,леки 9 месеца (а току виж вашите бебоци станали БЕБЕ НА 2010г.) :D. Успех и спокойно бременеене :)

*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Нова пролетна седмична тема /13-04 до 19.04/
« Отговор #139 -: Април 15, 2009, 22:19:59 pm »
Супееееееееееееееер!!!Втори път влизам днес в темата и втори път- :bfp:
Дениса честито и на теб.
Момичета много се радвам.Предавайте щафетата от седмица на седмица да има все повече успели.Аз се заканих на голям лов този месец пък да видим към края на месеца какво съм хванала.Приятна вечер на всички.
  <br />