0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

много ми се иска да видя точицата
« -: Април 12, 2009, 21:37:48 pm »
Здравейте на всички! Аз съм новобременна - миналата седмица разбрах, дори не съм сигурна кога е станало, защото цикълът ми е не е особено редовен, но мисля че е около 20 март. Тогава бях на лекар да си взема направления за изследване на хормони и за всеки случай ме гледаха на видеозон - нищо не се виждаше, но ме боляха гърдите ужасно. След 2 седмици отидох пак, защото щях да си загубя направленията, а без цикъл - няма изследвания.Отидох  да ми го предизвикат, а те ми казаха да си направя тест - е направих още 3 след първия, защото не можах да повярвам че има 2 чертички.Миналата седмица ходих, гледаха ме но нищо не се видя, казаха да отида след 2 седмици.Гърдите ужасно ме болят, корема също, прорязвания долу и гадене - при мен следобедно  :D, но вече много ми се иска да видя точицата. Кога ли ще стане?
« Последна редакция: Април 13, 2009, 00:53:47 am от Osiana »
Re: много ми се иска да видя точицата
« Отговор #1 -: Април 14, 2009, 12:28:22 pm »
Миличка успех ти желая и дано да я видиш скоро тая заветна точица и имаш най-хубавото бебенце.Честито :bighug: Дай боже повече такива вести.
 
Re: много ми се иска да видя точицата
« Отговор #2 -: Април 14, 2009, 12:45:55 pm »
Много ти благодаря!Няма да издържа толкова дълго, днес ще си взема направление и утре ще ходя на в. ехограф - поне сакчето да видя :sunshine: :sunshine:
Re: много ми се иска да видя точицата
« Отговор #3 -: Април 14, 2009, 13:01:26 pm »
Моя случай е подобен - ако не пия хормонални лекарства цикъла ми е изключително нередовен. Последния цикъл овулацията се оказа твърде късно на 23-24 ден и  първите тестове, които си направих бяха отрицателни (между 3-8 ден закъснение). После направих и кръвни тестове и няколко прегледа и на последния - около 3 седмици след овулацията се видя ясно оформен плоден сак. Пожелавам ти успех и стискам палци всичко да е наред.  :balk_602:
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: много ми се иска да видя точицата
« Отговор #4 -: Април 14, 2009, 16:31:31 pm »
Цяла тема пусна, за да ни кажеш, че нямаш търпение ли? А ние какво да те посъветвеме - прескочи 1 година напред и ще видиш нещо повече от точка.

На мен ми се иска да знам как ще се справя синът ми в училище. Да взема и аз да пусна тема. И то в раздел опити за забременяване - просто по-неадекватно място нЕма.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: много ми се иска да видя точицата
« Отговор #5 -: Април 14, 2009, 16:34:23 pm »
Цяла тема пусна, за да ни кажеш, че нямаш търпение ли? А ние какво да те посъветвеме - прескочи 1 година напред и ще видиш нещо повече от точка.

На мен ми се иска да знам как ще се справя синът ми в училище. Да взема и аз да пусна тема. И то в раздел опити за забременяване - просто по-неадекватно място нЕма.
:good_post:

Re: много ми се иска да видя точицата
« Отговор #6 -: Април 14, 2009, 18:13:15 pm »
Ей че злобарки има ама,какво като е споделила жената за вълненията си нали затова сме тука да се подкрепяме.Големи обеснения като не те кефи не го чети и това е.Само човек който не  е имал проблеми той не може да разбере вълнението.Успех на всички и повече точици.
 
Re: много ми се иска да видя точицата
« Отговор #7 -: Април 14, 2009, 20:53:27 pm »
 Ха - ха - ха,многооооо злоба просто освен да се изсмея на такъв човек незнам какво,как може такова нещо.  :balk_149: :balk_70:
 Успех мила пиши като видиш сладката точица и не обръщай внимание на злобата по хората  :balk_602:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: много ми се иска да видя точицата
« Отговор #8 -: Април 14, 2009, 21:03:26 pm »
Момичета, савайте го малко по-спокойно. Всички тук са имали или имат някакви проблеми. Нормално е подобна тема да не се пуска в "Опити за забременяване" не само защото вече не е опит, а бременност, а и защото в този подфорум пишат момичета, които все още опитват. Ами не всяка от нас е силна психически и може да чете подобно нещо. Още повече, че заглавието е подвеждащо. Хайде да не се квалифицираме като злобни и незлобни, а да се опитаме да се поставим на страната на неуспелите все още.

Re: много ми се иска да видя точицата
« Отговор #9 -: Април 14, 2009, 21:12:35 pm »
Ами не всяка от нас е силна психически и може да чете подобно нещо.?????????????????????????????????????????????????????????

Каква психика ми говориш да не е убила някой .Тия мигове и трепети са най силни и единственото което е важно е подкрепата.Нека оставим злобата настрана.
 
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: много ми се иска да видя точицата
« Отговор #10 -: Април 14, 2009, 21:25:29 pm »
Хайде малко по-спокойно, става ли? Темата беше на неправилно място. Сега си се подкрепяйте колкото искате. Никой няма да ви спре. И може би пък да съм наясно колко е важна подкрепата в подобни случаи само че получена от правилното място. Такт му е майката.
Думата злоба няма повече да я коментирам.

Re: много ми се иска да видя точицата
« Отговор #11 -: Април 14, 2009, 21:26:35 pm »
Момичета, савайте го малко по-спокойно. Всички тук са имали или имат някакви проблеми. Нормално е подобна тема да не се пуска в "Опити за забременяване" не само защото вече не е опит, а бременност, а и защото в този подфорум пишат момичета, които все още опитват. Ами не всяка от нас е силна психически и може да чете подобно нещо. Още повече, че заглавието е подвеждащо. Хайде да не се квалифицираме като злобни и незлобни, а да се опитаме да се поставим на страната на неуспелите все още.
Съгласна съм,ама не е ли по добре да се каже с добър тон че не е за тая тема а не с надсмешки???????
 Лично аз съм все още от неуспели вече повече от 3 год.Но се радвам за всяка успяла, а не я нападам.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: много ми се иска да видя точицата
« Отговор #12 -: Април 14, 2009, 23:29:57 pm »
Ха - ха - ха,многооооо злоба просто освен да се изсмея на такъв човек незнам какво,как може такова нещо.
Гледам харесва ти моя тон
А като наскачахте и срещу Злати, само защото се опита да ви обясни човешки, съвсем се обосновахте...
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
Re: много ми се иска да видя точицата
« Отговор #13 -: Април 14, 2009, 23:36:52 pm »
Благодаря на тези, които ме подкрепят - може да очаквате същото от мен. Защото след 3 години опити - да не кажа ежедневни, след липса на овулация и цикъл през 45-50, даже 90 дни не е малко да ти се случи това, само че от бързане не можах да го кажа, а от бързане и вълнение направих и други грешки из форумите :lol:
Толкова се бях отчаяла, че направо си бях жалка картинка - с това исках да ви кажа, че чудеса стават, ако им се помогне малко.
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: много ми се иска да видя точицата
« Отговор #14 -: Април 15, 2009, 10:30:27 am »
Благодаря на тези, които ме подкрепят - може да очаквате същото от мен. Защото след 3 години опити - да не кажа ежедневни, след липса на овулация и цикъл през 45-50, даже 90 дни не е малко да ти се случи това, само че от бързане не можах да го кажа, а от бързане и вълнение направих и други грешки из форумите :lol:
Толкова се бях отчаяла, че направо си бях жалка картинка - с това исках да ви кажа, че чудеса стават, ако им се помогне малко.
Казани по този начин и вече на това място, нещата звучат съвсем различно, нали? Просто е необходимо да сме малко по-внимателни. Тук всяка има сърцераздирателна история, но не всеки е готов да приеме историята на другия, в момент, в който е паднал и няма сили да стане за момента.
Иначе, Емс, съм абсолютно сигурна, че тук ще намериш необходимата подкрепа, а предполагам и много скоро в "Темата на бременните" :wink: Успех и късмет ти желая.

*
Re: много ми се иска да видя точицата
« Отговор #15 -: Април 15, 2009, 10:59:11 am »
Честито на Емс  :D

Включвам се само да дам съвет от личен опит, след като си имала липсваща и/или късна овулация, съответно МЦ, обърни внимание на щитовината жлеза - хормони и антитела.Важно е в първи триместър. Тоест освен гинеколог потърси и консултация с кадърен ендокринолог.

Успешна и безоблачна бременност, живо и здраво дете за финал.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: много ми се иска да видя точицата
« Отговор #16 -: Април 15, 2009, 13:04:31 pm »
Мисля, че едно ЧХГ ще ти даде ориентация, след като за УЗ е още рано ;)
*
Re: много ми се иска да видя точицата
« Отговор #17 -: Април 15, 2009, 16:09:22 pm »
Само бележка. Аз не съм мило момиче като Златулка.
Много моля, да се уважаваме взаимно и да бъдем максимално толерантни към болката и страховете на останалите.
При следващи "картечни откоси" ще заключа темата.
В очакване ....
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: много ми се иска да видя точицата
« Отговор #18 -: Април 15, 2009, 17:26:34 pm »
Ми като сме тръгнали да си раздаваме съвети как да не напиша и аз два три реда. :lol:

СЪВЕТ!
Моля модераторите като видят тема в неподходящ форум да я заключват, преместват, или просто отправят предупреждение на " грешника/цата" , но на ЛИЧНИ, щото според мен злобен или не коментара винаги е неприятен и ако не обиди някого, то най-малкото ужасно много разводнява темата и предизвиква огромна плеада от нападки към едни и други.

Иначе нямам мнение по въпроса, мога да кажа само честито на момичето
« Последна редакция: Април 15, 2009, 17:35:52 pm от everything_possible »
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
Re: много ми се иска да видя точицата
« Отговор #19 -: Април 15, 2009, 21:19:40 pm »
Моля, заключете темата - не искам да разстройвам никого повече и хората да се карат заради мен.