0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Здравейте!
« Отговор #20 -: Юли 11, 2009, 00:46:56 am »
Защо като си влезна в профила и натисна на личен календар ми се изписва "възникна грешка" и не виждам никакъв календар!!!!?
Готово - и това е оправено.
Използвам темата, за да попитам - от около седмица, като искам да вляза в Лични графики, страницата не се зарежда. Проблемът се появи, след като трих стари данни, и след един изтрит ден ми се показа съобщение за грешка и null. Като рефрешнах, всичко се оправи, данните за деня бяха изтрити, но не мога да си вляза в графиките - от лявото меню се зареждат само линковете Изход, Личен календар и Лични графики, а там, където трябва да е информацията за "цикълът ви е ...дни, а системата...и т.н." е бяло, но активно - т.е. ако кликна срещу линка за Личен календар, но в десния край на екрана, пак ми се отваря календара.
Не знам дали обясних добре, ако трябва, ще направя скрийншот.

*
Използвам темата, за да попитам - от около седмица, като искам да вляза в Лични графики, страницата не се зарежда. Проблемът се появи, след като трих стари данни, и след един изтрит ден ми се показа съобщение за грешка и null. Като рефрешнах, всичко се оправи, данните за деня бяха изтрити, но не мога да си вляза в графиките - от лявото меню се зареждат само линковете Изход, Личен календар и Лични графики, а там, където трябва да е информацията за "цикълът ви е ...дни, а системата...и т.н." е бяло, но активно - т.е. ако кликна срещу линка за Личен календар, но в десния край на екрана, пак ми се отваря календара.
Не знам дали обясних добре, ако трябва, ще направя скрийншот.
Ще опитам днес да го оправя и ще пиша тук веднага след като съм готов.
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
И аз ще използвам темата да попитам:Защо не ми излизат данните които въвеждам в календара за вчера и днес,а на графиката се отбелязват?
  <br />
*
И аз ще използвам темата да попитам:Защо не ми излизат данните които въвеждам в календара за вчера и днес,а на графиката се отбелязват?
И това ще го погледна.
*
Използвам темата, за да попитам - от около седмица, като искам да вляза в Лични графики, страницата не се зарежда. Проблемът се появи, след като трих стари данни, и след един изтрит ден ми се показа съобщение за грешка и null. Като рефрешнах, всичко се оправи, данните за деня бяха изтрити, но не мога да си вляза в графиките - от лявото меню се зареждат само линковете Изход, Личен календар и Лични графики, а там, където трябва да е информацията за "цикълът ви е ...дни, а системата...и т.н." е бяло, но активно - т.е. ако кликна срещу линка за Личен календар, но в десния край на екрана, пак ми се отваря календара.
Не знам дали обясних добре, ако трябва, ще направя скрийншот.

Готово!
*
И аз ще използвам темата да попитам:Защо не ми излизат данните които въвеждам в календара за вчера и днес,а на графиката се отбелязват?
Това е по сложно.
Ще ми трябва повечко време.
......

Готово!

Много благодаря, всичко е наред вече.

Здравейте!
При мен проблема с календара е следния, до петък - 17 юли, календара работеше идеално, но от понеделник - 20 юли, успявам само да се логна и ако реша да запиша нещо за конкретен ден от календара ми дава "Възникна грешка" - вероятно не сте влезли с потребителско име или нещо подобно. Дали проблема е в потребителските ми права или не?

*
Здравейте!
При мен проблема с календара е следния, до петък - 17 юли, календара работеше идеално, но от понеделник - 20 юли, успявам само да се логна и ако реша да запиша нещо за конкретен ден от календара ми дава "Възникна грешка" - вероятно не сте влезли с потребителско име или нещо подобно. Дали проблема е в потребителските ми права или не?
Изпратих ти потребителя и паролата на пощата.
Опитай първо да изтриеш кукито на calendar.zachatie.org и след това се логни наново.
Тествах акаунта ти - работи прекрасно.

Поздрави
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
И аз ще използвам темата да попитам:Защо не ми излизат данните които въвеждам в календара за вчера и днес,а на графиката се отбелязват?
Това е по сложно.
Ще ми трябва повечко време.

Всъщност сега забелязах,че само температурата не се записва в календара.Всичко друго е наред.Ако ви е от някаква помощ това.
  <br />
*
...само температурата не се записва в календара.Всичко друго е наред...
Здравей,
и температурата се записва, само не се показваше в календара.
Вече е оправено всичко. osi_9

Поздрави
*
Здравейте,
Моят проблем, е че имам 2 цикъла, които започват на 28/07/2009 - бихте ли изтрили единия, моля. Благодаря предварително.
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
...само температурата не се записва в календара.Всичко друго е наред...
Здравей,
и температурата се записва, само не се показваше в календара.
Вече е оправено всичко. osi_9

Поздрави

Благодаря много!
  <br />
*
Здравейте,
Моят проблем, е че имам 2 цикъла, които започват на 28/07/2009 - бихте ли изтрили единия, моля. Благодаря предварително.
Здравей,
Имаш 2 графики - едната е показана като цикъл от 28-ми до 4-ти когато си си записала бележка а другата графика е за дните които още не са образували пълен цикъл.
Наистина е малко объркващо, ще прегледам логиката за да не се създава едната графика (защото се дублират).

Поздрави
*
благодаря за бързата реакция, beast
аз пробвах вече да изтрия бележката, но пак си останаха двете графики
ако мислиш че в нея е проблема - можеш да я изтриеш завинаги
*
благодаря за бързата реакция, beast
аз пробвах вече да изтрия бележката, но пак си останаха двете графики
ако мислиш че в нея е проблема - можеш да я изтриеш завинаги
Ето, като изтрих деня с бележката ти - 5.09.2009 и графиките са наред.
Но по принцип ще погледна защо така става - не би трябвало ден с бележка да инициира цикъл.

Поздрави
*
странно, че при мен изриването на бележката не помогна
благодаря за съдействието!
*
странно, че при мен изриването на бележката не помогна
благодаря за съдействието!
Най вероятно си изтрила бележката, а не целия ден. А наличието на деня създава проблема. Записах си и довечера ще погледна къде са объркани сметките защото не трябва така да става.
*
От 2-е седмици не мога да влезна в календара си,т.е влизам,  но като се опитам да въведа данни ,пише че сесията ми е изтекла, трябва да се логна . Какво да направя :?