0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #80 -: Април 08, 2009, 14:54:17 pm »
добро утро и от мен момичета.  :)днес не можах да направя тестче,но утре обещавам да го направя,и дано видя двете чертички,и го пожелавам и на всички останали...прекрасен ден ви пожелавам... :bighug:
jerito
*
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #81 -: Април 08, 2009, 15:20:27 pm »
Привет и от мен!
Напоследък не ми остава време да пиша! Гледам кипи положително настроение! Дано да го подкрепим скоро с 2-3-4.... положителни резултатчета. Май има хора които трябва вече да се отчитат!!!
Приятен и ползотворен слънчев ден на всички!
Ако мога ще пиша пак по-късно! :D
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #82 -: Април 08, 2009, 16:13:41 pm »
Ох, наистина, толкова съм затрупана днес, че направо се побърквам  :book:
Надеж , хапвай мило, че от глад ползи няма  :lol: А пък аз така ще ти се радвам от далеко и ще ти завиждам (благородно) на свободното време  :wink:
Хвърлям ви по едно око отвреме навреме, но само толкова  :D
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #83 -: Април 08, 2009, 17:30:52 pm »
Здравейте и от мен! Сега се прибирам от работа и веднага сядам да ви видя какво правите, а и следобедно кафенце не сме пили......стига сме работили
слагам го а друг ще го сервира..........




Нери, ами жива съм ама само толкова така ме боли сърцето, че не може повече. Все си викам гадориите дето от скоро време все на мен се случват вече ще се махнат, ама уви, все нещо още по-гадно от предното се случва! Дано да се свърши вече, че нямам нито сили нито нерви за повече! И да ти кажа сънищата ми се случват......ти знаеш.....специално за теб към кафето, ако искаш можеш да почерпиш другите




Веселушко, благодаря, че питаш....... тъгувам си.....много
Хайде мацки искам да се похвалите с хубави неща, за да може поне малко да ме позарадвате, а аз май този месец изтървах влака с тези случки......
Аз съм тук и ще ви наглеждам-като не съм писала цяла сутрин и сега сътворих роман-извинявам се!!!!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #84 -: Април 08, 2009, 18:24:15 pm »
Ей, мацки голяма пустош-никой не иска кафенце, сама ли ще си го пия? Ама какво се чудя сигурно всички се разхождате в този прекрасен ден, а не като мен-затворници! Е аз ще почакам-може някой да иска да ми направи компания за кафето!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #85 -: Април 08, 2009, 18:40:20 pm »
Е-е-е-е, не всички се разхождат. Аз съм на работа, но не остава много време за пиасне :) Иначе с удоволствие си гледам сервитьора :) Страшен пич ..
Абе ще ни рзвалите с тези готини мъже бе .. чак почвам вече да ги сънувам :)
  :oops:  :oops:  :oops:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #86 -: Април 08, 2009, 18:49:51 pm »
прекрасен следобет и от мен...да ви е сладко кафенцето :coffee:
jerito
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #87 -: Април 08, 2009, 19:18:23 pm »
ООО, как не иска кафенце никой, Анизи , миличка, сега ще видиш  :D как го изпивам на един дъх. Специално благодаря за шоколада, страхотна си  :balk_81:
Много, ама наистина много искам веднага да се оправяш, знам, че никак не е лесно, но искам  :)
Абе ще ни рзвалите с тези готини мъже бе .. чак почвам вече да ги сънувам :)
  :oops:  :oops:  :oops:
:lol: :lol: :lol: , Гарджее, ей сега вече заби в десятката  :balk_87:

Хайде лека вечер на всички и влизайте в "На чаша кафе и халба бира" - "Дом и хоби" да споделяте какво готвите тази вечер бе мили, аааа забравяте се нещо  :wink:
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #88 -: Април 08, 2009, 20:01:22 pm »
ААА как да не искаме кафенце Анизи -аз също се подреждам за една глътка, ако нерито ми е оставила  :) А шоколадчето с удоволствие си го хапвам- много е вкусничко  :)
Милички пожелавам ви страхотна вечер, на тези които ловуват успешен лов  :D :D
*
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #89 -: Април 08, 2009, 20:15:12 pm »
Здравейте, сладурани  :D
Ето ме пак при вас.........
Знаете как е, когато те посети лелката, изпада6 в една 4ерна и дилбока дупка, 4е няма накъде... Но днес ве4е съм много по добре и отново изпълнена с надежда, 4е скоро и на6ият ред 6те дойде.
В4ера съпругът ми прави контролна спермограма в специализирана клиника, но резултатите 6те са готови 4ак на 20 ти април  :(.  Сигурно 6те броят на ръка всяко едно сперматозоит4е  :lol:
Мислим да направи о6те една сега в понеделник, в на6та клиника (не е специализирана), за6тото не пла6таме ни6то и да сравним все пак. Така 4е пак 6те сме на пост тези по4ивни дни  :D. А тук при нас 6те по4иваме от утре до понеделник вкл. Сега е католи6кият Великден.

Благодаря за кафенцето. Аз редовно си го пия, дори и да не пи6а  :wink:

Сега да приклю4вам на работата, 4е няма друг на4ин.

Дано скоро някоя от 4ака6тите се похвали с ++ 4е време е ве4е........

Лека ве4ер от мен



Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #90 -: Април 08, 2009, 20:53:44 pm »
Ехааа, Луци .. цели 5 дена почивка, а ? Католиците май повече си почиват от нас... Ние само 3 дена ще сме фрии :)
 И как така за спермограма ще се чака толкова време ? Тук на същия ден излиза резултата ...
 Хайде лека вечер от мен - мисля да се излегна да си почивам след тежкия работен ден...

"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #91 -: Април 08, 2009, 20:58:39 pm »
Здравейте милички нямам време да ви изчета  :? токущо се прибрах и изчезвам да готвя че няма какво да ядем.После ще ви изчета.
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #92 -: Април 08, 2009, 22:19:17 pm »
Здравейте, милички! Как сте?
Глъгвам на екс кафенцето на anizi, че след снощния купон на съседите едвам изкарах днешния работен ден. 8O Луда работа, студенти, какво да ги правиш...Освен това теста за ову излезе днес положителен и с мъжлето ми ще имаме работа, ако взема че заспя....пак ще чакаме следващия месец. Anizi, мила надявам се че вече си по-добре, а и този пухкав сладур не го мисли със сигурност е отишъл на по-добро място!
Веселушко, как си? И аз имам намерение да правя цветна снимка следващия месец, та си мислех при теб как мина, имаше ли болка?
Луци, знам какво е да изпадаш в черна дупка, всички сме така. Важното е бързо да излизаме от тези състояния, защото новият месец е нов късмет!
Лека вечер, момичета! :bighug:


*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #93 -: Април 09, 2009, 09:27:12 am »
Добро утро сладурки  :D
Хайде на кафетооооо

Желая ви приятен,слънчев ден.Аз изчезвам на работа.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #94 -: Април 09, 2009, 09:39:35 am »
Добро утро,милички.Дениска ,мерси за кафенцето.Весел ден от мен и само хубави емоции днес.От мен една лека закусчица,чеееееееее лято идва,"плаж,море,жени по бански",както се пее в някаква песен даже не се сещам коя е,просто ми дойде на ума

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #95 -: Април 09, 2009, 10:26:09 am »
Дени, мерси за кафенцето, а на Маринка за леката закуска. И аз днес съм решила да не прекалявам с храната, че .. лято идва и трябва да сме във форма :)
 Лек ден на всички. За работещите - да са по-малко натоварени, а за останалите да се насладят на хубавото време навън :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #96 -: Април 09, 2009, 10:33:48 am »
Добро утро и от мен !
Абе днес направо ми идваше да се трясна по главата с нещо!
В отпуск съм а се събудих и не мога да заспя какво е тва чудо -като съм на работа ми се спи а сега когато мога да си поспя не се затварят очичките ми ,май много бързо си починах!
Дениса ще пия от кафенцето ти нема начин  :D
А и Маринка с тая плодова закуска ....ме предизвиква да захапя една ябълка!
Айде на работещите лека работа и доходна!
[/url]
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #97 -: Април 09, 2009, 10:36:58 am »
Здравейте мацки,
как сте днес? Аз вчера посвърших работата и днес ще се занимавам с по- приятни неща! Благодарско на Дени и Маринка за кафенцето и закуската!
Аз да ви се оплача...лелката дойде вчера вечерта :(...а така се надявах да стане този път...
Елфи, можеш да ме махнеш от НЕчакащи...


*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #98 -: Април 09, 2009, 10:39:26 am »
Ех, Смайл бейби ... тази седмица май лелката навести повечето от пишещите тук.. Ще ми се другия месец изведнъж да има БУМ на бременни момичета. Нали знаеш: След всяко зло идва добро :)
 Така че .. смайл ( усмихни се ), бейби :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #99 -: Април 09, 2009, 10:52:51 am »
Еееех Гардже, миличка :balk_21:, права си...нов месец - нов късмет...днес като изляза на двора да се позанимавам с цветенцата ми и ще ми мине...
А сега усмивката:  :balk_62: обещавам да не се отчайвам!!!
 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: