0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #60 -: Април 07, 2009, 21:46:46 pm »
Радостинка , малееее какви хубави курабийки .... м-м-м .. с кеф ще се почерпя. По-често ни сервирай такива сладости за очите и душата :)
Виксън, браво з ахубавия резултат, дано спре да те боли и съвсем скоро да ти се наложи да спреш работа, за да си галиш растящото коремче :) Разкажи ни после как мина и театъра, че и аз все се каня да разнообразя някоя вечер :)
Вивия, дано хванете яйцето още тази вечер и да донесеш +++ след 2 седмици. Няма само на ову тестовете да ги виждаме, я :)
Веселушко, надявам се да четеш и да споделиш как мина днес при доки . Стискам палци да е било 6 !!!
 Лека вечер на всички, аз се мятам пред ТВ, за разлика от Маринка, ме мързи да правя разходки :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #61 -: Април 07, 2009, 21:58:36 pm »
Здравейте милички  :D Аз днес цял ден ходя напред назад и чак сега успях да седна за по-дълго на комютъра и да ви прочета  :wink:
Vickson щом док е доволен от резултата значи всичко е минало идеално  :D Пожелавам ти оттук нататък да те очакват само моменти на щастие и радост и скоро да ти честитим най-хубавата новина  :D :crossfingers:
rositka лежането ще има край миличка и след това всичко ще е наред и ще можеш да си правиш дълги разходки в това прекрасно временце навън  :D
radosttinka курабийките изглеждат доста примамливо- няма да откажа няколко  8)
viviq разликата в резултатите ти е направо смайваща  8O И аз се чудя тия лаборатории как ги правят тези изследвания- не можеш да имаш вяра на никой май вече  :? Можеш да повториш излседването в същата лаборатория, за да се види какъв ще  е резултатът тогава - все пак така като е в 1 и съща лаборатория трябва да е по-достоверно !!1 Стискам палци утре за прегледа  :crossfingers:
Мацки на мен днес ми беше ЦС и искам да докладвам, че си имам 2 пропускащи тръби- като едната е нагъната ! Доки каза следващите 6м. да не съм припарила до болницата- можело само за кафенце  :wink: Олекна ми много- направо камък ми падна от сърцето  :oops:
Пожелавам ви страхотна вечер и ме извинете за дългия роман ама е така като не съм писала цял ден  :oops: :oops: :oops:
« Последна редакция: Април 07, 2009, 22:02:11 pm от veselyshko »
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #62 -: Април 07, 2009, 22:06:18 pm »
Цитат
Лека вечер на всички, аз се мятам пред ТВ, за разлика от Маринка, ме мързи да правя разходки
Аха,само дето се точих,ми то като се скри слънцето и тоя гаден вятър,много студено стана и ей на и аз съм пред телевизора и си гледам Мюзик айдъл,ама сега в прогнозата казаха,че вятъра утре ще спре,и ще има разходка.
Вивия,нали знаеш как се изследва пролактин,ако си била задъхана и не си си починала малко пред кабинета,може за това да ти е висок първия път ,наистина пусни още едно изсл.и внимавай спазвай всичко както си ме у реда преди да дадеш кръв и дано да е както второто,в норма.На мен док.ми беше казала,че пролактина е като адреналина,всякакви емоции му влияят и за това сутринта преди да идеш само се измиваш и отиваш без да се моткаш много много в къщи.
Веселушко,браво за снимката,дори и нагъната едната все пак си пропуска нали.
Вече лека вечер от мен.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #63 -: Април 07, 2009, 22:45:08 pm »
Веселушко,браво за снимката,дори и нагъната едната все пак си пропуска нали.
.
[/left][/left]
Маринка  миличка  :bighug: Пропуска да- всичко си мина през нея ама да видим де  :oops: Ох навън наистина си духа- аз днес се разхождах следобяд и вече към 17:30 ми замръзнаха ушите, само през деня е хубаво за разходки  8)
Хайде приятна вечер на всички да си починете хубаво  :love:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #64 -: Април 07, 2009, 23:44:58 pm »
Вивия, браво за теста-не се учудвам че сега те няма-вероятно работиш по въпроса с  :bfp:.Хайде стискаме палци скоро да се похвалиш! :bighug:
Веселушко, радвам се че тръбите са ок, пожелавам ти и на теб скорошен успех! :goodluck:
Радостинка и аз си поръчвам от време на време такива хубави работи да пускаш за да си разведрявам черните дни! :cloud:
Хайде мацки,отивам да спя 4е о4ите ми са като на     лека нощ на всички!!!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #65 -: Април 08, 2009, 00:08:17 am »
 :welcome:здравейте и от мен. с голямо желание и оптимизъм се включвам в тази темичка. аз съм с 6 дневно закъснение и един отрицателен тест.пожелавам на всички искащи девоики много скоро да видим :bfp:.а на бадещите мами леко бременеене.успех на всички. :bighug:  :blowingdust2:
jerito
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #66 -: Април 08, 2009, 10:12:55 am »
Добро утро, момичета .. Ето и кафенце от мен , че май всички си поспивате днес :)

 Хайде лек ден на всички :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #67 -: Април 08, 2009, 10:50:29 am »
Добро утро.Мерси,Гарга,златна си.Аз наистина си поспах днес.Ей сега ставам и цоп веднага пред комп.да пием кафенце заедно.Слънчев и пълен с усмивки ден ви пожелавам.Аз ще се навъртам тук днес,че съм от обяд на работа,пък после ще ви наглеждам от там.
[jerislava ,добре дошла при нас и дано скоро да се похвалиш с положителен тест.Дай Боже теста да не ти е отчел вярно,хайде прави още един и казвай как е,чакам с нетърпение./left]

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #68 -: Април 08, 2009, 11:13:58 am »
Хайде и аз да се наредя за кафенцето преди да е свършило :wink: Благодаря ти, garga!
Ех, Маринче добре, че си си поспала..все ти се чудя как издържаш така да ставаш толкова рано :ask:
jerislava, ще стискаме палци никой да не идва при теб и следващия тест да е от 2 чертички  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
veselyshko, браво, страхотна новина! Дано съвсем скоро се похвалиш с още по- страхотна! :wink:
 Пожелавам ви много слънчев ден, пълен с усмивки и приятни емоции 8) :sunshine: :sunshine: :sunshine:
А аз отивам да чистя прозорци, че все го отлагам напоследък  :lol:
*

    meg4o

  • ***
  • 256
  • Бъди човек,а не човече,гори,но никога не тлей!!!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #69 -: Април 08, 2009, 11:19:14 am »
Добро утро милички,
аз се весвам да ви изпратя малко вирусчета,та дано ги лепнете всичкитеееее.... :D
 :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2:
/917/dsc02479_95737_6503375.jpg[/img][/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #70 -: Април 08, 2009, 11:20:51 am »
Цитат
Ех, Маринче добре, че си си поспала..все ти се чудя как издържаш така да ставаш толкова рано
Аз май последно време като не съм от рано на работа,ставам все след 8ч.,нещо не съм от ранобудните.
Цитат
А аз отивам да чистя прозорци, че все го отлагам напоследък  
Чакай поне обяд да стане,да понапече,те прозорците няма да ти избягат.Стой тука сега,че тъй като гледам другите или спинкат или вече са се разработили,никой няма.
Опа ,Мегчо е тук.Мерси миличка за вирусите,нареждам се и чакам да се заразя с тях.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #71 -: Април 08, 2009, 11:28:36 am »
 Да ти кажа аз и вчера така чаках, чаках и нищо не дочаках  :lol:
ще поошетам из къщи и ще ги почна отвътре навън и тъкмо ще се е стоплило :wink:
И аз се нареждам за вирусчета, че в петък НЕ приемам гости  :balk_77:
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #72 -: Април 08, 2009, 11:34:30 am »
Добро утро и от мен!
Благодаря на всички за добрите думи! Да ви се връщат тъпкано всички пожелания :lol:
Джерислава, добре дошла и дано закъсеннието ти скоро да се окаже бременност :)

Разкажи ни после как мина и театъра, че и аз все се каня да разнообразя някоя вечер :)
Гардже, театъра беше много хубав, постановката се казваше "Страхотни момчета" http://mlt.bg/?p=programa_once&pid=62 - почна според мен малко неубедително, даже се притесних, че май не сме оцелили постановката, но после разбрахме, че не е така. Дългичка е малко към 3 часа отива, но има антракт посредата. Много се смяхме и така :wink:
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #73 -: Април 08, 2009, 11:46:12 am »
Здравейте сладурки!
Изпуснала съм курабиите вчера, ааах,ах  :)
Но сегичка ще се възползвам от тях и от ... кафенцата  :D Гардже, мерси миличка  :)
veselyshko, поздравления за резултата, това което ти е казал док е страхотно, хайде сега вече спокойно да работите за хубавата вест  :wink:
Анизи , ти по-добре ли си вече мило? Така като чета, малко си се поразведрила.Така трябва, че ти предстоят само хубави неща вече, пък и изследванията до тук са ок.
  jerislava  добре дошла сред нас. Дано по-скоро се преместиш при бременилките.

Лек и слънчев ден ви желая милички (и без вятър) :)
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #74 -: Април 08, 2009, 12:00:00 pm »
Здравейте мили мои  :D
Garga благодаря за страхотната закуска взимам си и си пийвам от кафенцето също, че имам нужда  :D
anizi как се чувстваш миличка -надявам се лека полека да ти поолеква малко на душата и скоро да можеш да се усмихваш пак както преди .
jerislava  добре дошла и ти пожелавам след няколко дни чертичките на теста да са две и да се радваш на едно живо и здраво бебче :D
smile_baby успех с чистенето- бързичко да свършиш и после хубавичко да си починеш  :D Че и аз имам да чистя прозорци ама се ослушвам  :oops:
meg4o и аз се нареждам на опашката за твоите вирсучета, ако нямаш  нищо против  :D
нерито мерси мила- а ти как си  :D
Хайде милички време е някой да се похвали вече с двете чертички- нека да завалят прекрасни новини  :D
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #75 -: Април 08, 2009, 12:32:34 pm »
Добро утро, ранобуднички  :wink:
мерси за кафенцето и аз сега пийвам пред компа  :wink:

Smile_baby , и аз днес ще чистя за последно (за тази седмица  8)), че утре сутринта ми пристигат гостите и всичко трябва да е ОК!!!!
Трябва да направя и един голям пазар днес.... абе имам си работа не е като да нямам  :? :lol:. На теб, мила, да ти е спорна  :D
veselyshko , браво за резултата, сега се надявам да си по-спокойна и скоро да се похвалиш ++
jerislava, добре дошла в нашата весела групичка и дано се окаже ++ следващия тест
На Маринка, Нери, Викс и всички работещи сладурки лека работа

Милички, нещо се присетих за Кремони...???? Какво стана с това момиче??? Някой имали инфо? Търновки ако знаят да кажат  :wink:

*
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #76 -: Април 08, 2009, 12:44:59 pm »
Добър ден момичета сега се излюпвам от леглото !
veselyshko  и двете изследвания са правени в една и съща лаборатория ,но сега като се замисля Маринка има право първия път бях малко забързана не можах да намеря къде се намира лабораторията и се полутах малко и веднага като я намерих дадох кръв ,че нямаше никой преди мен там !
А втория път мъжо ме закара и си подремах в колата !
И аз мисля пак да го пусна а и док сигурно така ще каже довечера !
А снощи милия ми беше толкова нежен че като съм в О ме боли ниско долу ама ще трая за малко бебче съм готова на всичко !
Айде че много писах после пак ще ви навестя!
[/url]
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #77 -: Април 08, 2009, 14:26:00 pm »
Добър ден на всички :D
Аз днес имам доста работа и чак сега успявам да се включа.
jerislava добре дошла в групата, тук е много забавно и приятно, но ти пожелавам да си тук за кратко  :wink:
Лек и весел ден на всички :D

Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #78 -: Април 08, 2009, 14:44:09 pm »
Здравейте на всички :)Щях да кажа добро утро,щото сега ставам,ама видях че то станало обед :oops:
Времето навън е невероятно и смятам в късния следобед да се поразходя и да накупя някои неща за Великден.
Успешен ден на всички и много пролетно настроение!
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #79 -: Април 08, 2009, 14:51:31 pm »
Лелелеееее, голям труд кипи  8O :wink:!!!! Никой не пише .....всеки нещо работи.. 8) И аз така също - ей сега само седнах да хапна малко че не съм яла от вчера от 15.00 часа.... че да не взема да се затрия нещо... :P
Хайде спорна на всички!
На разхождащите се приятна разхдка  :wink:!!!