0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #40 -: Април 07, 2009, 09:26:17 am »
Добро утро и от мен
Маринчееееееееееееее много е хубав този котарак, искам гоооооооооо :lol: :lol: :lol:, мн. е сладък.Постоянно влизам в темичката да си го гледам. с тази пяна по лицето и с тези очички.
Хуба и усмихнат ден момичета.Дано някой вече се похвали с нещо полоожително  :D
*

    mishan

  • ***
  • 269
  • Който умее да чака е истински щастлив
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #41 -: Април 07, 2009, 09:30:28 am »
Добро утро. Маринка, котето е много яко. Направо го взимам за компания. И без такива изказвания. Ти си ни толкова позитивна. Я горе главата.
Анизи, мерси за почерпката.
Заянка, дано да ти се махне, наистина.
Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #42 -: Април 07, 2009, 10:43:48 am »
Заянче, аз имах киста, която се махна самичка с М и то без да пия нищо...дано стане така и при теб :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Маринка, страхотно кафенце..от къде го намери това пухче :a_cat_06:
Анизи, и от твоето питие си пийвам преди да е свършило :coke: и дано вече всичко се нареди при теб yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Хайде хубав ден на всички и дано днес някой да се похвали вече, че много се застояхме... :wink:
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #43 -: Април 07, 2009, 11:05:30 am »
Маринка, мерси за кафенцето и за страхотния котарак  :D
Анизи, а на теб мерси за питието и шоколада миличка (обожавам шоколад)  :)
Заянка, всичко ще е наред, сигурна съм, че ще се махне гадината  :D ти само бъди спокойничка.

Лек ден на вас момичета, аз изчезвам, че днес пак съм по съдебните зали  :wink:

*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #44 -: Април 07, 2009, 11:48:42 am »
Здравейте и от мен и честита темичка.
Заяна, дано се махне кистата с дуфастона, това е начина, после противозачатъчни.
Анизи, съжалявам за твоето слънчице, разбирам те напълно.... не мога да си представя нещо да се случи на моето (виждаш го в аватара ми всеки пък :) )
Аз да докладвам, мина хистероскопията вчера, док е запушил и двете тръби, сега трябва да мине около месец и половина и да почвам вече стимулацията. Доктора беше доволен от операцията, каза че всичко е минало добре. Аз се чувствам горе-долу добре, малко ме понаболява, но мисля днес даже да ходя на робата - така че всичко е Ок :wink:
Хубав ден на всички
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #45 -: Април 07, 2009, 12:02:57 pm »
Здравейте :)
Аз пазя леглото и вече не издържам!Хич не съм свикнала да стоя на едно място :(
Vickson,радвам се че всичко при теб е минало добре.Дай боже, това да е едно от последните прерядствия по пътя към мечтата!
Усмихнат ден а всички!
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #46 -: Април 07, 2009, 12:08:40 pm »
Виксънче, радвам се че си добре и всичко е минало благополучно :) . Да минава по-бързо времето и да почвате с процедурата, ето че нещата се нареждат и дано скоро се сбъдне твоята мечта  :bighug:
Роситка дано скоро се оправиш миличко, всичко ще се оправи ще видиш :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #47 -: Април 07, 2009, 13:19:45 pm »
Здравейте, момичета,
благодаря за кафенцето

Виксън радвам се мила, че всичко е минало добре и оттук нататък всичко да е като по вода  :wink:

Слънчев и спорен ден на всички, сладурки  :D

*
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #48 -: Април 07, 2009, 16:12:36 pm »
Виксънче почивай сега.Хубаво е,ч е всичко е минало добре  :P.Ти си герой.Само почивка сега, нали  :D, каква работа  :?
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #49 -: Април 07, 2009, 16:57:09 pm »
Здравейте и от мен ще пийна от кафенцето чак сега, че с тези първи смени не мога да ви видя сутрин, малко студеничко-ама против бръчки!
Благодаря ви на всички за съчувствието, аз не мога да се усмихвам чак! Рев, рев все още-14 години са все пак и винаги ще е в сърцето ми!
Виксънче, много се радвам че всичко е минало ок, пожелавам ти всичко да се оправи и нагушкай твоя мъник от аватара от мен!
Дано най-накрая се случи нещо хубаво както в моя така и в живота на всяка една от нас!
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #50 -: Април 07, 2009, 17:11:25 pm »
Анизи, Ще се случи разбира се!!! Трябва да го вярвате! Иначе всичко губи смисъл!!!
Колелото се върти и не може едни да са все отдолу, а други все отгоре, макар понякога да ни изглежда така! Вярвайте и ще ви си случи!  :wink:
Заянче, ами аз вече съм на бачкане... какво да се прави 8) боли ме малко,но не е болка за умиране - дет се вика страшното мина :lol: единственно ми е кофти че трябва да седя, а така ми е некомфортно, пък довечера съм и на театър... мани :) билетите са ми от преди месец, няма да си изпусна постановката я, сега заради некви такива незначителни неща хихи :)
« Последна редакция: Април 07, 2009, 17:13:01 pm от Vickson »
*
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #51 -: Април 07, 2009, 17:18:56 pm »
Привет и от мен! Нямах време да пиша днес!
Пожелавам ви приятен ден!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #52 -: Април 07, 2009, 17:52:31 pm »
Момичета пак сте се заровили в работа :wink:
Ето ви по едно кафенце :wink:


И по нешо сладко, от моите специалитети.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #53 -: Април 07, 2009, 18:25:50 pm »
Елфи махни и принстон от чакащите!!!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #54 -: Април 07, 2009, 18:36:29 pm »
Радостинкааааааа! Какво е това бе мацко???? Аз кафенце вече пих студено, така че няма да пия ама този пич може да ми донесе някоя друга курабийка-няма да го върна! А ако не иска той, то милото ще му се наложи довечера да купува /защото няма да опече/ и да ми ги носи в леглото!!!!!!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #55 -: Април 07, 2009, 18:52:20 pm »
Амииииир понеже виждам, че никой не иска курабийки, ще ги изям всичките и ще ви оставя само кафенце, така че да сяда, който ще сяда!!!!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #56 -: Април 07, 2009, 18:57:17 pm »
Еха,пак хубави неща сервирате тоя следобед.Радостинка,аз сладко не ям ама така поднесена бисквитка ще се прежаля да знаеш.И за кафето благодаря,тъй ме е налегнала пролетна умора,че ще пийна още едно кафенце.
Виксънче,радвам се че всичко е минало добре,е ще поболи мъничко но то е за добро,айде от тук нататък вече мечтата да започне да става реалност.
Приятен следобед ви пожелавам,ние с мъжо след вечеря ще направим една квартална обиколка,че цяла зима хапнем и легнем не е добре,започвам да го мъча с вечерните разходки ,времето се оправи и ще ми уйдисва има ли избор.Е малко духа при нас вятър,но няма отърване ,ще обиколим квартала.
П.П. Анизи,сакън нареждам се за една курабийка,аз докато се обяснявам и ще свършат а.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #57 -: Април 07, 2009, 19:13:31 pm »
И аз няма да откажа от курабийките! И кафенце ще пийна, че направо заспивам пред компа! А как искам да си тръгвам... osi_19
*
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #58 -: Април 07, 2009, 21:18:25 pm »
Здравейте милички !
Малко се сдухах от работа и от нерви тия дни, но имало за какво да е !
От утре съм в отпуск най-после успях да се вредя да си взема старата отпуска от миналата година !
Сега по цял ден ще готвя на милото ще му правя десерти ,а и днес видях две чертички надявам се да хванем яйцето тази вечер и утре и вдруги ден ще го дебнем ! :oops:
А сега си взех и пролактина пак резултата е
18.4 реф (1.2-22.0)
Много странно миналата седмица беше много висок сега пък в норма а нищо не съм пила !
Тези лаборатории много ме съмняват -  мисля че не мога да им вярвам!
Утре пак съм при доки дано да видим фоликулчето!
[/url]
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #59 -: Април 07, 2009, 21:30:09 pm »
Здравейте момичета :D
Мале сядам на курабийки  :lol: :lol: :lol:кафето го пропускам че стана късно.
Виксън браво миличка от сега нататък ти желая само успехи и сбъднати мечти  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Вивия успешен лов ти желая  :wink: