0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #160 -: Април 11, 2009, 12:56:38 pm »
Калинка и от мен стиснати палци имаш :D. Вярвам че всичко ще е наред. За пореден път се убеждавам че успокоението е голяма работа. Човек като си дава почивки като теб, май шанса е по -голям :). Успех и да се похвалиш че всичко е ок.

Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #161 -: Април 11, 2009, 13:07:27 pm »
Здравейте и от мен!
Dgina, меси за кафенцето! Страхотно е да се събудиш и де те очаква готово кафенце, ммм..  :coffee:
Anizi  и твоята закуска е доста изкушаваща.  Невероятни сте, как е възможно да ставате толкова рано?!
Аз сега ще се заема с чистенето  :ironing:  :dishes: че да остане време следобед за разходки. Обожавам уикенда, иска ми се никога да не свършва...  :sunshine:
Калинкаа страхотна новина! Сигурно е станало, щом виждаш втора черта макар и бледа. Стискам ти палци всичко да е ок! Ето кой ще ни пусне темичката следващата седмица! :cheerleader:
mimcheto_85 стискам палци и на теб, дано да не е това, за което се съмнява док и бебо да е на мястото си  :crossfingers: yahoo_17

Пожелавам ви прекрасен ден, момчета!  :bighug:


Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #162 -: Април 11, 2009, 13:07:45 pm »
Много ви благодаря за милите думи момичета,болките ниско долу отново започнаха,а това че през 10 мин съм в тоалтната, май е излишно да го казвам....
Мимче–85, стискам ти силно палци да не е това което си мислиш.Знам ,че чакането е ужасно....но като нямаме друг избор....горе главата и си мисли само положителни неща.Много успех и стиснати палци от мен, а аз незнам дали ще правя утре тест,защото таткото нали все много умува и ми вика ....изчакай де....ааа много бързаш :o :o
 
*
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #163 -: Април 11, 2009, 13:50:14 pm »
Привет сладурки!
Днес ще ви наглеждам от време на време!
Калинка, Миме  :crossfingers:
Казаха ми, че днес не се чисти - още по-добре за мен, ще се отдам на пълен мързел.
Приятна и слънчева събота на всички!
По-късно ще ви проконтролирам пак! :wink:
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #164 -: Април 11, 2009, 14:04:43 pm »
Добро утро и от мен,макар,че утрото одавна е минало.
Честит имен ден на всички,които празнуват на днешния Лазаров ден.
Благодаря за кафенцето и закуската.На работещите като мен-лека работа,а на всички останали-релаксирайте активно сред природата.Пролетта е прекрасна.


  <br />
*
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #165 -: Април 11, 2009, 14:11:57 pm »
Здравейте и от мен!
Много съм нова, но ми става хубаво като виждам как се подкрепяте! Успех на всички
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #166 -: Април 11, 2009, 14:53:42 pm »
Добре дошла, Анмар и дано скоро да се прехвърлиш в темата за бременните,
Калинка и Мими - дано, дано, дано да е станало хубавото чудо !!! Беше крайно време тази седмица да има и ++++ тестчета.
На мен днес никак не ми се чисти и смятам да си полежа.. Много обичам да лежа и да гледам филмчета :)
 Утре да не забравите да идете на църква и да си вземете върбичка за вкъщи :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #167 -: Април 11, 2009, 18:37:52 pm »
Здравейте момичета!Честит празник на всички!Калинка,не се притеснявай,че чертичката е по-бледа важното е,че има втора черта!Успокой се и си почивай тя ще стане по-наситена с времето!Ще видиш след няколко дни,че ще е така!
Мимчето 85,на теб мила ти пожелавам всичко да е наред!Напълно ти съчувствам какво изживяваш сега,защото и при мен в началото имаше съмнения за извънматочна!Опитай да бъдеш по-спокойна,за да може плода да се намести на правилното място и всичко да се оправи!
На всички чакащи щастливата вест вярвайте и чудото ще стане!На ловуващите късмет и скоро да се похвалите с бленувния резултат!
*
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #168 -: Април 12, 2009, 00:38:24 am »
Благодаря ти за пожеланиеот! Да ти се връща
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #169 -: Април 12, 2009, 00:45:37 am »
Мацки, днес никоя от вас, не се свърташе в темичката... Дори тези, които обещаха, че уикенда са си пред компа :) Е-е-е-е, явно хубавото време ви е извело на разходки :)
Аз ви пожелавам лека нощ - и утре да си изкарате една много цветна неделя :) С много цветенца, върбичка и задължително да запалите свещичка в църквата :)

 Лека нощ - хърррр-мърррр :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #170 -: Април 12, 2009, 10:16:34 am »
Добро утро поспаланки.Честит празник,да сте живи,здрави,красиви и винаги усмихнати.Хайде сега да идем да си вземем върбичка от църквата,да запалим свещичка и да се помолим в утробите ни да започне най-сетне да расте нов живот,най-сетне и ние да станем Мами и нашите мъже щастливи Татковци.
Обичам тоя хубав празник,цветя ,върби и навсякъде ухае на пролет,хората са усмихнати ,витае ведро настроение.
[/size][/color][imghttp://i.actualno.com/club.bg/files/2008/04/20/225fd3b3b1.jpg]http://[/img]
« Последна редакция: Април 12, 2009, 10:21:20 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    mishan

  • ***
  • 269
  • Който умее да чака е истински щастлив
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #171 -: Април 12, 2009, 10:39:50 am »
Добро утро, момичета. Аз днес се събудих много рано, но какво да се прави. Много стиснати палци на Калинка и Мимчето. Момичета, всичко ще е наред, само бъдете по-спокойни.
Мойта мама днес има имен ден. Да ми е жива и здрава и скоро да става баба, че няма да има по-щастлива баба от нея. Искам да ви почерпя, но така и не се научих как става.
Честит празник и на всички други именници.
Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне
*
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #172 -: Април 12, 2009, 11:49:41 am »
ДОБРО УТРО И ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!


Мишан,да е жива и здрава майка ти и скоро да стане баба :D

Калинка и Мимето,стискаме силно палци момичета за успешен финал :wink:

Аз отивам на църква да запаля свещичка за здраве и да си взема върбова клонка :DДа се помолим на днешния хубав празник ,да се сбъднат най-накрая съкровенните ни мечти за бебче!

ВЕСЕЛ ПРАЗНИК И УСМИХНАТ НЕДЕЛЕН ДЕН ВИ ЖЕЛАЯ!
« Последна редакция: Април 12, 2009, 11:56:27 am от dgina »
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #173 -: Април 12, 2009, 11:50:13 am »
Добро утро милички  :D.
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!!!ПОЖЕЛАВАМ НА ВСЯКА ЕДНА ОТ ВАС МНОГО СКОРО ДА СЕ ПОХВАЛИ С ПРЕКРАСНАТА НОВИНА ЧЕ ЩЕ СТАВА МАМА!
garga права си аз казах че ще съм вкъщи ама в това временце цял ден скитахме  :oops:
Мимчето 85 и Калинка стискам ви палци момичета  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Желая ви прекрасен ден.
*
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #174 -: Април 12, 2009, 12:25:41 pm »
Добро Утро. Честит празник на всички именячки!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #175 -: Април 12, 2009, 13:14:02 pm »
Много благодаря за стиснатите палци на всички, аз се връщам от чичо доктор,много силни болки имам долу ниско и вчера и снощи и сутринта...не са постоянни, на кризи са...но реших да се обадя на лекаря, че незнам какво става.Та така...видя се малка черна точка,ама неможе ехото да изчисли размер, защото е много мъничко.Но е в матката. Изписаха ми лекарства и каза да пазя леглото и да ставам само до тоалетната...та така. След 10 дни отново на преглед и много пазене,че тялото ми нещо се бонтува.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #176 -: Април 12, 2009, 13:19:14 pm »
Калинка,остава да слушаш доктора си и да лежиш.Дано всичко да е наред,но наистина се пази много.Хайде твой ред е да пуснеш седмичната тема утре,пък дано да си ни на късмет.
Момичета аз отивам да прекарам поне 2 часа на опашка в църквата за върба,имало ужасно много народ,но не ми дреме ще чакам.
Лек ден ви желая.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #177 -: Април 12, 2009, 13:42:57 pm »
Добро утро, момичета!
Калинка, честита ти точица! Пази леглото и слушай доктора! Стискам палци след 10 дни бебо да е с размери,отговарящи на седмицата!
Маринка, аз изчаках вече голямата опашка и тази година за първи път получих върбова клонка лично от попа! Той ме благослови и опрости!
Мацки, запалих свещичка за всички от форума и се помолих на Св. Богородица всяка една от нас да получи своя Божи дар!

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ! ДА ВИ Е ЖИВО И ЗРАВО ИМЕТО, ДА ВИ ПАЗИ, И ДА ВИ ПОМАГА!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #178 -: Април 12, 2009, 13:57:18 pm »
Здравейте, момичета и Цветен празник - Цветница ! Честито на имениците, а на останалите много ароматен, цветен, хубав празник !
Калинка всичко ще е наред - ти само спазвай указанията на лекаря !!!
Аз вече се върнах от църквата - верно е, че има много народ, но пък бързо се минава - за не повече от 30 мин.
Само внимавайте да не си подпалите косите или дрехите, че в църквата е навалица. Пред мен на една баба й се запали ръкава :) Едно момче се притече да й помага, а тя не разбрала, че гори му се развика "Негодник, мискинин ..." , обаче като видя, че гори - набързо си завря ръкава в ръцете му :) :) :)
 Хубав ден !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #179 -: Април 12, 2009, 15:44:52 pm »
Честит празник мили момичета!Честит имен ден на тези от вас,които носят прекрасни имена на цветя и на тези,които близките им ги носят!Пожелавам ви в най-светлите празници да се сбъднат мечтите ви!Нека повярваме всички в чудесата и да си ги пожелаем,а те ще се сбъднат!Весел празник на всички!