0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #140 -: Април 10, 2009, 18:35:05 pm »
Е момичета, пожелавам ви приятен уикенд!!!
Починете си добре, налягайте мъжете и успешен улов!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #141 -: Април 10, 2009, 21:10:54 pm »
Здравейте пак на всички! Много ви благодаря за стиснатите палчета Маринка, Радостинка, Нери, Веселушко, Раши, всички........  :youwoman: -имаше ефект!
Да се отчета сега-всичко ама абсолютно всичко ми е наред, нямаме проблеми нито аз, нито милото! Генетичните са перфектни в заключението пише малко съкращамвам, защото ще стане мнооооого дълго постчето -"няма изменения в следствие на генетични фактори, свързани с предразположения към тромбофилични състояния...... Резултатите изключват носителства на хромозомни изменения, които биха имали отношение както към неудачната бременност, така и към бъдещи....." . Малко не разбирам пълните кръвни изследвания, но доктора каза и за тях , че са перфектни! Така, че с милото да действаме и веднага при положителен резултат да кажа на доки за да видим какво ще се прави! Най-накрая и на мен нещичко хубаво да се случи на фона на всички гадости тази година!
Радостинка, до колкото разбрах не Конова, а проф.Ковачева ми е правила изследвания-в университета и Д-р Иванов, и доц.М Стоянова и П.Христова и доц.д-р Стойков и си имам всички заключения и препоръки.
Ох още веднъж се извинявам за дългия пост, но просто много много се зарадвах и исках да споделя с вас! Целувам ви и ви прегръщам всички!!!!!  :bighug: :bighug:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #142 -: Април 10, 2009, 21:22:33 pm »
Пак съм аз-дано не ви досадя, обаче забравих да почерпя........ заповядайте пийте по едно от любимото ми питие за мое здраве




а към него и това, а също и за непиещите.......

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #143 -: Април 10, 2009, 21:38:27 pm »
Анизи аз алкохол не пия,но от бонбонките ще си взема.
Оле този уикенд всички изчезвате аз май сама ще си кукувам тук ама нищо искам всички да си прекарате много хубаво и заради мен :D :D :D
желая на всички страхотен уикенд(и умната) :wink: :lol: :lol: :lol:
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #144 -: Април 10, 2009, 22:01:15 pm »
 Анизи браво за хубавите резултати.. Супер. Дано скоро двете чертички ти пресветнат пред очите и усилията да се възнаградят.
Имам само един въпрос относно имунологичните изследвания. По какво лекуващия те лекар прецени, че трябва да направите такива ?
 Иначе, мерси за бейлисчето. Аз имам един скатан в шкафа и точно си мислех да си налея една голяма чашка и хоп ти съвсем ме нави да го направя :) Шоколадче няма да си взема , но бейлисче ще пийна ...
Еххх, супер - утре пак е събота :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #145 -: Април 10, 2009, 22:09:39 pm »
Ей браво,Анизи,най-сетненещо хубаво да се случи тая седмица,много се радвам,че всичко е ок.Хайде сега действайте и дано скоро да ни зарадваш с две чертички.Благодаря ти за почерпката,аз алкохол не пия ,но с бонбонче ще се прежаля за твое здраве,пък по-нататък като родим и спрем да кърмим ще си заформим една софра и тъй ще се напием ,а навити ли сте?
Приятно прекарване на уикенда на всички и весел празник в неделя.Дениска,аз също съм тук бе душата,в събота съм на работа от там ще хвърлям по едно око,пък в неделя ще видим какво ще правим.Задължително ще идем за върба до църквата,пък после не знам още.
Е лека вечер от мен,до утре.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #146 -: Април 10, 2009, 22:46:55 pm »
Привет и от мен,  мили момичета!
Anizi, първо ще опитам от твоя прекрасен сладолед ако, разбира се не съм закъсняла, после ще взема и от бонбонките... Много се радвам, че при теб нещата започнаха да се подреждат добре.  Крайно време беше да се случи нещо хубаво и повярвай, от тук нататък само хубави неща  ще се случват. yahoo_17 yahoo_17  yahoo_17
Нери, Радостинка, пожелавам ви приятно изкарване на почивните дни, със сигурност ще се върнете освежени и заредени с нови сили.
Веселушко, при теб също се очертава интересен уикенд. Весела сватба и много положителни емоции.
Аз да ви се похваля днес  ходих при доки и каза, че имам спукан фоликул. Дано да сме го хванали с милото, че той горкия вече се чувства като „автомат за кисело мляко”, защото съм го хванала този месец на къс пас. :fishing:
Дени, Маринка аз също няма да ходя никъде, така че ще си правим компания през почивните дни.  А с Маринка може да се видим в Морската, защото и аз съм от Варна.  :wink:
Лека вечер момичета и само хубави мисли да ви спохождат!  :bighug:  :bighug:  :bighug:


Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #147 -: Април 11, 2009, 01:29:50 am »
Anizi миличка страхотни новини- браво за резултатите от сърце се радвам, че всичко е наред при вас  :bighug: Ще видиш, че всичко малко по малко ще започне да се подрежда  :balk_21: Взимам си от бонбонките и с удоволствие си пийвам от Бейлисчето- много обичам  :D
denisa 12251 дано да е хубаво временцето, че да не си стоите вкъщи ами да си направите хубави разходки навън  :D
Маринка 75 лека работа- да не се натоварваш много и да успееш да си починеш и да се порадваш на празника  :balk_102:
deska_meska стиснала съм палците лова да е успешен  :crossfingers:  И ти ли си от Варна браво заформихме една голяма дружинка май Варненки  :D
rashi,viki_vat,vikson приятен уикенд и на вас и стискам палци на който за каквото му е нужно  :D :bighug:
« Последна редакция: Април 11, 2009, 01:34:08 am от veselyshko »
*
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #148 -: Април 11, 2009, 06:41:36 am »
ДОБРО УТРООО!
И нищо че още спите ,аз ще сервирам кафето та да ви очаква като се събудите :D
[/b

Слънчев,весел,спорен и усмихнат съботен ден ви пожелавам! :D
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #149 -: Април 11, 2009, 08:45:12 am »
Добро утро и от мен.Нали съм в отбора работещи и вече съм будна и пия от кафенцето което Джинка вече е сервирала.Мерси,миличка,сръбвам кафенцето и отивам да се трудя.
Приятен ден на всички желая,работещите няма да се натоварваме много,а на почиващите-приятна почивко и супер много хубави преживявания пожелавам.
Аз пък ще си представя,че сме тук.Много обичаме лятото да ходим на язовир от събота вечерта.Супер е барбекю,софричка,ловим си и рибка,ех размечтах се.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #150 -: Април 11, 2009, 09:38:15 am »
Добро утро и от мен, момичета! Благодаря Джинка за кафенцето! Аз не бачкам, ама съм станала=луда колкото искате!
Благодаря ви на всички, че бяхте и сте до мен и в хубавите и в трудните ми моменти. Мнго ви  :bighug: :bighug: :bighug:
Хайде от мен една лекичка закусчица!!!!






Весел и усмихнат де на всички!
« Последна редакция: Април 11, 2009, 09:41:57 am от anizi »
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #151 -: Април 11, 2009, 10:17:07 am »
Добро утро сладурки  :D
Джина мерси за кафенцето имам нужда.
Маринка и аз се размечтах айде да идват отпуските и да бягаме по почивки.
Анизи прекрасна закуска,благодаря ти.
Приятен ден момичета.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #152 -: Април 11, 2009, 10:41:32 am »
Гарга, чак сега видях въпроса ти, извинявай. :bighug:  При мен доки реши, че след кате ще правим генетичните, то трябва да направим абсолютно всички възможни изследвания, за да изключим всякакви вероятности. Но ако ти искаш можеш и сама да поискаш да ти се направят такива изследвания (или поне така си мисля). По принцип ги правят при втора,трета неуспешна бременност,вероятно защото са мало скъпички!
*
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #153 -: Април 11, 2009, 12:24:28 pm »
Олеее Джина колко рано е станала мерси за кафенцето мила !
Маринка и ние много ходихме преди на язовир много оничам и аз ама скоро не сме ходили !
Дениса и тя е вече тук и аз няма да ходя никъде този уикенд най- мноо на разходка и това е айде милички за сега приключвам
После ще ви нагледам пак!
[/url]
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #154 -: Април 11, 2009, 12:27:26 pm »
Добро утро, момичета. Еййй, много рано са станали някои от вас..но благодаря че ви има, че иначе кой ще слага кафенцето :)
Анизи, мила благодаря за инфото. Аз те попитах, защото исках да разбера кога и при какви обстоятелства се назначават имунологични. Разбирам, че само след неуспешна бременност ги назначават, а моя случай е , че НИКОГА не съм забременявала... та се чудя - може пък при мен ако настъпва бременност да е в толкова начален стадий приключена, че да не разбирам.. но знам ли .. засега чакам да видим на мен какво ще ми назначат.
 Лек ден на всички вас ! Целувки !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #155 -: Април 11, 2009, 12:30:54 pm »
Здравейте момичета,
аз не съм се включвала от два месеца,защото почнах работа и почти не ми оставаше време да пиша.Но ви четях често.Бях спряла да меря и Бт,защото исках малко да се успокоя.Та така....искам да ви кажа, че днес вече имам два дни закъснение,и сутринта направих тест с първа урина.Абе страх ме е да се похваля.....имах втора много бледа черта, а контролната много силно наситена.Сега се чудя....дали има нещичко или....и аз незнам.вчера адски ме боля корема ниско долу и кръста.Бях убедена че ще ми дойде....снощи си викам е сигурно сутринта....да ама засега нищо.Стискайте палци моля ви...вече 7 месеца правим опити....и се моля този път да е станало :balk_113:
*
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #156 -: Април 11, 2009, 12:35:08 pm »
Калинка ,мила много се радвам стискам палци дано да е станало !
Утре пак тестче да направиш ! :D
[/url]
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #157 -: Април 11, 2009, 12:42:35 pm »
здравейте момичета. Анизи мн се радвам, че всичко е ок  :grouphug:. Калинка стискам палци утрешния тест да е с по-наситена чертичка. Сега да ви споделя- в четвъртък бях на ехограф и доки видя точка, но не е мн сигурна, че е бебешок. Съмнява се за извън маточна бременност  :balk_145: или късно настъпила такава. Сега в сряда пак съм на преглед и ще се разбере какво е със сигурност. Малко съм притеснена, но се надявам всичко да е ок. Прегръщам ви и ви желая хубав уикенд :grouphug:
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #158 -: Април 11, 2009, 12:44:56 pm »
Калинкаа, тихичко, честито! Най-накрая итвоята мечта ще се сбъдне! Да направиш второ тестче, после доки и накрая да почерпиш. Сега почивай и се радвай на хубавите моменти, които ти предстоят!!!!
Мимчето-85,пожелавам ти нещата да не са така, както си мислиш. Много ще ти стискам палци!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова пролетна пълна с +++++ седмична тема (06.04-12.04)
« Отговор #159 -: Април 11, 2009, 12:54:15 pm »
Калинка,дай Боже чудото да е станало.Силно стискам палци да си бременна.
Мимчето,и на теб,миличка,стискам палци да е бременност,но не извънматочна разбира се.
С вас съм ,момичета.Дано и двечките да почерпите скоро и следващите 9 мес.да не ви идва.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"