0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #140 -: Април 01, 2009, 21:04:36 pm »
Фибчо, ти се научи да слагаш картинки и сега само ни дразниш с хубавата природа и време при вас, а ? Тук във Варна е мрачно, дъждовно и леко сиво, но чакаме хубавата пролет скоро :)
 И лебеди си имаме в морето, цели ята - обаче са все бели :)
Момичета, моя цикъл е много странен. Уж тръгна сутринта, после пак спря. Сега пак се появи, обаче е един ръждив и се отлепят цели парчета лигавица. Дано не значи нещо лошо ... Може да е от настинката, която ме е налегнала - разстроен стомах, температура, повръщане ... Хайде да оздравявам, че ...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #141 -: Април 01, 2009, 21:38:06 pm »
Гарга оздравявай по-бързо, повече чайчета тези дни  :coffee: :coke: и ще си пак ок :) .
Аз съм дежурна пред компа вече повече от час, то с този мач нямам избор :lol: , мъжо нали е голям футболен запяланко, даже и не ме поглежда :lol:, само си говори сам - давай, давай, айде, оуууу, мам... му :lol: :lol: :lol: и разни такива :lol: .
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #142 -: Април 01, 2009, 21:42:01 pm »
Фибчо-ще лежиш! Имаш прекрасна гледка, имаш си компания-чуроликаща така че нямаш причини да ставаш! А лебедите са невероятни! Къде намери тези красавци да ги снимаш? Просто не мога да им се нагледам!
Радостинка, съжелявам, на мен ми казаха, че може и по куриер за моя сметка, но аз определено мисля да се завлека до там, или моят доктор в Плевен да отиде да им даде зор и да ги вземе ако се съгласи.......ама нямам търпение вече, защото се включвам в лова и не ми пука каво ще става!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #143 -: Април 01, 2009, 21:45:04 pm »
Здравейте,аз да се похваля,моят дългоочакван цикъл най-сетне дойде.Ама как ме боли корема,ужас.По принцип винаги ми е бил болезнен цикъла и без хапчета не мога,ама тоя път мнооооооого боли,като че ли имам нещо в матката и реже ли реже,ама много боли бе,чак лежа от болка,толкова никога не ме е боляло.Ама на чаках го ,виках го сега се оплаквам а.Два мес.без цикъл добре,ама сега през дупето ще ми излезе.Ама важната е че се появи най-после.
Радостинка,ами ти,с тия прословути изсл.,ега ти и работата,как може да са такива тия хора бе.Не може ли поне честно да ти кажат кога ще са готови,ами само те разиграват.Ама права си то Плевен не е ей там до Владиславово,не може ден през ден да ходиш до там .Дано скоро да ти ги пратят,то твойто чакане като мойто стана.
Фибчо,лежи и не се оплаквай,само да си станала от леглото и ще ти дърпам ушите.С нетърпение чакам утре да кажеш резултата,съотватно ти стискам мнооооооооого силно палци да ни зарадваш с две чертички.
Гарга,ами ти,мятай лимоните с кората,мед,витамини,чайчета и да не се даваш на настинката.
Лека вечер от мен,че тъй ме боли даже не мога и да мисля.
« Последна редакция: Април 01, 2009, 21:47:46 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #144 -: Април 01, 2009, 21:57:41 pm »
Радостинка, съжелявам, на мен ми казаха, че може и по куриер за моя сметка, но аз определено мисля да се завлека до там, или моят доктор в Плевен да отиде да им даде зор и да ги вземе ако се съгласи.......ама нямам търпение вече, защото се включвам в лова и не ми пука каво ще става!
Анизи, то по куриер, за моя сметка и аз си го мислих, стига да ми ги пратят, но въпроса е дали ще ми пратят и заключението или само резултатите 8O. Мисля си, че ако веднъж ми пратят резултата, ще си сънувам само заключението, а именно заради него ходих до Плевен, то ако беше само за самите изследвания, щях да ги направя тук във Варна, но пък тук няма да им кой да ми назначи терапия. Какво по точно ти казаха за процедурата - изпарщане по куриер?
Фибче миличка, почивай си, ако трябва няма да ставаш от леглото, утре ще стискаме много палци :wink:
Маринка, това че Ц се е появил вече, значи ли че почвате с процедурата или пак почваш противозачатъчни?
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #145 -: Април 01, 2009, 22:23:12 pm »
Цитат
Маринка, това че Ц се е появил вече, значи ли че почвате с процедурата или пак почваш противозачатъчни?
Пак започвам утре противозачатъчните и ако пак нещо не се обърка,следващия цикъл започваме.То вече не смея да го кажа чак,все нещо гадно се случва и се появява някоя пречка в последно време.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #146 -: Април 01, 2009, 22:58:23 pm »
Цитат
Маринка, това че Ц се е появил вече, значи ли че почвате с процедурата или пак почваш противозачатъчни?
Пак започвам утре противозачатъчните и ако пак нещо не се обърка,следващия цикъл започваме.То вече не смея да го кажа чак,все нещо гадно се случва и се появява някоя пречка в последно време.
Лелее,Маринка,то това инвитро епопея стана,стига бе,що пак хапчето?Аз бях по къс протокол -без противоз.
Не може ли и при тебе така??? :(
Радостинкаа те твойте изследвания... osi_7 Писна ми от тия хора,иде ми да им званна,ааааа маха...
Гардже,дано да се оправиш бързо мило,че така болно не е добре,чай и лимони,нали знайш :D

пп Ааа,моля,моля не се оплаквам хич,ама ме е яяяд....че то поне да беше станало нещо,пък тооо...
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #147 -: Април 01, 2009, 23:03:05 pm »
Радостинка, казаха ми, че като са готови резултатите и се чуем, можело да ми пратят резултатите по обикновената поща /иди че ги чакай тогава/ или по куриер за моя сметка. Така им е по-удобно, защото викат куриера при тях и само им дават това, което имат за изпращане. От там нататък куриерската служба се оправя, пък и не плащат на Български Пощи, а аз съответно на избрания от тях куриер, а и става за 1 ден....... така че звънни и и предложи на докторката. Поискай си всичко и резултати и заключения и всичко и тогава си мисля, че по имаш шанс да ти ги пратят по-бързо!
« Последна редакция: Април 01, 2009, 23:07:07 pm от anizi »
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #148 -: Април 01, 2009, 23:07:32 pm »
Радостинка, казаха ми
Какво ти казаха??Деее :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #149 -: Април 01, 2009, 23:21:48 pm »
Фибчо :balk_87: Казаха ми една тайна ха ха ха ха! Нещо стана и публикувах само това, ама после си го редактирах  :balk_118: :bighug: :bighug:
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #150 -: Април 02, 2009, 08:42:07 am »
Добро утро момичета :D
Ето и кафенцето :wink:

Анизи много благодаря за инфото, днес ще звънна да питам, така и така вчера ги пощадих и не звънях, днес отново им е ред :lol:
Маринка дано този път няма проблеми и да можете да почнете най-накрая с процедурата  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Фибче, миличико  :babyflips: :babyflips: :babyflips: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Лек ден на всички :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #151 -: Април 02, 2009, 09:27:18 am »
Добро утро
Радост хубаво кафенце си приготвила  :)
Момичета на мен нали трябваше да ми идва лелката вече, но и днес я няма.А мн. я очаквах защото мисля че този месец нямах О, въпреки положителните тестове.
Но с тази БТ ниска в ЛФ  :?
Но последните дни е 37
Имал ли е някой до сега такава странна графика  8O
Какква е причината според вас някой знае ли  :?
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #152 -: Април 02, 2009, 09:33:54 am »
Добро утро на всички!
Радостинка благодаря за кафенцето-сръбвам и бягам на работа! Успех днес и се надявам да се похвалиш, че изследванията са тръгнали към теб! Стискам палци!
 :goodluck:Пожелавам на всички ви прекрасен, усмихнат и успешен ден!  :bighug:
*
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #153 -: Април 02, 2009, 10:06:20 am »
ДОБРО УТРО МОМИЧЕТА!
Много сте ранобудни днес :DЯ сега след страхотното кафенце да ви подкрепя с една закусчица


Пожелавам на всички лек,прекрасен и ползотворен ден!
« Последна редакция: Април 02, 2009, 10:14:07 am от dgina »
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #154 -: Април 02, 2009, 10:29:02 am »
 Добро утро, момичета :)
Заяна , аз чесно да ти кажа много - много вече не вярвам на БТ, защото тя се влияе от много неща, а и е много трудно да се мери по едно и също време на денонощието. Понякога се случва да не мога да спя, понякога да ставам до тоалетна и т.н., а понякога и стреса и разни други неща оказват влияние на БТ. В месеца , в който нямах почти никаква разлика в температурите, ме гледаха на ехограф и ми казаха, че ОВУ със сигурност е имало. Така, че и аз не знам защо все още си я меря, но май е навик - поне е известен ориентир.
 Фибчо , много стискам палци за днес и с нетърпение очаквам резултата. Знам, че ще е +++
 Радостинка , дай вече да идват тези изследвания...Направо не знам как успяваш да не им се развикаш по телефона. То бива, бива нехайност, ама ...
 Маринка и моят цикъл този път беше много болезнен. На всичкото отгоре много странен - ръждив и оскъден. Пфу ... Ужас.
 Анизи , успешен лов ти желая :)
Лек ден на всички !


"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #155 -: Април 02, 2009, 11:00:50 am »
Добро утро ,милички.Мале то вече кафе ,закуска всичко е серверано пък аз не мога да се надигна.Благодаря момичета.Аз почти цяла нощ не можах да спя,то боли ли боли,пия но шпа,ама чак сутринта е поотпуснало и съм заспала.Такова чудо не е било до сега.Ама дя не се оплаквам,чак пък болка за умирачка не е,ще се изтърпи естествено.
Цитат
Лелее,Маринка,то това инвитро епопея стана,стига бе,що пак хапчето?Аз бях по къс протокол -без противоз.
Не може ли и при тебе така???
Фибчо и аз съм по къс протокол,лекарства ,дозировки всичко ми е готово,ама не можем да почнем.А противозач.се пият предния цикъл преди процедурата,а при мен се получи два цикъла да ги пия.Абе загубена работа,но правя каквото док.коже и се надявам тоя път вече всичко да е наред,да си направим процедурата и естествено крайния резултат да е бременност,да си заслужава чакането.Но стига с мен,хайде ,Фибо,стискам ти силно палци за резултата днес,дай Боже да е положителен.
Успешен ден момичета,аз ще се навъртам тук до обяд,че чак от 15ч.съм на работа.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #156 -: Април 02, 2009, 11:02:42 am »
Добро утро, хубаво кафенце и закуска. Взимам и от двете, че много ми се спи...
Лек ден
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #157 -: Април 02, 2009, 11:03:24 am »
Добро утро!
След двудневно закъснение гадното лелище ме навести.Моля да бъда махната от списъчето на очакващи 2 чертички.
Приятен ден на всички.
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #158 -: Април 02, 2009, 11:22:33 am »
Добро утрооо.
Фибчоооо успех миличко  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Радостинка айде дано ги вразумеш вече тия че ......Мерси за кафенцето.
Маринка дано това е последният ти цикъл за тази година :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
dgina мерси за закуската супер е  :D
Приятен ден на всички.
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #159 -: Април 02, 2009, 11:39:46 am »
Добро утро,душици :D
Радостинка и Джинка,благодаря за кафето и закуската - супер са! :wink:
Мацки,аз съм след обяд при докито,а резултата ще е готов чак вечерта,късно...но се надявам още на прегледа да ме осветли малко,че с това зацапване :( което и днес продължава...ще ви споделя веднага като разбера нещо :wink:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!