0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #220 -: Април 03, 2009, 16:57:44 pm »
Добре дошла veselyshko
Дано скоро сбъднете мечтата си, както и всички ние :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #221 -: Април 03, 2009, 17:10:16 pm »
 :welcome_1: veselyshko!
Колкото и да е приятно тук, ти пожелавам скоро да се преместиш в бременната тема!
Успех!
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #222 -: Април 03, 2009, 17:11:35 pm »
Добре дошла на veselyshko, скоро да се местиш към бременните.

На останалите да пожелая приятен уикенд, защото няма да мога да ви чета тия дни, а пък в понеделник ми е хистерото, и така живот и здраве чак във вторник ще ви навестя пак.

Успех на всички нечакащи и ловуващи!!! Дано имате много ++++ тестове в тези слънчеви и топли дни :wink:
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #223 -: Април 03, 2009, 17:14:51 pm »
 :welcome: veselyshko , дано нямате сериозен проблем и скоро да видиш двете чертички.

Фибс , съжелявам миличка, но следващия път двечки  :wink: :crossfingers:
Мелоди, ей сега се върнах от болницата. Разултата от УЗ-то е че съм се изчистила напълно. Казаха ми че в болницата има клиника за репрод. проблеми и ще ми направят всички изследвания и те ще са ми безплатни, защото се самоосигурявам в БГ, но проблема е че се ходи там 3 месеца след миседа  :?..... А аз по това време ще съм в Бг и ще действам, така че няма да мога да се възползвам това, но въпреки всичко си записах час на нач. на юли пък ще видим....
Виксън  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Тук едно слънце грее, бях навън по къс ръкав и с летни обувки, които разбира се, ми направиха плюски  :? :lol:
А сега ви оставям и започвам да мия чиниите и после прозорците, че другата седмица ще имам гости от друга чужбина  :wink:
 :bighug: :bighug: :bighug:

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #224 -: Април 03, 2009, 17:22:45 pm »
Vickson успех  :crossfingers: да мине безпроблемно и бързо възстановяване.Ще чакаме да пишеш във вторнек  :wink:
veselyshko добре дошла сред нас дано много скоро се похвалиш с положителен резултат  :D
Хайде на кафето моля.

Радостинка абе ти от къде ги вадеше ония секси-кафенца  :oops: аз рових не намирам :?
« Последна редакция: Април 03, 2009, 17:25:08 pm от denisa12251 »
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #225 -: Април 03, 2009, 17:33:56 pm »
Радостинка абе ти от къде ги вадеше ония секси-кафенца  :oops: аз рових не намирам :?
Аааа те са запазена марка :lol:  :lol:  :lol:, но ако ви е домъчняло пак ще ви почерпя по едно  :lol: :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #226 -: Април 03, 2009, 17:39:17 pm »
Радостинка абе ти от къде ги вадеше ония секси-кафенца  :oops: аз рових не намирам :?
Аааа те са запазена марка :lol:  :lol:  :lol:, но ако ви е домъчняло пак ще ви почерпя по едно  :lol: :wink:
Ами на мене ми домъчня  :oops: :oops: :oops: от време на време ни пускай по едно такова да плакнем окото  :lol: :lol: :lol:
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #227 -: Април 03, 2009, 17:41:59 pm »
Радостинка абе ти от къде ги вадеше ония секси-кафенца  :oops: аз рових не намирам :?
Аааа те са запазена марка :lol:  :lol:  :lol:, но ако ви е домъчняло пак ще ви почерпя по едно  :lol: :wink:
Ами на мене ми домъчня  :oops: :oops: :oops: от време на време ни пускай по едно такова да плакнем окото  :lol: :lol: :lol:
Обещавам :wink:, няма да е утри или в неделя, защото не си стоите в къщи в това хубаво време, и така кой ще им се любува :lol:, но в понеделник.... :lol: :lol: :lol:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #228 -: Април 03, 2009, 17:48:18 pm »
Ами тогава, щом Радостинка пази марката, предлагам Дени да се комбинираме-от теб кафето от мен пича-за оплакване на очите, а и за подготвяне на лова довечера.......


*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #229 -: Април 03, 2009, 17:53:10 pm »
anizi мале,мале голям лов ще има тази вечер  :lol: :lol: :lol:
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #230 -: Април 03, 2009, 17:54:16 pm »
Ами тогава, щом Радостинка пази марката, предлагам Дени да се комбинираме-от теб кафето от мен пича-за оплакване на очите, а и за подготвяне на лова довечера.......
:lol: :lol: :lol: ама каква комбина сте само  :lol: :lol: :lol:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #231 -: Април 03, 2009, 17:57:03 pm »
Ами дано всички да половуваме и после да пускаме по една темичка всички заедно-много ще е яко! Радост-няма начин трябва да сме комбина защото само така сме силни!  :bighug: :bighug: :jump12:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #232 -: Април 03, 2009, 17:58:33 pm »
Ехооо,мацонкиии...остана време и за вас днеска...отдала съм се на едно шетане и чистене,не оная с метлата е дошла,ами май аз се метнах на метлата и хвърча из вкъщи :D :D :D Здраво почистване падна,че идат гости от БГ и майчето и то,пак тя една чисница,око има за всяка прашинка :lol: а пък навън такова времеее...как да не изляза с фотоапарата.Сега има толкова много за снимане...май май,ще офейкам ей сега 8)
Гледам ви тука,обсъждате някакви ендокринни проблеми ама нищо не ми говорят...не мога да помогна с никакво инфо :(
Песничке,душко,ЧХГто беше 0...абе квот такова.Аз сега съм заета с планове за креватна аеробика,че мъжо не е спортувал повече от месец и трябва да влезе мн бързо във форма 8) :oops: :D
Още повече сега се очертават екскурзийки до Париж,Остенде и Амстердам(Вили идем),че да покажем на майчето малко красоти,може и до вас да забегнем за един следобед :wink: Ние летим за БГто на 15ти юни :D
Мъжо го чака операция края на месеца и дано се възтанови бързо,ама пусти инат-не ще да стои у дома след манипулацията(Варикоцеле)Ама ще настоявам аз,трябва ми добър матерял за октомври/ноември ако не стане със сладоледчетата.
Та така мацки,големи планове...даже не знам как ще ми стигне времето :wink:

Вилиии...ЧЕСТИТ ти рожденник,да ти е здрав и послушен,и най-накрая едно вързопче,че да се научи да сменя пеленки :wink: Тортата е страхотна,сега ме караш тука да запрятам ръкави и да забъркам една....лелее мн вкусно изглежда :D
Сории за дъгия пост,ама съм с доста приповдигна дух... :D

Лелеее къв е тоя Пич бреее...кажете от коя планета идат тия...транспорт до там има ли??Ако някой знае къде ги раздават тия мъже,моля,да сподели... 8)
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #233 -: Април 03, 2009, 18:03:15 pm »
Фибчо ти само чакай понеделник сутрин да видиш какви кафета ни сервира Радостинка ама напоследък нещо забрави та аз затова я подсетих. :lol: :lol: :lol:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #234 -: Април 03, 2009, 18:06:33 pm »
Радостинкааааа, намерих един, ако позволиш ще сервирам едно такова кафенце, обаче ако държиш да го пуснеш ти няма да се намесвам! Че гледам мацките са зажаднели за такива кафенца, а да си призная и аз няма да откажа едно-това, че сме на диета не значи че поне не можем да гледаме менюто, нали!!!  :oops: :oops: :oops:
*
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #235 -: Април 03, 2009, 18:07:52 pm »
Малее Анизи от къде го намери този мокър хубавец  :wink:
Фиби много се радвам за тебе - да разходиш добре майчето и до нас може да дойдете. :D А, лятото трябва непременно да се видим. Ние се прибираме на 15- ти юли. Така че ще имаме време. :D
Времето наистина е вълшебно, тука е 21 градуса и ей сега обличам нещо с къс ръкав и яхам колелото. Грехота е да седа в къщи и зубкам холандски. :lol:
Дени благодарско за ароматното кафенце, ще се възползвам. :)
Радостинка да се подготви за следващата доза ( от секси кафенцето :wink:)
Виксънче мило ще стискаме палци манипулацията да е бърза и безболезнена с отлични резултати.
Надеж това е супер новина - много се радвам, че при теб нещата се нареждат. И добре си направила че си записала час  за юли. Може да отидеш с готовите изследвания от Бг за още една консултация  :D
Аз така мисля да направя.
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #236 -: Април 03, 2009, 18:11:04 pm »
Радостинкааааа, намерих един, ако позволиш ще сервирам едно такова кафенце, обаче ако държиш да го пуснеш ти няма да се намесвам! Че гледам мацките са зажаднели за такива кафенца, а да си призная и аз няма да откажа едно-това, че сме на диета не значи че поне не можем да гледаме менюто, нали!!!  :oops: :oops: :oops:
Хайде давай :wink:
Няма да се сърдя, а пък може да нещо ново :lol:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #237 -: Април 03, 2009, 18:20:39 pm »
Ето........ БЛАГОДАРЯ



И ЗА КОМПЕНСАЦИЯ И.............



а за романтично настроените




направо се олях, затова взимайте по една салфетка..............
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #238 -: Април 03, 2009, 18:22:27 pm »
Оууу точно за него говорихм с Дениска :lol:
Ей това е вече кафе, за пред любовен уикенд :lol: :lol: :lol:
Момичета възползвайте се :lol:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Слънчева седмичка, весела темичка (30.03.2009-05.04.2009)
« Отговор #239 -: Април 03, 2009, 18:26:55 pm »
Да ви кажа скъсах се да се смея днес с вас! Мнооооооооого ви обичам!
Забравих да кажа добре дошла на veselyshko, :welcome_1:  и от мен пожелавам ти бързо да се преместиш в другите темички, въпреки че и с нас е готино и весело-както виждаш!
Вилили желая на теб и на мъжленцето ти сбъдване на всички мечти и най-вече на онази-най-съкровената!
Фибчо-радвам се че те виждам в настроение и пълна с енергия  :bighug: само такива ви искам всички!!!! И искам да ви  :bighug: :bighug: :bighug: силно, силно!!!!
Радостинка.....твоето за понеделник не се губи-нали няма да забравиш!!!
« Последна редакция: Април 03, 2009, 18:51:49 pm от anizi »