0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #80 -: Март 23, 2009, 23:41:02 pm »
Моми4ета, нали всеки си казва мнението и опита и се опитваме да си помагаме една на друга  :D.
Оставете този спор, няма смисъл да продължавате...

Само искам да отбележа, 4е при нас съ6то не бяха минали 3 месеца, а има6е подобрение в спермограмата. Може да се дължи на много фактори и не казвам, 4е е благодарение само на МАКА, само казвам фактите.
В тези теми всяка една от нас споделя с другите, но съ6то така, всяка една сама ре6ава как да постъпи, винаги съветвана от специалиста при когото ходи на преглед и т.н.


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #81 -: Март 24, 2009, 00:08:00 am »
Напълно подкрепям Лукреция. Нали е затова форумът да споделяме и да си помагаме.
А не само да си говорим празни приказки. Всеки е свободен сам да взема решенията за себе си. И никой тук няма полза от агитации и реклами. Фибо просто искаше да помогне- не да увеличава продажбите на това лек-во. От това лично тя няма полза. :nono:
 
 
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #82 -: Март 24, 2009, 09:23:02 am »
Добро утро,айде да пием по едно кафенце,стига сте спинкали.Слънцето рано рано се опитва да изгрее,май най-сетне пролетта си казва тежката дума.
Да забъркаме по едно и за мъжете ни
и всичко поднесено с пролетно настроение

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #83 -: Март 24, 2009, 09:44:25 am »
Добро утро!
Маринка супер кафенце с пролетно настроение си ни сервирала,мерси  :D :D :D.
Желая ви хубав слънчев ден.
*
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #84 -: Март 24, 2009, 09:45:18 am »
Добро утро!
Айде на кафенцето на Маинка и на работа!
Успешен  ден на всички!
[/url]
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #85 -: Март 24, 2009, 10:04:56 am »
Добро утро и от мен. Мерси за кафенцето и ведрото настроение.
 Момичета, напоследък все повече ми прави впечатление, че сутрин като меря БТ (меря с живачен термометър), като го погледна веднага след изваждане - стойността е с 0,5 градуса по-висока, отколкото след около 10-тина минути. Понякога е тъмно или ми се спи и не отчитам веднага стойността. Някоя от вас забелязвала ли е подобен "ефект - дефект" ? Преди мерех с дигитален, но той пък се самоизключва понякога докато меря и затова го изоставих.
 Лек ден на всички и много слънчице да има в душата на всяка една от нас :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #86 -: Март 24, 2009, 10:10:32 am »
Добро утро, милички! :D Днес имам повод да почерпя, рожденничка съм  :cheerleader: и затова съм ви подготвила една тортичка, да ви е сладко!
Пожелавам ви прекрасен ден!  :bighug:


*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #87 -: Март 24, 2009, 10:19:08 am »
deska_meska ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ДА СИ ЖИВА,ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА!МНОГО СБЪДНАТИ МЕЧТИ ТИ ЖЕЛАЯ!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #88 -: Март 24, 2009, 10:22:03 am »
Добро утро и от мен! Благодаря за прекрасното кафенце!
Деска-Меска, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!!  :hbirth:
Днес няма да си същата, когато прозорците разтворят свойте длани
и в тях нахлуе синевата да сбъдва трудните желания.
Тъгата ще отстъпи, преклонила челото си пред падащи звезди....
ще те обсипят люлякови мисли и слънцето ще ти се стори друго-
по-истинско и по-горещо и щом се отрази във огледалото,
по зайчетата на стената ще усетиш
как някак неусетно си пораснала...
Нека най-съкровенната ти мечта стане реалност! :cloud9:  :bighug:
Весел ден и на всички останали и много много ви  :grouphug2:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #89 -: Март 24, 2009, 10:26:47 am »
Честит рожден ден,Деска!
С пожелания за упоритост, за да следваш мечтите си; смелост - да ги осъществяваш; търпение, за да ги постигаш; и много любов, за да дава смисъл на всичко това!
П.п.тортата е супер ,благодаря.
« Последна редакция: Март 24, 2009, 10:28:26 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #90 -: Март 24, 2009, 10:37:43 am »
Добро ви утро! Еееее, днес кафето е разкошно, както винаги! И колко настроение лъха... Усеща се, че пролетта вече идва, а!?
Деска, ЧРД! Жива и здрава, и дано това за теб е най-щастливата година, в която желанията вече стават реалност!
Ето малко пролет и от мен! Обожавам нарциси...


Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #91 -: Март 24, 2009, 10:44:10 am »
Благодаря ви, милички denisa, anizi, Марина, Sof направо ми стоплихте сърцето с вашите стихове, цветя и много настроение!  :rainbow:
Страхотни сте!! Прегръщам ви и ви целувам всички! :thankyousign:


*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #92 -: Март 24, 2009, 10:47:44 am »
Моми4ета, нали всеки си казва мнението и опита и се опитваме да си помагаме една на друга  :D.
Оставете този спор, няма смисъл да продължавате...

Само искам да отбележа, 4е при нас съ6то не бяха минали 3 месеца, а има6е подобрение в спермограмата. Може да се дължи на много фактори и не казвам, 4е е благодарение само на МАКА, само казвам фактите.
В тези теми всяка една от нас споделя с другите, но съ6то така, всяка една сама ре6ава как да постъпи, винаги съветвана от специалиста при когото ходи на преглед и т.н.


Сперматогенезата е динамичен е ежеминутен процес и това, че в точно определен момент е била с едни стойности, не означава че след 3 дена ще е такава, е разликата няма да е супер фрапираща, но може да се различава значително и извън статистическите грешки на апаратурата с която се измерва. Така, че спорове от този род малко са излишни според мен.
Трите месеца са мало условен период, просто това е периода, в който се отделя "нова порция" спрямо измерената първоначално.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #93 -: Март 24, 2009, 11:11:19 am »
Добро утро.
Честит Рожсен Ден на Деска!! Пожелавам ти Сбъдване на всичките ти мечти!!!
*

    meg4o

  • ***
  • 256
  • Бъди човек,а не човече,гори,но никога не тлей!!!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #94 -: Март 24, 2009, 11:18:50 am »
Ч.Р.Д Деска -Меска,желая ти живот изпълнен с положителни емоций и сбъднати мечти!!!
/917/dsc02479_95737_6503375.jpg[/img][/url]
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #95 -: Март 24, 2009, 11:36:55 am »
Добро утро :D
Деска - Меска честит рожден ден, много усмивки, поводи за щастие и много сбъднати мечти :D
Аз да се оплача - още ми ги няма резултатите от генетичните, вече много се ядосвам :x. Днес пак звънях в клиниката в Плевен, щели да предат на доц. Конова, а на нея два мейла и на писах - съвсем учтиви и официални и нямам отговор. Защо съм такъв карък, не ми е ясно :x, ще станат два месеца докато си получа резултата :? , а колко ще и предадат и тя кога ще ми отговори е съвсем друга работа. Иначе вчера си взех резултата от микротобиологията, няма нищо притеснително, има само забележка при преценка на лекаря да се изследва Хламидия и още нещо, което не мога да разчета. То с тяхния докторси почерк, трябва голямо въображение да разбереш какво са писали :lol:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #96 -: Март 24, 2009, 11:43:00 am »
Това е добра новина,Радостинка.Радвом се ,че са ти добри изсл.,пусни и за хламидия никак не е излишно.Ние до скоро също не бяхме се изсл.за тая гадина,януари мес.правихме изсл.и слава Богу сме чисти.Успех ,дано всичко да ви е наред.Пък не си троши нервите за гинетичните ще станат,нали знаеш хубавите работи бавно стават,дано да са добри и те,не се ядосвай.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    pimpa77

  • ***
  • 284
  • pozitivnata misal pravi jivota 4udesen!!!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #97 -: Март 24, 2009, 11:44:12 am »
Добро утро и от мен!На Деска Ч.Р.Д и от мен с пожелание за много сбъднати мечти.Подарявам ви малко пролетно настроение.
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #98 -: Март 24, 2009, 11:55:29 am »
Това е добра новина,Радостинка.Радвом се ,че са ти добри изсл.,пусни и за хламидия никак не е излишно.Ние до скоро също не бяхме се изсл.за тая гадина,януари мес.правихме изсл.и слава Богу сме чисти.Успех ,дано всичко да ви е наред.Пък не си троши нервите за гинетичните ще станат,нали знаеш хубавите работи бавно стават,дано да са добри и те,не се ядосвай.
Маринка това с хламидията и ние го минахме, точно от там почнахме преди 4 години, и я излекувах тази гадост, преди повече от година правихме контролно изследване, за да я проверим за всеки случай, ама и при двамата е отрицателно. Абе ако се налага пак ще проверяваме, какво да се прави.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #99 -: Март 24, 2009, 12:12:02 pm »
Цитат
Абе ако се налага пак ще проверяваме, какво да се прави.
Правилно и ние така правим,да знаем че всичко което е необходима сме го направили пък ако ше и по 100 пъти,какво да се прави.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"