0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #60 -: Март 23, 2009, 20:02:12 pm »
Луцка,мерси мило,че сподели :D
цунки от мене...
:bighug: :bighug: :bighug:
 :blowingdust2:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #61 -: Март 23, 2009, 21:16:14 pm »
Цитат
Маринче,ти кой език говориш,на него ще го потърся!
Пфууууууууу ама че ме засрами,хич не се занимавай с мен да ми търсиш,ми аз знам само български,руски от уч-ще каквото е останало и немски съм учила,че и държавен изпит съм държала и мам 5,но да не мислиш че помня нещо..Ама моля те аз съм куха кратуна какво да се прави.
Колкото до това,че на Мака не пише,че подобрява сперматоз.,ми то вижте че и на вит.Е също не пише,също и на Ел карнитина,и въобще на тая шепа лекарства които мъжът ми поглъща всеки ден никъде не е упоменато точно това,но е факт,че от миналата год.Април мес.имаме значително подобрение-от 6 млн.общ брой сперматоз.сега са 19млн.,това като пример само.
Лукреция,хиляди благодарности,че сподели при теб как е било.
Фибо,и на теб много благодаря за всичко и най-вече че цял ден май днес с мен се занимаваш.
И на всички останали,които се ангажирате с преводи и търсене.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #62 -: Март 23, 2009, 21:28:41 pm »
<a href="http://nicomedian.files.wordpress.com/2006/12/gul-buketi.jpg" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://nicomedian.files.wordpress.com/2006/12/gul-buketi.jpg</a>
Дами аз ви благодаря защото и вие ми бяхте на късмет и ми дадохте увереност и подкрепа.Много ще се радвам да ви заразя всички до една с бременния вирус :D
Дано :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #63 -: Март 23, 2009, 21:36:42 pm »
Ее,Маринче,мило не съм искала да те засрамя или нещо :oops:,извинявай :(
Ама ето и на немски :D,мн интересно инфо има :D

http://www.maca-deutschland.de/
и на руски

http://www.macaplus.ru/
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #64 -: Март 23, 2009, 21:41:30 pm »
Ето още за Мака  http://www.bb-team.org/articles/1669/
Краса дано мила всички да ни заразиш  :D :D :D
Приятна вечер на всички.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #65 -: Март 23, 2009, 21:48:39 pm »
Още веднъж благодаря ,момичета,направо ми е неудобно дето цял ден с мен се занимавате.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #66 -: Март 23, 2009, 21:50:46 pm »
Здравейте мацки !
Е че сте били активни днес!
Докато ви изчета и станало късно!
Радост,Дениса, Надеж,Роузи Ана благодаря че ме подкрепяте и ми стискате палци ,а тя графиката ми почти всеки месец е добре ама резултат няма !
Вече малкоо съм се отчаяла !
Не смея да се надявам ама пак като дойде лелята и ми става тежко на душата!
Но какво да правиме търпение трябва!
А и евйшан сега ще ни зарази всичките с хубави вирусчета и ще стане работа!
Хайде момичета лека вечер и успешен лов ! :D
Целувкииииии
[/url]
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #67 -: Март 23, 2009, 22:07:20 pm »
Е-е-е, Вивия няма да се отчайваш .. Макар, че и аз съм същата. Като прочета за някое положително тестче се радвам много, все едно на мен се е случило - обаче в следващия момент се сещам че за мен това все си остава една далечна химера... понякога си мисля, че голямо търпение се иска и постоянство и много, много изследвания и какво ли още не ...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #68 -: Март 23, 2009, 22:09:57 pm »
Здравейте и от мен! Не съм влизала от седмица и колко много сте изписали!
Мене може да ме махнете от списъчето, гадината дойде в петък и ще се записваме за лов скоро, пък дано ни излезе късмета ;)
Лека вечер на всички!
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #69 -: Март 23, 2009, 22:16:59 pm »
Джина,моля те не се изказвай така,все пак дори не си го ползвала,вярно е - всеки сам да си преценява и решава,ама който чете повече по въпроса знае колко е важна спермогенезата!!И че,да,отразява се на спермограмата!Как иначе ще има хубави плувци ако няма правилна спермогенеза!!Аз съм доволна,като се има предвид,че освен двойна доза вит С и Е,и цинк - друго не е пил!А това са подобрения едва след месец и половина!Ако иска и Луцката да се включи с тяхните резултати :) Аз за това винаги ще съм й благодарна :wink:
Виж Фиби,това е просто моето мнение по въпроса,нищо по-вече и не апелирам тук присъстващите да не го ползват/напротив-обратното правиш ти/.А колкото до четенето по въпроса за сперматогенезата,то мога в джоб да те сложа,понеже вече 5 години се борим с този проблем.И повярвай ми,опитвали сме какво ли не,дори и билки от които някои "веднага"са забременявали.Не се заяждам,просто ми става неприятно,когато някой се опитва да наложи мнението си и така да манипулира останалите,защото ти точно това правиш.
Съжелявам,че говоря така,по принцип не съм такава,ама не се въздържах.Приятна вечер!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #70 -: Март 23, 2009, 22:25:59 pm »
Е ама какво сте увесили нос,нали знаете ,че хубавите неща бавно стават.Те нашите бебета ще са най-прекрасните.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #71 -: Март 23, 2009, 22:41:31 pm »
Ооо, освен, че ще са най-красивите бебета, те ща са и най-умните! Мамите им почти доктори станаха докато ги заченат! :lol:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #72 -: Март 23, 2009, 22:47:30 pm »
Ооо, освен, че ще са най-красивите бебета, те ща са и най-умните! Мамите им почти доктори станаха докато ги заченат! :lol:
Абсолютно си права.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #73 -: Март 23, 2009, 22:52:16 pm »
Джина,моля те не се изказвай така,все пак дори не си го ползвала,вярно е - всеки сам да си преценява и решава,ама който чете повече по въпроса знае колко е важна спермогенезата!!И че,да,отразява се на спермограмата!Как иначе ще има хубави плувци ако няма правилна спермогенеза!!Аз съм доволна,като се има предвид,че освен двойна доза вит С и Е,и цинк - друго не е пил!А това са подобрения едва след месец и половина!Ако иска и Луцката да се включи с тяхните резултати :) Аз за това винаги ще съм й благодарна :wink:
Виж Фиби,това е просто моето мнение по въпроса,нищо по-вече и не апелирам тук присъстващите да не го ползват/напротив-обратното правиш ти/.А колкото до четенето по въпроса за сперматогенезата,то мога в джоб да те сложа,понеже вече 5 години се борим с този проблем.И повярвай ми,опитвали сме какво ли не,дори и билки от които някои "веднага"са забременявали.Не се заяждам,просто ми става неприятно,когато някой се опитва да наложи мнението си и така да манипулира останалите,защото ти точно това правиш.
Съжелявам,че говоря така,по принцип не съм такава,ама не се въздържах.Приятна вечер!
Виж,мила,това за агитациите и маниполациите няма дори и да коментирам!Банално е!Опитвам се да помогна!Съвалявам ако някой се чувства манипулиран,още повече момичетата сами проявиха интерес аз просто се опитах да дам пълна информация!
Колкото до другото,наште резултати не са плод на моето въображение,а факт,не знам за джоба и т.н. и кой къде ще слага ама просто мога да съжалявам,че стигаш до там и изпадаш в невъздържими състояния!Айде със здраве и здрави нерви!
« Последна редакция: Март 23, 2009, 22:59:29 pm от fibo »
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #74 -: Март 23, 2009, 22:57:58 pm »
Е,недейте така бе ,момичета,нали всеки си казва мнението,не се карайте.Направо се чувствам виновна за спора между двете ви,понеже аз зачоплих темата за Мака.Няма смисъл от спор,всеки си има собствено мнение.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #75 -: Март 23, 2009, 23:02:26 pm »
Е,недейте така бе ,момичета,нали всеки си казва мнението,не се карайте.Направо се чувствам виновна за спора между двете ви,понеже аз зачоплих темата за Мака.Няма смисъл от спор,всеки си има собствено мнение.
Маринче,хич да не се притесняваш :wink: мило! :hug2:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #76 -: Март 23, 2009, 23:07:40 pm »
Фиби,миличка,нямах за цел да се заяждам с теб,но дано не ти се налага да минеш по пътя по който съм минала аз и тогава ще си поговорим...Колкото до състоянията ми,мога само аз да те съжалявам ,че не си разбрала какво имах предвид като го казах...А като си чела толкова,би трябвало да знаеш,че за подобряване на сперматогенезата трябват поне 3 месеца за да има НЯКАКЪВ ефект от дадено лечение.Успех ти желая!
*
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #77 -: Март 23, 2009, 23:10:00 pm »
Е,недейте така бе ,момичета,нали всеки си казва мнението,не се карайте.Направо се чувствам виновна за спора между двете ви,понеже аз зачоплих темата за Мака.Няма смисъл от спор,всеки си има собствено мнение.
Маринка,не се притеснявай,вината не е твоя в никой случай.Въпроса е там,че има хора,на които трябва дъъълго да им се обяснява за да те разберат.Приятна вечер ти желая :bighug:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #78 -: Март 23, 2009, 23:23:29 pm »
Джини,така е,за трите месеца,при нас е вече четвърти... :D
че не си разбрала какво имах предвид като го казах...
Ами и аз казах,нещо което си пропуснала...
вярно е - всеки сам да си преценява и решава...
Разбирам те,мила напълно,и разбирам че след толкова години  подлагаш на съмнение всичко.Аз може и мааааалкооо бааавничко да загрявам ама май ме нарече манипулатор и агитатор!Е стига!
когато някой се опитва да наложи мнението си и така да манипулира останалите,защото ти точно това правиш
е, прекалено е!Съжалявам!
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #79 -: Март 23, 2009, 23:38:07 pm »
Укротете малко страстите момичета.