0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #280 -: Март 28, 2009, 13:38:50 pm »
Оф сигуно е много изнервящо това чакане, аз като се знам и аз каква съм хем не спирам да го мисля, хем пък на пук чакам колкото може повече, незнам как щях да се побирам в кожата си на твое място :lol:, ама ти спкойно, развличай се с нещо, не го мисли, оф как звучи пък сигурно съвсем не може да се получи...
За среща аз съм ЗА. А и Юни е топличко, как обичам лятото, а и Фибче сигурна съм, че тогава ще се потривам по корема ти за късмет :D, да се заразя и аз :lol: с този толкова хубав вирус :lol:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #281 -: Март 28, 2009, 14:19:55 pm »
Много е гадно,направо е ужас,тука ме викат на 14тия ден след пункцията,пък като знам в бг за тест се чака 20,направо не знам,евалла на момичетата дето устискват :D
Радостиче,мило,как да се развличам бе човек,аз само гледам да стане среднощ и да си лягам,и да спя не мога 8O от 7ч се куквам...То книги ли не чета,филми ли не гледам - нищо не ми вързва вниманието за дълго,докато си гледа и се усещам,че пак глупости си мисля.... :BangHead:

Фибче сигурна съм, че тогава ще се потривам по корема ти за късмет :D, да се заразя и аз :lol: с този толкова хубав вирус :lol:
пък не се знае :D,може аз твойто да потривам :wink:

Ама стига за мене!Кво става с тебе и изследванията?
А къде сте всички днес??? :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #282 -: Март 28, 2009, 14:32:21 pm »
пък не се знае :D,може аз твойто да потривам :wink:

Ама стига за мене!Кво става с тебе и изследванията?
А къде сте всички днес??? :D
Е няма да е мойто, в началото на Юни изпивам последните противозачатъчни и ще действаме сериозно вече :D А пустите изследвания ги няма още, направо не се побирам в кожата си виче. Таково безобразие няма никъде, не ми ги пращат още, вече незнам какво да правя...Понеделник пак ще звъня в клиниката, ами то до тогава ще станат 20 дни от както са готови 8O . Нямам думи да изразя възмущението си, ако не се бяха променили нещата при мен през Април трябваше да направим първото инсе, тогава какво щях да правя ако ги нямах още резултатите, да си отлагам процедурата заради нечия безотговорност....
А другите сигурно са духнали по разходки, днес времето в БГ е супер :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #283 -: Март 28, 2009, 15:56:22 pm »
Ехооооооо,къде сте се дянали всички.Аз я свърших вече в къщи и сега пия едно кафенце ,ама май май сама ще го пия.Хайде може да ви привлека вниманието да ми правите компания за кафенцето.Ето ще ви сложа и плодове за тия като мен дето са на вечната диета.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #284 -: Март 28, 2009, 16:01:19 pm »
Благодаря за кафенцето,кексчетата изглеждат много вкусно,въпреки,че и аз трябва да избягвам сладкото,ама като не мога...

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #285 -: Март 28, 2009, 17:42:48 pm »
Ха здравейте цял ден бяхме навън временцето е супер :D :D :D
Браво на Варненки я виж каква хубава среща си уреждат :D
Софиянки има ли, и ние да се срещнем(да не останем по назад :wink:)
Сядам да пия кафенце и да хапвам кексчета  :D
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #286 -: Март 28, 2009, 20:08:13 pm »
Здравейте, милички,
аз вчера бях при док и тя каза че продължавам да се чистя и за това кървя, резултата от кръвта ми показвал висок ЧХГ и за това пак дадох вчера кръв. Следващия петък съм на УЗ и да видим какво ще покаже.... :?

Вивия, съжалявам, че вещицата дойде при теб.... :( , миличка , ще стане когато най-малко очакваш. Не се отчайвай, колкото и банално да звучи  8)

Ама какви софри сте спретнали .... :wink: Браво , сядам да се почерпя и аз  :lol:

Радостинка, търси я доки...  Егати 20 дни я чакаш...  :x Представям си колко ти е напрегнато!!!!

Дениска, ще направим и ние една среща началото на юни  :wink: Аз вероятно края на май ще си дойда за месец  :) Колко му е да се видим в Борисовата градина  :wink:

Хайде лека вечер от мен , цунки

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #287 -: Март 28, 2009, 21:02:41 pm »
Радостинче,аз ако бях да съм палнала тортинетката(понеже нямам шоф.книжка)и да съм издухала към Плевен! :lol: Като ви слушам неволите и мъките по тия изследвания,доктори,направления - направо с волско тъпение сте бе хора!Пък аз за пет дни чакане мрънкам! :oops:
Дано тая седмица да успееш да си ги вземеж :D

пп Ей,на срещите се правят и снимки!!После да се гледаме я :lol: :wink:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #288 -: Март 28, 2009, 21:44:47 pm »
Мале, мале! Кафета, закуски, кексчета! Днес май не сте скучали, а! Мен още сутринта ме прилъга хубавото време и съм цял ден по разходки! Видях лелин златен, мама и като се прибрах към 5.30 ме стегна шапката и изстъргах мъжо да се разходим в парка! Преди малки се прибрахме и бързам за форума  :oops: Гледам, срещички заформяте нещо... Ееее, айде една и за по-южния край на България! Ние тука от дълбоката провинция кво, да мрем ли?!  :lol:
Хубава вечер на всички, че цял разказ написах!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #289 -: Март 28, 2009, 21:48:54 pm »
Сега мацки,едно въпросчеее...т.к. сменят часа довечера!Аз кога да си меря БТ утре?
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #290 -: Март 28, 2009, 21:51:49 pm »
Сега мацки,едно въпросчеее...т.к. сменят часа довечера!Аз кога да си меря БТ утре?
ами мериш един час по-късно поне така ми се струва :oops:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #291 -: Март 28, 2009, 22:00:35 pm »
Цитат
Софиянки има ли, и ние да се срещнем(да не останем по назад )
Ами елате на море лятото и ще заформим Софийско -Варненска среща.То аз както се каня,пак кой знае какво ще стане,май като правя планове предварително все нещо се обърква ама....карък какво да се прави.
Цитат
Гледам, срещички заформяте нещо... Ееее, айде една и за по-южния край на България
Софче хайде всички във Варна.
« Последна редакция: Март 28, 2009, 22:12:25 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #292 -: Март 28, 2009, 22:16:49 pm »
Маринка страхотна идея само че с тая криза аз лично се съмнявам че ще видя морето тази година  :? освен на картичка де :lol:
Приятна и ползотворна вечер на всички.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #293 -: Март 28, 2009, 22:29:27 pm »
А то пък аз да не мислиш ,че се късъм да ходя на плаж,нищо че морето ми е до д-то.Ама да наистина тая криза ...лоша работа и ние лятото ходим ей тук на близо в Шкорпиловци за една седм.ама тая година може и да ни се размине.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #294 -: Март 29, 2009, 04:11:21 am »
Маринка, ами даи Боже да ти се размине, ама не заради кризата, а по една чудно хубава причнина! :bori_021:
*
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #295 -: Март 29, 2009, 09:37:37 am »

Аз така като гледма съм първа
Хубав ден желая момичета
поспете си днес е недяла все пак
хубав слънчев ден
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #296 -: Март 29, 2009, 09:51:04 am »
Ааааааааа тук съм,Заянка.Аз с това ново време сега ще свиквам ........те пак ще го сменят аз докато се нагодя.Всъщност се казва първо добро утро май.Хайде ние да пийнем кафенце,пък ще го държим топло докато станат и другите.
Пимпа,миличка аз да напомня тъй като е неделя,не си забравила че утре на твоята късметлийска ръчичка разчитаме за новата седмична тема.
osi_1
« Последна редакция: Март 29, 2009, 09:57:56 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #297 -: Март 29, 2009, 09:55:28 am »
добро да е  :D
Маринче знаех, че си някъде тук  :lol: и си заета с приготвянето на кафето и за това си казах да не направя и аз  че ще стане множко  :lol: :lol:
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #298 -: Март 29, 2009, 10:08:04 am »
Добро утро :D
И аз съм на линия вече. Маринка благодаря за кафенцето точно от това се нуждя в момента :wink:
Я аз да ви питам, който е пил противозачатъчни - докато ги пиете имате ли ПМС. Как трябва да се чувствам преди цикъл. Нали ми е за първи път много ми е странно, имам още 9 хапчета пък имам ПМС вече, а и гърдите ми вече са много подути и ме болят, а и кръста? Споделете как е, всичко е както по принцип ли, или при всеки е индивидуално?
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #299 -: Март 29, 2009, 10:15:20 am »
Добро утро :D
И аз съм на линия вече. Маринка благодаря за кафенцето точно от това се нуждя в момента :wink:
Я аз да ви питам, който е пил противозачатъчни - докато ги пиете имате ли ПМС. Как трябва да се чувствам преди цикъл. Нали ми е за първи път много ми е странно, имам още 9 хапчета пък имам ПМС вече, а и гърдите ми вече са много подути и ме болят, а и кръста? Споделете как е, всичко е както по принцип ли, или при всеки е индивидуално?

Радост аз когато ги пиех имах през целия МЦ ПМС  :x докато не ми писна и ги изхвърлих.През нощта съм звъняла на док да го питам ДОКОГА?!А той ми каза до 3 месеца ще е така  8O докато организма свикне!