0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #260 -: Март 27, 2009, 20:58:53 pm »
Здравейте,момичета!

Аз искам да ви почерпя,че днес сестра ми има рожден ден.



Викс,при теб как вървят нещата? Какво решихте със д-р Стаменов?
Роузи,Биби,Соф,Маринка ето ви и от мойте бременни вируси  :blowingdust2: :crossfingers: :bfp:
Стискам палци някоя от ветеренките да се похвали скоро с  :bfp: , време е да се местите в другата тема  :bighug:

Успех на всички!
07.10.2009
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #261 -: Март 27, 2009, 21:00:48 pm »
power да ти жива и здрава сестричката.
Приятен уикенд момичета.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #262 -: Март 27, 2009, 21:14:23 pm »
Вики това за Лактацид фемина промивките ми го изписа доктор и то само след "на око" преглед. Затова и питах дали го ползваш, но естествено най-добре си е да ти каже лекар. Макр, че на мен като ми каза и какво от това ? Нито се оправих, нито каквото и да било... Обаче не се притеснявах да го ползвам защото пише, че съдържа лактобацили, а нали те уж са от "добрите микроорганизми" за влагалището... Обаче пак повтарям и потретям - най-добре си пусни микробиология, а след това доки да каже как да действате. Дано не е нещо притеснително и се оправиш веднага.
 Целувки на цялата банда ! Лек уикенд и дано има много слънчице !!
Честито на сестричката на пауър, на Пимпа леки 9 месеца, на ловуващите - успешен лов !!! На лекуващите се - марш на болестите !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #263 -: Март 27, 2009, 21:16:29 pm »
power,да ти е жива и здрава сестричката.И много ти благодаря за вирусчетата,дано скоро всички да се заразим с тях.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #264 -: Март 27, 2009, 21:28:31 pm »
Пауърчеее! Нареждам се за порция вируси и голямо парче торта! Да ти е жива и здрава сестричка! И да се се стяга, че трябва да помага с бебо, нали така! Весел празник!
На цялата банда едно голямо гуш! Мене ме хвана пролетното настроение и ми е едно ведро на душата! Айде, дайте да ги сгърчим тези мъже!
Хубав и слънчев уикенд ви пожелавам!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #265 -: Март 28, 2009, 00:39:49 am »
Здравейте ,малко късно се включвам ,но днес ми беше тежък ден даже слънцето не можа да ме разведри!
Благодаря ви за подкрепата милички - по някога се чудя как имате сили да се изправите и наново всичко отначало !
А как успявам все още и аз не знам!
Все по тежко посрещам лелята когато идва !
Днес бах като парцал не стига че всичко ме болеше ами и душата ми беше болна и мислите ми черни ама айде мина ми !
Стига съм ви се оплаквала!
Лека вечер!
[/url]
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #266 -: Март 28, 2009, 09:31:28 am »
Добро утро поспаланкииии! Хаиде слагам кафето !




Дано да е прятен и красив денят ви!
*
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #267 -: Март 28, 2009, 09:34:32 am »
Добро утро анизи!
Мерси за кафенцето!
Аз днес съм на работа,като се наспи човек се чувства по-добре!
Лек ден на всички!
[/url]
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #268 -: Март 28, 2009, 09:36:54 am »
Добро утро, Анизи на косъм ме изпревари с кафенцето, но аз слагам закуската :)
 Виви, не тъгувай мила. За жалост всички знаем как се чувстваш, но горе главата !

 
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #269 -: Март 28, 2009, 09:48:38 am »
Гарга-от мен кафето, от теб закуската-4удесна комбинация! Сядам да хапна, 4е това голо кафенце взе да скрибучи!
Виви-горе главата, за съжеление наистина всички знаем как се чувстваш, но нали надеждата,че другият път ще успеем ни крепи! Хайде сега се усмихни, защото птичката ще кацне и на твоето рамо! :bighug:
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #270 -: Март 28, 2009, 09:57:13 am »
Добро утро мерси за кафенцето и закуската  :coke: :eating: :balk_53:
viviq хубаво са ти казали момичетата колкото и да боли трябва да се се борим  :hug2:
Пожелавам на всички приятен,слънчев ден!
Хайде малко пролетно настроение.
« Последна редакция: Март 28, 2009, 10:08:56 am от denisa12251 »
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #271 -: Март 28, 2009, 10:26:04 am »
Добро утро :D
Събудили сте се вече, аз хвърлих едно око към 6.30 ама още спинкахте :wink:
Аз днес съм в отбора на почиващите и още се чудя как да го оползотворя, че мъжо е на работа, но това пролетно настроение, което е ни е поднесла Дениска ме навежда само на една мисъл - разходка :lol:, а и вън е сълце е изпекло - мммм пролет. Ох от кога я чакам :lol:
Виви я да прогониш всички тъжни мисли  :balk_77:, няма да се даваме така лесно :balk_602:
Гарга и Анизи уцелика точно в десятката, от това имах нужда, топло кафе и закуска и добра компания :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #272 -: Март 28, 2009, 10:27:34 am »
Здравейте момичета. Честито на всички бременелки. Аз днес след 5 дневно закъснение направих тест, но се вижда само много бледа втора чертичка  :(. Мисля в понеделник да ида на лекар да видя дали се е случило.. Обичам ви и ви желая лек и успешен ден
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #273 -: Март 28, 2009, 10:31:55 am »
mimcheto_85 ще ти стискаме палци дано  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #274 -: Март 28, 2009, 10:34:16 am »
Мимчето 85 и аз стискам палци, все пак си е втора чертичка, дано да стане много по-ярка след няколко дни  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 Чакаме новини  :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #275 -: Март 28, 2009, 11:32:18 am »
Добро утро и от мен.
Ето ме излюпих се и аз най-сетне,голям сън съм му ударила 10 часа съм спала,не ми се беше случвало от години,явно много съм била уморена.
Мерси момичета и за кафето,и за закуската ,и прекрасния пролетен пейзаж на вън.Както е казала Радостинка във Варна вече е пролет.Супер време.Аз също почивам и мъжът ми е на рабога,но ще запрятам ръкави да поизчистя в къщи,че и банята ми е на дневен ред,пък следобед ще видим ,като половинката се наработи какво ще правим.
Вивия,я се дръж мъжката,няма място за отчаяние,горе главата ,борбата продължава още по-настървено.
Мимчето,стискам палци.Щом има макар и бледа чертичка значи са си две.Пусни един кръвен преди да идеш на док.,и без това е рано да се види нещо.УСПЕХ.
Айде лек и усмихнат пролетен ден ви желая.Аз ще си доизпия кафенцето и я мятам,после пак ще ви нагледам.
п.п. абе как успявате на две на три да се изкажете,пък аз мара подробната все фермани пиша :oops:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #276 -: Март 28, 2009, 12:27:54 pm »
ДОБРО УТРО И ОТ МЕН МАЦКИ :D
Бреей и аз съм се разбудила от рано,ама напоследък хич и не мога да спя по много :(
пъз аз така обичам да си поспивам.... :lol:
Мимче,според мен - станала е работата,втора бледа черта трябва да те радва,бре,кво си се натъжило!?Я,се усмихни :wink:
Маринче,ти била варненка!Я да си спретнем една среща на лято :D
Песничката и тя е от там и кой още?Я се издайте :D
Вив,ти мило сега няма да се даваш,я!!!С още повече хъс тоя месец,пък ние ще стискаме палци до посиняване :wink:
Заянчето,ми се губи нещо напоследък?!Как си бе,мило?

И моя мъж е днеска по служебни задачи :(,и аз си вися в къщи,че в Северозапада валии...и стуууд....офф още 4 дни до теста,вече нервичките ми вземат да се опъват... :(
Айде лек ден и от мене :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #277 -: Март 28, 2009, 12:34:14 pm »
Фибче как си миличка? То не останало само още няколко дни, стискам палчетата здраво и на краката  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Ей и аз съм от слънчева Варна, така че ако ще има среща и аз съм там :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #278 -: Март 28, 2009, 12:43:08 pm »
Фибчо,ми да се видим защо не.Аз се ослушвах момичетата като се събираха наскоро,ама нали не знаех как ще се развият нещата при мен и не бях сигурна дали ще мога да ида,пък то ей на развитието още го чакам да се развива :lol:,само дето не отидах да се запознаем.Ама на лято се обади,ей на и Радостинка е на среща.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #279 -: Март 28, 2009, 12:49:10 pm »
Радостинче,балгодаря ти душко,че питаш...ами добре съм,ей сега нагънах една шок.вафла :D пък съм човек дето сутрин не слага в устата си нищо поне до един на обед....ама нали няма да си внушаваме сега :D Иначе още съм си със 37С° и мако отгоре понякога ама то от толкоз хормони знам ли... :( Ами,не останало ама аз 4 дни кво ще правя..?Направо ще се сбъркам на края :lol: А теста в сряда е кръвен и резултатите ще излязат късно вечерта - 23ч,и тука процедурата е мн кофти,докито ти звъни по тел и ти казва - теста е положителен/негативен,ей така - изръсват ти го по тел. сякаш ти казват кво е времето... :( :( :( от това най-ме е страх...стига писах :(..то човек да не ме пита нещо.. :oops:

Ами да,защо не!Ние на 15ти юни си идваме,айде да се организираме наистина :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!