0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #240 -: Март 27, 2009, 10:17:43 am »
Добро утро.Ей ме на излюпих се.Ами какво да правя два дни бях от 5.30ч.на работа,днес съм от 15ч.и малко си поспах.Радост,мерси за кафенцето,ми то е още топличко бе.Айде ще ти правя компания за втората половина на кафето.
Пък видяхте ли я Гарга,и тя била от ранобуднаните откачалки,ама се скатава а.
Лек,усмихнат и много слънчев ден ви желая.И стига с тия течения,гъбички и тем подобни гадинки,хайде някой да последва Пимпа.Аз определено не съм.Нищо че не ми е идвало от сумати и време ,направих и уринен и кръвен тест,категорично отриц.и сега пия Примолут нор за 5 дни,за да ми дойде М и като дойде започвам пак противозач.и дано пак да не се случи нещо непридвидено за началото на стимул.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #241 -: Март 27, 2009, 10:23:08 am »
Добро утро и от мен!
Ние си сменяхме компа и цяла седмица не съм влизала във форума...ако знаете колко ми липсвахте.... :hug2:
Със голямо закъснение честито на рожденничките и честити  :bfp1: на Пимпа!!!
Дано и всички ние по- скоро ги видим!!!
Радост, благодаря за кафенцето :D
Пожелавам ви много настроение и усмивки през този слънчев петъчен ден!!!
 :bighug: :bighug: :bighug:
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #242 -: Март 27, 2009, 10:46:26 am »
Добро утро и от мен.Радостинка мерси за кафенцето.Желая ви лек и усмихнат ден.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #243 -: Март 27, 2009, 10:55:14 am »
Добро утро, банда! Ей, това кафе чаках!
Подкрепям, че трябва поне още един  :bfp: да изскочи! Хайде, мацки, има още време до края на седмицата!
На всички ви пожелавам един прекрасен петъчен ден и много слънчево настроение!


Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    pimpa77

  • ***
  • 284
  • pozitivnata misal pravi jivota 4udesen!!!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #244 -: Март 27, 2009, 11:04:36 am »
Благодаря  момичета,че ви има!!! :youwoman:Моля се за всички вас да ме зарадвате с най-желаната и чакана новина :bfp1:.Дано съм на кадем и на късмет yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 :blowingdust2:
Виви миличка много съжалявам :(.Само те моля да не се отказваш и да продължиш да се бориш.Подарявам на всички моята Надежда .Нека тя ви дава стимул да стигнете до края. :crossfingers: :bighug:
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #245 -: Март 27, 2009, 11:12:28 am »
Добро утро момичета, хубав петъчен ден ви желая!

Пробвала ли си с Лактацид за вътрешна промивка? Може да се подобри флората, но все пак най-най-най-добре иди на доки, за да ти каже какво да правиш.
Момичета, такива промивки Никога не се правят поне ден-два преди преглед и вземане на микробиология!!! Те проминят флората, могат да повлияят и на резултатите от микробиологията, защото няма да да реални. Такива промивки не се правят без консултация с лекар и основателна причина. То така и така остана 1 ден до прегледа ва Вики, нека изчака срещата с доктора и тогава. Успех
*
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #246 -: Март 27, 2009, 11:29:44 am »
ДОБРО УТРО МАЦКИ!
Ей,че ранобудни момичета бе,рано рано се наспали :wink:Айде да ви сервирам закуската!

Желая ви хубав,слънчев и пълен с емоции ден!
« Последна редакция: Март 27, 2009, 11:39:24 am от dgina »
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #247 -: Март 27, 2009, 11:41:23 am »
Добро утро шоколадчета  :)
Пимпа 77, още веднъж честито мила и наистина да знаеш, че очакваме новата седмична от теб (хубавичко заразена)  :wink:
Радостинка , кафенцето е ммм  :coke: И Джина тъкмо навреме сервира закуската  :lol: Страхотни сте.
Смайли, тъкмо се чудех къде изчезна  :) , иначе какво става с теб, освен, че сте се занимавали с компютъра  :D ?
Маринка, хайде бе мило, да се появява вече тая вещица  :crossfingers: , че за друго да си стискаме палците :wink:
Вивия, съжалявам миличка, но както този месец обичам да казвам, явно бебчо иска да е водолейче и чудото ще се случи този път  :crossfingers: yahoo_17
С пожелание за един лек, "майсторски" ден момичета  :cheerleader: и да не се преработите ей!  :D

*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #248 -: Март 27, 2009, 11:58:16 am »
Здравейте и от мен сладуранки!
Включвам за кафето на Радост и закуската dgina отдавна несъм се възползвала!
Честито на новата бременелка pimpa77 много леки 9 месеца, да се пазиш и много да си почиваш!
Чакам и утре да мине и да се впусна в лова, тези дни малко депресирани, но пък има надежда която нетрябва да я губим!
На всички с лелки бързо да си гоните и налаягайте мъжлетата!
Соф и на цялата банда целувкии много на всички и наистина много ще се радвам някои от старите кучета да се похвали вече с две чертички!
Успешен петъчен ден!

*
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #249 -: Март 27, 2009, 15:29:18 pm »
По темичката че е пукнала пролет наминавам да ви поздравя с хубавото време,да ви пожелая много много двучертичкови тестове за бременнност и не на последно място хубаво да ви наплюя с бременни вируси :D


*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #250 -: Март 27, 2009, 15:40:50 pm »
Ехааа! Нареждам се първа под вирусите! Утре откриваме ловния сезон, дано да си ми на късмет, миличка!
Ейййй, къде сте всички?! Напече слънчице и драснахте по кафета и разходки, а! Само аз ли работя?!  osi_10 osi_13
Целувки!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #251 -: Март 27, 2009, 15:42:11 pm »
Биб,няма да се отчайваме,вярвам и се моля някой от старите кучета да се похвали вече,много се застояхме :wink:.Парси,дано прихванем от твоите вирусчета.
Успех на всички останали момичета.Нека с пукването на пролетта завалят тук много  :bfp:.
Целувки на бандата :bighug:.
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #252 -: Март 27, 2009, 16:17:06 pm »
И аз се нареждам под вирусчетата на Парси  :lol: макар да знам, че няма как да стане, но пък никога не е излишно още мъничко надежда и късмет!!!  :)
Софи, споко мацко и аз бачкам - не си сама... а на вън е просто прекрасно, от кога го чакам това време :wink:
Стари кучета за вас мнооооого :bighug:
*
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #253 -: Март 27, 2009, 16:55:09 pm »
Привет и от мен банда!
Виксънче, нямам намерение да експериментирам преди да се видя с док! Утре ще се разбере!Днес няма такива парчета - само бяла слуз!Няма сърбеж, нищо!Ще се опитам утре де ви информирам!
Приятен петъчен ден! Много слънце и усмивки!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #254 -: Март 27, 2009, 17:11:20 pm »
Здравейте,дами!
Време беше да пукне тая пролет в цялата си прелест!От кога го чакаме този момент!!
Още от сега ви пожелавам почивен и весел уикенд,и ако ще се заразявате с нещо ,то да е с най-прекрасния бременен вирус. :D
*
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #255 -: Март 27, 2009, 17:19:34 pm »
Ама много хубави тортички и кафенца слагате момичета :))))

Честито, Пимпа! Лека и безпроблемна бременност :)

Успех на всички ви, милички!!


*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #256 -: Март 27, 2009, 18:26:46 pm »
Хоп и аз под вирусите от Парси, че да не пропусна  :lol:
Соф и аз съм от трудещите се, и то в петък  :?
rouzi-anna трябва да така с надежда и вяра и напред, пък наистина вече е време м..му, трябва някои да се похвали - ей ма настискайте ги тези мъже  :P
viki_vat  :crossfingers: успех за утре!
Хайде весел и усмихнат уикенд :balk_177:

*
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #257 -: Март 27, 2009, 19:14:29 pm »
И от мен приятен уикенд момичета! :balk_116: :balk_117: :balk_111: :balk_115: :balk_96: :balk_95:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #258 -: Март 27, 2009, 20:04:13 pm »
Ауууу,  :balk_80: момичета гледах Милен Цветков току що.............. ужассссс!!!! osi_12
Както и да е и аз ви пожелавам приятни почивни дни и много  :bighug:, а ако имам възможност ще нагледам какво правите!
Събота и неделя повече  :bed: за да имам мнооого  :bfp1: април месец!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #259 -: Март 27, 2009, 20:25:55 pm »
Охо тук вируси се раздават и аз се нареждам за някой друго бременно вирусче.Да ви се оплача пипна ме и от гадните вирусчета,една хрема,до вчера кашлях и глас нямах,пък днес нещо ми е много отпаднало и май и температура ще вдигам.Ужас от една седм.се наливам с чай и колдрекс и уж ме подмина,ама днес май ми е зле.Ми то се канех на прозорците да ги изчистя най-сетне в неделя,а то какво грип май ме тръшка,ама няма да им се размине,ще подсмърчам и ще чистя.
Айде да не ви занимавам с моите глупости,лека вечер ви желая и приятен уикенд на почиващите.И сега да не се испокриете събота и неделя,както днес ,че аз тоя път съм от почиващите.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"