0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #200 -: Март 26, 2009, 12:32:10 pm »
Добър дееен,милички
Днес,рано рано се наспах,ама нямах нет и изтървах кафенцето :(
Ама ще го пия студено :wink: - против бръчки :D
Неринце,то да стане мило,вие първи ще научите :D
Лек ден от мене,душици!
ето и малко полско настроение :wink:



пп Вики,единственото което на мен ми казват при такива случаи е да пия мн вода-към 2л
   на мен ми помага :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #201 -: Март 26, 2009, 13:00:16 pm »
Здравейте, мимичета-кокичета  :D !!! Всички пожелания от вашите уста да отидат в Божиите уши и да са за всички ни!!!!!!!

Пимпа 77, честити две чертички и успешни 9 месеца и здраво бебче на финала!
viki_vat , мила няма какво повече да се чудиш - тая работа си е само за док... Пожелавам ти да не е нещо сериозно, ами да е от другото  :wink:
fibo , ти продължавай в същия дух с почивките  :wink:
На всички , които за запалили свещички за нас голямо благодаря!!! :youwoman: Дениска  :hug2: :balk_21: !!!
Много хубави мисли за мечтите, браво!!!

Маринка, Маринка, незнам какво става но твоят М,но дойде при мен!!!! И съм в шок  8O!!! Преди 10 дни ми свърши изчистването след миседа (поне се надявам да съм се изчистила напълно)и то тогава прокървих точно на датата на Ц. Вчера ми зацапа и днес съм с обилно течение!!! Момичета, знаете ли нещо по въпроса ???????
На док ще ходя в понеделник. Аз си мисля да не би нещо да се доизчиствам..... Оффф, откъде ми дойде и това сега...... То не бяха силни болки, то не бе М, и сега пак....

На вас по весел ден от моя ви желая!!!!



*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #202 -: Март 26, 2009, 13:09:14 pm »
Цитат
Маринка, Маринка, незнам какво става но твоят М,но дойде при мен!!
Аааааа,Наде,не е моя М,аз си го чакам вече с нетърпение,тъй че този не е моя.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #203 -: Март 26, 2009, 13:10:25 pm »
Наденце на мен също ми дойде точно една седмица след като ми спря кървенето.Док каза че не е проблем,ама като отидеш ще видиш какво е положението.Успех чакаме те скоро в ловуващи  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :hug2:
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #204 -: Март 26, 2009, 13:26:49 pm »
Наденце на мен също ми дойде точно една седмица след като ми спря кървенето.Док каза че не е проблем,ама като отидеш ще видиш какво е положението.Успех чакаме те скоро в ловуващи  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :hug2:
Дениска, няма да съм скоро в ловуващи  :( , имам два миседа и тепърва като си дойда края на май , ще започвам изследвания..... лечение .... и чак тогава..... :(
Много ми се иска още от другия месец да започна с лова , ама .... не смея.....

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #205 -: Март 26, 2009, 13:34:34 pm »
Наденцето като каза не смея имам едно питане....минаха 3 мес.от абразиото ми - сега ми е последната 3-та М. Мога ли тези дни да започвам с лова или да изчакам генетичните и имунологичните изследвания? :ask:
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #206 -: Март 26, 2009, 13:46:23 pm »
Наденцето като каза не смея имам едно питане....минаха 3 мес.от абразиото ми - сега ми е последната 3-та М. Мога ли тези дни да започвам с лова или да изчакам генетичните и имунологичните изследвания? :ask:
Мила, аз ще правя изследвания, защото имам вече 2 миседа, ако и ти си 2 два неуспешни опита, изчакай резултатите - те са важни, може да се наложи нещо да се лекува. Това е само мой съвет, ти си решаваш  :balk_21:

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #207 -: Март 26, 2009, 13:52:07 pm »
Наденце на мен също ми дойде точно една седмица след като ми спря кървенето.Док каза че не е проблем,ама като отидеш ще видиш какво е положението.Успех чакаме те скоро в ловуващи  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :hug2:
Дениска, няма да съм скоро в ловуващи  :( , имам два миседа и тепърва като си дойда края на май , ще започвам изследвания..... лечение .... и чак тогава..... :(
Много ми се иска още от другия месец да започна с лова , ама .... не смея.....
Знам как се чувстваш аз съм с три миседа,може би аз съм по-спокойна понеже все пак имам вече едно дете и все се надявам тези проблеми да са били случайни,но въпреки това и ние пуснахме изследвания,още не са готови ама ние си ловуваме пък каквото стане. :bighug: :bighug: :bighug:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #208 -: Март 26, 2009, 13:56:36 pm »
Наде, то аз съм с един само, ама въпреки това пуснахме изследвания по препоръка на доки и уж....трябва да излязат другата седмица ама много ми се иска да започвам вече.... та не знам!  :balk_87: Дано при теб всичко да мине безпроблемно и скоро да се завърнеш в отбора на ловуващите!!! :balk_21: :bighug:
*
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #209 -: Март 26, 2009, 14:09:27 pm »
Здравейте момичета,

Ето ме и мен най-сетне съм на линия. :wink:
Първо благодарско за кафенцето, a на Анизи едно голямоооо благодаря за страхотната торта :D
Фибче ти да почиваш, я кажи при вас не вали ли? Тук вече цяла седмица вали и така го дават до неделя  :? Гадна работа, мразя дъжд  :rain:
Дениска много благодаря за клипчето - така добре ме се отрази. Не го бях гледала досега  :hug2:
Мегчо  благодаря за молитвата.  Душичка си ми ти :hug2:И браво на бебчо че е наваксал - личи си че добре го гледаш :D
Момичета и аз съм решила другият месец да започвам лова. Не ми се чака до юни месец Каквото е писано ще стане .
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #210 -: Март 26, 2009, 14:35:56 pm »
anizi , тогава незнам какво да ти кажа,мила. По принцип казват, че втори мисед се случва рядко, ако няма други проблеми... Говори с доки най-добре, иначе след 3 Ц можеш да започнеш с опити.

Дениска, права си,като имаш едно детенце вече нещата са по-различни. Дано скоро стане батко  :wink: . На мен доки ми каза да правя изследвания.

Мелоди, стой в къщи като вали и чети книжки или гледай филми, аз дъжда за това много го харесвам  :D А тук как духа от една седмица не е истина... грее супер слънце, не е студено към 20+ градуса е, ама така духа че си пибрах саксиите от балкона... :x

*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #211 -: Март 26, 2009, 15:46:21 pm »
Наде, наистина ще се повторя с Дени, но и на мен след миседа ми беше точно така (неадекватни кръвотечения)  и чак на втория цикъл се оправиха нещата  :) Мисля, че няма за какво да се притесняваш.
Мелодийке , разбира се, че ще започваш лова мило. Как ми се иска да си заченем по едно водолейче  :wink: :D Да ни побъркват от радост (и разни щуротии) цял живот  :lol:

*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #212 -: Март 26, 2009, 15:51:06 pm »
Здравейте момичета !
Честито на всички , видели мечтаните две чертички  :goodluck:
На останалите , късмет и не губете надежда !

    :bighug:
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #213 -: Март 26, 2009, 16:20:39 pm »
Нери, надявам се с Дениска да сте прави. Аз мислех да те питам как беше при теб, че нали е същата ситуация, ама ти ме изпревари  :wink: :bighug:

*
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #214 -: Март 26, 2009, 16:31:01 pm »
Надеж, явно сега все още хормоните ти са в пълен хаос и трябва време да мине за да си дойде всичко на мястото си. Не се тревожи миличка, другият цикъл всичко ще е наред. :)
Нери и аз искам да си заченем бебешорче и да е Водолей, ама като гледам май Господ ще реши тази работа  :D Ако можехме ние да им определяме зодиите щеше да е хубаво. :D Но най-важното е да забременеем и да родиM живо и здраво детенце без значение каква зодия е .
Вики_ ват преди малко видях че и аз имам абсолютно същото кремообразно течение - бяло е на цвят с текстура на крем (за лице)и няма мирис. Беше обилно и еднократно. Странна работа - аз скоро се борих с кандида, и при контролният преглед не изолираха нищо обезпокояващо. Сега направо съм в шах и аз като теб се чудя какво може да е .За всеки случай си сложих едно гелче което възстановява вагиналната флора .
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #215 -: Март 26, 2009, 16:38:59 pm »
Но най-важното е да забременеем и да родиM живо и здраво детенце без значение каква зодия е .
Разбира се, че е така миличко, аз се шегувам само  :), хубаво щеше да е да имаме избор, но естествено най-важното е да сме здрави и да си имаме поне по едно здраво бебче, пък другото няма значение  :wink: Но нали втората половина на април и първата на май се зачеват водолеите  :lol: по заобиколен път се опитах да ти пожелая веднага да ти се случи чудото  yahoo_17   :bighug:
« Последна редакция: Март 26, 2009, 17:26:38 pm от нерито »
*
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #216 -: Март 26, 2009, 17:08:24 pm »
 :D О, разбрах те аз Слънце :wink:
И аз много го искам дано да ни се случи скоро и дано скоро колкото се може повече момичета да бременеят и да гушкат своите съкровища  :bori_012: :bori_020:
*
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #217 -: Март 26, 2009, 17:20:42 pm »
Melody01  при мен течението си продължава. През деня е само гъста, бяла слуз. Сутрин и/или вечер има такова натрупване /като голяма капка крем за лице/ страшно описание :oops:
Нямам сърбеж или дискомфорт! Преди да ти изолират кандидата ти имаше ли някакво течение, нещо което да ти дава сигнал, че има проблем?!
От обяд ми се поду корема /след като хапнах салатка и гъбки с масло/ и имам газове. Направо ще се пръсна... :dontknow:
*
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #218 -: Март 26, 2009, 18:41:32 pm »
Вики преди да дойде кандидата имах дискомфорт по време на секс, по късно започна да ме сърби, усетих се много суха и на другият ден вече имах много обилно бяло течение. Течението беше много гъсто като извара (не като крем) и имах ужасен дискомфорт Всичко ме дразнеше бельо, дънки. Едва седях на ду-то.Тогава моята докторка ми предписа Gyno-Daktaring glob. за 6 дена.
Сега е само течение, като крем точно такова каквото описваш ти. Нямам никакви други симптоми нито сърбеж нито сухота. Дано не е нищо сериозно и скоро ни мине. Ще видя дали и утре ще имам, и ако имам май ще трябва пак де се срещна с доки. :?
Пиши когато отидеш на преглед (ако не е спряло вече).
А за газовете може да е и от салатката а може и да е от нещо друго :wink:. Пожелавам ти го миличка  :hug2:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #219 -: Март 26, 2009, 18:54:22 pm »
Вики,не се тормози преди да си отишла на лекар.Аз до колкото знам,ако е някаква инфекция,ще те сърби най-малкото.Аз слава Богу не съм страдала от такива гадоси,и надявам се никога да не ме спохождат,но пък нали и при бременност е нормално да имаш слуз.Дай Боже на това да се дължи.При мен няколко дни преди да ми дойде цикъла имам и газове и ей такова кремообразно нещо по бельото,но мъничко и усещам тежест в стомаха,ама нали симптомите за бременност и ПМС са едни и същи,аз не съм забременявала и за това ти описвам ПМС,но ти дано да описваш другите симптоми.Моля те не се шашкай.Иди на док.и докладвай,пък ние ще ти стискаме силно палци,новините да са добри.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"