0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #20 -: Март 23, 2009, 12:21:21 pm »
Ах Мегчо, виждаш ли какви бели ще си навлечеш, че говориш така  :wink: Наистина имаме нужда от вирусчетата ви  :) Благодаря ти за пожеланието и дано скоро се случи на всички ни тук.

Е,denisa добре дошла при нас мила, ще си половуваме и този месец наволя, пък късмет  :D

deska_meska, ти за всеки случай го давай по-леко с алкохола, че не се знае  :D
Хайде, ще продължавам да ви наглеждам, че днес малко сте ми пасивнички  :pipy_longstocking:

Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #21 -: Март 23, 2009, 12:26:20 pm »
Привет и от мен в новата темичка!Краса, благодарим ти!  Дано има повече +++ тестчета от миналата!

Кремонка, кажи как мина вашият празник вчера?  :wink:
Вивия, стискаме палци мила!!! Хайде да си първата тази седмица  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck:
Дениска, хайде след две седмици да уцелите момента  yahoo_17

На всички  :pipy_longstocking: весел ден и  :bighug:

Виждам Power да чете, кажи как си мила, как са нещата при теб??? Изчезна нещо....
« Последна редакция: Март 23, 2009, 12:35:54 pm от Надеж »

*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #22 -: Март 23, 2009, 12:34:07 pm »
Добро утро, лейдита!
Честита ни нова темичка и дано се напълни с мноооого положителни резултати!
Ей, бременеещата банда, не забравяйте да влачите крачета и да разпръсквате вируси и тук, че сме бая старите кучета, дето си висим тук от доста време!
На лолувавщите тази седмица - момичета, краката горе и ... АТАКА!
Спорен ден и хубава седмица на всички! Обещавам вече да съм по-активна! Стига с тая работа вече! Ааааааа!


Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #23 -: Март 23, 2009, 13:01:22 pm »
Ехоо,ден ли е утро ли е,не знам ама аз тва съм го сипала късно снощи ама като гледам само Тити не е пазела кревата,всички рано рано сте се изпокрили под завивките,ама нищо - те бебоците така стават!
Радостинче,аз съм добре мило,тука малко се вкарвам във едни разсъждения и се ядосвам на тъпия закон дето при 1ви опит само 1 ембрионче може да ти върнат,и ми се иска малко ей така да си спретна един дебат с докито,абе тъпа работа,то шанса че е минимален,ама процента на успелите е тооолкова малък,че по-добре да връщат по две,че хората да не се подлагат по два пъти на тоя ад!Офф мн ме е яд,ама много,вий сега ще ми се йарате ама...аз съм реалист :D Ех пак се увлякох да досаждам с моята персона :oops: Я,ти кажи как си и какво следва от тук нататък с тия кисти :?
Мегчо,аа ще ти дърпам ушите,че и по-често не ни навестяваш :D
Соф,ти тая мацка,от къде я изрови,еех ама как ми харесват мадамите от това време,истиски жени - има де да хванеш,дет се вика.То сега една мания да са кокали...не ги разбирам :?
Песничке...кво става с тебе,душко?Ти отиде на разходка с колелото и не се върна,ааа аз като дойда на гости да ме заведеш на онова място ей :wink:
Маринка,ами и с твойто  инвитро кво стана??
Денисче,милооооо,аз до последно се надявах....ама не те пропусна гаднярката,еехх.. :(
Абе,стига съм питала един ,по един - я всички на отчет :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #24 -: Март 23, 2009, 13:02:11 pm »
Добър ден и от мен!!!
Навън Слънчицето е изпекло многообещаващо и се надявам най-накрая да почва тая пролет,че аман от зима!Хубава и изпълнена с приятни емоции седмица ви желая!
Елфи,сложи ме в ловуващи,моля те,че мисля от днес да откривам ловния сезон. :wink:
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #25 -: Март 23, 2009, 13:14:30 pm »
Радостинче,аз съм добре мило,тука малко се вкарвам във едни разсъждения и се ядосвам на тъпия закон дето при 1ви опит само 1 ембрионче може да ти върнат,и ми се иска малко ей така да си спретна един дебат с докито,абе тъпа работа,то шанса че е минимален,ама процента на успелите е тооолкова малък,че по-добре да връщат по две,че хората да не се подлагат по два пъти на тоя ад!Офф мн ме е яд,ама много,вий сега ще ми се йарате ама...аз съм реалист :D Ех пак се увлякох да досаждам с моята персона :oops: Я,ти кажи как си и какво следва от тук нататък с тия кисти :?
[
Фибчо, много се радвам, че си добре :wink:. И стига с тези размисли, дай я малко по-позитивно, ще видиш, че всичко ще ок. И едничко да е, ако е рекъл Господ, ще стане. Сега си почивай, а ние ще стискаме палците здраво :P
А аз няколко месеца няма да съм в отбора на ловуващите :( ( с тия противозачатъчни), но пък ще го преживем по-бързо като се отдадем на повечко  :bed: за удоволствие :lol:, пък след това надявам се да направим инсето най-накрая :wink:
Днес надявам се да ми остане време да отида да си взема резултата от микрото и дано да няма нищо притеснително там. И ще докладвам след това :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #26 -: Март 23, 2009, 13:27:11 pm »
Ауу,ам вие ИНСЕ ще правите,ми аз пак не съм разбрала :bonk:
И до кагоа с тези противобебещи?Мн гадно,нямаше ли друга алтернатива? :(
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #27 -: Март 23, 2009, 13:40:42 pm »
Успешна седмичка момичета.Нека я напълним с мнооооогггооо  :bfp:.
Фибчо,почивай сега,зареди се с положителни мисли :crossfingers:.
Радостинка,дано имаш идеални резултати .
Виви,прекрасна графика пу-пу....
Хайде старите кучета,някой да поведе вече с положителен резултат.
Целувки бандааааа :balk_21:
*

    meg4o

  • ***
  • 256
  • Бъди човек,а не човече,гори,но никога не тлей!!!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #28 -: Март 23, 2009, 13:42:57 pm »
Момичета....така ме разсмяхте :lol: :lol: :lol:Имам нужда май от малко потупване :lol:Ето да сложа обяда,че то станало време вече :wink:
/917/dsc02479_95737_6503375.jpg[/img][/url]
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #29 -: Март 23, 2009, 13:43:33 pm »
Ауу,ам вие ИНСЕ ще правите,ми аз пак не съм разбрала :bonk:
И до кагоа с тези противобебещи?Мн гадно,нямаше ли друга алтернатива? :(
Ами три месеца, да им се невиди :lol: хич не ми се иска да ги пия ама трябва да се поизчисти яйчника от кистичките и тогава. Мъжа ми и той се сърди, как сега противозачатъчни, та нали бебе ще правим :lol:, е снощи пак ме пита кога щяла да бъде О :lol: ама после се сети, че няма как да я уцелим :wink: . А и да има друга алтернатива док не спомена, ама и аз знам, че помагат затова не упорствам :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #30 -: Март 23, 2009, 13:45:58 pm »
Здравейте пак.Аз малко да ви занимавам пак с моите терзания.Доставиха ми Мака-та ,който поръчах на сайта даден от Дени http://www.framar.bg/prepor_product.php?id=30006137&page_special_title=%CC%C0%CA%C0+%C5%D0%CE%D1+%EA%E0%EF%F1
сега ме тормози ,че на него пише Мака Ерос,на блистери е в кут.са 60 капсули,производитела е Andean Medicine Centre Ltd.Великобритания/надявам се че правилно го преписах/,Състав на 1 капсула:
Пулверизирана грудка от Мака
(Lepidium meyenii Walp) -200mg.
Пулверизирана надземна част от Ипоруру
(Alchornea castaneifolia )- 200mg.
Пулверизиран корен от Сарсапарила
(Smilax) -200mg. E202
това са съставките и пише предназначение-натурален афродизиак ,естествен стимулатор,който подкрепя функционирането на половата,нервната и мускулната система.И е изредено как действа всяка от съставките.Това което ме притеснява,че пише че подобрява либидото,преждевременна еакул. и дъра бъра,ама не пише ,че подобрява качеството на спермата.Кажете ,моля,че съм поръчала правилния продукт.Нали е едно и също това и това което на Фибо мъжът е пиел.
Хайде ,Фибчо,помогни,че аз все съм с някъкви притеснения.
« Последна редакция: Март 23, 2009, 13:48:16 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #31 -: Март 23, 2009, 13:58:40 pm »
Ето снимах кутийката отпред.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #32 -: Март 23, 2009, 14:02:01 pm »
Момичета макар да е малко рано и аз се записвам в очакващите на 2.04.
Такъв страх и очакване ми е свило сърчицето, че...
Да не забравите че на 25.03 е Благовещение. Силен празник и трябва много да се помолим :) Аз ако мога ще мина да запаля свещичка :)
[/url][/url]
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #33 -: Март 23, 2009, 14:12:34 pm »
Маринче,според мен,това дето си го взела е същото,но с още някои други добавки.Ама аз ей сега ще званна в аптеката дето го купих и ще питам за състава :wink:

Това е нашия Мака,съдържа 500гр Lepidium meyenii Walp. ,др съставки са познати magnesiumstearaat, siliciumdioxide за оформянето на капсули
Гледам,че твоя има едва 200гр.
Ето и един сайт,съжалявам,но е на английски :(
това е за мъжките половинки
https://healthlibrary.epnet.com/GetContent.aspx?token=e0498803-7f62-4563-8d47-5fe33da65dd4&chunkiid=21723
а това за дамите
https://healthlibrary.epnet.com/GetContent.aspx?token=e0498803-7f62-4563-8d47-5fe33da65dd4&chunkiid=21648

Нещо,което не пише е,че е важно да се приема с мн вода,и да се прави двуседмична пауза след продължително приемане,ние я направихме след месец и половина :)
« Последна редакция: Март 23, 2009, 14:56:46 pm от fibo »
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #34 -: Март 23, 2009, 14:22:12 pm »
Ето снимах кутийката отпред.
Маринка някъде четох, че се казва точно Мака Ерос. И аз НЕ прочетох, че подобрява броя, подвижността или морфлогията. По-скоро ми прилича не стимулатор /като виаграта/. Повече обаче не мога да кажа.
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #35 -: Март 23, 2009, 14:48:39 pm »
Момичета макар да е малко рано и аз се записвам в очакващите на 2.04.
Такъв страх и очакване ми е свило сърчицето, че...
Да не забравите че на 25.03 е Благовещение. Силен празник и трябва много да се помолим :) Аз ако мога ще мина да запаля свещичка :)
Напълно те разбирам jasmin_veni , защото и аз вече губя търпение и само за това мисля. yahoo_17
Моля, да ме запишете в очакващите на 25.03.  :bighug:


*
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #36 -: Март 23, 2009, 14:58:39 pm »
ЧЕСТИТА НОВА СЕДМИЧНА!Да се напълни само с  :bfp: :bfp: :bfp:тестчета!
Пожелавам на всички лека и ползотворна седмица,пълна само с хубави мигове!
Маринка,моя мъж пи за подобряване на подвижността и морфологията -ПРОКСИЙД +.Мисля,че това което си си поръчала е един вид за по-голяма потентност.Ако искаш да си поръчаш ето линк: http://www.proxeedbg.com/aboutproxeed.html

Приятен ден с пожелание за
« Последна редакция: Март 23, 2009, 15:04:02 pm от dgina »
*

    pimpa77

  • ***
  • 284
  • pozitivnata misal pravi jivota 4udesen!!!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #37 -: Март 23, 2009, 15:00:59 pm »
 
Цитат
и се ядосвам на тъпия закон дето при 1ви опит само 1 ембрионче може да ти върнат,и ми се иска малко ей така да си спретна един дебат с докито,абе тъпа работа,то шанса че е минимален,ама процента на успелите е тооолкова малък,че по-добре да връщат по две,че хората да не се подлагат по два пъти на тоя ад!
Фибче какво е това :ask:Как така само един?Нещо не разбирам osi_10.На мен си ми върнаха и двете.Не виждам причина само едно да върнат,трябва всички ,които са се разделили и са добри.Тоя доки :balk_149:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #38 -: Март 23, 2009, 15:05:39 pm »
Дидка,той мъжът ми пие една шепа хапове-ел карнитин 2 пъти на ден,вит.Е,цинк,селен,це те бе,фолиева киселина и яде бърканицата с мед и пчелен прашец.Но като прочетах тук добрите отзиви за маката,реших че няма да е излишна,ама сега кахърите ми са дали е правилния продукт.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #39 -: Март 23, 2009, 15:05:57 pm »
Здравейте момичета!Честита нова тема!Пожелавам да я напълните само с положителни тестове и добри новини!Ето малко вирусчета  :blowingdust2: :blowingdust2: :blowingdust2: