0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #160 -: Март 25, 2009, 14:11:58 pm »
Аз пак да попитам!!!
И вчера и днес по хартията има много бяла кремообразна слуз - като крем е! И е много! Не ми се е случвало до сега. Но е само веднъж през деня. Днес беше сутринта, вчера към обяд...Някой има ли идея какво може да е? На 28.03 съм на док и ще питам, ама...  8O
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #161 -: Март 25, 2009, 14:17:24 pm »
viki_vat незнам но ти пожелавам да е бременен симптом  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #162 -: Март 25, 2009, 14:18:37 pm »
Вики-Ват, не знам-аз имах нещо подобно ама слабичко преди цикъла точно предния път, но дано при теб да не е лелището!!!! :balk_103:
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #163 -: Март 25, 2009, 14:21:15 pm »
Наде, честит рожден ден ! Дано скоро станеш мама и всички да сте много здрави и щастливи !
 Благодаря на всички за стиснатите палци в борбата срещу микроорганизмите !
Виксънче, изписаха ми Авелокс за 7 дена + Лактажин капсули. Имам антибиограма и този АБ е посочен като чувствителен, но и при предните изследвания уж пих "правилни" АБ, а ето ме на .. тотално сразена и с още един гад, освен Ентерокока, сега и Клебсиела.
 Вики-ват, незнам какво да ти кажа. При мен и моите бактерии, нямам никакво външно течение, но всеки път като ида на гинеколог ми казват, че вътре във влагалището има точно кремообразна смес. Още преди да ми излязат резултатите от изследването, докторката каза, че ще излезе някаква бактерия, защото тази кремообразна смес не била типична. Е, наистина се изолираха бактерии. Дано при теб не е така, а ако евентуално нещо излезе, то поне дано не е така упорито като моите, че вече 5 месеца стана се боря с тях ...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #164 -: Март 25, 2009, 14:39:58 pm »
Надеж, честит рожден ден!

Много сбъднати мечти, здраве и щастие!


« Последна редакция: Март 25, 2009, 15:06:39 pm от radosttinka »
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #165 -: Март 25, 2009, 14:42:06 pm »
Благодаря за отговорите!
И аз се замислих точно за бактерии - ама само не ми  ясно как може да съм ги хванала /ако е това/! Бях на преглед на 19.03 и док погледна точно цервикалната слуз, ама не каза да вижда проблем и сега направо съм в шах! 8O
Дано да не е това!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #166 -: Март 25, 2009, 14:58:50 pm »
Добър ден и от мен! Желая на всички благи вести :lol:  :bfp1: Аз съм в очакване още от днес си приготвям багажа за София-може да се наложи да остана за няколко дни така ми препоръча докторката- да не пътувам...
Надеж, моите поздрави към теб са в темичката за поздравления! :D
Лек и ползотворен ден!  :balk_102:
« Последна редакция: Март 25, 2009, 15:17:25 pm от tina799 »
 
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #167 -: Март 25, 2009, 15:24:07 pm »
Здравейте,искам да задам един тъп може би въпрос.B-HCG,знам че е бета ЧХГ,ама това ли е всъщност кръвния тест за бременност.Ще кажа защо питам,понеже трябва да започна хапчета за предизвикване на цикъл,тъй като все още не ми е дошло от месец и половина вече,док.ми каза да си направя първо тест,за да сме напълно сигурни че няма бременност и тогава да пия хапчетата.Аз направих уринен,съответно отрицателен,ама Тома неверни,все си храня надежда отидах и на кръвен,ама нали ми е за пръв път и питам кръвен тест за бременност правите ли,лаборантките взеха да разлистват една книга и казват,ми то такъв няма само уринни се правят,казвам ами ЧХГ не изследвате ли,те ми викат да ама то са си стойнокти на хормона,не е тест за бременност,казвам давайте това е,без да им се обяснявам.Тъй де нали са ми изследвали правилния хормон?Е резултата е 0.01,което означава твърдо НЕ.
И още нещо-честито Благовещение на всички.Дано скоро и нас да споходи Благата вест,че сме заченали дългоочакваните си рожбички.Дай Боже скоро и ние да станем Майки.Ходих до църквичката и запалих и за всички вас свещичка и се помолих за всички от Зачатие,мечтата ни за дете да се сбъдне.
Пак цял ферман написах,ама на пак се вкарах в един филм и пак ме заглождиха съмнения.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #168 -: Март 25, 2009, 15:34:36 pm »
Здравейте,искам да задам един тъп може би въпрос.B-HCG,знам че е бета ЧХГ,ама това ли е всъщност кръвния тест за бременност.Ще кажа защо питам,понеже трябва да започна хапчета за предизвикване на цикъл,тъй като все още не ми е дошло от месец и половина вече,док.ми каза да си направя първо тест,за да сме напълно сигурни че няма бременност и тогава да пия хапчетата.Аз направих уринен,съответно отрицателен,ама Тома неверни,все си храня надежда отидах и на кръвен,ама нали ми е за пръв път и питам кръвен тест за бременност правите ли,лаборантките взеха да разлистват една книга и казват,ми то такъв няма само уринни се правят,казвам ами ЧХГ не изследвате ли,те ми викат да ама то са си стойнокти на хормона,не е тест за бременност,казвам давайте това е,без да им се обяснявам.Тъй де нали са ми изследвали правилния хормон?Е резултата е 0.01,което означава твърдо НЕ.
И още нещо-честито Благовещение на всички.Дано скоро и нас да споходи Благата вест,че сме заченали дългоочакваните си рожбички.Дай Боже скоро и ние да станем Майки.Ходих до църквичката и запалих и за всички вас свещичка и се помолих за всички от Зачатие,мечтата ни за дете да се сбъдне.
Пак цял ферман написах,ама на пак се вкарах в един филм и пак ме заглождиха съмнения.

Маринка, и при мен се е случвало цикъла ми да закъснее, лятото два месеца нямах ,  :? ,след два уринни теста -отрицателни отидох на лекар защото това беше нещо нередно. Разбира се нямаше бременност всичко беше от тези хормони :? Изписа ми Дуфастон и се нормализира. Сега само с него си регулирам цикъла, и го пия 15 дни след инсеминация. Сега съм на поредната... :needleani: :crossfingers:  yahoo_17
 
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #169 -: Март 25, 2009, 15:42:29 pm »
При мен се получава така за пръв път и то след противозачатъчните,уж трябваше да ми дойде и да започнем стимулации,ама ей на още го няма.Мен това толкова не ме притеснява,тя док. два пъти вече ме преглежда през това време и няма нищо притеснително,явно противозач.нещо ми изиграха лоша шега и за това следващия цикъл ще пия други,барем тоя път най-сетне започнем ИКСИ то.Друго ми е притеснението,дали са ми изследвали правилния хормон,че както безхаберно ме гледаха...и то по-скоро това В преди ЧХГ-то.Знам,че питам глупости,но не можах да отворя статията за ЧХГ,която е в сайта.Пък и простете ми за пръв път ми е ,до сега само съм препишквала тестове. :oops:
« Последна редакция: Март 25, 2009, 15:46:04 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #170 -: Март 25, 2009, 16:01:07 pm »
Вики - такова течение на мен ми се появява два-три дни преди М. Дано при теб да не е предвестник на лелката, но до колкото съм чела - май-има момичета на които им се появява и като признак на бременност около датата на М.  :crossfingers: дано при теб да е второто.
Маринка, ЧХГ е кръвния тест за бременност, не си сбъркала.
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #171 -: Март 25, 2009, 17:05:52 pm »
Маринка ето това копирах от библиотеката на сайта:
• Съществуват два общи типа на тестване на ЧХГ. Качествен ЧХГ тест просто регистрира наличие на ЧХГ в кръвта. Количествен ЧХГ тест (бета ЧХГ) измерва сумарното количество на ЧХГ, действително намиращо се в кръвта
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #172 -: Март 25, 2009, 17:11:52 pm »
Мерси,Дени,както и да го въртя и суча,хората са направили точно това което трябва и за съжаление е отрицателно,тъй че си почвам хапчетата за предизвикване на цикъл и си чакам.Макар,че ми се струва ,че и от само себе си ще ми дойде,ама няма да си правя експерименти ще си пия хапчетата.Че то и като спрях противозач.все имах ПМС,но уви не ми дойде и за това сега няма да им вярвам,ще правя каквото док.казва.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #173 -: Март 25, 2009, 17:46:57 pm »
 Надеж , миличка
[img=http://img515.imageshack.us/img515/1096/7deede23f029166130f9690.th.gif]
Честит Рожден Ден  :happy_birthday_1:
Желая ти цялото възможно Щастие на този свят,
пътят ти да бъде осеян само с цветя.
Тъгата никога да не те навестява
любимите ти хора да са винаги до теб
Здраве и Късмет мила,
и скоро да ни зарадваш с Благата вест че  ставаш мама :D  :bori_022:
Весело прекарване на празника .  :hug2:
Фибче ти гледай да си поспиваш всеки ден - от  това по-хубаво няма. Хем си почива мозъка, хем нервите и се чустваш по-спокойна. А и времето минава по-бързо :D
Viki_Vat дано това кремообразно течение е признак на бременност ! Не се шашкай много ако продължи повече от един две дена отиди на лекар, но ако изчезне значи не е опасно  :goodluck:
Гардже съчуствам ти мило,
Аз бях дълго време с Ешерихия Коли (имах и течение) най-сетне успях да го преборя с Амоксицилин .Но след това имах кандида вследствие на антибиотика. Е, и нея преборих и сега съм чиста.
Знаеш ли мисля си че от тези антибиотици вагиналната ти флора тотално се е объркала и колкото повече ги пиеш толкова повече неща излизат. Вземи си някакви глобули съдържащи лактобацили за да възвърнат нормалния баланс. Дано всичко се оправи и се отървеш от тези гадини.
Нери недей клепа, мила а ми си лягай - съня най добре ще възстанови силите ти. Е стига да не си на работа. :wink:
Честито Благовещение момичета,
Дано много скоро всяка от нас чуе благата вест (или по-точно види двете чертички  :bfp: :cloud9:)
Честито и на всички именници да им е живо и здраво името  :)
« Последна редакция: Март 25, 2009, 18:22:56 pm от Melody01 »
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #174 -: Март 25, 2009, 18:30:35 pm »
Хайде на следобедно кафенце-заповядайте :D
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #175 -: Март 25, 2009, 18:52:56 pm »
Гарга, дано това лечение да има нужния ефект, при мен се изчистиха.
Приятна вечер на всички! Аз ще се спасявам от работа
*
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #176 -: Март 25, 2009, 19:03:46 pm »
Момичета и аз ще тръгвам! :D
Утре ще видим дали пак ще има такова чудо!!! Малко ми е притеснено!
Чао и лека вечер!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #177 -: Март 25, 2009, 19:04:59 pm »
Оооооооооооо,мацониииииии :D
Виж ти,кой почерпил
Наде,душкооо - да ти е здраво тялото и да ти е здрава душата,че не остана мило,скоро пеленки ще пазариш :wink:


Соф нищо,сега ще имате причина да оправдайте безумния кекс на който съседите толкоз се дразнят :wink:
Нери,пиле шарено,как я караш?Аз с тоя Утрогестан не знам,не ме втриса нищо чувствам се повече от перфектно,просто сутрин 37,5 после пада на 37 и така си стои,ама аз званих в болницата и казаха за сега да не се притеснявам и ако се качи още да ходя там.Ама се успокоих.Всичко ще е наред :wink:
Песничке,почивам аз,днес разходката малко дълга дойде ама поне имам оправдание да не обера праха 8) - ми уморих се :lol:
Маринче - успех на прегледа и дано тоя път всичко мине по план :D
Дениска - ти какви ги приказваш,ние тука всички много се обичаме и може и по-близки да сме си,дори,все пак споделяме неща които не казваме и на близки приятели,нали :wink: И правилно - никога Обичам те не може да звучи клише :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #178 -: Март 25, 2009, 19:12:15 pm »
Хей момичета,в този тъй хубав празничен ден,не мога да не споделя радостта си с вас :DНай-добрата ми приятелка е бременна/Пимпа 77/и страхотно се радвам за нея :balk_46:
Наистина днес тя получи най-благата вест,която чакаше от години
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #179 -: Март 25, 2009, 19:22:56 pm »
Хей момичета,в този тъй хубав празничен ден,не мога да не споделя радостта си с вас :DНай-добрата ми приятелка е бременна/Пимпа 77/и страхотно се радвам за нея
Ааа,поздравих я аз вече :D Наистина повече от страхотна новина :D
Ти,мило,успоки ли се вече :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!