0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #120 -: Март 24, 2009, 18:49:42 pm »
Здравейте милички!
Аз да ви се оплача-сега се връщам от зъболекар,извадиха ми един зъб и сега въпреки хубавото време ми е толкова скапано... :?
Деска мила,честит празник!Мъжа ти е прав,ще видиш,че следващия месец е твоя!

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #121 -: Март 24, 2009, 18:51:39 pm »
за рецепти има подфорум Дом и Хоби, моля не превръщайте темата в спамочат
Добре няма проблем аз си мислех че като е седмична може да си пишем за всичко но явно не е така.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #122 -: Март 24, 2009, 18:52:55 pm »
Седмична тема, но в подфорум Опити за забременяване
според теб редно ли е да се разменят рецепти тук  8O

цитирам ви целта на този подфорум

Обща дискусия по проблемите на двойките, при които по различни репродуктивни причини не се получава зачеване. Методи за определяне на овулацията, менструален календар, температурни графики, слузен метод, тестове за овулация и бременност, сексуални контакти, необходими изследвания за партньорите, съвети, подготовка за бременността и др.

и ще ви помоля да се придържате към тематиката му
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #123 -: Март 24, 2009, 18:55:00 pm »
Седмична тема, но в подфорум Опити за забременяване
според теб редно ли е да се разменят рецепти тук  8O

Права си взимам си бележка.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #124 -: Март 24, 2009, 20:57:05 pm »
Добър вечер,хубавици.Как сте?
Тина,успех в петък.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #125 -: Март 24, 2009, 21:06:26 pm »
Благодаря момичета!  :D Дано този път щъркела кацне и на моя комин :)  :crossfingers:  stork-boy
 
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #126 -: Март 24, 2009, 21:12:26 pm »
Благодаря момичета!  :D Дано този път щъркела кацне и на моя комин :)  :crossfingers:  stork-boy
Чакай го с вързопче в клюна да дойде.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #127 -: Март 24, 2009, 21:13:49 pm »
Здравейте мацки !
Най напред да честитя на рожденничката -Деска много лююбов и много сбъднати мечти ,а и най-вече здраве !Много целувкииии от мен!
Благодаря ви мили момичета но вече тотално изгубих надежда днес ме боли корема -ЛЕЛИЩЕТО идва !Усещам я точна като швейцарски часовник чак ме вбесява!
Но какво да се прави !Пак ще ловуваме бясно тоя месец ,а и новия ми доктор иска да следим О с УЗ че ще видим може пък да хванем яйцето (ако има такова де)
Айде лека вечер !
[/url]
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #128 -: Март 24, 2009, 21:27:03 pm »
Виви, може пък да не е това, което си мислиш! Аз някак си се надявам при такава разкошна графика да има резултат. А следенето с УЗ няма за какво да те притеснява - все пак това си е най-точния метод за определяне на О.  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #129 -: Март 24, 2009, 21:28:45 pm »
за рецепти има подфорум Дом и Хоби, моля не превръщайте темата в спамочат
Добре няма проблем аз си мислех че като е седмична може да си пишем за всичко но явно не е така.

Хриска, мило, съчуствам ти за зъба  :( аз съм много зле със зъбите и всичко свързано със зъби ми е болна тема.
Само като съвет - днес само студени супи и айряни, утре топли и НИКАКВИ ЦИГАРИ, че пречат на кръвосъсирването и после са зверски болки.
Извинявай, ако ти повтарям някой съвет ама..
Аз от едно вадене на зъб накрая стигнах до лицево-челюстна хирургия във ВМА за слагане на косто-заместващо в челюстта.
[/url][/url]
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #130 -: Март 24, 2009, 21:39:36 pm »
Мацкиии,как сте...аз като легнах след обед и спааах,спааах :D И сънувах със герои,действия и сюжет :D Голямо къртене дръпнах,от един и половина до три дямах пред ТВто,и после съм заспала до сега.... :oops:
Денисче,ти мило нали знайш сега,че тоя зъб може да ти се отрази на графиката :?
Вив,стскам палщи да е бебо,не леля му :wink:
Песнопойчо- данооооооооооооо :D
Номине,гледам тук си,как си?
« Последна редакция: Март 24, 2009, 21:42:42 pm от fibo »
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #131 -: Март 24, 2009, 21:48:00 pm »

Денисче,ти мило нали знайш сега,че тоя зъб може да ти се отрази на графиката :?

Не аз а Хриска има проблем със зъбчето :lol: :lol: :lol:дано бързо се оправиш мила.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #132 -: Март 24, 2009, 21:53:31 pm »
Здравейте, момичета
Днес ми излезе новата микробиология и резултата е още по-зле. Освен предишните ентерококи, сега се изолира и Klebsiella pneumoniae. Нямам думи как ми спадна тонуса за пореден път. Омръзнаха ми АБ, а с тях май само нови и нови гадини си довличам.
 честит рожден на Деска-меска. Много щастие, здраве и късмет, както и много скоро да види 2-те чертички :)
Лека вечер на всички, а на ловуващите - да е бурна нощта :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #133 -: Март 24, 2009, 21:58:39 pm »
Денисче,ти мило нали знайш сега,че тоя зъб може да ти се отрази на графиката :?
Не аз а Хриска има проблем със зъбчето :lol: :lol: :lol:дано бързо се оправиш мила.
Оффф...голям съм заплес osi_13 osi_15 Хрисче,ти нали знайш,може да се отрази на графиката ти :flower:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #134 -: Март 24, 2009, 22:51:29 pm »
Здравейте, момичета
Днес ми излезе новата микробиология и резултата е още по-зле. Освен предишните ентерококи, сега се изолира и Klebsiella pneumoniae. Нямам думи как ми спадна тонуса за пореден път. Омръзнаха ми АБ, а с тях май само нови и нови гадини си довличам.

Оофффф, garga, къде ги намираш тези гадини бе ,мила,...... :? Хайде дано тези са последните и скоро да му се види края на това....  :crossfingers: :goodluck: :hug2:

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #135 -: Март 25, 2009, 00:42:32 am »
Надеж засега смятам да спра борбата с бацилите. Просто вече нямам сили, а и явно един АБ води след себе си още по-объркана флора и нови терзания. ПО-важното е, че аз по никакъв начин не усещам да ми има нещо нередно, ама ... знам ли ?!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #136 -: Март 25, 2009, 08:23:50 am »
Добро утро момичета :D
Хайде на кафенцето :wink:


Оф най-накрая си платих нета, така ми беше скучно сутрин без вашата компания и без сутрешното кафенце :wink:
Лек ден на всички :P
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #137 -: Март 25, 2009, 08:50:32 am »
Опа идвам тамън навреме за кафето.Станала съм от 4,30ч.ама на калпазана не забърках кафенце,но Радост е тук вече.Опа ми кой ще каже ДОБРО УТРО,какъв съм заплес,видях кафето и давай.Мерси Радостинка.
Лек и успешен ден на всички ,и само усмивки да греят по лицата на всички.
Гарга,защо така с тия гадини бе?Пробвай да смениш лабораторията ли и аз не знам.Как е възможно да се тъпчеш постоянно с АБ пък грам файда да няма.Направи изсл.на друго място,може пък и нищо да ти няма.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #138 -: Март 25, 2009, 09:09:03 am »
Цоп  :D и аз на кафенцеееееее!
Добро утро,момичета!
Лек и успешен ден,и мноооооого усмивки!
Надеж,Честит рожден ден.Само най-прекрасните неща да ти се случват тази година!!
Момичета,аз май вчера си усетих овуто,а и тази сутрин БТ скокна  8O,то тамън на време де,но каквото сабя покаже! :wink:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролет пукна (седмична тема 23.03-29.03)
« Отговор #139 -: Март 25, 2009, 09:18:27 am »
Наде,и тук да ти честитя празника,с пожелание за здраве най-вече и сбъдване на всички мечти.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"