0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #120 -: Март 19, 2009, 15:15:32 pm »
 :D Ей Фибче,
Заслужаваш една голямааа и силнаааа  :bighug: радвам се че сега се чувстваш по-добре.
Стискам палците да ни зарадваш днес.  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck:
При нас времето е страхотно - пече слънце и е само за разходки.  Ей, сега събличам пижамата (че още съм с нея :lol:) и се мятам на колелото малко да поспортувам, че съм качила малко килограмчета.
А на вас милички пожелавам един слънчев и усмихнат ден зареден с много пролетно настроение :D :balk_104:
МММ каква красота - страхотна снимка Наде
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #121 -: Март 19, 2009, 15:17:34 pm »
Наде,ако знаеш как искам вече и навън да е така,много обичам пролетта и лятото,цветя,зеленина,слънце,абе всичко хубаво е събрано в тия сезони.Оф,няма ли да свърши вече тая зима.
Ей,Фибчо,дръж се мъжката,болката ще отмине и дано да се оплодят по-вечко яйчица.
Вики Ват ,успех и на теб,дано този път процедурата ти да има щастлив край.
Радоста,както ти е казала Радостинка,не спирай фолиевата киселина,тя може да се пие постоянно,още по-вече че дори не може да я предозираш по никакъв начин,хубаво е да я взимаш,аз даже вече не помня от кога я пия.
Ех,Мелодийке,завиждам ти за хубавото време,ела виж във Варна,не стига че е мрачно и студено ами и вятърът ще ни отвее,ама тъй е на морето,все духа вятър.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #122 -: Март 19, 2009, 15:37:02 pm »
ЕЕЕх, Маринче как ми се ще да дойда във Варна дори само за един, два дена да се видя с нашите и да ме повеее варненския бриз, да ме намокри варненския дъжд, нищо че е студено и мрачно.  :lol:
*

    meg4o

  • ***
  • 256
  • Бъди човек,а не човече,гори,но никога не тлей!!!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #123 -: Март 19, 2009, 15:44:12 pm »
Фибчо,браво миличка,страшна си.....силно гуш от и от мен :bighug:
Мелоди,какво става с теб,пусна ли си изследванията(извинявай,ако си писала някъде)?
/917/dsc02479_95737_6503375.jpg[/img][/url]
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #124 -: Март 19, 2009, 16:47:02 pm »
Фибчо,Мишанче,Викиват :crossfingers:.
Радоста,пий си фолиевата киселина.
Викс,нямам нищо хубаво за казване,та влизам и ви чета .Моята е все същата-микоплазма,ужас,няма оттърване от тази напаст....... :(
Светле,аз съм тук ама вие къде се губите,чакам ви :lol:.
Успех на всички.

*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #125 -: Март 19, 2009, 16:56:16 pm »
Фибчо,браво миличка,страшна си.....силно гуш от и от мен :bighug:
Мелоди,какво става с теб,пусна ли си изследванията(извинявай,ако си писала някъде)?
Мегчо успях да пусна тук само генетични - ще са готови след три месеца тоест юни
месец. Надявам се с готовите генетични да отида на консултация в Плевен при доцент Конова и да пусна и имунологични.
Ти как си миличка - бебчо расте ли? :D Представям си колко е горд Баткото и как чака мъника с нетърпение . :hug2:
Гушкам те силно :)
*

    meg4o

  • ***
  • 256
  • Бъди човек,а не човече,гори,но никога не тлей!!!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #126 -: Март 19, 2009, 17:19:31 pm »
Благодаря ти Мелоди,горе-долу добре сме :wink:утре съм на ФМ да видим бебчо,иначе наистина просто нямаш представа как се гордее бъдещият батко :DКато ни дойде някой на гости и той вика:"Ти знаеш ли ни тайната,че ще си имаме бебе?" :D :D :D
Дано са добри гинетичните и консултацията да ти мине успешно ,а малко след това издуто коремче :wink:Гушкам те и аз и всички милички момичета тук,въобще не съм ви пропускала :wink:
/917/dsc02479_95737_6503375.jpg[/img][/url]
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #127 -: Март 19, 2009, 18:05:20 pm »
Здравейте мили момичета аз сега се прибрах и направо сядам на  :balk_121: да ви изчета.Фибчо,Мишанче,Викиват   :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
За всички по една голяма  :bighug: :bighug: :bighug:
Мегчо успех утре и да ни докладваш :lol:
Засега чао после пак ще ви нагледам.
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #128 -: Март 19, 2009, 18:17:36 pm »
Здравейте накрая и от мен  :)
Днес бях в командировка извън града и не успях да ви пиша, пропуснах и сутрешното кафе естествено, за което най-много съжалявам, но утре ще си наваксам  :wink:
Фибо , чакаме добрите ти новини миличка  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Радостинка, щом ПК е само на единия всичко ще се развие много благоприятно  :D , аз обаче пак се вкарвам във филми сега  :balk_113:  защото при мен никой нищо не предприе - нито противозачатъчни, нито нищо.Уффф, не знам, но всъщност нищо не мога да нправя, ще се пробвам и този цикъл и отивам и аз на тръстиката, няма начин  osi_10.
Мелодийке извинявай миличко, че не ти изпълнявам заръката  :oops: да не си мисля така. Моля те покарай колело и за мен, от кога не съм карала, а обожавах да го правя  :D (ама ти май не ми вярваш за това, че плановете ти за разни изследвания ще се окажат излишни, ей я ела тук  :hug2: )

И на всичкото това, пролетния поздрав на Надеж ми дойде много добре  :), благодаря Наде.

Леле Мегчо, ако знаеш колко ти завиждам (в най-хубавия смисъл естествено), че си имаш едно съкровище и сега си носиш и второто  :) Да сте живи и здрави всичките и да ни радвате все с хубави новини.
Една огромна  :bighug: за всички великолепни създания тук  :D

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #129 -: Март 19, 2009, 18:51:08 pm »
 :D :D :D мацонкииии :D :D :D
знаех си аз,че при толкова стиснати палци,нямаше начин да не стане хубаво :D
Сега новините :wink:
16 яйца,15 зрели :D,11 оплодени - имаме си футболен отбор :D
 :party:
Спермограмата ни също е била мн добра,цели 10 мил/мл(предния път беше 3)
За което искам офицялно да Благодаря на Лукреция за Мака Андина,
Луци,благодаря ти,мило,че ме светна за тази добавка,вярвам,че наистина ни е помогнала
Да,кажа и едно огромно облагодаря на дядо ми,който почина,но му се молих и ми помогна:Дядо,много те обичам и много ми липсваш....сигурна съм,че беше до мен!

пп Мацки,трансфера е сега в събота :D
пп Песничкее,и тука едно време.....муцка,стана вече цяла седмица слънце,вчера беше 18С° :D
 :grouphug2: ви всиииички
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #130 -: Март 19, 2009, 18:59:43 pm »
Браво Фибо!!! Успех на трансфера в събота! И после чакаме най-прекрасните новини!
Аз да попитам какво е Мака Андина?
И ние сме с проблем в спермограмата!
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #131 -: Март 19, 2009, 19:00:22 pm »
Фибчо, това са прекрасни новини милоооооо   :cheerleader:
В събота!!!!! Не мога да повярвам  osi_9 това е страхотно просто, нямам думи, колко се радвам за теб.
Продължаваме да  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и всичко да минава бързо и успешно и да си имаме мама - Фиби, еххххх че се радвааааам  :bighug:
*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #132 -: Март 19, 2009, 19:05:16 pm »
Здравейте милички

Фибо, много се радвам за теб :) Урааааа. Стискам ти палци и всичко ще е наред!! :)))

Каква е тази добавка, за която говориш?

Пожелавам късмет на всички ви, момичета

 :pink_dust_1:


*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #133 -: Март 19, 2009, 19:06:09 pm »
...
16 яйца,15 зрели :D,11 оплодени - имаме си футболен отбор :D
 :party:
....

пп Мацки,трансфера е сега в събота :D
....

Чудесна новина  :bighug: И за събота ще ти стискам палци  osi_9

Гледам много нови момичета тук. Толкова отдавна не съм писала в тази тема... Дано да не се задържите дълго  :blowingdust: Успех на всички!!!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #134 -: Март 19, 2009, 19:20:18 pm »
Фибчоооооо браво миличка :cheerleader: страхотни новини  :D :D :D немого да спра да се усмихвам.За събота ще стискаме още по-яко палци,а пък за след това да не говорим. :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #135 -: Март 19, 2009, 19:22:50 pm »
Фибо, толкова се радвам за теб мила  :balk_46: :balk_46: :balk_46: :wave:!!!! Сега продължаваме с палците за събота  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :cheerleader:! Ех, че хубава новина  :cool:

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #136 -: Март 19, 2009, 19:29:51 pm »
Ееееееееее,Фибчо,браво,чудесна новина.Стискам палци за събота и продължавам да ги стискам до теста ,дано да е с две чертичка.Много,много се радвам за теб.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #137 -: Март 19, 2009, 19:47:54 pm »
Фибчо БРАВО за чудесната новина  :youwoman: :balk_47: :balk_47: :balk_47: :balk_50:р дано и в събота всичко да мине ок  много много МНОООООГО ще ти стискаме палци!
*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #138 -: Март 19, 2009, 19:55:18 pm »
 :D :D :DЕЕЕЕЕ Фибчо така си и знаех. Айде сега още един тур от стискане на палците за събота. Имате цели единайсет оплодени, леле футболен отбор  :wink: :wink: :wink:Многооооо се радвам за теб мило.
А и плувците са ви добри .Браво!!!!! :D
Мегчо, твоето момченце е голямо сладурче - милото няма търпение вече да дойде бебето :lol: И разпространява тайната на ляво на дясно. :DСтискам ти палчета за прегледа всичко да е наред!!!!
Нери душичко ще покарам колелото и заради теб и ще си мисля за теб .
Ето ви едно сайтче с малко холандски цветенца
http://avangardi.blog.bg/viewpost.php?id=304189
Да знаете че много ви обичкам всичкитеееееееее :D
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #139 -: Март 19, 2009, 20:01:09 pm »

Ето ви едно сайтче с малко холандски цветенца
http://avangardi.blog.bg/viewpost.php?id=304189

Леле колко са красиви Мелодийке страшни са напълни ми се душата  :balk_102: