0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #60 -: Март 18, 2009, 09:38:45 am »
Добро утро момичета :D
Кремони благодаря за кафенцето :D
Толкова ми липсваше сутрешното кафе с вас :P

И на мен ми липсвахте... :D


Дени,миличка,странно.....Но пък температурата ти е добре,не е паднала.Все пак това трябва да те обнадеждава.Направи тест след 48ч .Стискам ти палци :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 Дръж ни в течение  :bighug:
*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #61 -: Март 18, 2009, 09:45:21 am »
Добро утро мерси за кафенцето!
Дени споко  мила изчакай не бързай !
Стискам ти палци
айде бегам на работа!
[/url]
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #62 -: Март 18, 2009, 10:22:15 am »
Здравейте и от мен! Кремони, благодаря за кафенцето-прекрасно е, ама така е ние болярките правим само хубави работи  :youwoman:
Дени....ние продължаваме се надяваме заедно с теб, защото рано или късно мечтите се сбъдват, така че не се ядосвай-ние те  обичаме и те  :grouphug2:.
Хайде за сега от мен приятен ден и ще хвърлям по едно око какво правите!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #63 -: Март 18, 2009, 10:59:24 am »
Здравейте,момичета! :D
Ейййй,така сме свикнали с форума,че и 2 часа да го няма и ни е терсене,а да не говорим за дни!
Светлеееееееееее,радвам се много душата ,че най-накрая ги умори гадините!!!Това е много голяма победа да знаеш!!!Радвай се и ловувай на воля,че имате да наваксвате  :wink:.
Поздрави на всички!Силни прегръдки на ....(те си знаят) :lol:!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #64 -: Март 18, 2009, 11:05:45 am »
Добро утро и от мен.Кремони,мерси за кафенцето.Радост,ама ние с теб май в последно време се успиваме а?Аз вчера и днес ставам в 8.30ч.,което за мен е успиване,ми аз по принцип с кокошките се куквам.Дени,ама ще ти дърпам ушите май,защо правиш тест по-рано,ей я не се шашкай,направи тест като ти закъснее,така само излешно психясваш.Айде дано след няколко дни теста ти да е категорично положителен.
Фибчо,с теб съм,не се панирай всичко ще е наред и другия мес ще има трансфер на чудесни замразени ембриончета.Айде чакаме новини.
Мишан,стискам ти силно палци,туй зямрязеничкото да е след 9 мес.прекрасен ,ревлив бебчо.И от теб чакаме новини в петък.
А колкото до сутрешното кафе с вас ,и на мен ми беше много кофти,мноооооооооого ми липсвахте.Влизах в БГ Мама ама там не ми хареса,четах,четах ама друго си е Зачатието.
Успешен и пълен с мноооого усмивки ден ви желая,въпреки намръщеното време навън.И хайде,който трябва да се отчита да действа,че не съм гледала списъка на кой му е ред.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    meg4o

  • ***
  • 256
  • Бъди човек,а не човече,гори,но никога не тлей!!!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #65 -: Март 18, 2009, 11:24:10 am »
ЕЕЕЕЙЙЙйй,Мацкиииии!
Здравейте,страшно ми липсвахте!
Фибчо,Ч.Р.Д. На патерица!И една малка душичка да топли сърцето ти желая :wink:
Дени.....така се зарадвах мила,като прочетох 1-рвия ти пост!Дано той е верния,дано ,дано,ще ти стискам палци ...да знаеш :D
Мишамче,нека това да е твоето бебче :D
/917/dsc02479_95737_6503375.jpg[/img][/url]
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #66 -: Март 18, 2009, 11:55:26 am »
Добро утро прекрасни  :D
Кремони, мерси за кафенцето мила  :)
Дени, сигурна съм, че всички тук сме толкова нетърпеливи, колкото никой не може да си представи, така, че не е фатален теста преди закъснението, то и аз понякога не издържам (да не кажа винаги) :wink: Сигурно вторият тест (дано) нещо не е бил наред. Аз съм оптимист за резвитието на ситуацията  :balk_602:
Фибо с теб сме мило  :hug2: , ти си толкова смела, я не се давай така на лошите тръпки да те завладеят  :)
Мелодийке, какво става с теб миличко, не те виждам напоследък. Липсваш ми  :balk_104:

Желая ви един хубав ден и силна  :bighug: :bighug:  за всички сладурки.



*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #67 -: Март 18, 2009, 11:57:50 am »
Добро утро.
Дени, наистина ми се иска да е верен първия тест, но сега поради нетърпението ти ще трябва да почакаш още няколко дни за да разберем истинския резултат. Дано  :crossfingers:, много се надявам!
Свете, браво, много се радвам за теб!!! Айде сега се мятай да ловуваш - и скоро да има  :bfp:
Роузи, я първо ти докладвай при теб нещата до къде стигнаха :lol: а пък аз в замяна ще кажа, че Росси е добре, вече се прибра в Поморие. В петък ще и махат конците, даже вчера беше на работа :) Надявам се  итя самата да се включи и да си каже как е :wink:
Фибо, успешна процедура днес! Другия месец дано да е твоя!  :crossfingers:
Адашке, казвай какво става с теб  :lol: Командировки в чужбина, а?  8)
Прегръдки на всички!!!
« Последна редакция: Март 18, 2009, 11:59:36 am от Vickson »
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #68 -: Март 18, 2009, 13:44:16 pm »
Здравейте и то мен мили дами!
И аз като другите отдавна несъм писала! Ма то няма и за какво да пиша!
Светле, много се радвам душа за тебе, сега остава да спретнеш един хубав ловен сезон и да ни зарадваш много!
Денис много странна работа при теб, но наистина тем е добре, пък и дано първият по ранен тест да е по верният  :wink:
На всички нови мами честито и леки 9 месеца, а на милите дами в процедури успех!
Роузи, Вили, Светле,Викс, Парси, Боби2 и Любето, и всички други дами обичам ви много, лек и усмихнат ден от мен!

*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #69 -: Март 18, 2009, 13:48:05 pm »
Привет! Вече съм на линия и ще ви следя от късо!
Много ми липсвахте миналата седмица - мислех за вас!Честито на всички рожденници и бременни. Успех на всички ловуващи и чакащи!
Виксънче бях командировка в Берлин - на туристическата борса. По моите изчисления, точно по време на овуто. Да ама не!!! :D Снощи бях на док - имам си неспукан фуликул 12мм. В четвъртък пак съм на преглед - ако док прецени ще правим пункция и инвитро на естествен цикъл...Не можах да заспя от вълнение. Дойде ми като гръм от ясно небе. Док дава много надежди...Дано, дано, дано!
Това е от мен!
Елфи сложи ме в ловуващите!!!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #70 -: Март 18, 2009, 14:00:49 pm »
здравейте и от мен! Силно се надявам другия месец да е с нас  :crossfingers:  yahoo_17   stork-boy Приятно ловуване на всички  :bed:  :00001754:
И април да е месеца с много  :bfp:  Мен ме пишете в ловуващите! :kickgirl:
Лек и успешен ден!         :blowingdust2:
 
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #71 -: Март 18, 2009, 15:03:05 pm »
Здравейте отново за днес :D
Преди малко се върнах от док. Чудя се от добрата или лошата новина да почна...
За моя голяма радост кистата я няма :D, направо си отдъхнах, но за съжаление предположението ми за ПКЯ се потвърди :?. Поне мисля, че излезе по-малкото зло :wink: . Взехме и влагалищен секрет за микробиология, резултата трябва да е готов в петък и ще видим там дали ще изскочи още нещо :wink:
Е това е от мен, няколко месеца няма да ловувам  :( ще пия противозачатъчни, ама сигурна съм, че след това нещата се оправят :D. Просто няма друг вариант :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #72 -: Март 18, 2009, 15:06:34 pm »
Привет! Вече съм на линия и ще ви следя от късо!
Много ми липсвахте миналата седмица - мислех за вас!Честито на всички рожденници и бременни. Успех на всички ловуващи и чакащи!
Виксънче бях командировка в Берлин - на туристическата борса. По моите изчисления, точно по време на овуто. Да ама не!!! :D Снощи бях на док - имам си неспукан фуликул 12мм. В четвъртък пак съм на преглед - ако док прецени ще правим пункция и инвитро на естествен цикъл...Не можах да заспя от вълнение. Дойде ми като гръм от ясно небе. Док дава много надежди...Дано, дано, дано!
Това е от мен!
Елфи сложи ме в ловуващите!!!



Вики, стискам палци , миличка! Дано този месец е твоят!!!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck: :bighug:

Успех на всички ви, сладурки!!!!!!  :goodluck: :bighug:

Здравейте отново за днес :D
Преди малко се върнах от док. Чудя се от добрата или лошата новина да почна...
За моя голяма радост кистата я няма :D, направо си отдъхнах, но за съжаление предположението ми за ПКЯ се потвърди :?. Поне мисля, че излезе по-малкото зло :wink: . Взехме и влагалищен секрет за микробиология, резултата трябва да е готов в петък и ще видим там дали ще изскочи още нещо :wink:
Е това е от мен, няколко месеца няма да ловувам  :( ще пия противозачатъчни, ама сигурна съм, че след това нещата се оправят :D. Просто няма друг вариант :D


Радост, радвам се за теб мила , че лесно се отърва от кистата!!!! Мисля че си права за по-малкото зло...... Стискам палци да нямаш други пречки към мечтата  :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #73 -: Март 18, 2009, 15:10:03 pm »
 :D Нери тук съм миличка  :hug2:
Аз редовно ви чета, но засега при мен няма новини. Всичко си е пак по старому.
Е, все пак успяхме да убедим докторката поне генетични изследвания да ни пусне. Но ще са готови след три месеца :o А и да ви кажа честно тук им нямам никакво доверие на докторите (гледат само да отбият номера, почти не приказват, вадиш им думите с ченгел). Нямам търпение да дойде юни и да отида до Плевен да се консултирам с Доцент Конова. Дано тя да ми помогне.
Иначе вече имам зелена светлина - можем да действаме :wink: Но аз си мисля че най-добре да си изчакам цикъла и след това да се залавяM пак на хорото :lol:
Айде стига за мен,че както нямаше какво да пиша - изписах цял ферман :lol:.
Фибчо, да знаеш че сме с теб и чакаме само хубави новини от теб. :)
Дениска не се отчайвай мило, явно е било доста рано за тест .Изчакай датата за менструацията и го повтори. Стискаме палцитееее :bighug: :goodluck: :crossfingers:
Viki_Vat това е чудесна новина миличка - айде твой ред е вече. Дано това да е твоят месец.Успешна процедура  :hug2:.
Сега се сетих нещо да ви питам - кога според вас да се обадя в клиниката в Плевен? Искам да запиша час за средата на юни. Дали ще може сега да се запиша или е много рано?   В средата на юни сме планували ваканцията .
*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #74 -: Март 18, 2009, 15:15:20 pm »
Здравейте отново за днес :D
Преди малко се върнах от док. Чудя се от добрата или лошата новина да почна...
За моя голяма радост кистата я няма :D, направо си отдъхнах, но за съжаление предположението ми за ПКЯ се потвърди :?. Поне мисля, че излезе по-малкото зло :wink: . Взехме и влагалищен секрет за микробиология, резултата трябва да е готов в петък и ще видим там дали ще изскочи още нещо :wink:
Е това е от мен, няколко месеца няма да ловувам  :( ще пия противозачатъчни, ама сигурна съм, че след това нещата се оправят :D. Просто няма друг вариант :D

Радостинка разбира се че нещата ще се оправят - поне нямаш киста, а с ПКЯ се забременява  - недей много да го мислиш . :hug2:Стискам палци микробиологията да е чиста и съвсем скоро да си в отбора на ловуващите. Късмет миличка :)
Надеж ти как си мило,
Надявам се да си по-добре. Имаш една голяма топла прегръдка от мен  :bighug:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #75 -: Март 18, 2009, 16:55:08 pm »
Мацки,ето ме и мен :D
Всичко мина добре,е имаше рев и сълзи ама устисках,мъжо каза,че съм голям герой :lol:,бях с месна упойка - адски болеше,сложиха ми две вътрешно в ляво и дясно.Следихме всичко на ехографа,мъжлето беше неотлъчно край мен и много ме успокояваше,имах 19 фоликулчета и 16 яйчица от тях,притесняваме се все още от хиперстимулация,че Е2 ми беше около 8000....та ще видим,имам малка надежда че може и да продължим по план... :?На ехото се видяха и множество мънички фоликулчета и доки се опасява,че може да продължат да растат....Да си кажа честно,не съм сигурна какво следва сега...
Та това от мен,утре ще си чакам телефончето... :D
Дениска,мило,що не пуснеш един кръвен,че да стаане ясно,то тия тестове дето ги прави,една марка ли бяха?Не знам,то тест как да е 2ра черта не показва,аз пък все си мисля,че се е получило :D,даже съм убедена,тук нали имаше един гост - Краса,погледни в темата"дали съм бременна",и тя имаше такова разминаване,ама се оказа бременна :wink:
Радостинче,ми супер,че кистата я няма :D,е вярно с ПКЯ си ама и така се забременява :wink:
Мишанче,успех с инвитрото,ти само едно "сладолетче" ще си върнеш?
ВикиВат,душко,успех и на теб,дано да стане този път
Благодаря ви на всички за стиснатите палци :D

пп Мимко,мерси за ЛЦ :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #76 -: Март 18, 2009, 17:40:49 pm »
Радостинка, радвам се много, че кистата е изчезнала  :D , а ПК и на двата яйчника ли миличка или само на единия?
Сега, като чета и започнах да се притеснявам. Защото на прегледа след аборта лекаря ми каза, че имам поликистоза на левия яйчник, но не тръгна да ме лекува, а ми изписа само утрогестан за лутеалната фаза, като каза, че той ще повлияе положително и на кистичките. Не знам, дали ще мога да забременея без да се излекува поликистозата та дори и да е само на левия. Всъщност срока, който док даде изтича този месец и, ако не стане, тръгваме по мъките  :( , а толкова искам да ни се размине. Но какво да се прави, нито сме първите, нито последните, щом така е писано, така ще стане. Важен е резултата  :wink:
Фибчо ти си нашият  герой osi_9
Мелодийке, аз си мисля, че до юни вече нуждата ти от лекар няма да я има мило :wink:
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #77 -: Март 18, 2009, 17:46:28 pm »
Фибчоо,ти си наистина нашия герой!  :bighug: Сега се надявам да се успокоиш и да мислиш само за хбавите неща,които предстоят :) Все пак чудесата изскват жертви и съм сигурна,че не си плакала от толкова от болка,колкото и от радост ;)
Дано нещата да се подредят по възможно най-хубавия начин и утре докито да те зарадва :)
Цункам те много миличка и стискаме палци!!! :bighug: :bighug: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #78 -: Март 18, 2009, 17:51:36 pm »
 :D :lol: Ей, Нери разсмя ме тотално
От твоите устенца в божиете ушенца  :bighug:
Ама ти сега не си вкарвай такива филми че няма да стане лесно при теб - щом си попаднала на добър лекар - дръж го здраво. Че те сега са рядкост .
Фибче ти си ни герой - много се радвам за теб  :D :ywoohoo:
Днес цяла сутрин си мислех за теб и стисках палци.
Поне сега се оттърва от тая пункция (тя беше най-трудната) сега ще чакаме трансфера. -  osi_9 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Аз много се надявам че все пак такъв ще има  :D Справила си се повече от чудесно цели 16 яйчица - ще имаш за цял футболен отбор  :beach1: :wave: Успех мила и много цунки по муцунки  :balk_21:
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #79 -: Март 18, 2009, 18:29:51 pm »
Радостинка браво дано това да е последното препятсвие пред теб  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Фибчо браво миличка герой си ни ти от тези яйчица ще си родиш много сладки бебчета ще видиш  osi_9
Мишан успешна процедура ти желая  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Благодаря на всички ви за пожеланията и стиснатите палци  :thankyousign:.много ви обичам всички да знаете  :bighug: :bighug: :bighug: