0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #40 -: Март 17, 2009, 21:14:28 pm »
Фибчо,честит рожден ден и от мен.Здраве,късмет,щастие и сбъдване на най-съкровенната мечта.Пък не се тревожи,всичко ще се нареди,другия мес.ще има ЕТ,само спокойно.Дано чакането да си заслужава и да има щастлив край и другия мес.тортата да е по друг повод.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #41 -: Март 17, 2009, 21:33:31 pm »
Привет момичета
Аз около месец съм ви зарязала защото нямах избор.Но сега се втурвам отново в ловуващите , ако позволите. Уреаплазмата ми е вече отрицателна.Така, че нямам спирка от сега нататък.
Честито на бременните от последните седмици , които съм пропуснала и мимоходом стиснати палци на тези, които имат нужда.
Старите кучета не ги виждам много много-ко става мацкииииииииииии
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #42 -: Март 17, 2009, 21:38:21 pm »
Добър вечер момичета :D
Много работа имах днес и не успях да пиша през деня, само ви хвърялх по едно око :wink:
Фибчо честит рожден ден миличка! Да си жива, здрава и много щастлива. Много поводи за радост през остатъка на годината и разбира се сбъдване на най-съкровената ти мечта и то в най-скоро време  :bori_015: :bori_004:. И с удоволствие ще си хапна от тортата, така ми се хапва нещо сладичко :D
Вивия стискам палци, графиката е много хубава дано да завърши с  :bfp:
Болярката Кремони къде се изгуби?! :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #43 -: Март 17, 2009, 21:38:45 pm »
Хей, привет на всички и от мен. Дени, много се радвам за теб, знам че си успяла и стискам палци всичко да е наред. Много си почивай и се отдай на спокойствие и усмивки :)
Радостинка, много ме е яд за джи-пито и отказа от направление. И аз след 2 дни съм на гинеколог и вече не смея да си поискам направление. Яд ме е и че все не ми правят цитонамазка. Ето защо все са се опъвали. Чакали са мизерниците и са си правили оглушки. Поне да ми бяха казали -  щях да си платя, но поне щях да си имам яснота, а не всеки път да чакам по кабинети и все нещо да пропускам. Писна ми от кабинети, лекари, направления, чакане, излизане от работа, обяснения и т.н. Пфууу, то край няма ли да има ? На всичко отгоре от два дни ми се появи цистит. Ми то аз последните месеци все пия хапове, кой знае как ми се обърка флората. Все нещо пречи да си ловувам на воля. Пак си половувах, дано е имало вече успех. Дано не се наложи да пия пак хапчета. Толкова се надявам да са измрели всички вредни микроби...
Стискам палци на всички за 2 чертички.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Пролетта дойде и ни дава пак криле/16.03.-22.03/
« Отговор #44 -: Март 17, 2009, 22:13:37 pm »
Здравейте :balk_64: да знаете колко се радвам да ви видя  :cheerleader:.сега да ви споделя какво става с мен.Вчера си направих тест знам че е много рано но в неделя ядох нещо което цял живот не понасям и много ми хареса  8O и имах един останал тест от предния път и реших да го направя ,изумих се когато след 6-7 мин видях втора черта  osi_12 това е 8-9 ден след О.но днес теста е с много ,много бледа черта.Според вас възможно ли е вчерашния тест да е бил нещо фалшин  osi_10.Еми това е приятен ден ви желая.Дано тази седмица имаме много  :bfp: :bfp: :bfp: osi_9

Здравей, Дени! Пожелавам ти следващия тест, който направиш да е с много наситена втора черта  :bfp1:  :crossfingers: Сега като чета какво си написала се изкушавам и аз да си направя тестче, въпреки че и на мен ми е рано. Ще разбера дали съм бременна на 25.03., а не ми се чака толкова време в неизвестност.
Успех на всички момичета и ви пожелавам тестовете ви да показвят само две чертички  :cloud9: osi_9


*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #45 -: Март 17, 2009, 23:17:52 pm »
 :D Фибче много съм завеяна :? Прости ми но забравих че си ми рожденничка
Честит Рожден Ден миличко,
 От цялото си сърце и душа ти желая поне едно от твоите сладоледчета да стане твоето така мечтано бебенце.  :bori_020: :balk_20:
Бъди ми жива и здрава и нека Оптимизма бъде отново твой спътник. Захвърли тъгата и се усмихни миличко. Ще имаш бебче - и това лято ще си бременеем на воля. Знам го, вярвам го :D Прегръщам те силнооооо  :bighug: :balk_21: :balk_602:
Дени много се радвам за тестчето - Тихичко честито миличка :D Това е най-хубавата новина тази седмица. Пази се мила  :D
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #46 -: Март 18, 2009, 00:20:52 am »
Гледам и не вярвам нито на очите,нито на ушите си.Вече ми се отвори сайта най-накрая.
Честит Рожден Ден на Фибо с малко закъснение!



Честито на видялите две чертички и разпространявайте вирусчета моля!
  <br />
*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #47 -: Март 18, 2009, 00:36:41 am »
Деска, 25.03 е най-хубавата дата за такава новина - Благовещение :)
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #48 -: Март 18, 2009, 00:39:04 am »
Огромно БЛАГОДАРЯ милички,на всички ви  :D
То толкова пъти пожелано,сигурно няма как да не стане,нали  :wink:
Аз утре сутрин раааано рано,ще съм в болницата за пункцията,та ще пиша като си дойда,стискайте палци и изпращайте кураж по вятъра,че нещо не съм така смела като в началото :oops: :(
Целувки от мене милиоооониии
Песничке,Денисче,Пламчо,Луцка,Вили1974,Маринче,Нери,Викс,Заянче,Анизи,Радостинка,Фаталче,Снежанке и всички др - мнооого ви обичам еййй
« Последна редакция: Март 18, 2009, 00:44:49 am от fibo »
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #49 -: Март 18, 2009, 00:47:24 am »
Мерииииииии,браво ,ей пребори я тая уреаплазма :D.Успешен лов .Липсвате ми стари кучета :lol:,къде сте?А Адашката ,някой има ли инфо,как мина операцията?Викс може би?
Фибчо,късмет утре :crossfingers:.
Успех на всички във всяко начинание.
*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #50 -: Март 18, 2009, 00:56:22 am »
Радост благодаря ти - пак ме обнадеждаваш ,а и ми напомни да кажа че свършихме с лова да ме преместят в горния списък чакам на 25.03
Аз и друго да ви споделя след доста различни доктори мисля че намерих един на когото мога да се доверя поне за сега!И това малко ме успокоява!
Но да видим!
[/url]
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #51 -: Март 18, 2009, 01:23:15 am »
Фибчо,зайче сладко  :bori_020:- с ТЕБ сме !!!  :bighug: :bighug: :bighug: :crossfingers: дано другия месец да започнем да ти викаме ескимосче  :crossfingers: :bighug:
Силно те гушкам и чакаме хубавите новини! :bighug: :crossfingers:

*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #52 -: Март 18, 2009, 08:47:47 am »
Добро утро,сладурки!!
Най-накрая пак да се съберем :)
Дени,честита 2 чертичка   :DЛеки 9 месеца!!!
Фиби  :happy_birthday_1: на патерица  :D
Радост тук съм  :balk_64:
Айде на кафенцето



Лек ден на всички!!!
*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #53 -: Март 18, 2009, 08:53:12 am »
Добро утро и от мен
Фибчо успех днес  :P
приятен ден на всички
кремони мерси за кафенцето отново  :P
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #54 -: Март 18, 2009, 08:54:58 am »
Добро утро момичета :D
Кремони благодаря за кафенцето :D
Толкова ми липсваше сутрешното кафе с вас :P
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #55 -: Март 18, 2009, 09:14:01 am »
Добро утро момичета Кремони мерси за кафенцето.Аз сега направих тест който е абсолютно отрицателен  :( нещата при мен вървят на обратно.Защо ми трябваше да правя толкова рано тест иде ми да се  :BangHead: само се вкарвам в някакви филми.Желая ви лек ден.Фибчо успех на пункцията днес  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #56 -: Март 18, 2009, 09:20:06 am »
Дениска незнам какво да ти кажа. Много странен е твоя случай :?, но има още време до М, опитай се да чакаш спокойно и ако не се появи отново едно тестче. При имунологичните ви излезели нещо притеснително \ не си спомням дали каза какъв е бил резултата :oops:\? Странно толкова рано да се появи +, а после - , исками се да можех да ти обясня какво значи :(
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    mishan

  • ***
  • 269
  • Който умее да чака е истински щастлив
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #57 -: Март 18, 2009, 09:30:19 am »
Добро утро, момичета.
Дени, продължаваме да стискаме палци. Не бързай да се сдухваш.
ЧРД на Фибо на патерици и др. месец успех със сладоледчетата.
Браво на Светлето за уреаплазмата.
Аз да ви кажа напоследък нямах много време, но ви следях все пак. Иначе този месец и аз имам едно замразенко ембрионче и ще правим транферче, ако всичко е наред. В петък съм на лекар, а сега пия хапчета.
Прегръдки на всички и хубав ден ви желая.
Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне
*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #58 -: Март 18, 2009, 09:32:02 am »
Добро утро момичета Кремони мерси за кафенцето.Аз сега направих тест който е абсолютно отрицателен  :( нещата при мен вървят на обратно.Защо ми трябваше да правя толкова рано тест иде ми да се  :BangHead: само се вкарвам в някакви филми.Желая ви лек ден.Фибчо успех на пункцията днес  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
хм  :?
дени изчакай още няколко дни и дано не се появи гадината
и аз нензма какво да кажа в една такава ситуация. :?
дано първия направен тест е верен и се потвърди малко по късно!
Щеше ми се да бъде обратното  :lol:-първи-отрицателен и днешния с леко бледа втора чертичка  :P
стсикаме палци  :P
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #59 -: Март 18, 2009, 09:35:23 am »
Радостинка още не сме ги пуснали имунологичните поради липса на средства :oops:.Поне едно разбрах никога ама никога вече няма да правя тест преди закъснение.Сега изчезвам на работа желая ви усмихнат ден :D :D :D.